• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

20 000 СЕЗОНСКИХ НАШ ЈЕ ЦИЉ!

Започео зли, 01 Јул 2019, 10:04:43

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 5 гостију прегледају ову тему.

зли

01 Јул 2019, 10:04:43 Last Edit: 11 Јул 2019, 22:39:14 by Зли
Хајде да сви максимално подржимо акцију и пошаљемо поруку свим Звездашима колико нам је ово важна тема!

Делије Север

ЦитатЗвездаши, Делије...да не дужимо много! Позивамо све оне којима је наш клуб стварно у срцу, да дођу у суботу испред зграде спортског друштва у 12 часова, где ћемо се скупити, надамо се у великом броју, и одакле ћемо заједно отићи да обновимо чланство и извадимо сезонске карте уа следећу сезону. Ово је лична карта свакога ко себе сматра делом породице која је уз клуб нон стоп, и зато позивамо све Звездаше, Делије групе, градове, крајеве, млађе, старије...који препознају значај ове акције, да се појаве у суботу у 12, и да бројношћу покажемо и дамо пример осталима, шта треба да следе! Да закотрљамо Звездашку причу како наш клуб и заслужује последњих година! Време је да Звездаши коначно дају повратни сигнал клубу који је у последње време много испред трибина нашег стадиона, а и да није, ово је ствар која треба да постане најнормалнија за свакога ко себе сматра навијачем! Почнимо полако да градимо културу одласка на стадион заједно! Времена има довољно да сви наместе своје обавезе тако да могу да се појаве на овом веома битном Звездашком скупу! Субота 12 часова-сви на стадион!

зли

Сезонска пропусница - лична карта навијача!

Чланска карта - извод из матичне књиге навијача!

Што пре да прихватимо ову идеју, да почнемо да градимо стабилну базу навијача на стадиону, а да на њој зидамо културу одласка на утакмице.

Стомугромова

Нема шта...ово је наша "утакмица сезоне"! Много је разлога да се дође и направи једна добра увертира за нови навијачки циклус. Увек фали тај један корак, да се коначно пробудимо и ухватимо позитивни моменат на почетку сезоне. Ово је први корак који ће показати да смо дорасли клубу величине наше Црвене звезде!

20.000 сезонских улазница! Видимо се у суботу!  :bgd barjak:

зли

Цене ће да објави клуб, биће приступачне као и увек и биће доступне за све секторе на стадиону! Обнова ће такође бити симболична!

Мислим, можемо сада овде да изводимо и математику, али то потпуно губи смисао је се сезонска исплати до краја августа већ.

Мени је жао што има људи који СТВАРНО не могу себи да приуште ни тако јефтину сезонску, али за сваког ко може, потпуно је сулудо спомињати било какву исплативост исте.

Мислите само о редовима за куповину појединачних карата...

Sent from my MI 5 using Tapatalk

зли

https://fkcz.page.link/rL91izVcUZGuDG1k8

Sent from my MI 5 using Tapatalk

00 Деки

Баш социјала цене  :travka:.
Изгледа после Чове и Терза одлучио да нас испоштује :srbinosm:.

Млађа ЦЗБГ

И даље мислим да су касно пустили сезонске али да не хејтујем радно време чланства радним даном до 7 и то што ће викендом радити је права ствар...Плус за нас што обнављамо цене су симболичне.Зна ли се нешто везано за ону бесплатну карту што треба да деле за прву у квалификацијама за чланове што су анкету попуњавали кад почиње дељење?

Славеђ89

Север као и прошле године, одлична цена реално. Таман да уклопим и баскет и фудбал финансијски.  :travka: Можда је и боље што није раније кренула продаја, да се остави простор ККу да зараде. Овако би сигурно било људи који би се одлучили само за "јефтинију" варијанту, а баскет ако се скупе новци...То кажем јер је јасно да су сезонци већински иста група људи која годинама присуствује утакмицама обе секције, а није баш лако одмах одвојити овај износ.
Даклем, видимо се 6-ог.  :001_cool:

Red hart

Svako pravi treba da ima sezonsku, ali treba u isto vreme možda pogurati i članske. Mnogo ljudi prošle godine se učlanjivalo zbog želje da budu članovi kluba za koji navijaju iako su znali da neće biti na utakmicama, na primer ako žive preko.

thumbzDS

Verovatno glupo pitanje, ali ajde da budem siguran.
Prosle nisam uzimao sezonsku, pretprosle jesam, da li ja spadam u nove sezonce ili ipak obnova?

