Анкета

Најбољи играч против Судуве био је:

Борјан
100 (20%)
Гобељић
3 (0.6%)
Милуновић
6 (1.2%)
Бабић
4 (0.8%)
Родић
9 (1.8%)
Јовичић
63 (12.6%)
Јованчић
64 (12.8%)
Иванић
17 (3.4%)
Боаћи
2 (0.4%)
Марин
215 (43.1%)
Бен
7 (1.4%)
Кањас
3 (0.6%)
Павков
4 (0.8%)
Вукановић
2 (0.4%)

Укупно гласова: 499

Аутор Тема: Квалификације за ЛШ, 1. коло, први меч: Судува - Црвена звезда 0:0  (Прочитано 33685 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Holland Scout

• Члан ФК
  • Поруке: 62
  • Репутација: +24/-28
    • FIFA Serbia Online
Zna li neko neki kafic u Istocnom Sarajevu gde ce biti prenos?
Hvala unapred!

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.985
  • Репутација: +1140/-295
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
Od sve ove euforije oko KK-a malo je u senci početak fudbalske sezone. Za dva dana startuje pohod na Ligu šampiona, pohod na treću uzastopnu evropsku jesen.
Slično kao i prošle sezone, i sada bismo ''potpisali'' plasman u Ligu Evrope. Za Ligu šampiona mora dosta toga da se poklopi, uostalom videli smo šta je sve moralo da se dogodi prošlog leta da bismo se vratili u LŠ nakon više od dve i po decenije (žreb, iznenađenja nenosilaca, 2 minuta nepažnje do tada dominantne ekipe Salcburga...).
Lepo je počelo za sada, žreb nas jeste pogledao i ispunjen je prvi preduslov.

U prvom kolu nam je doneo Suduvu, starog poznanika. Dvostruki uzastopni šampion Litvanije i aktuelni lider u novoj sezoni.
Na klupi je i dalje trener Čeburin, Kazahstanac koji ih je preuzeo u toku sezone 2016. koju je Suduva završila na trećem mestu. Postavio je formaciju 5-3-2 (u domaćem šampionatu to ume bude 3-4-3).
U prvoj sezoni gde je od starta na klupi - odmah titula, i to prva istorijska. U prvim evropskim kvalifikacijama (za LE) vodio Suduvu čak do baraža, redom su padali beloruski Šahtjor, letonska Liepaja i švajcarski Sion. U baražu prevelik zalogaj je bio ''brazilski'' Ludogorec.
Naredne sezone odbranjena titula, a igrane su i prve istorijske kvalifikacije za Ligu šampiona. Odmah su napravili iznenađenje u prvom kolu izbacivši kiparski Apoel. U narednom kolu smo ih mi počistili. Nastavili su u kvalifikacijama za Ligu Evrope i eliminisali su letonski Spartaks. I eto njih drugu sezonu za redom u baražu za Ligu Evrope (eliminisao ih Seltik).

Sastav uigran, već duži period je jezgro tima na okupu... zato ni ne treba da čudi da će najverovatnije čak 8 igrača koji su istrčali na Marakanu prošlog leta početi utakmicu i prekosutra.
Nema više Sisilije, ''uništitelja'' Apoela, i Aseveda, prošle sezone najskupljeg igrača Suduve. Zamena za Aseveda je Čađenović, bivši igrač Borca iz Čačka dok i dalje nije u potpunosti najjasnije ko je zamena za Sisiliju... U početku je to bio Gotal, pa je doveden Kanađanin Rikets koji je odlično počeo ove sezone i postigao 8 golova, te je nakon njega vraćen Hrvat Tadić.
Dovela je Suduva i 2 mlada domaća igrača - veziste, Jankauskasa i Golubickasa. Rekao sam da je ovo iskusna ekipa, bila im je potrebna sveža krv a ova dva mladića dobijaju često priliku.
Od starosedelaca...
Na golu drugi Hrvat, Kardum, na desnom beku treći Hrvat, Švrljuga. Levo će biti Slavickas, ili  povremeni reprezentativac Andriuskevičijus. Štoperi kao i prošle sezone - legenda Jankauskas, osvajač kupa sa Jagodinom Živanović, te Kerla (na klupi prošle sezone, ove se ustalio u 11). Uz pomenutog Čađenovića, u veznom redu mladi reprezentativac Matulevičijus (treći mladi igrač, pored gore pomenuta 2 pojačanja) i Verbickas, povremeni seniorski reprezentativac. U napadu visoki Topčagić (5 golova u prethodna 2 kola) i neko od gore pomenutog trija, ali verovatno će to biti Rikets.

