Анкета

Најбољи играч против Судуве био је:

Борјан
100 (20%)
Гобељић
3 (0.6%)
Милуновић
6 (1.2%)
Бабић
4 (0.8%)
Родић
9 (1.8%)
Јовичић
63 (12.6%)
Јованчић
64 (12.8%)
Иванић
17 (3.4%)
Боаћи
2 (0.4%)
Марин
215 (43.1%)
Бен
7 (1.4%)
Кањас
3 (0.6%)
Павков
4 (0.8%)
Вукановић
2 (0.4%)

Укупно гласова: 499

Аутор Тема: Квалификације за ЛШ, 1. коло, први меч: Судува - Црвена звезда 0:0  (Прочитано 33633 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Друлић

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.148
  • Репутација: +960/-752
Od recimo 50 sampiona zemalja koji ucestvuju u kvalifikacijama, ovi sirotani su medju 10 najgorih.
To sto su izbacili Apoel ti nije izgovor, i mi smo rasturili Liverpul...tako da moraces da potrazis nesto drugo kao argument. Ja sam ponudio da vidimo sta ce uraditi u tekucoj sezoni u kvalifikacijama ali niko drugi ne sme da podrzi snaznu i uvek neugodnu Suduvu, Litvanskog giganta.
Moraš da naučiš značenje reči amater, u današnje vreme je neodrživo tolerisati neznanje..  :ziveli2:
Da su lošiji od nas za dve klase- jesu, ali da su amateri, to svakako nisu.
Dobar deo ljudi je priželjkivao ''slabašni'' Ferencvaroš u prvom kolu, toliko o našem poznavanju fudbala.  :biggrin:

Ван мреже Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.115
  • Репутација: +926/-925
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
Јел ово деле само сутра или може да се подигне било кад.
Мало конфузно написано.

I mene interesuje, moram svakako ovih dana do BG pa bi mi najviše odgovaralo da to bude u utorak.

Ван мреже Delija sa Severa

• Члан ФК
  • Поруке: 4.741
  • Репутација: +1877/-1284
  • ...prvu ljubav, detinjstvo...
Moraš da naučiš značenje reči amater, u današnje vreme je neodrživo tolerisati neznanje..  :ziveli2:
Da su lošiji od nas za dve klase- jesu, ali da su amateri, to svakako nisu.
Dobar deo ljudi je priželjkivao ''slabašni'' Ferencvaroš u prvom kolu, toliko o našem poznavanju fudbala.  :biggrin:
Amater ili poluamater, mala je razlika,istina je da je protivnik slab i kao takav bio bolji po sansama od nas. Pogledaj utakmicu opet.
Taj Ferencvaros podmeci pod nos drugima koji su pisali, ako smes? Bas cekam da vidim da li ces druge da podsetis sta su pisali?
Jedno podsecanje, CG liga vazi za poluamatersku ligu i prosle godine su im svi klubovi poispadali u prvom kolu, oa danas iznenadili Slovan koji je vazio za favorita iz senke sa napadacem koji vredi preko 3m. Igraju svi fudbal a mi zivimo u nadi da cemo kliknuti, ja sve vreme upucujem da je ovo mnogo lose obzirom da je odbrana trecu godinu zajedno, da je tim formiran odavno i da smo sa Suduvom morali mnogo sigurnije.

Ван мреже zelenipikachu

• Члан ФК
  • Поруке: 82
  • Репутација: +95/-15

Ван мреже Bela

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 7.188
  • Репутација: +3445/-481
  • Ponos grada
@Delija sa severa Kako to milsiš odbrana nam je treću godinu zajedno? Ja koliko vidim jedina konstanta ovde je Rodić kao levi bek

Ван мреже dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.005
  • Репутација: +5165/-8556
@Delija sa severa Kako to milsiš odbrana nam je treću godinu zajedno? Ja koliko vidim jedina konstanta ovde je Rodić kao levi bek

Бабић? Стојковић није отишао, а рекао бих да немамо бољег бека од њега, не бих искључио његов повратак у првих 11, можда не у реваншу, али за пар мечева...

