Аутор Тема: Историја осталих спортова  (Прочитано 28757 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Владе

  • Члан ФК
  • ****
  • Поруке: 2.795
  • Репутација: +701/-282
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #60 послато: 17 Март 2015, 00:48:34 »
Ne znam gde da postavim,nadam se da moze ovde.Da li postoje negde kompletni rezultati sa tabelom za rukometna prvenstva SR Jugoslavije?Sve pretrazih i nigde ne mogu da nadjem,samo ovo.
http://www.oaza.rs/sport/delije/rezultati/rez-r9899.htm
Mada nema kompletno.
www.arhiva.srbija.gov.rs/vesti/2000-05/18/19686.html
A ovde samo tabela bez rezultata. 1999/2000.
« Последња измена: 17 Март 2015, 00:53:32 Владе »

Ван мреже Bela

  • Члан клуба
  • Модератор
  • *****
  • Поруке: 6.995
  • Репутација: +3264/-467
  • Ponos grada
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #61 послато: 29 Јун 2015, 22:44:52 »
Đole Đogani kao član AK Crvena zvezda, od 1976. do 1985.  :biggrin:



« Последња измена: 29 Јун 2015, 22:48:01 Bela »

Ван мреже pedja789

  • Члан КК
  • ****
  • Поруке: 509
  • Репутација: +211/-42
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #62 послато: 16 Септембар 2015, 19:55:42 »

Ван мреже Bela

  • Члан клуба
  • Модератор
  • *****
  • Поруке: 6.995
  • Репутација: +3264/-467
  • Ponos grada
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #63 послато: 10 Новембар 2015, 20:45:15 »
Veslać našeg kluba, ne znam ko je u pitanju


Ван мреже Gaučo

  • Веран као пас
  • ***
  • Поруке: 791
  • Репутација: +538/-739
  • Звездаш, не Делија
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #64 послато: 11 Јануар 2018, 17:11:23 »
Цитат
U maju 1978. na Tašmajdanu je odigrana neobična utakmica između Crvene zvezde i OFK Beograd. Zvezda je pobedila sa 8:7




Ван мреже VukSlo

  • Пријатељ КК, Пријатељ РСБ
  • Члан ФК
  • ****
  • Поруке: 363
  • Репутација: +343/-160
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #65 послато: 03 Фебруар 2018, 13:03:11 »
Facebook me podsetio na ovo. Naleteh na sliku mog starog. Inace 14 sezona proveo u Zvezdi, mislim da i dan danas ima najvise odigranih utakmica za nas rukometni klub.


Ван мреже Bela

  • Члан клуба
  • Модератор
  • *****
  • Поруке: 6.995
  • Репутација: +3264/-467
  • Ponos grada
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #66 послато: 12 Фебруар 2018, 21:35:57 »
Leon Lukman - iako je sportom kasno počeo da se bavi, postao je jedan od najboljih jugoslovenskih skakača motkom. Bio je višestruki šampion, rekorder i reprezentativac. Osvojio je srebrnu medalju na Univerzijadi u Parizu 1957. Na Evropskom prvenstvu u Finskoj godinu dana kasnije bio je sedmi, a na 27 međunarodnoh Gran-pri mitinga bio je plasiran od prvog do trećeg mesta.






Ван мреже Bela

  • Члан клуба
  • Модератор
  • *****
  • Поруке: 6.995
  • Репутација: +3264/-467
  • Ponos grada
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #67 послато: 12 Фебруар 2018, 22:27:49 »
Još jedan skakač sa motkom - Milan Milakov

Od 1949. pa do kraja pedesetih bio je 7 puta prvak Jugoslavije u skoku s motkom, 15 puta je postavljao ili izjednačavao državni rekord, na Svetskom studentskom prvenstvu u Dortmundu 1953. osvojio je zlatnu medalju, a bio je i pobednik projnih atletskih mitinga u zemlji i inostranstvu.



skroz desno

Ван мреже ČarlsSmit

  • РСБ историчар
  • *
  • Поруке: 709
  • Репутација: +928/-20
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #68 послато: 08 Март 2018, 19:18:38 »
1982.


Ван мреже Шмеле

  • Члан ФК
  • ****
  • Поруке: 207
  • Репутација: +142/-40
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #69 послато: 27 Јун 2018, 14:28:16 »
Kada nadjem stare novine, ja prvo trazim da vidim sta je tada bilo aktuelno u Zvezdi:
<br /><br />
Politika, 23.12.1992.

Ван мреже Bela

  • Члан клуба
  • Модератор
  • *****
  • Поруке: 6.995
  • Репутација: +3264/-467
  • Ponos grada
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #70 послато: 22 Септембар 2018, 20:59:18 »
Odbojkaško prvenstvo Srbije 1946.