На мрежи Serbsta

• Члан ФК
  • Поруке: 377
  • Репутација: +317/-308
Zna li neko neki kafic u Istocnom Sarajevu gde ce biti prenos?
Hvala unapred!

Kafić Mocart na Dobrinji 4 (kod mostića). Gledao više puta fudbal i košarku. Cigansko mjesto!

Ван мреже Nine33

• Члан ФК
  • Поруке: 3.639
  • Репутација: +3033/-1705
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
Za nas iz Republike Srpske koji se zlopatimo s Totalom, šta mislite da li ćemo moći da gledamo prenos negdje pošto očekujem da će da zaključaju RTS?

На мрежи dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.686
  • Репутација: +531/-450
  • I da mi ponude milione,bilione....
Za nas iz Republike Srpske koji se zlopatimo s Totalom, šta mislite da li ćemo moći da gledamo prenos negdje pošto očekujem da će da zaključaju RTS?
Možda možete preko gugl plej prodavnice da skinete aplikaciju Orion TV. Ima na njoj RTS (+ još dosta kanala, ali ne i sportskih mada to sad nije ni bitno). Slika je odlična i uopšte ne secka. E sad jedino ne znam dal će vas nešto drkati pošto niste iz Srbije...

Ван мреже delboj

• Члан ФК
  • Поруке: 1.029
  • Репутација: +147/-170
Na Orionu se zaključava više nego na Totalu.

Ван мреже Djuradj

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 335
  • Репутација: +152/-226

RTS Planeta naplaćuje odskoro za naše ljude van Srbije, imate EON aplikaciju, 15 dana džabe, za 2 minuta se aktivira.

Da ne bude ovo baš neki oftopik, ali bitno je.

Ван мреже delboj

• Члан ФК
  • Поруке: 1.029
  • Репутација: +147/-170
Sve je to zaključano. Ono da se plati za prenos prekida i sjecka. Ostaju samo neki linkovi, ako budu radili.

Ван мреже Djuradj

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 335
  • Репутација: +152/-226
Ne znam kako je van Srbije, pre neki dan sam ga kod nas iskoristio, nije seckalo nimalo.

Ван мреже Winters

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 3
  • Репутација: +3/-0
Off Topic
Skinite KODI i ex yu kanale za njega imate tutorijal na googlu

Ван мреже zzzz

• Члан ФК
  • Поруке: 291
  • Репутација: +97/-144
Za nas koji nismo iz Srbije najbolje je da regionalne telvizije prenose sportklub ili arena tako bi svi gledali.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

На мрежи lukacz

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 891
  • Репутација: +381/-139
  • Bez tebe ne bi bile iste ulice Beograda!
RTS Planeta naplaćuje odskoro za naše ljude van Srbije, imate EON aplikaciju, 15 dana džabe, za 2 minuta se aktivira.

Da ne bude ovo baš neki oftopik, ali bitno je.
Ja neki dan koristio RTS Planetu bez ikakvog plaćanja, a nisam u Srbiji. Tako da možete probati u svakom slučaju.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.292
  • Репутација: +3014/-998
  • We are the fanatics from Red Star
Prvih tri meseca je džaba. Posle mislim 40, 50 evra za godinu dana.
Što bi rekao Miloje, sledeća utakmica je najvažnija. Ajmo momci za vas i za nas!

Ван мреже Holland Scout

• Члан ФК
  • Поруке: 62
  • Репутација: +24/-28
    • FIFA Serbia Online

Ван мреже Dejan Cz

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 261
  • Репутација: +205/-124
Od zavrsetka sezone, pa do pripremnih utakmica nisam bio optimista kada su u pitanju predstojece kvalifikacije. Svi smo videli koliko je ekipa pala u prolecnom delu, a glavni razlog je bio nedostatak motivacije, uvukla se neka letargija u tim, cini mi se i da je Miloje upao u tu letargiju ocekujuci verovatan odlazak po zavrsetku sezone. Kulminacija je bila na onoj zadnjoj utakmici u finalu kupa. Sve to mi je stvorilo sumnju i strah kako cemo izgledati u ovim kvalifikacijama koje nam zivot znace.

