Анкета

Да ли сте задовољни продужетком уговора са Добрићем?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни ангажовањем Џенкинса?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни ангажовањем Брауна?

Да
994 (89.7%)
Не
7 (0.6%)
Нисам сигуран
107 (9.7%)

Укупно гласова: 1108

Анкета

Да ли сте задовољни ангажовањем Гиста?

Да
768 (90.4%)
Не
18 (2.1%)
Нисам сигуран
64 (7.5%)

Укупно гласова: 850

Анкета

Да ли сте задовољни ангажовањем Кузмића?

Да
912 (91.2%)
Не
11 (1.1%)
Нисам сигуран
77 (7.7%)

Укупно гласова: 1000

Анкета

Да ли сте задовољни продужењем уговора са Симанићем:

Да
1015 (95.6%)
Не
12 (1.1%)
Нисам сигуран
35 (3.3%)

Укупно гласова: 1062

Анкета

Да ли сте задовољни продужетком уговора са Бероном?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни продужетком уговора са Лазићем?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни продужетком уговора са Перпероглуом?

Да
918 (94.3%)
Не
9 (0.9%)
Нисам сигуран
46 (4.7%)

Укупно гласова: 973

Анкета

Да ли сте задовољни продужетком уговора са Фајеом?

Да
752 (75.6%)
Не
53 (5.3%)
Нисам сигуран
190 (19.1%)

Укупно гласова: 995

Анкета

Да ли сте задовољни продужетком уговора са Човићем?

Да
Не
Нисам сигуран

Аутор Тема: Трансфери - одласци и доласци играча 2019/2020.  (Прочитано 159617 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже napster

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 7.128
  • Репутација: +3283/-5915
  • Od malih nogu moj si san...
Одг: Трансфери - одласци и доласци играча 2019/2020.
« Одговор #60 послато: 25 Јун 2019, 08:05:29 »
Da se nadovezem na prethodni post.
Ima par tih hejtera koji su kao i prosle godine trazili sliku ili info kada je i gde FC potpisao ugovor sa KKCZ. Evo sada se vec spekulise da je potpisao na dve godine, a videli smo si kako klub obavestava o potpisima novih igraca.

Zasto hejtera? Ja cu evo prvi da napisem onda da sam ponosni hejter.

Sta je nenormalno u tome sto je postavljeno pitanje, zasto je igrom slucaja bas njegov ugovor, kao i njegov potpis i trajanje sakriveno od Zvezdaske javnosti? Ja smatram da je to apsolutno legitimno pitanje i opet bih ga postavio, ne samo za njega, nego za bilo kog igraca. To je apsolutno normalna stvar i nema potrebe da nastavljas sa advokatisanjem u korist kluba, jer klub niko ne napada da bi ga ti branio.

Za cifre me zabole, jer realno ni za druge igrace ih nismo znali, ali je svakako greska kluba da apsolutno niko nije znao ni kada je jedan igrac potpisao, ni na koliki period, ni da li ima ugovor uopste. I uz sve to, bas sin predsednika kluba.

Ljudi su na ovom prostoru s pravom zgrozeni od nepotizma i imaju strah od istog, te su zato zabrinuti da se isti ne desava u klubu postavljali pitanja vezana za ovaj slucaj, koji je bio vise nego simptomatican. I ponavljam, potpuno legitimno.

Ja moram da iskazem nadu da ovog puta njegov ugovor nece biti sakriven.

На мрежи nick79

• Члан КК
  • Поруке: 363
  • Репутација: +136/-114
« Одговор #61 послато: 25 Јун 2019, 08:27:09 »

Sta je nenormalno u tome sto je postavljeno pitanje, zasto je igrom slucaja bas njegov ugovor, kao i njegov potpis i trajanje sakriveno od Zvezdaske javnosti? Ja smatram da je to apsolutno legitimno pitanje i opet bih ga postavio, ne samo za njega, nego za bilo kog igraca. To je apsolutno normalna stvar i nema potrebe da nastavljas sa advokatisanjem u korist kluba, jer klub niko ne napada da bi ga ti branio.

