Анкета

Најбољи играч против Судуве био је:

Борјан
100 (20%)
Гобељић
3 (0.6%)
Милуновић
6 (1.2%)
Бабић
4 (0.8%)
Родић
9 (1.8%)
Јовичић
63 (12.6%)
Јованчић
64 (12.8%)
Иванић
17 (3.4%)
Боаћи
2 (0.4%)
Марин
215 (43.1%)
Бен
7 (1.4%)
Кањас
3 (0.6%)
Павков
4 (0.8%)
Вукановић
2 (0.4%)

Укупно гласова: 499

Аутор Тема: Квалификације за ЛШ, 1. коло, први меч: Судува - Црвена звезда 0:0  (Прочитано 33681 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.709
  • Репутација: +961/-506
На списку путника су: Милан Борјан, Зоран Поповић, Филип Стојковић, Марко Гобељић, Вујадин Савић, Немања Милуновић, Срђан Бабић, Милан Родић, Мирко Иванић, Бранко Јовичић, Душан Јованчић, Милош Вулић, Хосе Алберто Кањас, Ел Фарду Бен, Марко Марин, Вељко Симић, Алекса Вукановић, Ричмонд Боаћи, Никола Крстовић, Томане, Милан Павков.

« Последња измена: 08 Јул 2019, 13:31:41 Nameless »

Ван мреже Неша

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 880
  • Репутација: +647/-98
  • Ушло у крв и готово!
Слажем се да не треба очекивати неку игру с обзиром да је прва утакмица после припрема, и да је свака победа одличан резултат. Али после дужег периода, имамо више мање уиграну екипу на почетку сезоне, и можда нас и изненаде једним рутинирањем протвиника   :srbinosm:
Храбро, озбиљно и неће бити проблема.

Ван мреже OGI94

• Члан КК
  • Поруке: 255
  • Репутација: +80/-49
  • Највећа је највећа 🔴⚪️
Још само један дан до почетка нове сезоне. Као јуче да смо на Маракани затварали сезону далеко после судијског звиждука уз "милионе, билионе"....
Горак укус након последњег меча једне од најуспешнијих сезона у постбаријевској ери се брзо мења узбуђењем, ишчекивањем и свиме ониме што носи почетак нове сезоне. Почетак европске Одисеје, чекање нових играча, егзотична гостовања су увек црвено слово у календару сваког Звездаша, осећај који се увек прожима уз стару добру песму "У сезону нову креће...".
Ипак, према писању данашњег Спортског журнала, од новајлија нећемо видети никога. На голу ће, ипак, бити Милан Борјан и поред тога што је Зоки бранио добро на припремама.
У дефанзиви ће Гобеља да замени Жулета по десној страни, штоперски пар ће бити Милуновић и Бабић, а с обзиром на то да Жандер није на списку путника, леви бок је осигуран за Милана Родића, који можда игра последње мечеве и цврено-белом дресу.
Као задњи везни се очекује Бакула, иако је Кањас на списку путника.
Испред ће играти Марин, Бен, Јованчић и Иванчић, док ће најистуренији бити Ричмонд.
Жао ми је искрено Ебисилија, веома захвалан играч, фудбалски је одлично поткиван, има добар пас и шут, а знао је и у дефанзиви да се покажемо коректно.
Не можемо да тврдимо ми који гледамо ствари споља, лаички, али делује да се стручни штаб највише огрешио о тог момка у последње две сезоне

Ван мреже Siki

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.523
  • Репутација: +2457/-2188
  • ..Још ко дете ја сам био ту...
Srećno momcima i stručnom štabu.

P.S. neuništivi Veljko Simić! :nindza:

На мрежи џонињо

• Члан ФК
  • Поруке: 3.976
  • Репутација: +1682/-1972
  • Bez ličnog teksta
  Biće težak meč. Sijetimo se kako je ta Suduva blickrigovala Apoel prošle godine. Mi smo značajno slabiji nego lani, i biću baš prijatno iznenadjen ako ostvarimo neku komotnu pobjedu. Ne treba dramiti i polivati fekalijama sve redom ako bude i neki iks, jer i to uopste nije loše, pogotovo s postignutim golom. Uvijek se mučimo u prvim kolima i igra ne bude na zadovoljavajućem nivou.
   Uvijek se nadam najvećem, ali što se mene tiče i ulazak u LE ove sezone je fantazija. Bitno je da uspostovimo kontinuitet igranja grupne faze.
   Srećno momci! Preorite teren, samo tako možemo do uspjeha!

