Аутор Тема: Звезда у Евролиги 2019/2020  (Прочитано 30369 пута)

zvezdafamilia, Косингас, DejoGenije, ssalle, lukacz, JaVolimSamoZvezdu, czvkg, Raducojo, aцасссс, nesabolt и 8 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Марко

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 473
  • Репутација: +223/-351
Одг: Звезда у Евролиги 2019/2020
« Одговор #60 послато: 28 Јун 2019, 14:47:05 »
@Немања

За прошлу сезону си у праву. Ја сам узимао сезонску, а нисам је обнављао и добио сам цену са попустом. Међутим првог дана продаје ове године мислим да је човек испред мене платио 12.000 трибину, без икаквог попуста. Могуће је да ни сами нису сигурни шта и како, па некоме наплате 12.000 некоме 10.000.

Ван мреже Немања ЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 239
  • Репутација: +278/-104
« Одговор #61 послато: 28 Јун 2019, 14:54:10 »
Цитат
ČLANSTVO

Kupci sezonskih karata KK Crvena zvezda znaju da prilkom kupovine postaju i članovi KK Crvena zvezda. Članska karta je važna sama po sebi, nevezano za sezonsku i određuje pripadnost Crvenoj zvezdi uz mnoge koristi koju njen vlasnik dobija. Podsetićemo vas na neke od njih: popust na kupovinu u fan storu, popust na kamp Crvene zvezde za buduće mlade košarkaše 5 %, pravo na prisustvo utakmicama svih naših mladjih kategorija, pravo na prisustvo utakmicama ženskog košarkaškog kluba Crvena zvezda i mnoge pogodnosti koje ćemo organizovati kroz akcije tokom cele sezone.
Članstvo je takođe važno iz razloga što je članska karta neophodna ukoliko želite da ostvarite pravo na kupovinu sezonske karte sa popustom, a člansku kartu posedujete samim tim što ste kupili sezonsku kartu prthodne sezone. Kao što vidite, popust je ove godine viši nego prethodnih godina, upravo iz razloga što želimo da naši članovi imaju osećaj pripadnosti i povlašćenosti, da se osećaju kao deo zvezdine velike porodice.
Svaki kupac sezonske karte treba da ima na umu da njenom kupovinom pomaže svoj klub, to je njegov nemerljiv doprinos! Na žalost materijalna strana sporta je važna, nećemo reći presudna i Vaša podrška koju dajete klubu na ovaj način ga čini boljim, jačim i uspešnijim!

Oво је део из вести о сезонским. http://www.kkcrvenazvezda.rs/sezonske-karte-u-prodaji-20-06-2019.html

Сад, и ту је мало двосмислено, у табели пише да мора сезонска, у вести да је потребно бити члан (који постајеш ако си имао сезонску, али исто тако можеш да постанеш члан и без да си је имао)

Што се осталог дела тиче, нико не каже да би сезонцима требало дати за мање од 10000. Али просто, требало би сезонце некако "одвојити".

Цена је свакако прениска за оно шта се нуди и шта се њоме добија, чак и та од 12000, и за њу нико чак и не приговара. Али наводим шта се десило. Другар који је свакако хтео да је узме за 12000, што је већ сматрао повољним само по себи, узео је две и платио 20000. И то ми рекао тек након пола сата, и показао ми оне ваучере које добијаш уз сезонску. Једина разлика је што сам ја завршио све за два минута, а он за 15-20 отприлике.

Ван мреже MRLAKIBG

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.252
  • Репутација: +311/-406
  • било да си прва или да си задња волећу те увек ја!
« Одговор #62 послато: 28 Јун 2019, 14:54:21 »
Јесте мени драго да буде више сезонаца ал ја нисам узео сезонску први пут прошле године,него и претходних и плаћао је доста скупље него ове и прошле и мислим да би требао имати попуст за верност.
ФК то доста боље ради и са сезонским и дневним за евро утакмице.

Ван мреже Mauzeer

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 371
  • Репутација: +176/-143
  • Svuda grmi okolo !!!
« Одговор #63 послато: 28 Јун 2019, 15:01:01 »
Braćo, treba mi par odgovora na tehnička pitanja.

