Анкета

Најбољи играч реванша против Судуве био је:

Борјан
0 (0%)
Гобељић
11 (2.4%)
Милуновић
17 (3.8%)
Бабић
0 (0%)
Родић
6 (1.3%)
Јовичић
13 (2.9%)
Јованчић
1 (0.2%)
Иванић
2 (0.4%)
Боаћи
110 (24.3%)
Марин
267 (59.1%)
Бен
22 (4.9%)
Стојковић
1 (0.2%)
Павков
2 (0.4%)

Укупно гласова: 452

Аутор Тема: Квалификације за ЛШ, 1. коло, реванш меч: Црвена звезда - Судува 2:1  (Прочитано 26659 пута)

DS Pariz, apis, illuminator80, Kosta92, jeremija, Rakija Bre!, dejank72, Uvekuzzvezdu, Palermo, xXGmazXx, Djanfranko, anevrc, fanste, ЧикаНикола, tarantula, Ozren, vatafak, Aco, branko099, Jackal, DenaraFCRS, solps, weverac, Игор 95, fortunaiuvat, Слуцки, hardest, Regar, Sever celi, Nejc, clark1888, Dingo_BG, Ned Stark, okoca, miloswb, RoterStern, Ogisha, After_Forever, sh0mi89, peradetlic, ekser85, acadimi999, dzonim92, zelimirf, Shomi87, Vladov, dusanm, Mao Molina, delboj, NikolaBgd, Стефке, n.i.lgnexus5, Dominator91, ZvezdaIliNista, Звездаш..., Десно Крило, Luigi89 и 41 гостију прегледају ову тему.

На мрежи Фити

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.403
  • Репутација: +2722/-272
  • Црвено - бели са бројем 6
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - СУДУВА

Уторак, 16. јул, 20:45, Стадион: Рајко Митић
« Последња измена: јуче у 22:42:12 Љуба »

Ван мреже Зли

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 2.763
  • Репутација: +3120/-1621
  • трибинаш
Нема потребе да се прича колико је ово битна утакмица, и колико смо се мучили и претходне две године на првој препреци у походу на групне фазе такмичења у Европи.

Имате још 5 дана да купите сезонску карту, која је више него приступачна, и заборавите на чекање у редовима за куповину појединачних карата до следећег лета.

Да не причамо даље какве су погодности биле за сезонце претходних сезона, већ да ми на трибинама дамо све од себе да нам наши играчи на терену поново омогуће да те погодности и ове године буду активне! Верујем да огромној већини старих сезонаца те погодности нису биле уопште битне приликом доношења одлуке о куповини сезонске... Али нека буде на уму људима који се упуте ка благајни, уместо ка сервису за чланство  ;)

Сви на стадион!

20 хиљада сезонских наш је циљ!

Ван мреже Pink Floyd

• Члан КК
  • Поруке: 67
  • Репутација: +26/-15
__________________Tomane_________________
______Vukan____________________Ben_______
__________________Marin___________________

_____________Kanjas_____Jovanča____________
Rodić______________________________Stojković
________________Babić___Pankov?_____________

___________________Borjan_________________

Izaći ovako nekako...
Ne znam, al definitivno vratiti Marina u sredinu...
Možda Jevtu umesto Bena...
Jel Raša Pankov počeo trenirati?

Ван мреже Sokolac

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 4
  • Репутација: +1/-10
Ajde momci vidjeli smo sinoc sta se desilo Ludogorecu i Bate Borisovu pa i Slovanu iz Bratislave,svi su bili veliki favorit ali ta prva utakmica je uvijek teska za sve ne samo za nas.
Volio bi samo da vidim Tomanea u spicu i nadam se da ce pred bar 25 000 ljudi biti ovo laganih 2-0
Vidimo se na stadionu

На мрежи Немања ЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 238
  • Репутација: +277/-103

Имате још 5 дана да купите сезонску карту, која је више него приступачна, и заборавите на чекање у редовима за куповину појединачних карата до следећег лета.

