• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Квалификације за ЛШ, 1. коло, реванш меч: Црвена звезда - Судува 2:1

Започео Фити, 11 Јул 2019, 08:35:49

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Најбољи играч реванша против Судуве био је:

Борјан
1 (0.2%)
Гобељић
20 (3.5%)
Милуновић
20 (3.5%)
Бабић
0 (0%)
Родић
8 (1.4%)
Јовичић
14 (2.5%)
Јованчић
2 (0.4%)
Иванић
4 (0.7%)
Боаћи
136 (23.9%)
Марин
327 (57.6%)
Бен
31 (5.5%)
Стојковић
2 (0.4%)
Павков
3 (0.5%)

Укупно гласова: 568

moonn

Raka Baranda

Karte su kupljene, vodim zenu i troje dece od zenine sestre! I njih sam zaludeo, pa im je ovo prvi put na stadion i gledanje uzivo! Vidimo se na zapadnoj tribini!  :ziveli2:

МilosМilos

Kako je reseno zbog ulaza za malu decu od 4,5 godina,vodio bih vise klinaca na zapad,nije bas malo kupiti sve te karte.Plus grickalice sokovi,gorivo itd.

ZmajPŽ

Raka Baranda

Цитат1: МilosМilos  15 Јул 2019, 14:36:51
Kako je reseno zbog ulaza za malu decu od 4,5 godina,vodio bih vise klinaca na zapad,nije bas malo kupiti sve te karte.Plus grickalice sokovi,gorivo itd.

Ja sam platio i za malog od zenine sestre punu kartu 1.000 dinara za zapad!

Vlada 89

UEFA je za glavnog sudiju revanš utakmice kvalifikacija za Ligu šampiona između Crvene zvezde i Suduve odredila mađarskog arbitra Adama Farkaša.

Njemu će pomagati sunarodnici Peter Beretijan i Balaž Sert, dok je za četvrtog sudiju određen Peter Solimosi, takođe Mađar.

DraganPP

estella roja

Сем жеље да победимо сутра, једна од мојих је да одвојимо део утакмице и посветимо га нашима Кузу и Михи. Ако је неко заслужио, то су они. Знам да братија са трибине неће ни овај пут издати, па да победимо сутра за њих!

almatinac

Ova Suduva mora da se počasti sa 2 gola u mreži već u prvom poluvremenu da ne bi bilo drame kao protiv Spartaksa.

Ne kažem da će biti lako, prvenstveno jer će igrati veći bunker nego u prvom meču, a i zato što delujemo loše još iz pripremnog perioda.

Kvalitet je na našoj strani, ali je frustrirajuće koliko smo bili impotentni u napadu. Rezultat iz prve nam nikako ne odgovara.

Neki njihovi igrači, sa ovih prostora, nastavili su da se*u i dalje. Pre prvog meča izjavili ' iznenađeni koliko smo loši protiv Zenita' a i sad nešto slično.

Бејли

Optimista sam, nemojte me pogresno razumeti, ali valja spremiti koji ksalol i casu vode za svaki slucaj

00 Деки

Све што желим у овом тренутку
играј Звездо, играј и победи
на трибини ми остаћемо мирни
јер уефа са казнама неће да се смири

Весело ми после утакмице биће
када Звездо разбијеш Литванце
певаће тад Маракана цела
да је УЕФА МАФИЈА проклета

ООООО УЕФА МАФИЈА....

:001_cool:

Strale993

Цитат1: Бејли  15 Јул 2019, 17:48:11
Optimista sam, nemojte me pogresno razumeti, ali valja spremiti koji ksalol i casu vode za svaki slucaj

Bolje spremi gajbu piva pa se olesi kao covek posle 3-0 za nas :ziveli2:

bigflop

Alfa

Al sta ovaj nazovi novinar pise, cu Ben sklanjao protivnike poput buldozdera  :ohmygod: E majko moja. Koji god sastav da izadje, ovi na Mari moraju pasti nema price.

jagodina navija za zvezdu

Mec sezone, ovako bih ga ja nazvao. Ne smem ni da pomislim kakvo bi rasulo bilo ako bi nas ne daj boze izbacili...Samo Jako i u meso, odemo u tu ligu sampiona. Obratiti paznju na Josipa Tadica, iskusan je fudbaler, zna fudbala. Bocko daje dva, vreme je vise!

Robbie Fowler

Ozbiljno sam zabrinut ako ih ne načnemo na vreme. Mnogo smo bolji ali bio je i Fedex pa ga siso. Ajde Zvezdo, ajde ljubavi!

Џеј Џеј Окоча

По најавама опет Марин Бен и Иванић као и Боаћи у нападу!Иако смо много јачи, надам се да нам се ова тврдоглавост Милојевића неће обити о главу. Стварно ми је чудно ако он мисли да смо добро одиграли у Литванији. Гол у раној фази игре био би велико олакшање али Боаћи мора да добије бар неку лопту.