Ван мреже Bela

  • Члан клуба
  • Модератор
  • *****
  • Поруке: 6.995
  • Репутација: +3264/-467
  • Ponos grada
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #71 послато: 02 Новембар 2018, 13:55:35 »
dame sa malog kalemegdana




Ван мреже pedja789

  • Члан КК
  • ****
  • Поруке: 509
  • Репутација: +211/-42
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #72 послато: 23 Децембар 2018, 08:02:34 »
Џудо клуб, сезона 2018


-екипна такмичења-

Лига шампиона - Букурешт

1/4 Црвена звезда - Еделвајс Грозни 1-4
У66 М. Морохојев - И. Часигов
У73 Ф. Живојиновић - Л. Едиев
У81 С. Мајдов - А. Азизов
У90 Д. Герасименко - С. Жамбеков
О90 Б. Дошен - Р. Шахбазов
Off Topic

репасаж Црвена звезда - Валенсија 3-2
У66 С. Бунчић - Г. Уриарте
У73 В. Куржев - С. Уриарте
У81 И. Иванов - А. Уркиза
У90 Н. Мајдов - М. Мехдијев
О90 Б. Дошен - Ј. Краковецки
Off Topic

за бронзу Црвена звезда - ЦСМ Букурешт 3-2
У66 С. Бунчић - В. Бунеску
У73 В. Куржев - А. Рајку
У81 И. Иванов - М. Карцеа
У90 Д. Герасименко - Х. Като
О90 Б. Дошен - В. Симионеску
Off Topic

1. Спортинг Лисабон
2. Јавара Нева
3. Еделвајс Грозни
3. Црвена звезда



Суперлига Србије - мушкарци

I коло Црвена звезда - Жандармерија 3-2
У66 С. Бунчић - П. Бркић
У73 Ф. Живојиновић - Ф. Јовановић
У81 С. Мајдов - Ђ. Ђокић
У90 Д. Герасименки - Б. Бореновић
О90 Б. Дошен - А. Стошић
Off Topic

II коло Црвена звезда - Пролетер Зрењанин 4-1
У66 С. Бунчић - Ђ. Станојевић
У73 Ф. Живојиновић - С. Стојановић
У81 С. Мајдов - Д. Сарић
У90 Д. Герасименко - И. Ђукановић
О90 Б. Дошен - Б. Немет
Off Topic

1/4 Црвена звезда - Партизан Београд 4-1
У66 М. Морохојев - Д. Јуракић
У73 С. Бунчић - А. Рајчић
У81 С. Мајдов - У. Ненковић
У90 Д. Герасименко - Д. Брашњовић
О90 Б. Дошен - Д. Митровић
Off Topic

1/2 Црвена звезда - Кинезис Ниш 3-2
У66 С. Бунчић - С. Мирковић
У73 Ф. Живојиновић - Марко Вукићевић
У81 С. Мајдов - М. Михајловић
У90 Д. Герасименко - М. Ивезић
О90 Б. Дошен - Милош Вукићевић
Off Topic

финале Црвена звезда - Раковица 4-1
У66 М. Морохојев - М. Савић
У73 С. Бунчић - И. Цигановић
У81 С. Мајдов - Н. Петровић
У90 М. Бунчић - Д. Николић
О90 Б. Дошен - А. Кукољ
Off Topic

1. Црвена звезда
2. Раковица
3. Кинезис Ниш
3. Партизан Београд



Бојан Дошен ЛШ 1-2; СЛ 4-1
Страхиња Бунчић ЛШ 2-0; СЛ 5-0
Стефан Мајдов ЛШ 0-1; СЛ 5-0
Дмитри Герасименко ЛШ 1-1; СЛ 2-2
Филип Живојиновић ЛШ 0-1; СЛ 0-3
Михаил Морохојев ЛШ 0-1; СЛ 1-1
Милан Бунчић СЛ 1-0
Немања Мајдов ЛШ 1-0

Осатак тима: Илија Бунчић, Стефан Живковић, Војин Тањевац, Јован Вулин, Светозар Стајковац.
Тренери: Саша Трпковић, Љубиша Мајдов.

Појачања за Лигу шампиона:
Ивајло Иванов ЛШ 2-0
Вали Куржев ЛШ 0-2


Суперлига Србије - жене

Црвена звезда - Славија Нови Сад 3-2
У52 М. Николић - М. Вуковић
У57 М. Стојановић - М. Поповић
У63 С. Дакић - Т. Тинтор
У70 А. Обрадовић - К. Иванић
О70 М. Жабић - С. Тинтор
Off Topic

Црвена звезда - Вождовац 5-0
У52 А. Стојадинов - Т. Ћопић
У57 М. Стојановић - З. Гајић
У63 А. Обрадовић - М. Манојловић
У70 К. Денић - Ј. Златановић
О70 М. Жабић - А. Миросављевић
Off Topic