Pošto uzimam, pored moje, još dve sezonske (svi smo bili sezonci i prošle sezone), da li mi treba njihova stara sezonska da bi ostvario popust (Baš taj dan kad sam uzimao prošle sezone, komp sa kojim rade članske je bio u Pioniru, tako da nisam dobio članske karte tada, samo sezoonske)? Da li mi za njih dvoje trebaju lične karte (ili izvod iz čitača Lk-a)? Ekipa nije iz Bg-a, pa zato pitam...

Hvala!

Ван мреже Zvezdale!

• Члан КК
  • Поруке: 425
  • Репутација: +207/-88
« Одговор #64 послато: 28 Јун 2019, 15:39:40 »
@Severna strana, ne radi se o tome da neko zeli da drugome bude skuplja karta.

Radi se o tome da postoji jasan razlog zasto treba da ima neki nacin da se nagradi lojalnost dugogodisnjim sezoncima, time se siri baza Zvezdasa koji su tu uz klub i kad je "in" navijati za Zvezdu, ali i onda kad dodju teski dani. Ta baza je najveca snaga kluba, i na ovaj nacin se pomaze da se ona prosiri i neguje. Oni se sigurno ne neguju ovim dvosmislenim najavama, proslogodisnji sezonci su povlasceni, a ustvari nisu, nekako je bas trulo.

Inace ne zelim da me neko shvati pogresno, ja sam odusevljen sto su cene sezonskih ovako niske, mastam da imamo >5000 sezonskih, i dajem bezrezervnu podrsku klubu i marketing timu, ali moram da negodujem zbog ovakvih stvari. Sto se mene tice licno, ja uvek uzmem sezonsku bez ikakvog razmisljanja, koliko god da je, ali mi ovakve stvari smetaju.

На мрежи Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 425
  • Репутација: +329/-55
  • Звезда ми је све
« Одговор #65 послато: 29 Јун 2019, 23:02:00 »
Pošto uzimam, pored moje, još dve sezonske (svi smo bili sezonci i prošle sezone), da li mi treba njihova stara sezonska da bi ostvario popust (Baš taj dan kad sam uzimao prošle sezone, komp sa kojim rade članske je bio u Pioniru, tako da nisam dobio članske karte tada, samo sezoonske)? Da li mi za njih dvoje trebaju lične karte (ili izvod iz čitača Lk-a)? Ekipa nije iz Bg-a, pa zato pitam...

Hvala!
Da probam da pomognem.
Ponesi tvoju i njihove sezonske od prošle sezone i očitane izvode njihovih ličnih karata. Prvo se javiš na štand za članske karte i izvadiš članske karte.
Sa novim članskim kartama i sezonskim od prošle godine platićeš nove sezonske za svu trojicu sa popustom na štandu za sezonske karte.

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.007
  • Репутација: +2502/-3236
  • 1.247.435-28%
« Одговор #66 послато: 30 Јун 2019, 09:03:06 »
Да се подсетимо мало

На мрежи Шарпланинац83

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 4
  • Репутација: +8/-1
« Одговор #67 послато: 30 Јун 2019, 11:17:07 »
Уф, како смо играли, какав тим смо имали, уживанција. Једва чекам почетак ове сезоне, сигуран сам да ћемо и ове сезоне имати разлога за задовољство. Напред Звезда!

Ван мреже Nićifor

• Члан КК, Члан ФК
  • Модератор
  • Поруке: 2.915
  • Репутација: +795/-598
« Одговор #68 послато: 30 Јун 2019, 13:59:36 »
Lepoota sledeće godine NBA igrači u Areni - nema lepše. Barsa očigledno nakon nekoliko sušnih sezona ne može više da čeka. Budžet će im izvesno biti najveći u Evropi. Privoleti ozbiljnog NBA protagonistu da se vrati je zaista veliko iznenađenje, a već su doveli Higinsa te im je u planu Dilejni, Abrines, Satoranski... Vidim Valensija zainteresovana za Rodrigeza :krstise: Strava!

Ipak ne mogu reći da i jedno od tih pojačanja može garantovati uspeh. Zadnjih 10 godina CSKA uglavnom ima najveći budžet pa jedva dve titule osvojiše. Istina timovi za F4 se okreću oko tih sa najvećim budžetima. Mada Barsa je uglavnom imala budžet u 4 pa nije videla ni plejof gomilu puta, Armani takođe. Dakle jesu bitne pare ali ne i presudne - Žalgiris zna zašto.