Ван мреже Bela

• Члан клуба
  • Модератор
  • Ponos grada
 Nema Degeneka, LE Taleka, sad ide i Savić. Ove godine u evro takmičenja ulazimo sa promenama u odbrani, i videćemo da li smo pronašli štoperski par ili ćemo i ove sezone stalno da menjamo. Izgleda da različito shvatam to "imamo istu odbranu" :)

Ван мреже Стевица

• Члан ФК
  • Поруке: 1.058
  • Репутација: +570/-467
Ми са штоперским паром Милуновић-Бабић нећемо ући у Лигу шампиона то је 1/1 сигурно. Ево, запамтите, па ме цитирајте ако погрешим. Чак и ако неком лудом срећом уђемо, можда би било боље да не улазимо, јер ће бити доста весело.

Чак и да Милуновић некако и проигра, Бабић боље од овога не може. Дакле или да се доводе неки озбиљан бржи штопер и упари са Милуновићем (а да притом Милуновић одигра најбоље што уме) или да се проба са постојећим решењима Панков/Савић.

На све ово још и Гобеља на беку...

До сада сам сваке године био оптимиста да улазимо у ЛШ, чак сам веровао да пролазимо Лудогорец оне сезоне са Грофом, али сад искрено мислим да је овом тиму мера Лига Европе.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.355
  • Репутација: +541/-410
Ми са штоперским паром Милуновић-Бабић нећемо ући у Лигу шампиона то је 1/1 сигурно. Ево, запамтите, па ме цитирајте ако погрешим. Чак и ако неком лудом срећом уђемо, можда би било боље да не улазимо, јер ће бити доста весело.

Чак и да Милуновић некако и проигра, Бабић боље од овога не може. Дакле или да се доводе неки озбиљан бржи штопер и упари са Милуновићем (а да притом Милуновић одигра најбоље што уме) или да се проба са постојећим решењима Панков/Савић.

На све ово још и Гобеља на беку...

До сада сам сваке године био оптимиста да улазимо у ЛШ, чак сам веровао да пролазимо Лудогорец оне сезоне са Грофом, али сад искрено мислим да је овом тиму мера Лига Европе.
А чак и ако не буде весело, биће весело на европском пролећу. А ако и тад не буде весело, биће у четвртфиналу.

Off Topic

Дајте људи станите иза свог мишљења. Није нико од наших играча залутао. Једино ако стручни штаб не жели добро клубу, па намерно држи лоше играче у одбрани. Нико од њих није савршен, али верујем да постоје ситуације у којим тај неки квалитет који имају дође до изражаја, а то ће бити јаке утакмице. Исто тако и за Бена.
Да се не лажемо, ја бих пре видео Савића него Бабића, ал шта је ту је. Сад против Судуве играју он и, чини ми се, Родић 2 на 2. И у једном тренутку Бабић нити удваја са Родићем оног играча са лоптом, нити је испратио овог без лопте. И тај други прими лопту у опасној зони са доста простора око себе. Али на неким другим мечевима Бабић ће верујем бити добар. Тако да те приче како 100% хоћемо или нећемо нешто не пију воде. Ништа није 100%
« Последња измена: 11 Јул 2019, 09:35:14 NNLice »

Ван мреже Стевица

• Члан ФК
  • Поруке: 1.058
  • Репутација: +570/-467
Кажем, моје мишљење да тренутни тим (прва постава, пре свега одбрана) нема квалитет да уђе у ЛШ, осим ако нас не погледа нека лудачка срећа на жребу. Имамо добрих играча, али ово како смо сада постављени није добро.

Не мислим да је ико у стручном штабу злонамеран, али мислим да не виде или још горе не желе да виде лимите неких играча.

