Анкета

Најбољи играч против Судуве био је:

Борјан
100 (20%)
Гобељић
3 (0.6%)
Милуновић
6 (1.2%)
Бабић
4 (0.8%)
Родић
9 (1.8%)
Јовичић
63 (12.6%)
Јованчић
64 (12.8%)
Иванић
17 (3.4%)
Боаћи
2 (0.4%)
Марин
215 (43.1%)
Бен
7 (1.4%)
Кањас
3 (0.6%)
Павков
4 (0.8%)
Вукановић
2 (0.4%)

Укупно гласова: 499

Аутор Тема: Квалификације за ЛШ, 1. коло, први меч: Судува - Црвена звезда 0:0  (Прочитано 33682 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Вождовац воли Звезду !

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 29
  • Репутација: +17/-22
U Brazilu je oficijalni jezik portugalski, a u Argentini je španski, a španski i portugalski nisu preterano različiti, tako da će sva trojica Zander-Kanjas-Tomane imati dobru komunikaciju na terenu.
Prvo znam gde se koji priča, drugo zašto je sad bitna Argentina ? treće nije da nisu preterano različiti, četvrto o njihovoj komunikaciji na terenu nisam ni pričao već sam samo napisao kako ze izgovara prezime Kanjas. Ja jesam malo skrenuo sa teme ali ti si baš odlutao i nije mi jasna poenta tvog komentara.

Ван мреже milosm92

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 110
  • Репутација: +22/-67
Mislim da cemo igrati u istoj formaciji kao sto smo poceli protiv Zenita, prvih pola sata bi bilo dobro da damo gol i na neki nacin skinemo pritisak i pustimo ih da napadnu a samim otvorimo sebi put za jos neki pogodak. Drugo poluvreme ocekujem kao prvo protiv Kluza sa boljom zavrsnicom i nema brige....nadam se da ce Boace proraditi a ako mu ne ide da ce Miloje dati sansu Tomane-u mislim da bi bolje iskoristio pasove Marina dosta je pokretniji od Boacea.

Ван мреже VukSlo

• Пријатељ КК, Пријатељ РСБ
  • Члан ФК
  • Поруке: 381
  • Репутација: +370/-166
U Brazilu je oficijalni jezik portugalski, a u Argentini je španski, a španski i portugalski nisu preterano različiti, tako da će sva trojica Zander-Kanjas-Tomane imati dobru komunikaciju na terenu.

brate, spanski i portugalski jesu slicni ali daleko od toga da rendom spanac razume portugalski i obratno. Slovenacki i srpski su slicni pa ako nisi imao dodira sa slovenackim neces razumeti mnogo osim najosnovnijih recenica i obratno.

Ван мреже Mags Brilijan I

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.349
  • Репутација: +578/-1207

Ван мреже NEMANJABBRS

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 65
  • Репутација: +21/-37
Samo hrabro sutra, sto se mene tice prihvatio bih i minimalnu pobedu. Ocekujem tvrdu i zatvorenu igru Suduve nadam se da cemo ih brzo naceti i posle rutinski to privesti kraju. Nadam se da Milunovic nece igrati. Idemooo ciganiii, u sezonu novu krece grupa vernih delija...  :ds: :srbija: :bgd barjak:

Ван мреже daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 3.293
  • Репутација: +2078/-2187
Počinje!!!
Ne očekujem igru lepu za oko, biće to tvrdo što bi se reklo "prava prvenstvena", mi smo još, praktično u pripremama. Pozdravljam svaki pozitivan rezultat a to je naša pobeda ili remi. Rano je još za dobru i lepu za oko igru.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka

На мрежи Donald

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 282
  • Репутација: +39/-213
Počinje!!!
Ne očekujem igru lepu za oko, biće to tvrdo što bi se reklo "prava prvenstvena", mi smo još, praktično u pripremama. Pozdravljam svaki pozitivan rezultat a to je naša pobeda ili remi. Rano je još za dobru i lepu za oko igru.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka

Da, najavljuje se kiša i teren će biti užas... Pa da rezultat 1:1 u najgorem slučaju bi doneo miran revanš, ako bude 0:0 biće dosta grickanja noktiju u revanšu.