Žalgiris je upravo primer kluba kakvom bi mi trebalo da težimo. Dakle, relativno skromniji budžet ali perfektna organizacija i podrška navijača. Žalgiris je još u prednosti jer ima svoj čarter i svoju halu, a i budžet je za klasu jači. Ono što je u sledećoj sezoni veoma bitno za Zvezdu je povećanje baze stalnih navijača. Prošli niz sezona u Evroligi naš klub uopšte nije dobro iskoristio da se ta baza poveća. Arena je dobra ali ne i idealna hala za tako nešto. Na klubu je da razmisli kako ovoga puta da ne omane u toj prilici. Cena sezonske je sada pristupačna i u tom smislu je dobar prvi korak ka omasovljavanju gledalaca.

Evo podataka prosečno gledalaca Crvene zvezde i mesto u Evroligi
2017/18 - 12. 6.277
2016/17 - 7.   9.894 (verovatno bi ove sezone bili prvi da smo ključne utakmice igrali u Areni)
2015/16 - 5.  10.439
2014/15 - 1.  14.483
2013/14 - 8.  9.700
Interesovanje jeste imalo veze i sa rezultatima ali statistika jeste surova, Kao što se vidi opadali smo na listi sukcesivno od 1. do 12. mesta što je skandal. Klub mora da se pozabavi ovim jer je to najbitniji podatak koji će nas u perspektivi kvalifikovati za ozbiljnog Evroligaša. Sa obzirom da ćemo sve utakmice u Evroligi odigrati u Areni, mislim da bi po broju gledalaca morali da budemo prvi. Svaki prosek od preko 14.000 je fantastičan. Da nam se od toga pul sezonaca u sezonama koje slede poveća na 5-6.000 mi bi smo bili na konju. Atmosfera kakva je ove godine viđena u ABA plejofu ne bi preživeli ni neki NBA ligaši a kamo li evroligaši. Koliko će Arena to moći da uradi zavisi od nas. Puna Arena garantuje spektakl.

Sa obzirom da će cena zakupa arene biti znatno manja nego ranije vredi pomenuti i zaradu. Ako uz npr. 3-4000 sezonskih uspemo da prosečno prodamo 10-11k karata uz prosečnu cenu od 1000 din (računam da će jeftinije biti oko 600 a one skuplje oko 2500), to je minimalno oko 70-80.000€ čiste zarade po utakmici.

Što se tiče sportskog aspekta mi moramo da konkurišemo kontinuitetom, kvalitetnim domaćim igračima koji su pri tom neuporedivo jeftiniji od sličnih u evroligašima. Davidovac, Dobrić su dobar primer, a sličnim putem mogu i Nenadić, Radanov, Simanić i td. Neka stranci pruže bar za malo više nego što realno vrede na tržištu i možemo se opet nadati iznenađenjima. Videli smo šta sa sobom nosi EL od 16 klubova e sad zamislite 18 - pakao. I uopšte nisam uveren da će favoriti uvek opravdati tu ulogu. Pogotovu ne kod nas. Ja očekujem da Barsa padne u Areni taman i Lenarda da dovedu

Ван мреже Достојевски

• Члан ФК
  • Поруке: 323
  • Репутација: +390/-178
  • Делија момак у најлепше доба
« Одговор #69 послато: 30 Јун 2019, 14:03:47 »
Зна ли се отприлике кад ће распоред за ЕЛ? Кад је излазио прошлих година?

Off Topic
Питам јер планирам неко резервисање путешествија у октобру/новембру па да видим оћемо ли гостовати акобогда у Москви или Питеру тада да резервишем за те дане.  :stidljiv:

На мрежи bicman

• Члан КК
  • Поруке: 130
  • Репутација: +58/-66
« Одговор #70 послато: 30 Јун 2019, 14:06:11 »
Odličan post, Nićifore. Samo bih dodao činjenicu da Žalgiris ima licencu. To je možda i ključna komparativna prednost nad nama.

U momentima kada se odlučuje o ulasku u 8, mi se istovremeno krljamo za osvajanje ABA lige i novo učešće. Neravnopravan položaj, moramo se složiti.

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 6.436
  • Репутација: +2561/-873
« Одговор #71 послато: 30 Јун 2019, 18:48:25 »
Зна ли се отприлике кад ће распоред за ЕЛ? Кад је излазио прошлих година?