Ето, и сам си навео ситуацију која поткрепљује моје тврдње. Плус ако си гледао Бабића на ЕП за младе мислим да је јасно.
« Последња измена: 11 Јул 2019, 09:39:42 Стевица »

Ван мреже Delija sa Severa

• Члан ФК
  • Поруке: 4.741
  • Репутација: +1877/-1284
  • ...prvu ljubav, detinjstvo...
Borjan, Babic, Rodic i Gobeljic su trecu sezonu zapoceli u Zvezdi. Na klupi su Zule i Vujadin ali ne verujem da ce ulaziti osim iz nuzde ili nekog veleobrta.
Dakle, odbrana je trebala da bude tip top obzirom na godine provedene zajedno, i obzirom na snagu protivnika, tu jedino Milunovic strci sto se tice staza.
Dizem ruke od objasnjavanja, za mene je tema ad akta,obziron da se manje vise sve shvata licno.

На мрежи џонињо

• Члан ФК
  • Поруке: 3.975
  • Репутација: +1681/-1970
  • Bez ličnog teksta
  Ma vide svi da oni ne mogu igrati zajedno. To je privremeno rješenje dok Pankov ne upadne medju 11, a vjerovatno će doći još jedan brži štoper sad kad Savić ide. Kiks igrači, pritom spori do bola, pogotovo Milunović.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Ван мреже Bela

• Члан клуба
  • Модератор
  • Ponos grada
Da, igrači su tu. Ali od februara ne možemo da ubodemo pravi šroperski par... Milun-Savić, Milun-Babić, Babić-Savić, Žule-Babić itd

Kao što napisah kasnije, igrači jesu tu - u tom kontekstu odbrana nam je ista. Samo nikako da pronađemo pravu kombinaciju od kako je otišao Degenek.

A ako i ne uđemo u lš, a uđemo u LE i to je uspeh. Igrati treću godinu neko evro takmičenje je fantastično

Ван мреже ДалиборРС

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.877
  • Репутација: +1354/-891
Послије репризе могу само рећи да је разлог за овакав резултат већим дијелом тактика, а мањим то што је противник у такмичарском ритму. Нисам видио у понашању играча неке нестандардне ствари, а видио сам огромну погубљеност јер су ударали једни у друге. Не зна се ко шта треба да ради или се једноставно не може радити како је замишљено.

На мрежи Тетрис

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 357
  • Репутација: +173/-188
  • ..у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Nekompatibilnost veznog reda nas je i dovela do ovoga. Ben, Marin i Ivanic, igraci koji uvek seku ka sredini, otuda nemamo prodornost po boku, a to nivou LS i jedna Suduva lako kaznjava.

Taktika Suduve je bilo skupljanje u sredinu njihovog defanzivnog bloka, na taj nacin su nam onemogucili konekciju sa njihovim golom.

Na zalost, mislim da su Ben ili Ivanic u ovom sistemu visak, mi i necemo imati problem kad se budemo branili u 3/4 kolu LS, ali kad nam protivnik da loptu, u fazonu "na da vidimo sta znate", mi smo totalno bezidejni. Imam utisak da smo igrali do ovog trenutka utakmicu da gol ne bismo dali.

Na Marakani ce ici to lakse, bolji teren + publika i verujem u prolaz, ali taj prolaz dalje nece resiti nase evidentne probleme koje imamo.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.350
  • Репутација: +5933/-5910

На мрежи Ljuba 73

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.611
  • Репутација: +6964/-3299
Za uslove igre i ponašanja na terenu koje prikazujemo ove kalendarske godine, nosimo opasan rezultat kuci.
Zato ne pominjite u ovom trenutku Helsinki, svega vam na svetu.

Ван мреже djokara78

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 218
  • Репутација: +60/-114
Mi moramo da odigramo  utakmicu na marakani kao da  nam treba 3:0 za prolaz to treba igračima utuviti u glavu.... Izgubili smo tamo...... 0:0 u gostima je kao poraz! Zato naoštreni  odmah u meso! U prvom poluvremenu brzi gol!

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.977
  • Репутација: +2498/-3227
  • 1.247.435-28%
Očekujem samo da Tomane upadne na klupu umesto Vujadina,ništa više