• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ЗВЕЗДАШТВО

Started by Vasili Zaitsev, May 14, 2011, 10:35 pm

Previous topic - Next topic

Делија сениор

Кникербокер

1998. год, Филаделфија, САД, свирка хардкор састава "Better than a Thousand" и црвено-бели "Беобанка" Kappa дрес у публици.

https://www.youtube.com/watch?v=sHPACvpeMZI

"Не заборави, да ти сутра не би исту причу причали!"

Милан

Sent from my iPhone using Tapatalk
Звезда и Грчка су живот, остало су... знате већ!

20 kinte

Jul 08, 2019, 08:12 am #6273 Last Edit: Jul 08, 2019, 08:19 am by 20 kinte
Quote from: Кникербокер on Jun 26, 2019, 05:21 pm
1998. год, Филаделфија, САД, свирка хардкор састава "Better than a Thousand" и црвено-бели "Беобанка" Kappa дрес у публици.

https://www.youtube.com/watch?v=sHPACvpeMZI

Rej Kapo sa ovim dresom u publici - zamišljam kako peva "ciganin sam to ne menja stvari" u čuka čuka verziji.
Kad smo kod tih godina.. Body Count u Beogradu 96 mislim

Pre nego što počnemo sa tim da Body Count nema veze sa hard korom, to nije bitno, bitna je fotka i dres.

Cvija13

*** КИЛОМЕТРИ СВИ ЗБОГ ТЕБЕ ПРЕЂЕНИ, СТВОРИЛИ СУ ПРИЧУ О ЈЕДНОЈ ЉУБАВИ ! ! ! ***

Бошко 996

Милан

Quote from: Cvija13 on Jul 08, 2019, 10:35 am
Jesi bio u Sipovu?

Нисам, пријатељ ми послао!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Звезда и Грчка су живот, остало су... знате већ!

00 Деки

МилошТЦЗ

У организацији манастира Хиландар и помоћ наших навијача, Српске добровољачке гарде и града Београда српска деца из Книна, Кистања, Куманова, са Косова и Метохије су били наши гости на мечу са Судувом. Том приликом су им подељени и поклони!

:aplauz: :hail:

Quote from: Ужичанин on May 23, 2019, 10:47 pm
Навијачи на трибину, певачи у гранд, а фудбалери на терен.

DenaraFCRS

Мени се чини да сам видео против Судуве једног Шкота или Ирца, заборавих, ког сам видео у копу и на прослави титуле прошле године, зна неко сигурно о коме причам. Ушло у крв и довиђења!
Ја живим само за тебе, јер ти си мени све...

Drug Član 85

[spoiler]Zna li neko odakle je dečak sa slike? Vidim neku veliku tugu u njegovim očima, ko zna kakvo breme nosi na svojim plećima. [/spoiler]
Uključi mozak, isključi B92