Анкета

Најбољи играч реванша против Судуве био је:

Борјан
0 (0%)
Гобељић
11 (2.5%)
Милуновић
16 (3.6%)
Бабић
0 (0%)
Родић
6 (1.3%)
Јовичић
13 (2.9%)
Јованчић
1 (0.2%)
Иванић
2 (0.4%)
Боаћи
107 (24%)
Марин
264 (59.3%)
Бен
22 (4.9%)
Стојковић
1 (0.2%)
Павков
2 (0.4%)

Укупно гласова: 445

Аутор Тема: Квалификације за ЛШ, 1. коло, реванш меч: Црвена звезда - Судува 2:1  (Прочитано 26445 пута)

clark1888, Vlada1991, Delija sa Severa, valaoida, ghetto, Sava..., dzonim92, Kappa dres, crazynorth, Monarhista, Фити, kosingas, Rasanin, Luigi89, dmilojevic, DjapeDelija, Антипацифист, sharlon, KPB, UzasBoziji, Disc, sawages, Antibarbarus, delboj, chupps, NikolaBgd, mj87, daco82, Dudo, Northon, Жаре, rsb91, Srdjan88, Flo, coaleposavic, Paja Zvezdas, Делија сениор, BLOODHUNTER, Nejc, AjzeaMoris, North Army, hardest, Uvekuzzvezdu, sh0mi89, Игор 95, МИКИ2010, Dominator91, Гол!, jjooccaa, djidomova, rajcilo100, џонињо, Mister No, crni4323, Тетрис, Снејк Плискин, vialli, Tomov, ilodann, točilo, marselinho, kartmen_munze и 40 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже ljubisa rajkovic

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 159
  • Репутација: +118/-114
samo cu reci vidimo se na severu  ;) ;) ;)

Ван мреже santjago

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 182
  • Репутација: +684/-30
Suduva... jedina ekipa sa kojom nismo imali problema u proslogodisnjim kvalifikacijama, realno je da ih prodjemo bez neke drame. Ne igramo dobro, nikada nije pravi momenat za losiju formu ali nismo u prilici da stelujemo formu u avgustu, prakticno samo zimu imamo za "ladovinu" i to kad ne dozivimo prolece u evropi... Bice ok, ne pomisljam na kiks, prolazimo i cekamo Fince.
Све насмејани људи, знају да их чекају карте, нема пресије и гурања у реду, ко да смо Јапанци јбт  :srbinosm: Најдраже чекање у реду икада, које сам својом вољом продужио...
Nisam imao cast da se druzim sa ljudima u redu, nikoga nije bilo, nedelja, poslednji dan prodaje za sezonce. Dosao biciklom, uzeo karte za LS bez ikakvog cekanja, za LS jbte, biciklom  :001_cool: Malo gledao karte, spakovao ih i pravac bajsom na krug oko stadiona pa na Adu, na pivo i kupanje. Daj Boze opet tako, dva kruga oko Mare, pa tri, cet'ri... dok ne postane otimanje za sezonske :mrgreen:

На мрежи Делија сениор

• Члан ФК
  • Поруке: 485
  • Репутација: +299/-235
  • Сумњају неки да бодримо погрешан тим
Опрезно и са високом концетрацијом, да небисмо дошли у ситуацију да јуримо два гола уместо једног.Гол ћемо дати, а кад их једном отворимо, то је крај приче.Иде стадион и његов хук, живот је леп ;).

Ван мреже saxon

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.950
  • Репутација: +1011/-839
Ja sam zadovoljan kako smo odigrali prvu utakmicu. Lepo je isla lopta, nedostajalo je jedno brzo krilo umesto Bena i realizacija. Dobro je to izgledalo za prvu zvanicnu utakmicu protiv jedne tvrde i nezgodne ekipe. Ubacio bi Tomanea, Kanjasa i Jevtovica u revansu pa da ih lagano resimo sa 4-0. Kvalitetniji smo mnogo i to cemo i pokazati. Samo pozitivno.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 794
  • Репутација: +546/-168
Ja sam zadovoljan kako smo odigrali prvu utakmicu. Lepo je isla lopta, nedostajalo je jedno brzo krilo umesto Bena i realizacija. Dobro je to izgledalo za prvu zvanicnu utakmicu protiv jedne tvrde i nezgodne ekipe. Ubacio bi Tomanea, Kanjasa i Jevtovica u revansu pa da ih lagano resimo sa 4-0. Kvalitetniji smo mnogo i to cemo i pokazati. Samo pozitivno.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja stvarno ne znam - zašto svi “izvode” Bena? On jedini pored Marina igra nešto u smislu organizacije. Ivanić je zakazao u toj ofanzivnoj trojci, ne Ben. A ako sad krenemo da se odričemo trgnike zarad brzine, mislim da bi smo se vratili na početak procesa koji je šef započeo.
Ajmo Zvezdo :stari grb:

Ван мреже solps

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 412
  • Репутација: +195/-151
A sta je Ben organizovao na ovoj utakmici? Imao je more izgubljenih lopti i pogresnih dodavanja.

На мрежи Зли

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 2.762
  • Репутација: +3119/-1621
  • трибинаш
Продаја сезонских карата и преко интернета

Продаја сезонских улазница нашег клуба за сезону 2019/2020 почела је и преко интернета путем сајта наше партнерске компаније iTicket – www.iticket.rs.

Процедура је једноставна – потребно је креирати налог уношењем личних података и дефинисањем шифре и затим одабрати ставку сезонске улазнице у листи доступних догађаја. Корисници који су већ куповали карте преко интернета се могу улоговати на постојећи профил.

Следећи корак је избор жељене трибине, сектора и места на мапи стадиона – могуће је купити и више улазница уз напомену да свака мора бити персонализована.

Када су све улазнице у корпи следи плаћање – могуће је платити картицама из система Виза, Мастер кард и Ам екс.

Додатни корак имају власници сезонских карата из прошле сезоне – они треба да кликну на линк „oбнови сезонску карту“ и систем ће им тражити да унесу број сезонске карте од прошле године. Уколико се подаци поклапају, аутоматски ће бити учитано место из прошле сезоне као и цена која важи за обнову сезонских карата.

Важна напомена, имајући у виду предстојећу утакмицу квалификација за Лигу шампиона против литванске Судуве: како су рокови за слање карата поштом прекратки, систем омогућава само опцију „print at home“ што значи да ће вам на мејл адресу наведену при регистрацији стићи порука са потврдом куповине, а саму сезонску карту моћи ћете да преузмете у просторијама Сервиса за чланство уз ту потврду, лични документ којим се може потврдити идентитет или чланску карту клуба.

У случају да не планирате да долазите на ову утакмицу и желите да вам сезонску карту пошаљемо на наведену адресу, пошаљите мејл на адресу [email protected] Користимо услуге Пост експреса у Србији и Поште Србије за пошиљке у иностранству. Рокови су обично 1-2 дана у Србији и 10-15 дана за иностранство, али их не можемо гарантовати. Напомињемо да у том случају не сносимо одговорност за евентуална кашњења.

По важећим актима Црвене звезде, само чланови клуба могу бити власници сезонских карата.Куповином сезонске карте путем интернета сматра се да сте потврдили да сте члан клуба. Клуб ће извршити проверу у бази чланства и контактирати вас у случају потребе. Посебно напомињемо да клуб задржава право да не изда и не пошаље купцу сезонску карту док купац не уплати/обнови чланарину. Сезонске карте су персонализоване и подаци о власнику сезонске карте се морају поклапати са подацима из базе чланства клуба. О могућностима учлањења у клуб можете се информисати на сајту чланства ФК Црвена звезда - www.budideozvezde.rs.

Услед радова на реконструкцији западне трибине и изградње сектора ВИП Запад дошло је до промене распореда седишта на тој трибини. Из тог разлога обнова сезонских карата за власнике истих из прошле године за секторе 3, 4 и 5 на овој трибини није могућа путем интернета.

Такође, због прописа УЕФА, за породичне карте потребно је доставити фотографије све деце која ће бити власници сезонских карата. Како је реч о малолетним лицима породичне карте се могу купити само у просторијама сервиса за чланство ФК Црвена звезда.

У случају проблема приликом наплате и за сва питања везана за функционисање сајта iTicket контактирајте техничку подршку мејлом на [email protected]

Све информације о сезонским картама Црвене звезде ће од петка 12. јула бити доступне на посебном сајту – sezonske.budideozvezde.rs.

На мрежи mj87

• Члан ФК
  • Поруке: 484
  • Репутација: +134/-186
Sto je zakljucana tema o evrokalkulacijama? Naredni zreb je za 10 dana, neka iznenadjenja se vec naslicuju, sesiri se menjaju, bez veze je da ne moze o tome da se pise. Ako tema sluzzi samo da se prokomentarise kad zreb bude zavrsen onda je bespotrebna.