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

На мрежи vatafak

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 443
  • Репутација: +128/-196
  Biće težak meč. Sijetimo se kako je ta Suduva blickrigovala Apoel prošle godine. Mi smo značajno slabiji nego lani, i biću baš prijatno iznenadjen ako ostvarimo neku komotnu pobjedu. Ne treba dramiti i polivati fekalijama sve redom ako bude i neki iks, jer i to uopste nije loše, pogotovo s postignutim golom. Uvijek se mučimo u prvim kolima i igra ne bude na zadovoljavajućem nivou.
   Uvijek se nadam najvećem, ali što se mene tiče i ulazak u LE ove sezone je fantazija. Bitno je da uspostovimo kontinuitet igranja grupne faze.

Po cemu smo mi to znacajno slabiji nego lani? Pre su nam igrali Srnic i Milic, a sad Marin i Ivanic.

На мрежи џонињо

• Члан ФК
  • Поруке: 3.976
  • Репутација: +1682/-1972
  • Bez ličnog teksta
  Tako je, a igrali su i Radonjić, Krstičić, Degenek. Ne govorim o imenima, govorim o igri. Vidili smo kakve smo partije pružali čitavu polusezonu, i na osnovu toga govorim. Hajde nek' bude da je manjak motiva bio razlog blijedih partija, i da od sutra opet gledamo onu Zvezdu s početka Milojevog mandata kad smo bili mnogo tvrdi i grizli kao pit bullovi.

На мрежи Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • РСБ екипа
  • Поруке: 5.349
  • Репутација: +922/-820
  • Ту сам Звездо све док ти постојиш!

На мрежи DjapeDelija

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 46
  • Репутација: +32/-76

Ovaj forum je postao mesto gde neki ljudi dolaze da izbace svoje frustracije i neko nezadovoljstvo sopstvenim zivotom, napise da smo znacajno slabiji da bi ako slucajno bude nereseno ili izgubimo mogao da likuje ,,e sam vam rekao,, ajde reci mi jedan parametar po kom smo slabiji nego prethodne godine u ovo vreme? Ja cu ti dati vise po kom smo jaci, levo krilo Marin bolji od Radonjica, Ivanic bolji od Simica, Jovancic bolji od Jovicica, Kanjas bolji od Krsticica, Ben bolji od Milica, odbrana manje vise ista ali kod Miloja ionako cela ekipa igra odbranu, sto je najvaznije ekipa je iskusnija za igranje u Ligi sampiona i ne moze nikako biti slabija, cista zelja da se omalovazi ekipa nista drugo.

Ван мреже Snoopy

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.079
  • Репутација: +1172/-1103
   Очекујем и надам се побједи, било каквој. Ни реми не би био смак свијета, али мислим да се тим не смијемо задовољити. Јасно је да не можемо очекивати неку лепршаву игру, али од екипе очекујем максималну жељу, мотивацију и борбеност. То је једино што сутра очекујем и бићу врло разочаран ако то сутра не видим на терену. Разлог за оптимизам видим у утакмици коју смо приказали против Зенита, гдје смо истина несрећно изгубили, али били далеко квалитетнији ривал. Момцима и Милоју желим сву срећу! Ајмо Звездо!

:ds:

На мрежи aleksandarasr

• Веран као пас
  • Поруке: 855
  • Репутација: +260/-210
Ja bas za razliku od proslih kvalifikacija ocekujem, da cemo vec sutra pokazati ozbiljnu igru i karakter, jer gro tima nam je ostalo od prosle sezone...Imali smo dobre provere na pripremama, gde je vec od prve utakmice igrao najjaci tim (sa par izuzetaka)...Znaci, sutra sigurna igra i pobeda :vitez: :vitez: :vitez:

Ван мреже Делија сениор

• Члан ФК
  • Поруке: 487
  • Репутација: +300/-235
  • Сумњају неки да бодримо погрешан тим
Очекујем "и мирис и укус", и да хватамо залет према групној фази.Овај тим може много :stari grb:

На мрежи dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.686
  • Репутација: +531/-450
  • I da mi ponude milione,bilione....
Kao i većina sutra bih bio zadovoljan bilo kakvom pobedom, takođe slažem se sa konstatacijom da nas sutra ne očekuje neka lepršava utakmica. Ako se malo osvrnemo na neke prethodne godine videćemo da se mi nismo baš proslavljali na tim evropskim premijerama.