Црвена звезда - ОЏК Београд
У52 А. Стојадинов - Т. Јовановић
У57 М. Стојановић - Н. Остојић
У63 А. Обрадовић - А. Поповић
У70 К. Денић - М. Милетић
О70 М. Жабић - Д. Станковић
Off Topic

Црвена звезда - Борац Нови Сад 3-2
У52 А. Стојадинов - Л. Мрдаљ
У57 М. Стојановић - М. Перишић
У63 Ј. Остојић - /
У70 А. Обрадовић - И. Јандрић
О70 М. Жабић - У. Туба
Off Topic

1. Црвена звезда
2. Славија Нови Сад
3. Борац Нови Сад
3. ОЏК Београд



Ања Обрадовић 4-0
Милица Жабић 3-1
Маша Стојановић 2-2
Андреа Стојадинов 3-0
Катарина Денић 2-2
Милица Николић 1-0
Светлана Дакић 0-1
Јелена Остојић

Осатак тима: Емилија Лабовић, Ђурђина Радмиловић.
Тренер: Немања Николић.

« Последња измена: 26 Децембар 2018, 06:27:58 pedja789 »

Ван мреже pedja789

  • Члан КК
  • ****
  • Поруке: 509
  • Репутација: +211/-42
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #73 послато: 23 Децембар 2018, 08:49:06 »
Џудо клуб, сезона 2018


-медаље са појединачних такмичења-

Немања Мајдов
Првенство Европе (У90)
Гран При - Анталија (У90)
Медитеранске игре (У90)
Гран При - Загреб (У90)

Бојан Дошен
Првенство Србије (У100)
Европски куп - Дубровник(У100)
Европски куп - Братислава (У100)

Михаил Морохојев
Првенство Србије (У66)

Филип Живојиновић
Првенство Србије (У73)

Страхиња Бунчић
Првенство Србије (У66)
Европски куп - Београд (У66)

Светозар Стајковац
Првенство Србије (О100)

Дмитри Герасименко
Првенство света у Самбоу (У90)

Милица Николић
Грен Слем - Дизелдорф (У48)
Првенство Европе (У48)
Гран При - Тбилиси (У48)
Медитеранске игре (У48)
Гран При - Канкун (У48)
Гран При - Ташкент (У48)

Емилија Лабовић
Првенство Србије (У52)

Светлана Дакић
Првенство Србије (У63)
Европски куп - Сарајево (У63)
Европски куп - Београд (У63)

Ђурђина Радмиловић
Првенство Србије (У70)

Андреа Стојадинов
Европски куп - Београд (У48)
Првенство света за јуниоре (У48)
Европско првенство за млађе сениоре (У48)


Ван мреже pedja789

  • Члан КК
  • ****
  • Поруке: 509
  • Репутација: +211/-42
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #74 послато: 24 Децембар 2018, 02:03:41 »
Џудо клуб, сезона 2017


-екипна такмичења-

Златна лига - Анкара

1/4 Црвена звезда - Јавара Нева 0-5
У66 С. Бунчић - М. Пуљајев
У73 М. Бунчић - Д. Јарцев
У81 Ф. Де Вит - Х. Халурзајев
У90 А. Кукољ - М. Иголников
О90 С. Бондаренко - Р. Саидов
Off Topic

репасаж Црвена звезда - ББСК Истанбул 4-1
У66 С. Бунчић - С. Сандал
У73 В. Куржев - Х. Ванлиоглу
У81 Ф. Де Вит - И. Гулдурен
У90 А. Кукољ - М. Жганк
О90 Б. Дошен - Л. Крпалек
Off Topic

за бронзу Црвена звезда - Спортинг Лисабон 2-3
У66 С. Бунчић - С. Олеиник
У73 В. Куржев - Р. Орујов
У81 С. Мајдов - А. Егутидзе
У90 А. Кукољ - Н. Шеразадишвили
О90 С. Бондаренко - Х. Фонсека
Off Topic

1.Јавара Нева
2.Њу Стрим
3.Спортинг Лисабон (Португал)
3.Фајтер Тбилиси

Суперлига Србије - мушкарци

I коло Црвена звезда - Жандармерија 3-2
У66 М. Морохојев - /
У73 С. Бунчић - Ф. Јовановић
У81 С. Мајдов - Л. Лончовић
У90 И. Ђукановић - Б. Бореновић
О90 Б. Дошен - М. Владисављевић
Off Topic

II коло Црвена звезда - Трудбеник 5-0
У66 С. Бунчић - Д. Живојиновић
У73 М. Морохојев - Ђ. Митрашиновић
У81 М. Николић - М. Ћирић
У90 Д. Герасименко - М. Миленковић
О90 М. Мандић - М. Ђиновић
Off Topic

1/4 Црвена звезда - Кинезис Ниш 2-3
У66 С. Бунчић - А. Крстић
У73 М. Бунчић - А. Миленковић
У81 Н. Мајдов - М. Михајловић
У90 Д. Герасименко - И. Видојевић
О90 Б. Дошен - /
Off Topic

репасаж Црвена звезда - Пролетер Зрењанин 4-1
У66 М. Морохојев - Н. Вуколић
У73 С. Бунчић - Н. Гајић
У81 М. Николић - Д. Сарић
У90 И.Ђукановић - Б. Немет
О90 М. Мандић - /
Off Topic

за бронзу Црвена звезда - Партизан Београд 4-1
У66 М. Морохојев - Д. Јуракић
У73 С. Бунчић - А. Рајчић
У81 С. Мајдов - У. Ненковић
У90 Д. Герасименко - Д. Брашњовић
О90 Б. Дошен - /
Off Topic

1. Раковица
2. Кинезис Ниш
3. Славија Нови Сад
3. Црвена звезда



Страхиња Бунчић ЗЛ 2-1; СЛ 3-2
Дмитри Герасименко СЛ 3-0
Михаил Морохојев СЛ 2-1
Стефан Мајдов ЗЛ 0-1; СЛ 2-0
Милан Николић СЛ 1-1
Иван Ђукановић СЛ 1-1
Бојан Дошен ЗЛ 0-1; СЛ 1-0
Милош Мандић  СЛ 1-0
Немања Мајдов  СЛ 0-1
Милан Бунчић ЗЛ 0-1; СЛ 0-1

Остатак тима: Матија Илић, Илија Бунчић, Јован Вулин, Бошко Остојић, Милош Мијановић, Александар Крсмановић, Божидар Божинић.
Тренер: Андрија Ђуришић.

Појачања за Златну лигу:
Александар Кукољ 2-1
Френк Де Вит 1-1
Вали Куржев 1-1
Станислав Бондаренко 0-2


Суперлига Србије - жене

I коло Црвена звезда - ОЏК Београд 2-3
У52 М. Николић - А. Сакал
У57 Ј. Остојић - Т. Јовановић
У63 С. Дакић - А. Обрадовић
У70 К. Денић - Ј. Обрадовић
О70 Т. Траиловић - М. Милетић

II коло Црвена звезда - Славија Нови Сад 2-3
У52 М. Николић - А. Младеновић
У57 Ј. Остојић - Ј. Тасић
У63 С. Дакић - Ј. Рогић
У70 К. Денић - Т. Тинтор
О70 Т. Траиловић - Т. Гајић

III коло Црвена звезда - Борац Нови Сад 2-3
У52 И. Павловић - А. Боснић
У57 Е. Лабовић - А. Опачић
У63 С. Дакић - М. Опачић
У70 Т. Траиловић - И. Јандрић
О70 К. Денић - Н. Грубишић

1. Славија Нови Сад
2. ОЏК Београд
3. Борац Нови Сад
3. Црвена звезда



Теодора Траиловић 2-1
Светлана Дакић 1-2
Катарина Денић 1-2
Милица Николић 2-0
Јелена Остојић 0-2
Ивана Павловић 0-1
Емилија Лабовић 0-1

« Последња измена: 25 Децембар 2018, 21:16:07 pedja789 »

Ван мреже pedja789

  • Члан КК
  • ****
  • Поруке: 509
  • Репутација: +211/-42
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #75 послато: 24 Децембар 2018, 02:06:28 »
Џудо клуб, сезона 2017

-медаље са појединачних такмичења-

Немања Мајдов
Гран При - Канкун (У90)
Првенство света (У90)

Страхиња Бунчић
Европски куп - Сарајево (У66)
Првенство Србије (У66)
Светски куп - Београд (У66)
Првенство Европе за млађе сениоре (У66)

Стефан Мајдов
Европски куп - Сарајево (У81)
Првенство Србије (У81)

Бојан Дошен
Европски куп - Братислава (У100)

Александар Крсмановић
Европски куп - Дубровник (О100)
Европски куп - Сарајево (О100)
Првенство Србије (О100)

Марко Сарић
Првенство Србије (У66)

Милан Бунчић
Првенство Србије (У73)

Милош Мандић
Првенство Србије (У100)
Првенство Балкана (У100)

Милица Николић
Грен Слем - Париз (У48)
Грен Слем - Баку (У48)
Светски куп - Београд (У52)
Европски куп - Минск (У48)
Европски куп - Загреб(У48)
Гран При - Ташкент(У48)
Гран При - Абу Даби (У48)

Светлана Дакић
Првенство Србије (У63)

Катарина Денић
Првенство Србије (У70)

Теодора Траиловић
Првенство Балкана (У63)


Ван мреже pedja789

  • Члан КК
  • ****
  • Поруке: 509
  • Репутација: +211/-42
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #76 послато: 25 Децембар 2018, 11:22:34 »
Џудо клуб, сезона 2016