Za cifre me zabole, jer realno ni za druge igrace ih nismo znali, ali je svakako greska kluba da apsolutno niko nije znao ni kada je jedan igrac potpisao, ni na koliki period, ni da li ima ugovor uopste. I uz sve to, bas sin predsednika kluba.

Ljudi su na ovom prostoru s pravom zgrozeni od nepotizma i imaju strah od istog, te su zato zabrinuti da se isti ne desava u klubu postavljali pitanja vezana za ovaj slucaj, koji je bio vise nego simptomatican. I ponavljam, potpuno legitimno.

Apsolutno. Klub je realno sebi a pogotovo Filipu napravio medveđu uslugu time što nije objavio da je potpisan ugovor na taj i taj period. I da, naravno da bih isto reagovao da je i bilo koji drugi igrač u pitanju.

Ovde nije Filip problem, već kako nevešto neke stvari uprava radi.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ван мреже djura.net

• Члан КК
  • Поруке: 301
  • Репутација: +69/-75
« Одговор #62 послато: 25 Јун 2019, 08:27:37 »
Otkud to da se pominje keselj u smislu novog ugovora? Verujem da novi ugovor moze da dobije jedino u strucnom stabu ako mu je ideja da se time bavi u buducnosti.

На мрежи џонињо

• Члан ФК
  • Поруке: 3.976
  • Репутација: +1682/-1972
  • Bez ličnog teksta
« Одговор #63 послато: 25 Јун 2019, 08:37:17 »
Apsolutno. Klub je realno sebi a pogotovo Filipu napravio medveđu uslugu time što nije objavio da je potpisan ugovor na taj i taj period. I da, naravno da bih isto reagovao da je i bilo koji drugi igrač u pitanju.

Ovde nije Filip problem, već kako nevešto neke stvari uprava radi.

U pravu ste i ti i napster. Vjerujem da će neko na skupštini postaviti pitanje vezano za Filipov ugovor i zašto su, bez ikakvog opravdanog razloga, isti sakrili od javnosti.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Ван мреже napster

• Члан ФК
  • Члан КК
« Одговор #64 послато: 25 Јун 2019, 08:41:13 »
I da se sad neko ne uhvati za Filipa kao Filipa, apsolutno bi isti slucaj bio i da su npr sakrili potpis ugovora jednog Branka Lazica, a druge objavili.

Nebitno je ime, bitan je koncept. Pogotovu kad je u pitanju sin predsednika kluba, gde je u svacijem interesu da se ne prave nikakve zavrzlame i daje povod navijacima da se boje neceg i sumnjaju u nesto.

Ван мреже VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.408
  • Репутација: +1841/-966
« Одговор #65 послато: 25 Јун 2019, 09:07:06 »
Pa sada je pravi tajming da se objavi novi ugovor sa Filipom, nikada manje negodovanja nebi bilo, imao je iza sebe odlicnu sezonu, ljudi su ga zgotivili, on se fino poneo u javnosti, nema sta da se krije.

На мрежи milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.870
  • Репутација: +1417/-1240
« Одговор #66 послато: 25 Јун 2019, 09:31:40 »

Ne razumem potrebu da mi skratis post i izvuces iz konteksta samo ono sto tebi odgovara. Da si okacio ceo moj post video bi a i ostali da insistiram da se ako ce vec potpisati Filipa ( sa cime se licno ne slazem) da ima isti tretman kao i svaki drugi igrac prosle i ove sezone.Da se okaci slika i potpisivanje.

На мрежи MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.944
  • Репутација: +1645/-2341
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #67 послато: 25 Јун 2019, 10:01:24 »
Aj da se ne lazemo medju sobom...

Da se okaci slika sa potpisom odmah ide masovno insistiranje kolika mu je plata...

Kad se objavi kolika mu je plata odmah krece masovna pljuvacina kako je velika kolika god da je i da je tolika samo zato sto je predsednikov sin...

Mislim ja prvi nisam da on igra evroligu za nas ali neke stvari mogu da razumem zasto se rade kako se rade...

На мрежи Brat Djenka

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 13
  • Репутација: +6/-11
  • Ja sam godine proveo sa tobom 🔴⚪
« Одговор #68 послато: 25 Јун 2019, 10:20:48 »
Zašto vam je Filip toliko sporan i sta je to što ga čini "najgorim" play-om u KKCZ?