Ван мреже Holland Scout

• Члан ФК
  • Поруке: 62
  • Репутација: +24/-28
    • FIFA Serbia Online
Zasto nemoze da se uzme sezonska karta za vip na zapadu?
Jel rasprodato ili nisu pustili onlajn...?

Тебра, пише у тексту :)

Цитат

Услед радова на реконструкцији западне трибине и изградње сектора ВИП Запад дошло је до промене распореда седишта на тој трибини. Из тог разлога обнова сезонских карата за власнике истих из прошле године за секторе 3, 4 и 5 на овој трибини није могућа путем интернета.
« Последња измена: 12 Јул 2019, 11:04:23 Зли »

На мрежи aragorn

• Махатма Ганди
  • Administrator
  • Поруке: 1.947
  • Репутација: +1367/-405
I to, a treba dodati i da se jeste rasprodalo. 1000 karata je obnovljeno a samo 100 novih je pusteno u prodaju za ovu tribinu. Vise ih nema. Mislim na sezonske naravno.

Ван мреже madness

• Члан ФК
  • Поруке: 26
  • Репутација: +3/-5
Jel se zna koliki ce biti ukupni kapacitet vip dela na zapadu?

На мрежи Vuque

• Члан ФК
  • Поруке: 329
  • Репутација: +209/-88
Zna se. Na temi Stadion Rajko Mitić navedeno je nekoliko puta.

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 8.995
  • Репутација: +16420/-13780
Off Topic
Највише руководство фудбалског клуба има направљен налог на РСБ форуму и добили су засебну тему на делу форума на ком приступ имају само чланови клуба - овде

Уколико сте члан клуба и доказали сте своје чланство на нашој теми предвиђено за то, моћи ћете да разговарате са топ менаџментом клуба - овде

Управо је написан први њихов упис, постављајте им питања, одговараће вам на том делу форума

Постаните чланови клуба уколико то већ нисте и активирајте ваш налог на теми за чланство.

Ван мреже Zvezdaš BL

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 553
  • Репутација: +237/-140
  • Još jedna pobeda i titula
Oni će da igraju bunker, skoncetrisani na sredinu terena. Po bokovima će biti više prostora. I tražiće šansu na kontre i naše greške.

Takav raspored se najbolje razbija šutevima iz daljine (20-30) m, i probojem po bokovima sa oštrim centaršutevima. Ebisilo mi nije igrač za trku, ali za ovakve protivnike jeste. Bekovi moraju da znaju centaršut! Mi godinama kuburimo sa tim, baš frustrira to.

Ajde Zvezdo, ovo da se prođe sa što manje nervoze...pa da popravljamo igru!

Ван мреже milanjv

• Члан ФК
  • Поруке: 33
  • Репутација: +24/-9
I to, a treba dodati i da se jeste rasprodalo. 1000 karata je obnovljeno a samo 100 novih je pusteno u prodaju za ovu tribinu. Vise ih nema. Mislim na sezonske naravno.

Чекај, како више нема? Ја имам сезонску за тај део из претходних година и још је нисам продужио јер сам на путу, а написали су да је рок до краја јула?

На мрежи Марко

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 473
  • Репутација: +223/-351
Чекај, како више нема? Ја имам сезонску за тај део из претходних година и још је нисам продужио јер сам на путу, а написали су да је рок до краја јула?

Нема тих 100, колико сам схватио. Имаш ти сачуван твоју карту, не би требало да бринеш-

Ван мреже santjago

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 182
  • Репутација: +684/-30
Mislim da te ceka mesto. Imao sam zapad prosle sezone (svi smo bili u sadasnjoj vip zoni) a posto sam se prebacio na obican zapad prvo su mi stopirali rezervisano mesto za vip i dali na biranje poziciju na sektoru 6.

Ван мреже milanjv

• Члан ФК
  • Поруке: 33
  • Репутација: +24/-9
Ок, хвала на појашњењу.

На мрежи Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.347
  • Репутација: +844/-504
Добио сам за испуњавање анкете карту за запад. Заменио бих је за север тако да ако има неко ко планира да купи карту за запад можемо договорити размену. Он купи за север, а од мене добије запад таман да уштеди 500 дин. :ziveli2:

Ван мреже NoReason

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 155
  • Репутација: +55/-86
Do kada moze da se kupi karta danas?