-екипна такмичења-

Европско првенство за клубове - Београд
друго по рангу европско такмичење

1/8 Црвена звезда - Шији 3-2
У66 Дз. Шершан - Ф. Бен Али
У73 Е. Зинг - С. НЗинго
У81 Б. Дошен - Б. Колин
У90 Н. Мајдов - А. Диао
О90 Д. Герасименко - С. Катарина
Off Topic

1/4 Црвена звезда - Лидо 4-1
У66 Дз. Шершан - А. Клоков
У73 Е. Зинг - Д. Федосејенковс
У81 Б. Дошен - Ф. Микуцкис
У90 Д. Герасименко - А. Миленбергс
О90 В. Гајић - С. Бондаренко
Off Topic

1/2 Црвена звезда - Кинезис Ниш 3-2
У66 Дз. Шершан - А. Миленковић
У73 Е. Зинг - Ф. Мосић
У81 Б. Дошен - Ф. Де Вит
У90 Н. Мајдов - М. Ивезић
О90 Н. Јеремић - Ј. Краковецки
Off Topic

финале Црвена звезда - Њу Стрим 2-3
У66 С. Бунчић - А. Абдулжалилов
У73 Е. Зинг - С. Ондар
У81 Б. Дошен - С. Семенов
У90 Н. Мајдов - Х. Халмурзајев
О90 Д. Герасименко - А. Михајлин
Off Topic

1.Њу Стрим
2.Црвена звезда
3.Академик
3.СГС Џудо



Суперлига Србије

I коло Црвена звезда - Жандармерија 5-0
У66 С. Бунчић - Д. Стефановић
У73 М. Николић - Н. Богдановић
У81 Б. Дошен - А. Стаменковић
У90 Д. Герасименко - М. Владисављевић
О90 В. Гајић - Д. Васиљевић

II коло Црвена звезда - ОЏК Београд 5-0
У66 С. Бунчић - Марко Вукићевић
У73 М. Бунчић - Ј. Мирковић
У81 Б. Дошен - Т. Симић
У90 Д. Герасименко - Б. Бореновић
О90 В. Гајић - Милош Вукићевић

1/4 Црвена звезда - Борац Нови Сад 5-0
У66 С. Бунчић - С. Жупарић
У73 М. Николић - Б. Беговић
У81 Б. Дошен - Ј. Нишкановић
У90 Н. Мајдов - Д. Беговић
О90 В. Гајић - Г. Пргоњић

1/2 Црвена звезда - Пролетер Зрењанин 4-1
У66 С. Бунчић - М. Грандић
У73 М. Бунчић - С. Марковић
У81 Б. Дошен - Д. Сарић
У90 Д. Герасименко - Б. Немет
О90 В. Гајић - Ф. Ђиновић

финале Црвена звезда - Партизан Београд 5-0
У66 С. Бунчић - Д. Јуракић
У73 М. Бунчић - Ф. Јовановић
У81 Б. Дошен - У. Ненковић
У90 Н. Мајдов - Д. Брашњовић
О90 Д. Герасименко - Б. Елезовић

Off Topic

1. Црвена звезда
2. Партизан Београд
3. Раковица
3. ОЏК Београд



Бојан Дошен ЕП 3-1; СЛ 5-0
Дмитри Герасименко ЕП 1-2; СЛ 4-0
Страхиња Бунчић ЕП 0-1; СЛ 5-0
Немања Мајдов ЕП 2-1; СЛ 2-0
Владимир Гајић ЕП 0-1; СЛ 3-1
Милан Бунчић СЛ 3-0
Милан Николић СЛ 2-0

Остатак тима: Матија Илић, Предраг Николајевић, Стефан Мајдов, Бошко Остојић, Милош Мијановић, Милош Мандић, Александар Крсмановић, Божидар Божинић.
Тренери: Александар Трпковић, Андрија Ђуришић, Љубиша Мајдов, Владимир Ранчић, Давор Колунџић.

Појачања за Европско првенство:
Ентони Зинг 4-0
Дзмитри Шершан 2-1
Никола Јеремић 0-1

« Последња измена: 25 Децембар 2018, 21:16:46 pedja789 »

Ван мреже pedja789

  • Члан КК
  • ****
  • Поруке: 509
  • Репутација: +211/-42
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #77 послато: 25 Децембар 2018, 11:24:51 »
Џудо клуб, сезона 2016

-медаље са појединачних такмичења-

Немања Мајдов
Првенство Србије (У81)
Првенство Европе за јуниоре (У81)
Гран При - Абу Даби
Првенство Европе за млађе сениоре (У90)

Бојан Дошен
Европски куп - Сарајево (У81)
Европски куп - Дубровник (У81)
Првенство Србије (У81)
Првенство Балкана (У81)

Дмитри Герасименко
Европски куп (У90)

Страхиња Бунчић
Првенство Србије (У73)
Европски куп - Београд (У66)

Милан Бунчић
Европски куп - Дубровник (У73)
Првенство Србије (У73)