Da li je bio sporan kad je ušao u igru o preokreuno sve u našu korist? Tda je verovatno bio dobar i sigurno bi svi rekli neka ostane u Zvezdi, zaslužio je.

Siguran sam da ste skakali na svaku negovu asistenciju i koš, a sad kad nema zvaničnih informacije odmah kenjate i pljujete, Kome se nesviđa može da pređe preko puta jer oni sve rade "korektno" i "javno".

Ajde sad pošteno, ili neko nezna šta znači reč POŠTENJE!

Ван мреже Tyrion

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 367
  • Репутација: +201/-127
  • Uvaljujem gefufne
« Одговор #69 послато: 25 Јун 2019, 10:22:26 »
Postojanje ugovora i njegova dužina su elementarne stvari, plata nije nužno javna stvar. Što se više mistifikuje cela stvar, to klub i sam igrač gore ispadaju. Nema potrebe za tim, što neko reče sad je najbolji trenutak.

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 6.242
  • Репутација: +3179/-3159
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #70 послато: 25 Јун 2019, 10:31:22 »
Znaci klub ne treba da objavi da je produzio saradnju sa svojim igracem jer ce neko na forumu da negoduje?

:поп:

Pa nek negoduje. Nije Nebojsa tu da ugadja svima nama nego da klub dobro funkcionise.

Ovim cutanjem se pravi losa situacija oko momka koji je zavredeo novi ugovor. Bezveze je. Napisite lepo, produzen ugovor sa Filipom, da mu cestitamo mi koji hocemo, a to sto ce neko da negoduje... pa uvek neko negoduje. Evo ja negodujem za prelazni rok na FK podforumu. Terzic se opasno nasekirao zbog toga.

Ван мреже napster

• Члан ФК
  • Члан КК
« Одговор #71 послато: 25 Јун 2019, 10:39:24 »
Mnogi ovde precenjuju znacaj foruma (ne ovog, nego generalno).

Kao da neko mnogo haje sta pise gomila virtuelnih likova na virtuelnom mestu. Pa ja prvi da sam igrac ili funkcioner, znate koliko bih se sekirao sta pisu o meni na nekom forumu? Kao za proizvodnu sesira u Meksiku.

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 6.096
  • Репутација: +2661/-1265
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #72 послато: 25 Јун 2019, 10:43:56 »
То да ли функционере наших клубова дотиче шта се пише не знам, али зато воле да баце око и виде шта се овде пише.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.969
  • Репутација: +1177/-1316
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #73 послато: 25 Јун 2019, 10:44:05 »
Boga mi itekako citaju i imaju komplekse zbog toga i iz Fk i Kk, pogotovo Terza & co ali i dalje rade po svom, s tim sto se nadrkavaju s vremena na vreme na moderaciju foruma.

Ван мреже Stribor

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 140
  • Репутација: +35/-75
  • Budali ne treba dati šansu...sigurno je koristi
« Одговор #74 послато: 25 Јун 2019, 10:49:24 »
Sta ste se uhvatili za Filipov Ugovor mislim tema je krajnje glupa. Nije objavljen zato sto jos nije potpisan. Kad potpise objavice. Ja od samog starta podrzavam Filipa a bogami i Tomica i znam odlicno sta se sve pisalo o njima. Filip definitivno nema isti tretman sad i pre godinu dana i ne vidim razlog cemu ovakva rasprava. Zvezdaska javnost ga sad podrzava.

Ja jedva cekam da gledam Filipa u EL (nadam se sa jos 5kg manje) jer ocekujem da ce i onim najzagrizenijim da zapusi usta. I bas mislim da ce njegovih 10tak minuta itekako da se isplati kao i Lazicevih. Ovo nije prosla godina a nije bogami ni prretprosla. Dve jaaaako teske godine u prvoj promena sistema odlaskom Radonjica u drugoj jurnjava za EL i borba protiv vetrenjaca. Uopste ne brinem za igracki kadar ako nista svi ovi da ostanu bice barem za 20 posto bolji.