Stigle su pripremne utakmice, Miloje ostao i nada je polako pocela da se vraca. Cini mi se da tim deluje angazovanije na ovim pripremnim utakmicama, da se motivacija polako vraca. Videlo se to pre svega na utakmici protiv Zenita sa kojom neki forumasi nisu zadovoljni, ja jesam. Treba nam takav pristup protiv Suduve i dalje, na sledecim utakmicama. Utakmice protiv Zenita i delimicno protiv Kluza treba da nam budu osnova i da uz odredjenu nadogradnju i ispravku nekih gresaka budu putokaz kako igrati u ovim kvalifikacijama. Tu su pojacanja, pre svih mislim na Tomanea i Kanjasa koja ce verujem dodatno mobilisati ekipu. Sve to nam daje nadu, uz odlican zreb koji smo imali, da mozemo i ove godine da se nadamo grupnoj fazi.

Najvaznija stvar je MOTIVACIJA. Kvalitet imamo, odlicnog trenera imamo, samo ako udjemo u predstojece utakmice maksimalno motivisano mozemo da se realno nadamo prolasku do grupa. Ako pristup bude kao na prolece, onda od igranja jeseni u Evropi verovatno nece biti nista.
Ja se nadam da ce ih Miloje razmrdati, mobilisati i pripremiti onako kao on to zna i da cemo gledati Zvezdu onakvu kakvu smo je gledali prosle jeseni i one sezone kada smo igrali Ligu Evrope. Odgovor cemo dobiti vrlo brzo na predstojece 4 utakmice protiv Suduve i Helsinkija.
Srecno Zvezdo i da nam priredis i ove sezone mnogo radosti kao sto si znala prethodne dve sezone.
« Последња измена: 08 Јул 2019, 07:24:12 Dejan Cz »

Ван мреже Фити

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 4.413
  • Репутација: +2727/-276
  • Црвено - бели са бројем 6
Почетак је сезоне, тако да би сваком победом био задовољан, дошла она из добре или лоше игре. Нисмо ми још спремни да играмо полетно и утегнуто. Због тога се надам да одиграмо зрело и да у Београд донесемо било какав капитал.

Ван мреже Ogisha

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.744
  • Репутација: +2865/-1679
Наравно, само победа, било каква. Верујем да неће бити неких шокантних изненађења, игра нека буде у сасвим другом плану.

Било какав капитал нека се донесе у Београд, па онда полако да се попуњава Маракана.

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 797
  • Репутација: +546/-168
Ajde dočekasmo i ovo da počne.

I ja sam video najavu da Borjan brani, videćemo da li ćemo igrati sa standardnim centralnim halfovima ili će Žule na štopera (njah) a Gobelja na Beka. Voleo bih da vidim Kanjasa odmah, čini mi se prema izveštajima da je bukvalno preporodio vezni red. Napred očekujem trio Marin - Ivanić - Ben, naročito u svetlu povrede Jevtovića. Ko na špica - voleo bih da vidimo Tomanea, Boaći se na pripremama raspadao, a bilo bi dobro da ovo rešimo sutra i od revanša napravimo formalnost (mada znajući da uvek kasnije “palimo”, ovo sutra možda bude i dosadno i tvrdo, sve jedno, ništa osim pobede nema smisla).
Ajmo Zvezdo :stari grb:

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 21.166
  • Репутација: +5972/-7775
Verujem da niko ne očekuje neku tečnu igru.Na početku sezone se to retko dešava
Svakak pobeda će biti sasvim ok
Napred momci idemo u nove pobede!

Ван мреже almatinac

• Веран као пас
  • Поруке: 843
  • Репутација: +143/-455
Ne treba očekivati neku sjajnu igru, jer praksa pokazuje da u prvim mečevima(dvomečima) izgledamo tragično. Setimo se Spartaksa, Florijane, La Valete i Kairata.

Bitan je rezultat. Nadam se da ćemo obezbediti povoljniji rezultat nego prošle godine protiv Spartaksa, jer smo se do finiša cimali na Marakani.

Suduva je u formu i iz godine u godine napreduju. Zadnje dve sezone su igrali plej-of LE. Čak su u toj fazi odigrali nerešeno sa Ludogorecom i Seltikom.

Sigurno smo kvalitetniji, sa kojim god timom budemo izašli cilj se zna.