Бошко Остојић
Европски куп - Дубровник (У73)
Првенство Србије (У90)

Марко Сарић
Првенство Србије (У66)
Првенство Балкана (У66)

Милан Николић
Европски куп - Сарајево (У73)
Првенство Балкана (У73)

Милош Мандић
Првенство Србије (У100)

Предраг Николајевић
Првенство Србије (У66)

Александар Крсмановић
Првенство Србије (О100)

Милица Николић
Европски опен - Софија (У48)
Првенство Србије (У48)
Гран При - Будимпешта (У48)
Гран При - Тјумен (У48)
Гран При - Загреб (У48)
Гран При - Абу Даби (У48)
Првенство Европе за млађе сениоре (У48)



Ван мреже pedja789

  • Члан КК
  • ****
  • Поруке: 509
  • Репутација: +211/-42
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #78 послато: 26 Децембар 2018, 06:28:28 »
Атлетски клуб, сезона 2018

-екипна такмичења-

Европски куп шампиона за клубове (Б група) - Тампере

100m                   Филип Иштвановић (5. место) - 11,42
200m                   Михајло Мандић (4.) - 22,75
400m                   Милош Раовић (5.) - 49,35
800m                   Марко Возаб (2.) - 1:51,50
1500m                 Немања Иванежа (7.) - 4:40,24
5000m                 Немања Церовац (5.) - 14:45,06
3000mSC             Андрија Димитријевић (3.) - 9:56,57
110mH                 Аљоша Гнип (4.) - 15,24
400mH                 Милош Марковић (5.) - 54,69
скок у вис            Јасмин Халили (2.) - 2,13
скок с мотком      Ђорђе Мијаиловић (5.) - 4,25
скок у даљ           Страхиња Јованчевић (1.) - 7,57
троскок               Вукашин Зиројевић (3.) - 13,91
бацање кугле      Вељко Недељковић (3.) - 16,77
бацање диска     Милан Јотановић (5.) - 39,20
бацање кладива Војислав Гверо (3.) - 50,15
бацање копља    Бранко Пауковић (2.) - 69,54
4х100m                Немања Булајић, Филип Иштвановић, Никола Ковачевић, Михајло Мандић (2.) - 41,65
4х400m                Јован Стојоски, Милош Раовић, Милош Марковић, Марко Возаб - DQ

1.ВСК Универзита Брно
2.Принс Хендрик
3.ЛГ Берн
4.Црвена звезда

Екипно првенство Србије

100m                   Немања Булајић (2.) - 10,69 (980)
400m                   Јован Стојоски (2.) - 49,10 (912)
800m                   Марко Возаб (1.) - 1:51:55 (982)
3000m                 Андрија Димитријевић (1.) - 9:59,81 (470)
110mH                 Милош Марковић (4.) - 15,87 (755)
скок у вис            Јасмин Халили (2.) - 2,08 (984)
скок у даљ          Страхиња Јованчевић (1.) - 7,32 (991)
троскок               Лука Велимировић (2.) - 13,76 (824)
бацање кугле     Вељко Недељковић (1.) - 17,03 (944)
бацање копља   Лука Велимировић (5.) - 10,96 (980)
4х100m               Милош Марковић, Филип Иштвановић, Никола Ковачевић, Немања Булајић

1. Црвена звезда 9143
2. Војводина 8793
3. Партизан 7498

Европски куп шампиона за клубове (Б група) - Тампере - жене

100m                   Николета Симић (5.) - 12,26
200m                   Зорана Барјактаровић (4.) - 24,70
400m                   Тамара Салашки (1.) - 54,11
800m                   Дајана Петковић (6.) - 2:18,09
1500m                 Слађана Стаменковић (5.) - 4:44,83
5000m                 Радмила Ђуровић - DNF
3000mSC             Биљана Цвијановић (3.) - 11:22,14
100mH                 Ивана Петковић (3.) - 14,04
400mH                 Милица Јакшић (5.) - 65,35
скок у вис            Јована Делић (5.) - 1,60
скок с мотком      -
скок у даљ          Сара Лукић (2.) - 5,88
троскок               Тамара Дамјановић (4.) - 11,69
бацање кугле     Драгана Томашевић (1.) - 13,43
бацање диска     Драгана Томашевић (1.) - 56,33
бацање кладива Александра Ивановић (3.) - 57,30
бацање копља    Татјана Мирковић (1.) - 53,60
4х100m                Ивана Петковић, Николета Симић, Тамара Дамјановић, Сара Лукић
4х400m                Ангела Илић Рончели, Милица Јакшић, Дајана Петковић, Виолета Марковић