На мрежи Shoneee

• Члан ФК
  • Поруке: 4.215
  • Репутација: +1441/-835
  • Gud difens end tranzišn ofens!
Pise mozzart da ne igra Pavkov

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.709
  • Репутација: +961/-506

На мрежи Disc

• Члан ФК
  • Поруке: 691
  • Репутација: +153/-173
Koliko vidim vecina medija najavljuje sledeci sastav
Borjan – Gobeljić, Milunović, Babić, Rodić – Jovičić, Jovančić, Ivanić, Ben, Marin – Boaći

На мрежи Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.117
  • Репутација: +929/-927
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
Ja se brinem samo kako ćemo pristupiti utakmici. Ako pristup bude kao protiv Zenita rešavamo relativno lako, kvalitet je na našoj strani. Ako uđemo opušteno biće mučenja.
« Последња измена: 09 Јул 2019, 01:01:00 Drug Član 85 »

На мрежи Vlada011

• Члан ФК
  • Поруке: 269
  • Репутација: +90/-61
  • AJMO U NAPAD ZAJEDNO!
AAAaAAAaaaaa, jos jedno spavanje i igra zvezda!  :ziveli2:

Srecno momci, srce na teren! :vitez:

На мрежи Арантес

• Члан ФК
  • Поруке: 1.030
  • Репутација: +573/-155
  • Кренућу тамо где су моји другови,песма и дим..
Koliko vidim vecina medija najavljuje sledeci sastav
Borjan – Gobeljić, Milunović, Babić, Rodić – Jovičić, Jovančić, Ivanić, Ben, Marin – Boaći
Ja ako sam dobro vidio na klipu našeg yt kanala, Babić se na izlasku iz aviona nije mogao potpuno osloniti na jednu nogu.

Ван мреже strajabre

• Члан ФК
  • Поруке: 167
  • Репутација: +98/-102
  • Добро знај да увек ту сам ја!!!
Ja ako sam dobro vidio na klipu našeg yt kanala, Babić se na izlasku iz aviona nije mogao potpuno osloniti na jednu nogu.
Ukočio se od puta :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Dudo

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 59
  • Репутација: +25/-16
IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ван мреже Фити

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 4.413
  • Репутација: +2727/-276
  • Црвено - бели са бројем 6

На мрежи Donald

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 282
  • Репутација: +39/-213
Po prvi put u zivotu mogu da kazem bravo za RTS xD Pored vecerasnje utakmice, u cetvrtak RTS 2 ce prenositi i Flora-Radnicki u 18:00 i Čukarički-Banants u 20:30. Meleg i Jirka u startnih 11, ocekujem jedno 3 gola i 2 asistencije Jirke u dvomecu sa Florom, i da napravi probleme Ajntrahtu, pa da se vrati u Zvezdu.
« Последња измена: 09 Јул 2019, 11:42:38 Donald »

Ван мреже Konev

• Веран као пас
  • Поруке: 867
  • Репутација: +407/-597
Imamo najsporiji stoperski tandem sa sporim reakcijama. Videcemo nasta ce to da lici. Ipak verujem da mozemo uvek dati gol vise. Zao mi je sto ne igra Pankov a i dalje prizeljkujem za 3 kolo vrhunskog stopera i prodaju nekog od trojice tornjeva. 1-2 dosta za veceras.

Ван мреже no name

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 4.065
  • Репутација: +2002/-1199
  • Imao srecu da rastem uz legendu. Hvala ti!
Izvinjavam se ali moram i ovde. Gde se gleda u CG? Prenosi li mozda SK slucajno kao prosle godine?

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.007
  • Репутација: +5167/-8560
Кец у Талину.

Што се нас тиче, само да се прође, како год. Ужасно важан двомеч у коме си апсолутни фаворит, пролаз се подразумева, а опет, увек ти долази у лошем тренутку, играш га са припрема.

Што се првог меча тиче, очекујем опрезну игру са обе стране, а и најбитније је затворити прилазе голу, док горе имамо квалитета да им уваљамо бар један.

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk