• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Квалификације за ЛШ, 1. коло, реванш меч: Црвена звезда - Судува 2:1

Започео Фити, 11 Јул 2019, 08:35:49

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Најбољи играч реванша против Судуве био је:

Борјан
1 (0.2%)
Гобељић
20 (3.5%)
Милуновић
20 (3.5%)
Бабић
0 (0%)
Родић
8 (1.4%)
Јовичић
14 (2.5%)
Јованчић
2 (0.4%)
Иванић
4 (0.7%)
Боаћи
136 (23.9%)
Марин
327 (57.6%)
Бен
31 (5.5%)
Стојковић
2 (0.4%)
Павков
3 (0.5%)

Укупно гласова: 568

Nikolaj87

Цитат1: Звездаш...  17 Јул 2019, 11:53:47
Управо због тога, одмах раскид уговора. Звезда је увек играла фер и спортски и овакви дивљачки испади само штете репутацији клуба.

Ћемо да га вешамо на теразијама?

Donald

Цитат1: Nikolaj87  17 Јул 2019, 11:55:21
Ћемо да га вешамо на теразијама?

xD Ja nikada neću zaboraviti njegov gol Bufonu, ali sada nije u stanju da igra za Zvezdu...

stepski vuk

Par utisaka od sinoc:

Pocetak utakmice. Bravo. Usli naprzeni kao sto i treba. To je put za svaku utakmicu. Uz podršku Marakani i sa onakvim pristupom bas svima mozemo da napravimo problem u prvih 10-15 min.

Ben, Martin, Ivanic. Tek sam sinoc skapirao sta je ideja strucnog staba sa njima trojicom i dobro je to na momente funkcionisalo. Treba jos vremena da se uigraju. Mislim da imamo razlicit koncept od onoga sto se igralo kad je Radonja bio tu. Znaci da ova trojica uz puno kretanja odigraju nesto za 30-40 m i naprave mogucnost da se neko ubaci iz drugog plana. Drugi gol je model toga. Mi ako sam shvatio necemo toliko napadati bok niti to vise igraci mozemo. Marin, Ben i Marin imaju kapacitet da to iznesu ali je potrebno jos vremena da to legne.

Bocko. Konacno, budi se to je sve sto on treba da radi.

Samopouzdanje. Izgubilo se bilo prosle polusezone. Mislim da igramo jos uvjek sa nekim grcom. Cesto vracamo loptu kada to nije potrebno. Jovancic iako jeste lose odigrao se toliko trudi da igra napred i mislim da uz Marina jedini nema tu barijeru koja se kod citave ekipe pojavila proslog proljeca.E sad, da li Jovanca ima bas toliki kapacitet...

Babic. Nije se bas dobro postavljao. Primjetio sam ipak jednu pozitivnu stvar. Kad igramo dole on uvjek gleda da odigra na prvu ako je moguce i time da ubrza igru. Za razliku od Miluna koji uvjek ima 5-6 dodira sa loptom.

Bakula je napredovao i igra slobodnije malo sad napred. Nisam siguran da se mi njega trebamo odreci tek tako, dosta veliki posao on radi.

Desni bek. Ovo je otvoreno pitanje za sve u klubu ocigledno. Ja ne vidim drugog rjesenja osim Stojkovica. Ako pricamo o napadu na grupe. Za prvenstvo moze i Gajic.

Rodic. Meni je on standardno dobar bio sinoc.

Pavkov. Ne kapiram sto je on usao. Sta je ideja sa njim. Ako je izlog onda ok. Ako racunamo na njega, neko je visak...

Ebisilio i Vulic. Ako zazivi ova ideja koju nam je Milojevic sinoc prezentovao, Ebi i Vulic su savrsene zamjene zs taj sistem. A bice kartona, odmaranje igraca....

Marin. Vuce cijelu ekipu, sinoc doktorski.Moramo smisliti neki koncept, razviti ideju kad on to ne bude mogao (los dan, izostanak itd). Ono njegovo uklizavanje kod na njihovoj polovini u prvom pol... To je kapiten.