1.УСК Праг
2.ЈКУ
3.Црвена звезда

Екипно првенство Србије - жене

100m                   Николета Симић (2.) - 12,21 (950)
400m                   Александра Петровић (3.) - 1:02:45 (757)
800m                   Дајана Петковић (1.) - 2:15:52 (901)
3000m                 Слађана Стаменковић (1.) - 10:54:29 (756)
100mH                 Ивана Петковић (1.) - 13,96 (1023)
скок у вис            Јована Делић (1.) - 1,65 (878)
скок у даљ          Ивана Петковић (2.) - 5,21 (828)
троскок               Маријана Видојевић (2.) - 10,45 (759)
бацање кугле     Сара Огњеновић (1.) - 12,07 (714)
бацање копља   Татјана Мирковић (1.) - 47,51 (847)
4х100m               Милица Живић, Александра Петровић, Ивана Петковић, Николета Симић

1. Црвена звезда 9334
2. Војводина 7792
3. Партизан 7400

Ван мреже pedja789

  • Члан КК
  • ****
  • Поруке: 509
  • Репутација: +211/-42
Одг: Историја осталих спортова
« Одговор #79 послато: 27 Децембар 2018, 03:32:54 »
Хокејашки клуб, сезона 2017/2018




Куп Белорусије

10.8.2017
Брест - Црвена звезда 3-1
(Михаил Бучкин)

12.8.2017
Белорусија У20 - Црвена звезда 6-2
(Свјатослав Акимов, Александар Костиков)

14.8.2017
Јуност Минск - Црвена звезда 6-2
(Александар Костиков, Михаил Бучкин)

17.8.2017
Динамо Молодечно - Црвена звезда 5-1
(Александар Костиков)

19.8.2017
Шахтјор Солигорск - Црвена звезда 12-0

21.8.2017
Химик Новополоцк - Црвена звезда 4-6
(Лука Вукићевић, Мирко Ђумић, Андреј Звик, Никола Керезовић, Марко Бркушанин, Александар Костиков)



Међународна Хокеј Лига (IHL)
*бодовано за првенство Србије

16.9.2017
Триглав Крањ - Црвена звезда 1-0

27.9.2017
Марибор - Црвена звезда 1-7
(Марко Бркушанин х2, Иља Олонов, Немања Вучуревић х2, Лука Вукићевић, Урош Бјелогрлић)

7.10.2017
Црвена звезда - Младост Загреб 6-1
(Давид Сефич х2, Иља Олонов, Марко Бркушанин х2, Михаил Бучкин)

11.10.2017
Загреб - Црвена звезда 2-8
(Немања Вучуревић, Роберт Сабадош х2, Давид Сефич, Михаил Бучкин, Мирко Ђумић, Петар Новаковић х2)

16.10.2017*
Војводина - Црвена звзеда 1-5
(Марко Бркушанин х2, Михаил Бучкин, Никола Керезовић х2)

25.10.2017
Црвена звезда - Медвешчак Загреб 2 10-1
(Андреј Звик, Марко Бркушанин х2, Лука Вукићевић, Никола Керезовић, Михал Бучкин, Угљеша Новаковић х2, Јевгениј Леонов, Давид Сефич)

28.10.2017
Црвена звезда - Триглав Крањ 1-2
(Иван Анић)

4.11.2017
Црвена звезда - Блед 4-1
(Урош Бјелогрлић, Михаил Бучкин, Андреј Звик, Давид Сефич)

5.11.2017
Црвена звезда - Блед 4-3
(Михаил Бучкин, Урош Бјелогрлић, Андреј Звик, Марко Бркушанин)

11.11.2017
Црвена звезда - Марибор 11-0
(Марко Драговић, Роберт Сабадош, Урош Бјелогрлић, Марко Бркушанин х2, Филип Пајевић, Михаил Бучкин, Мирко Ђумић х2, Андреј Звик, Павле Подунавац)

15.11.2017*
Црвена звезда - Војводина 9-2
(Иван Анић х2, Немања Вучуревић, Марко Бркушанин, Давид Сефич х2, Михал Даниел х2, Јевгениј Леонов)

18.11.2017
Младост Загреб - Црвена звезда 2-3
(Урош Бјелогрлић, Немања Вучуревић, Роберт Сабадош)

25.11.2017
Црвена звезда - Загреб 0-5 - службени резултат

29.11.2017
Славија - Црвена звезда 1-5
(Павле Подунавац х2, Андреј Звик, Петар Новаковић, Роберт Сабадош)

30.11.2017
Цеље - Црвена звезда 3-4 (3-3)
(Иван Анић, Давид Сефич, Урош Бјелогрлић)

16.12.2017
Црвена звезда - Цеље 5-6 (5-5)
(Мирко Ђумић, Немања Вучуревић, Марко Бркушанин, Михал Даниел, Павле Подунавац)

17.12.2017
Црвена звезда - Славија 6-1
(Угљеша Новаковић, Михал Даниел, Јевгениј Леонов, Мирко Ђумић, Павле Подунавац, Урош Бјелогрлић)

23.12.2017
Медвешчак Загреб 2 - Црвена звезда 3-1
(Марко Бркушанин)

17.1.2018*
Црвена звезда - Војводина 5-1
(Мирко Ђумић, Марко Бркушанин х2, Немања Вучуревић, Стефан Гачић)

20.1.2018
Црвена звезда - Триглав Крањ 1-2
(Немања Вучуревић)

27.1.2018
Цеље - Црвена звезда 1-3
(Давид Сефич, Роберт Сабадош, Павле Подунавац)

3.2.2018
Црвена звезда - Марибор 5-0 - службени резултат

8.2.2018
Црвена звезда - Медвешчак Загреб 2 5-0 - службени резултат

10.2.2018
Блед - Црвена звезда 3-5
(Михал Даниел, Урош Бјелогрлић, Иван Анић х2, Никола Керезовић)

17.2.2018
Црвена звезда - Загреб 5-0 - службени резултат

21.2.2018
Младост Загреб - Црвена звезда 1-7
(Михал Даниел, Урош Бјелогрлић, Давид Сефич х2, Иван Анић, Марко Бркушанин, Мирко Ђумић)

24.2.2018
Славија - Црвена звезда 2-3
(Мирко Ђумић, Михаил Бучкин, Немања Вучуревић)



3.3.2018 1/4 финале
Црвена звезда - Славија 6-2
(Никола Керезовић, Немања Вучуревић, Мирко Ђумић х2, Михаил Бучкин, Михал Клука)

7.3.2018 1/4 финале
Славија - Црвена звезда 2-4
(Мирко Ђумић х2, Марко Бркушанин, Михаил Бучкин)

14.3.2018 1/2 финале
Црвена звезда - Цеље 2-3
(Марко Бркушанин, Михал Клука)

19.3.2018 1/2 финале
Цеље - Црвена звезда 2-1
(Лукаш Хрушик)

Континентал куп

Група А - Београд

29.9.2017
Црвена звезда - Есја Рејкјавик 6-1
(Давид Сефич х3, Урош Бјелогрлић, Павле Подунавац х2)

30.9.2017
Црвена звезда - Зејтинбурну 4-3
(Иван Анић, Давид Сефич, Михаил Бучкин, Павле Подунавац)

1.10.2017
Црвена звезда - Ибрис-Скате Софија 4-5 от
(Никола Керезовић, Давид Сефич х2, Немања Вучуревић х2)



Група Ц - Брашов

20.10.2017
Корона Брашов - Црвена звезда 8-4
(Иља Олонов х2, Давид Сефич, Лука Вукићевић, )

21.10.2017
ДВТК - Црвена звезда 4-1
(Марко Бркушанин)

22.10.2017
Чури Урдин - Црвена звезда 3-2 от
(Марко Бркушанин, Урош Бјелогрлић)



Првенство Србије

23.1.2018
Ред Тим - Црвена звезда 0-12
(Марко Бркушанин х3, Роберт Сабадош х2, Урош Бјелогрлић, Михал Даниел, Никола Керезовић, Немања Вучуревић, Мирко Ђумић х3)

29.1.2018
Црвена звезда - Ред Тим 11-2
(Иван Анић, Марко Бркушанин, Роберт Сабадош, Михаил Бучкин, Михал Даниел х2, Давид Сефич, Немања Вучуревић х2, Мирко Ђумић х2)

2.2.2018
Црвена звезда - Ред Тим 12-2
(Угљеша Новаковић х2, Павле Подунавац х2, Роберт Сабадош х2, Михал Даниел, Никола Керезовић, Давид Сефич, Мирко Ђумић х3)

6.2.2018
Ред Тим - Црвена звезда 0-14
(Марко Бркушанин, Урош Бјелогрлић х3, Михаил Бучкин х3, Михал Даниел х2, Лука Вукићевић х2, Андреј Звинк, Мирко Ђумић х2)

12.2.2018
Црвена звезда - НС Старс 15-3
(Иван Анић, Угљеша Новаковић, Роберт Сабадош, Урош Бјелогрлић, Михаил Бучкин х3, Петар Новаковић х4, Давид Сефич, Немања Вучуревић, Андреј Звинк, Мирко Ђумић)

18.2.2018
НС Старс - Црвена звезда 0-5 - службени резултат

21.2.2018
НС Старс - Црвена звезда 0-5 - службени резултат

26.2.2018
Војводина - Црвена звезда 2-4
(Урош Бјелогрлић, Давид Сефич, Немања Вучуревић, Мирко Ђумић)

28.2.2018
Црвена звезда - НС Старс 5-0 - службени резултат



5.3.2018 финале
Црвена звезда - Војводина 6-2
(Роберт Сабадош, Михал Даниел, Никола Керезовић, Мирко Ђумић х3)

12.3.2018 финале
Војводина - Црвена звезда 1-7
(Марко Бркушанин, Роберт Сабадош, Михал Даниел, Михал Клука х2, Давид Сефич х2)