Off Topic
Питам јер планирам неко резервисање путешествија у октобру/новембру па да видим оћемо ли гостовати акобогда у Москви или Питеру тада да резервишем за те дане.  :stidljiv:
To je uvek neki petak početkom jula. Znači 5. ili 12. jul bi trebalo ove godine.

Послато са Nexus 5X помоћу Тапатока

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 6.436
  • Репутација: +2561/-873
« Одговор #72 послато: 30 Јун 2019, 18:50:02 »
Mi ukupan budžet kluba projektujemo na 6 miliona ove sezone. Očekuje se da drugi najmanji budžet bude Žalgirisov i to sa preko 12 miliona.

На мрежи СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.207
  • Репутација: +3690/-3677
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #73 послато: 30 Јун 2019, 18:59:43 »
Нисам запамтио колики су нам били буџети ранијих година, али да ли је ово највећи до сада?

Ван мреже miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.985
  • Репутација: +1140/-295
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
« Одговор #74 послато: 30 Јун 2019, 19:31:19 »
Mi ukupan budžet kluba projektujemo na 6 miliona ove sezone. Očekuje se da drugi najmanji budžet bude Žalgirisov i to sa preko 12 miliona.

Očekivao sam Albu odmah ispred nas, zanimljivo

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.350
  • Репутација: +5934/-5911
« Одговор #75 послато: 30 Јун 2019, 19:35:31 »

I to je najveci nas budzet do sada , generalno kao kluba ...
Zar ne ?
A beda vise od duplo niza, od sledeceg najnizeg :(

Nije ni cudo sto mister euro (Djordi), bezi od ovog regiona glavom bez obzira ..
« Последња измена: 30 Јун 2019, 19:44:56 Sektor »

Ван мреже Samo ti

• Члан КК
  • Поруке: 663
  • Репутација: +222/-152
  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #76 послато: 30 Јун 2019, 19:40:50 »
Нисам запамтио колики су нам били буџети ранијих година, али да ли је ово највећи до сада?
Sigurno najveci do sada. Zadnji put kada smo igrali Evroligu(17/18) budzet je bio oko 5m. Ove godine na plate je islo 2.4m, dok je Buducnost imala 3.5m za plate igraca. 16/17 kada smo takodje igrali evroligu na plate igraca je odlazilo 2.8m. Ove godine cini mi se da je Celtic pisao 4m na plate igraca, a ukupno kao sto i sam kaze 6m.

На мрежи Vlax

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.200
  • Репутација: +1318/-667
« Одговор #77 послато: 30 Јун 2019, 23:44:51 »
Odakle nam veci budzet za sledecu sezonu?  Bas me interesuje, jer prethodnih sezona nismo mogli da zatvorimo manje budzete, a za sledecu se sprema veci, bez da smo ikoga prodali.

Ван мреже Марко

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 473
  • Репутација: +223/-351
« Одговор #78 послато: 30 Јун 2019, 23:45:57 »
Odakle nam veci budzet za sledecu sezonu?  Bas me interesuje, jer prethodnih sezona nismo mogli da zatvorimo manje budzete, a za sledecu se sprema veci, bez da smo ikoga prodali.

1 милион евра више од играња ЕЛ, а имамо и велике спонзорске уговоре које до сада нисмо имали.

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 6.420
  • Репутација: +2099/-1189
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #79 послато: 01 Јул 2019, 00:04:02 »

Cele godine pricamo da je ove sezone finansijska situacija nikad bolja i ti pitas ovako nesto.
Nabrajalo se koji su sponzorski ugovori potpisani i koliko su povecani.

Plus, sigurno da smo i nesto "ustedeli" prosle sezone jer smo igrali EC.

Receno je da je cilj da se napravi malo iskorak u EL, tj da ne budemo tamo ikebana. Za to je potrebno da se mao isprsimo. Sto i radimo.

Drugo, ovaj broj utakmica i nagrade za pobedu daju dodatan prostor. Ti imas u EL 34 utakmice, 17 kuci... Lagano mozes da samo od bonusa za pobede uzmes 500 000e. To nisu male pare.

Ali svakako da taj planirani budzet nije skroz zatvoren, ali tako se radi oduvek i jedini je nacin da nesto uradimo. Nije ni potrebno da ovog leta imamo neke prodaje, to moze da se ocekuje sledece leto i da se na taj nacin pokriju neke rupe iz budzeta za sledecu sezonu.

Sent from my iPhone using Tapatalk