Matuzalem88

DelijeZl

Ja nijednog trenutka nisam rekao da nista nije valjalo, samo sam apostrofirao ono sto nije bilo dobro tokom utakmice po mom misljenju.
Ovom timo mnogo fale igraci poput Ebisilija, Vulica i Jevtovica. Nadam se da ce dobiti sansu.

Vlada 89

00 Деки

ЦитатGobeljić je u 60. minutu sinoćenjeg meča u Beogradu, koji je završen pobedom Zvezde 2:1, pogibeljno s dve noge startovao i dobio direktan crveni karton.

Iz Suduve su potvrdili da je Slavickasu slomljena potklonica na dva mesta i da će danas imati operaciju u Beorgadu.

"Ekipa želi Vaidasu da se što pre oporavi", navodi se u poruci Suduve na Fejsbuk profilu.

Kako su naveli Litvanci, Gobeljić se u suzama izvinio za potez odmah u svlačionici gde su bili igrači Suduve.

Слуцки

Подршка Гобељићу, просто не могу да верујем како га сатанизујете... Дечко је направио преоштар, нефудбалски, непотребан старт све је то у реду и слажем се али ово терање... Као да је он желео некоме да поломи ногу.
Шта би причали за Немању Видића да сте га гледали док је био млађи, не би га у Звезду примили вероватно?

Добро смо изгледали синоћ дали смо два гола из прелепих акција, лопта је ишла фино.. Може то боље али напредак очигледан.
Ми смо у другом полувремену направили, са играчем мање без класичног нападача, сијасет шанси и то све кроз пас игру. Боћко је коначно продисао, прелеп гол и асистенција.

Биће то добро, а овај старт Гобељића је сличан оном на Малти ко се сећа.

strajabre

Takođe podrška za Gobelju! Napali su svi dečka kao da najgori na celom svetu. Napravio je sranje, nije namerno, šta sad dešava se. Brz oporavak Litvancu, Gobelji zaslužena kazna i to je to.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Red

Videla se želja kod nas igrača. Što raduje jer odmor im nije bio dug. Naš odmor je lepo počeo!
Boa lep gol i asistencija. Milunović je dosta lopti pohvatao. Do 60 minuta smo imali punu kontrolu.

Suduva nije loša na sredini. I golman solidan, dobri u skoku... Jedino što su ponovo naleteli na nas.

Hašek

Gobeljic se tera jer je "Gardista", isto bi bilo sa Stojkovicem da je uradio, a drugacije da je kojim slucajem ovo napravio Ebesilio. Nakon Slavickasa, naravno da je Gobelji najteze, ali eto tu su realni cigani da jos malo udare na psihu igracu koji je uvek ginuo za klub. "Greh" je sto je bio u "losem" drustvu onih cijim povratkom je Zvezda opet zasijala, a koji se sada teraju jer eto ljude iritira sto se puno slikaju na instagramu, sto svaki drugi video na YT kanalu je o njima, sto pevaju sa navijacima. A raspadom takve ekipe se ne pise dobro ni Zvezdi, koliko god mozda igracki bili limitirani nadoknadjivali su svojom srcanoscu i borbom. Taj Gobelja je uskakao na svako kriticno mesto u timu i krpio rupe, ali eto, par slabijih centarsuteva i lose drustvo su ucinili da se realni simpatizeri useru dodatno momku u zivot. Gobelja, glavu gore, sve je ovo sastavni deo ove igre, znamo da nisi namerno i da se vratis jaci!

Vasili Zaitsev

Лоша утакмица и Гобеља ратни злочинац

Ала се неки овде много лоше трипују

Obradovic Vladimir

Sinoc da je bilo sportske pravde,rezultat bi bio 4:1,5:1.Ko hoce da tako vidi neka vidi ko hoce da pljuje neka pljuje.Prosto i jednostavno.
Sto bi rekao Dragan Nikolic, ucitelj Milos"Deco idemo dalje".