Лазар 7

Jel sutra kreće obnova sezonskih?

Sent from my iPhone using Tapatalk

zvezdani grad

Sutra krece, ali gledajte da sacekate vikend da se ode masovno, da se probudimo malo. Hajde da vidimo koliko moze da se skupi ljudi na jednom mestu sa istim ciljem.

ЦзРк

Цитат1: thumbzDS  01 Јул 2019, 15:42:06
Verovatno glupo pitanje, ali ajde da budem siguran.
Prosle nisam uzimao sezonsku, pretprosle jesam, da li ja spadam u nove sezonce ili ipak obnova?

Spadas u nove.

Лазар 7

Цитат1: zvezdani grad  01 Јул 2019, 16:17:05
Sutra krece, ali gledajte da sacekate vikend da se ode masovno, da se probudimo malo. Hajde da vidimo koliko moze da se skupi ljudi na jednom mestu sa istim ciljem.

Hvala na odgovoru. Vrlo rado ali nisam tu za vikend...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Slavko33

Да ли ја могу да узмем сезонску за себе и другара који није присутан?

FicaKG

Hoće moći sezonska da se uzme na dan utakmice sa Suduvom ili će morati ranije?

зли

Делије Север

Сваке ноћи сањам ја...

...је почетак наше популарне песме која пева о сну сваког навијача, али и оних због којих ми сањамо наше снове. Верно преносимо речи легенди које су стварале славну историју нашег клуба и учестволали у дефинисању Звездаштва!

Драгослав Шекуларац, друга Звездина Звезда: ,,Ја играм фудбал због публике. Ништа не може да ме мотивише за игру као публика: ни противник, ни значај утакмице, ни тренер. За мене је само важно да је гледалиште препуно, да чујем аплауз... И кад успоставим додир са публиком, на све заборавим, тражим само лопту, и све остало је за мене лако: и дриблинг, и шут, и проигравање, и трчање. Не осећам никакав замор, ништа. Није при том важно да ли сам на утакмицу дошао после непроспаване ноћи. Ако ме публика понесе на својим крилима, ето добре игре..." Темпо бр. 446, 1974.

Драган Џајић, трећа Звездина Звезда: ,,Ако по изласку на терен угледам празне трибине, ја постајем - тужан. Тада бих се најрадије вратио у свлачионицу, јер унапред знам да од добре игре неће бити - ништа, чак и ако дајем све од себе да бих играо добро - узалуд је. Али сам зато најсрећнији кад је стадион пун, то је већ гарантија за успешну игру." Темпо бр. 446, 1974.

Владимир Петровић-Пижон, четврта Звездина Звезда: ,,Ја уживам у фудбалу, у головима, варкама, у надмудривањима, али да би све то постало потпуно уживање, да бих ја био заиста срећан, ако већ хоћете да вам откријем - треба ми аплауз гледалишта. Ја сам гладан тог пљеска... А кад су трибине празне? Шта да вам кажем? Не игра ми се! Празне трибине, празна игра." Темпо бр. 446, 1974.

Марко Марин, актуелни капитен и Звездина десетка: ,,Заиста сматрам да је чланство важно. Ја сам се наравно учланио у клуб, а учланио сам и свог сина. Још у Немачкој, по њиховом систему рада сам увидео колико је битно да чланство сваког клуба буде масовно, јако и добро организовано. Према свим подацима Звезда иде у том правцу, и задовољство ми је што сам и ја један од звездаша који подржавају и помажу свој клуб. Са чланском картом имам и привилегију да одлучујем о неким питањима у оквиру клуба и зато позивам и вас да дођете и учланите се." ФКЦЗ, 2019.

Делије, Звездаши, легенде нас позивају да остваримо наш заједнички сан:

...Маракана препуна! 20 000 сезонских наш је циљ!

Први велики корак ка том циљу - заједничка куповина сезонских! Субота, 06. јул, у 12 сати испред зграде Спортског друштва!

зли

Делије Север

Сезонска - лична карта навијача!