Ван мреже Stribor

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 140
  • Репутација: +35/-75
  • Budali ne treba dati šansu...sigurno je koristi
« Одговор #75 послато: 25 Јун 2019, 10:57:56 »
Mnogi ovde precenjuju znacaj foruma (ne ovog, nego generalno).

Kao da neko mnogo haje sta pise gomila virtuelnih likova na virtuelnom mestu. Pa ja prvi da sam igrac ili funkcioner, znate koliko bih se sekirao sta pisu o meni na nekom forumu? Kao za proizvodnu sesira u Meksiku.
Forum i ne postoji zbog igraca ili funkcionera oni imaju svoje forume. Postoji zbog edukacije nas navijaca tacnije dizanja na neki visi nivo. Cujes nesto novo, naucis nesto novo ako nista kako klub funkcionise ili kako sutra ne treba da reagujes kad dodje neki novi Radonja (smenjivan posle savakog poraza), Tomic (vidi pod Radonja), Jenkins (bio krsh kad je dosao pa oprao plejoff) ili Covic. Veruj mi da se clanovi foruma razlikuju od obicnih navijaca na tribinama i malo vise postuju upravu i igrace od ostalih.

A to da bacaju pogled bacaju sigurno...vise igraci nego funkcioneri.

Izvinjavam se na offtopicu ali morao sam da odgovorim :)

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.667
  • Репутација: +855/-1133
« Одговор #76 послато: 25 Јун 2019, 11:04:03 »
Ja samo da se nadovezem na ovo Striborovo oko Fice Covica. Uz onakav zar i energiju kao iz ABA PO, Fica ce sasvim korektno odigrati svoje minute u EL, koliko god ih imao. Pomalo mi je i nejasno cemu tolika skepticnost? Jeste to EL, ali nisu ni tamo azdaje, a nije ni FC naivan igrac. Na kraju krajeva, brzo ce oktobar, nekoliko meseci, pa cemo videti...

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 21.165
  • Репутација: +5972/-7775
« Одговор #77 послато: 25 Јун 2019, 11:42:46 »
Pa sada je pravi tajming da se objavi novi ugovor sa Filipom, nikada manje negodovanja nebi bilo, imao je iza sebe odlicnu sezonu, ljudi su ga zgotivili, on se fino poneo u javnosti, nema sta da se krije.
Nikad manje negodovanja?Ne bih rekao  :)
Na ovom forumu da,jer je zabranjeno vredjanje naših igrača

Ima foruma gde se i Filip i otac mu pljuju uzduž i popreko svaki dan.Neprestano
I to sve od naših nazovi navijača

На мрежи nick79

• Члан КК
  • Поруке: 363
  • Репутација: +136/-114
« Одговор #78 послато: 25 Јун 2019, 12:10:25 »
Pojedini ovde mase poentu - nije problem Filip per se, već je problem ako bude kao prošle godine - potpisan/produžen ugovor sa igračem bez ikakve objave. Za sve druge igrače smo uvek imali saopštenje kluba kada produže ili potpisu ugovor. Na taj način uprava kluba sama pravi specijalan slučaj od Filipa, a to nije u interesu ni igrača ni kluba.

I to je meni jedini problem. A da je Filip zaslužio novi ugovor, po meni jeste. I uvek ce biti ljudi koji će misliti isto i onih koji će misliti drugačije i to je ok. Ova uprava je pokazala da zna da donese dobre odluke, da zna da donese loše i da ih posle ispravlja i od mene ima podršku.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 21.165
  • Репутација: +5972/-7775
« Одговор #79 послато: 25 Јун 2019, 12:17:27 »
Filip treba da ide iz kluba bez obzira što zaslužuje da bude bar treći plej
Tako sam mislio i prošle godine tako mislim i sada a tako bih mislio i sutra da osvoji evroligu kao prvi plej

Ja nemam problem sa njim ali konstantno sranje,prozivanje,podbadanje pre svega od svojih navijača postaje nepodnošljivo

Iako smatram da je obavzno da se objavi ako se ugovor produži to apsolutno ništa neće promeniti u stavu prema njemu

Cele godine i ceo prelazni rok će on biti glavna tema kao da je najbitniji igrač ekipe a to počinje ozbiljno da smara kao što opterećuje i celu ekipu tokom sezone