Ронилац

Vasili Zaitsev

Obradovic Vladimir

ЧикаНикола

Ili sam ja nepopravljivi optimista, ili nisam gledao istu tekmu kao neki ovdje koji po meni previse kritikuju ekipu.
Nekoliko veoma pozitivnih utisaka sa utakmice. Prije svega sjajna atmosfera i lijepa posjeta, uplašio sam se da se među Zvezdaše uvukao negativizam kakav je vladao ovde u zadnje vrijeme ali ipak odlična atmosfera na stadionu.
Isto tako neke pozitivne strane u našoj igri: želja i borbenost od prvog minuta, bukvalno smo od samog starta nametnuli svoju igru, nešto bolja saradnja trojca Marin-Ben-Ivanić nego inače, nadam se da će Ben nastaviti da se diže a ako Ivanić isprati bićemo jaki kao beton. Konačno se i Boaći vratio, on kada je u top formi bolji je od svakog drugog nama dostupnog špica na tržištu.  Rodić po meni isto jako dobar, kao i Milunović i jovičić.
Negativne strane, Ivanić koji se još traži i djeluje nekako nezainteresovano i bez motiva, Gobeljićeva nepažnja, kao i nepažnja ostalih igrača koji su dobili kartone, te nešto nesigurnija igra u odbrani. Generalno mislim da nam treba još jedno pravo krilo, i jedan štoper i imamo respektabilan tim i za evropu. Očekujem da Helsinki ispratimo sa najmanje tri komada u mreži.

jagodina navija za zvezdu

Raduje partija Nemanje Milunovica, konacno igra onako zasto smo ga i doveli. U Vazduhu odlican, na zemlji pravi tenk, odlicno postavljanje, iznosenje lopte u stilu brazilca Lusija svojevremeno. Fali mu brzi stoper, nema sta.
Rodic je takodje bio bas dobar, ali mora da popravi kondiciju, on je hteo da umre u 70. minutu, disao je na skrge.
Marka Marina nema potrebe ni komentarisati  :aplauz: :aplauz:
Boaci moj brat.. Svaka cast na golu, napisao sam bas da ocekujem da postigne 2 gola na ovom mecu, dao je jedan uz asistenciju, a dao bi jos jedan da nije zamenjen u 60 minutu. Mala zamerka ide na onu situaciju gde nije hvatao volej na 5 metara vec je primao i bezveze komplikovao...Vidi se i dobra atmosfera u svlacionici po slavlju gola svih igraca i rezervista, pogotovo Pavkova koji mu je direktna konkurencija Bravo Bocko!
El Fardu Ben je isto bio jako dobar, bas me je iznenadio, realno u proslom mecu je odigrao katastrofalno, sudarao se sa veznjacima, smetali su jednim drugima, lose saradjivao sa bekom...Sada je sve to drugacije.

SRBDELIJA

Mnogo bolje odigrana utakmica, nego prethodna. Dosta tecnija igra, povezanija. Naravno ima i grešaka, treba kritikovati, ali mi nisu jasni komentari da ništa ne valja, satanizovati pojedine igrače. Gobeljin start je svakako nesportski i za osudu, ali da li neko od vas misli da je hteo da uradi to što je uradio? Odbrana bi trebalo da bude uigranija, nadam se da će sve doći na svoje, i da se forma diže iz meča u meč. Hteli bismo u julu da budemo u top formi, teško je to i najjačim ekipama. Iskustvo nas uči iz prethodne dve sezone da smo slično počinjali, pa na kraju završavali u grupnom fazi. I pustite više gardiste, za svaki loš potez krivimo njih. Brzo zaboravljamo, kako loše, tako i dobre stvari koje su ti "gardisti " imali u prethodnom periodu. Hajde polako da otvaramo prvenstvo, pa protiv Helsinkija da udarimo jako. Malo više podrške i vere u tim. Kritikujmo, ali razumno.

Урке

Гобељићу се наместило да се деси то што се десило у утакмици која је имала праву зездашку атмосферу, па су људи додатно бесни јер је бацило сенку на вече. Плус што је повређени човек у таквим годинама да можда и прекине каријеру, али надајмо се да се то неће десити.
А што се утакмице тиче... Са нестрпљењем чекамо и гледамо у појачања и шта ће нам донети, а можда ово лето обележи повратак "отписаних", ако Бен и Боаћи проиграју, биће велика појачања.