2009. godine smo tukli Rudar u Sloveniji (0:1), ali nije to bila baš laka utakmica.

2010. godine pukli smo od Slovana na Rajku.

2011. godine smo uz dosta mučenja pobedili Ventspils u Letoniji, sećam se da ga je Mezenga dao u poslednjem minutu.

2012. godine smo odigrali 7+ utakmicu sa moćnim Naftanom.

2013. godine smo dobili one Islanđane, ali ponovo bez neke lepršavosti.

2015. godine smo izgubili od Kairata.

2016. godine smo se mučili sa Valetom na Rajku, malo falilo da ljudi povedu (0:2).

2017. godine smo ubedljivo pobedili Florijanu, ali bilo bi pošteno reći da smo ih otvorili tek na kraju prvog poluvremena i to iz penala. Čak i sa igračem više smo se mučili, ali njihov golman je odlučio da nas počasti sa 2 gola u drugom poluvremenu.

2018. remi sa Jurmalom.

Takođe imali smo ranije Apoel i onu Levadiju...

Sutra bih voleo da vidim jednu disciplinovanu utakmicu sa naše strane. Da se lopta iznosi kroz pas kao protiv Zenita i da što češće igramo presing na njihovu zadnju liniju. Što se tiče sastava potajno se nadam da će početi Tomane i Jevta, ali od toga očigledno nema ništa.

Srećno momci!

Ван мреже mwilly

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 1
  • Репутација: +1/-1
Da li neko zna kad i gde na internetu ce se moci kupiti karte za revans 16og? Posto iticket ne radi a nigde nisam nasao bilo kakvu informaciju, pa ako neko zna moze li mi pomoci.

Ван мреже strajabre

• Члан ФК
  • Поруке: 167
  • Репутација: +98/-102
  • Добро знај да увек ту сам ја!!!
Bukvalno po čemu smo znatno slabiji nego prošle godine? Kako uopšte takvi zaključci kada nismo odigrali ni jedan zvaničan meč? Batalite lične frustracije, bar na forumu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Samba

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 8
  • Репутација: +5/-13

Sutra bih voleo da vidim jednu disciplinovanu utakmicu sa naše strane. Da se lopta iznosi kroz pas kao protiv Zenita i da što češće igramo presing na njihovu zadnju liniju. Što se tiče sastava potajno se nadam da će početi Tomane i Jevta, ali od toga očigledno nema ništa.

Srećno momci!

Jevtović nije ni krenuo na put. On i Pankov su zbog povreda ostali u Beogradu.

На мрежи Donald

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 282
  • Репутација: +39/-213
Tim za sutra

Borjan-Rodić-Milunović-Babić-Gobeljić-Jovičić-Jovančić-Ivanić-Marin-Ben-Boakye

Tim za revanš

Borjan-Rodić-Milunović-Savić-Gobeljić-Kanjas-Ivanić-Marin-Ben-Boakye-Tomane

A sutra u 18:00 je Helsinki-HB
« Последња измена: 08 Јул 2019, 15:05:05 Donald »

На мрежи FicaKG

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.084
  • Репутација: +167/-539
Umesto Jovičića Kanjaš i umesto Boaćija Pavkov ili Tomane i odlična ekipa, 2,3:0 i da mirno i lagano dočekamo revanš

Ван мреже Вождовац воли Звезду !

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 29
  • Репутација: +17/-22
Umesto Jovičića Kanjaš i umesto Boaćija Pavkov ili Tomane i odlična ekipa, 2,3:0 i da mirno i lagano dočekamo revanš
KanjaS a ne Kanjaš, on je Španac a ne Brazilac/Portugalac.

На мрежи Donald

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 282
  • Репутација: +39/-213
KanjaS a ne Kanjaš, on je Španac a ne Brazilac/Portugalac.

U Brazilu je oficijalni jezik portugalski, a u Argentini je španski, a španski i portugalski nisu preterano različiti, tako da će sva trojica Zander-Kanjas-Tomane imati dobru komunikaciju na terenu.