Ти баш не желиш да дођемо до плеј-офа/групне фазе?  :srbinosm:

Ван мреже jonahbolden

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 47
  • Репутација: +19/-52
E cigani moji,danas se prodaju karte za revans to treba da bude glavna tema.Zasto ne moze da se napuni stadion kao protiv PSZ-a?Dosta bre vise sa kuknjavom i pljuvanjem igraca,najvise me nervira to nezadovoljstvo sa Benom.Potpisujem da ce biti medju prva dva strelca kod nas u ovim kvalifikacijama.Igra uopste nije bila losa,pogledajte sta je juce bilo sa BATE-om,AIK-om i Ludogorecom zato se spustite na zemlju.Nek bude na Marakani u revansu 40k ljudi pa cete da vidite igru :icon_svi: :icon_svi:  :icon_svi:

Ван мреже ПУРС

• Члан ФК
  • Поруке: 240
  • Репутација: +205/-20
Ти баш не желиш да дођемо до плеј-офа/групне фазе?  :srbinosm:

И за то ће бити погодности за сезонце, одвојен шалтер и/или пуштање карата дан-два раније.

Ван мреже dejan624

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 87
  • Репутација: +55/-57
Loše smo igrali protiv Suduve...jesu oni postavili jak blok i igrali bunker   ali mi smo igrali sporo i pokušavali kroz sredinu umesto da smo igrali preko brzih krila i da probijamo po bokovima.mi smo se besomučno i nepotrebno dodavali.....definitivno ovako ne može da se igra  svaka odbijena lopta je pripala igračima Suduve  uvek su bili brži za korak..mnogo je to sporo i nonšalantno...Jovančić igra dosta sporo dok se okrene i namesti prođe dosta vremena...Ben nije u formi...problem su nam štoperi i zadnji vezni koji je osigurač kada igramo visoko...gubi se dosta lopti u rizičnim zonama i dosta se ispada iz igre i protivnik nam stvara šanse...moramo više da se krećemo...

Ван мреже ljubisa rajkovic

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 159
  • Репутација: +118/-115
sad sam procitao da se danas karte pustaju u prodaju...pravac blagajna...podrska igracima do nove pobede  :icon_svi: :icon_svi: :icon_svi:

Ван мреже Зли

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 2.763
  • Репутација: +3120/-1621
  • трибинаш
И за то ће бити погодности за сезонце, одвојен шалтер и/или пуштање карата дан-два раније.

То чекање од 5 минута у реду за карте за ЛШ ми се претворило у сат времена проведених у причи са људима са трибине. Просто, видиш позната лица, редовне на стадиону, станеш, испричаш се, поделиш утиске из Салзбурга, захваљујеш клубу што препознаје тебе као сезонца и даје ти 50% попуста и право прече куповине... Све насмејани људи, знају да их чекају карте, нема пресије и гурања у реду, ко да смо Јапанци јбт  :srbinosm: Најдраже чекање у реду икада, које сам својом вољом продужио...

sad sam procitao da se danas karte pustaju u prodaju...pravac blagajna...podrska igracima do nove pobede  :icon_svi: :icon_svi: :icon_svi:

Имаш путоказ на благајни, пробај да натегнеш кућни буџет и продужиш до сервиса за чланство по сезонску  ;)

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 6.080
  • Репутација: +2657/-1262
  • Рачунајте на нас!
Коме је цена дневне карте велика, нека купи сезонску.
Нема потребе да се преносе та кукања са разних портала и друштвених мрежа. Тога ће увек бити, а овде ће покренути једну од добро познатих расправа иако конкретно људи овде нису писали.

Ван мреже ljubisa rajkovic

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 159
  • Репутација: +118/-115
Gledam i ne verujem sta citam na instagramu. Ljudi se bune zbog cene karata...

zasto se bune?da nece mozda dzabe da bude karta?od tih karata zavisi finansijsko stanje naseg kluba kao igracki kadar kojim raspolazemo zbog tih finansija.500 kinti je dzabe neka se odreknu dve kutije cigara danas i eto ima se za kartu.ja prvi idem da je kupim iako sam daleko,ali do 18 cu stici do bg i stadiona i moju podrsku ce ekipa imati .na starnu sve oko kluba,igraci moraju imati podrsku da nas obraduju i naprave rezultat.to je nasa obaveza,a ne da trazimo karte da budu dzabe.