Делије, Звездаши,

Кадa је пре десет година обновљено чланство у клубу у облику у коме га имамо и данас, циљ је био да се клуб одбрани од напада који су долазили са свих могућих страна. Тај период је обележила и мобилизација Делија и Звездаша, који су препознали тренутак да је потребно бити уз клуб као никада пре! Тада смо имали 20 000 активних чланова клуба уз 12 500 хиљада сезонских карата, од чега 7 500 за Северну трибину. Тада је прорадио само нама својствен Звездашки инат, да свој клуб и своју кућу бранимо тачно тамо где треба - на кућном прагу, на Северној, Западној и Источној трибини нашег стадиона! Једна од главних крилатица нашег покрета ,,Један клуб вреди онолико колико вреде његови навијачи" је добила потпуни смисао неколико година касније, када је тај транспарент развијен испред 40 000 људи на првенственој утакмици на Маракани!

Скоро читаву деценију су навијачи били ти који су вукли клуб, носећи на својим леђима бреме његове славне прошлости, да се не заглиби и изгуби у тадашњем блату кроз које смо једва корачали у магловиту будућност. Некако смо прећутно осећали да клуб у том периоду можда није баш вредео онолико колико су вредели његови навијачи, али нам је историја оставила у аманет борбу непрестану за боље сутра. Читаве генерације на нашим трибинама су одрасле радујући се и славећи сваку победу нашег клуба, уз тек по који трофеј који је долазио као изузетак, а не правило. Доста наших људи је у тој борби одустало и повукло се, а нарочито после бљеска наде и убедљиво освојене титуле 2016. године и разочарења већине навијача у 2017-ој после испадања из Европе, губитка титуле у финишу првенства, а затим и губитка купа...

У сезону 2017/18 смо ушли са свега 2 500 купљених сезонских карата и чинило се да ће само они највернији навијачи имати још једну напорну годину у борби да се врати изгубљени трофеј у првенству, али и да се врате навијачи на стадион. Онда је уследило првих 20, а затим и још 160 минута против Спарте из Прага, па онда лудница против Краснодара, гостовања Арсеналу и Келну, као и четврт века чекано Звездино пролеће у Европи - утакмице где је Звезда показала да се враћа у друштво коме је одувек припадала. После убедљиво освојене титуле, у нову сезону смо ушли са 4 200 купљених сезонских, потајно се надајући да можемо да поновимо успех из претходне сезоне. После мука са Трнавом, уследила је незаборавна ноћ у Салзбургу, затим премијера у Лиги Шампиона са Наполијем и онда већ сада легендарна победа над будућим шампионом Европе на препуној Маракани - да је пет пута већа, не би примила све оне који су те ноћи желели да постану део историје!

Али и да је десет пута мања, била би довољна да прими све оне који су је посећивали у домаћем првенству и купу! Слике сабласно празног стадиона након великих успеха нашег клуба у Европи су нешто са чим нико од навијача не може и не жели да се помири! И сада већ морамо да признамо да је клуб тај који за собом вуче нас навијаче, и сада ми заостајемо у борби за још боље сутра. Ова деценија борбе је узела свој данак међу навијачима, али је оне најверније учинила још јачима и мудријима, па сада могу много јасније да сагледају неке ствари. Ми никада нисмо успели да изградимо културу одласка на стадион, никада нисмо створимо сталну базу верних навијача, никада нисмо јасно дефинисали шта значи бити навијач који ће бити ту на свакој утакмици кад игра Звезда, без обзира на противника и без обзира на такмичење! И због тога позивамо све искрене Делије и Звездаше да изваде документ којим потврђују свој навијачки идентитет, како би сви заједно почели да градимо чврсту навијачку базу - темељ на коме ћемо да зидамо културу одласка на стадион! Хајде да нам сада главни покретач буде искрена љубав према клубу и брига за боље сутра у сваком погледу, хајде да на овај начин конкретно покажемо нашу припадност и оданост, те да пошаљемо најјачу могућу поруку свим људима којима је црвено-бела боја у срцу:

Сезонска - лична карта навијача!

20 000 сезонских наш је циљ!

Први велики корак ка том циљу - заједничка куповина сезонских! Субота, 06. јул, у 12 сати испред зграде Спортског друштва!

зли

ВАЖНО!!!

Позивамо чланове фудбалског клуба да се упознају са иницијативом за измену Статута клуба на делу за чланове на РСБ форуму

Давање подршке иницијативи, односно њено потписивање, почиње СУТРА у 12 часова, на МАРАКАНИ, а у склопу акције куповине сезонских карата!

Позивамо све Делије и Звездаше да сутра дођу у своју кућу, изваде сезонску - личну карту навијача и подрже иницијативу!

ЗВЕЗДА!