На мрежи Фити

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.403
  • Репутација: +2722/-272
  • Црвено - бели са бројем 6
значи без постова о цени карата... одмах да пресечемо

На мрежи Delija sa Severa

• Члан ФК
  • Поруке: 4.741
  • Репутација: +1877/-1284
  • ...prvu ljubav, detinjstvo...
Zadovoljan bilo kakvom pobedom, ako moze bez primljenog gola, bilo bi savrseno. Uveren da prolazimo dalje ali da cemo biti oprezni, neka slicna prica kao sa Irtisom s tim da smo mi dosta jaci nego onda. BIo bi red da se ljudi iscimaju sto vise i da za pocetak igracima i treneru u velikom broju  pokazemo da smo uvek uz njih, srce na teren a pamet u glavu, da vidimo od cega smo.
Idemo   :vitez:

Ван мреже aleksandarasr

• Веран као пас
  • Поруке: 853
  • Репутација: +260/-210
Tesko da ce Tomane poceti, osim ako na treninzima ne ubedi sve da je u ovom trenutku mnogo bolji od Bocka i Pavkova...Znajuci Milojevu filozofiju, tesko da ce biti nekih velikih promena u timu za revans...Jer, ako realno sagledamo stvari, Pankov koga prizeljkujemo svi u paru sa Milunovicem, nije odigrao ni jednu celu utakmicu na pripremama...Zule ni jednu utakmicu na pripremama nije poceo na svojoj poziciji...Kanjas se kasno priljkucio, tako da ni tu ne verujem da ce se rizikovati....Jedini ko bi mogao da uskoci od pocetka je Jevtovic, ali i to ce biti malo teze, jer bi u tom slucaju Ben morao na klupu...Tako da, ja ocekujem slican sastav kao u prvoj utakmici...Posebno ako znamo da je Miloje rekao da je zadovoljan prikazanim, osim realizacijom...

На мрежи illuminator80

• Члан КК, Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 161
  • Репутација: +118/-51
Posto sam na odmoru u spaniji i za prvo i za drugo kolo na Mari, da li neko zna gdr bih mogao da gledsm tekmu. Imam i eon i mts tv go ali nece da mi otvara kanale. Na youtube ne verujem da ce biiti prenosa.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Ван мреже Vlada011

• Члан ФК
  • Поруке: 266
  • Репутација: +90/-60
  • AJMO U NAPAD ZAJEDNO!
Sta je s povredom Jevtovica, dal se zna nesto u vezi toga? Tj, dal ce biti spreman za revans? Znamo Miloja tako da ocekujemo isti sastav. Od rezultata ce zavisi sve koje ce izmene biti

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 794
  • Репутација: +546/-168
toplo preporucujem da kome treba, ako RTS prenosi, gleda preko linka na VLC plejeru. Bolje od svakog brauzer strima.
kucajte rts 1 uzivo, naci cete.

Sto se tice utakmice - nema potrebe mnogo pricati. Resiti ih u prvom poluvremenu i to je to.

Ajmo Zvezdo :stari grb:

Ван мреже samo ti...

• Члан ФК
  • Поруке: 544
  • Репутација: +331/-255
Meni prvo i drugo kolo uvek je zeznuto . Sa priprema u takmicarski ritam je tesko i za mnogo ozbiljnije ekipe od nas. 
Ovo se dobija na strucni stab i pripremu utakmice . Nema tu lepog fudbala tako da na kvalitet celog strucnog staba  i na pripremu same utakmice se uzdamo .

Vec od treceg kola tu moze da se prica o nasoj igri i o kvalitetu iste . Imacemo 5-6 utakmica u nogama i tu cemo da vidimo gde smo.

Sad na Miloja i njegov tim , malo srece, pa da se prica o drugom kolu.

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.290
  • Репутација: +3012/-998
  • We are the fanatics from Red Star
I na navijanje i podršku... Pravac Marakana!