• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Кошаркашка лига Србије, финале: Црвена звезда - Партизан 98:94 | 72:73 | 96:90 | 76:75

Започео Косјерац, Јун 07, 2019, 09:50 поподне

« претходна тема - следећа тема »

illuminator80

Ja ne mogu da shvatim cime su oni zasluzili toliku srecu u zivotu, od ove trojke, preko milion drugih stvari koje ne mogu ni ds nabrojim, do toga da su ljudi bili klinicki mrtvi i da se nadje ludak opsednut vlascu, koji je kao nas navijac, i sipa im silne milione da bi opstao na toj vlasti, dok su nas gurali sve dublje njihovi predsednici. Koja je to talija da te "neprijatelj" spasava i gura na vrh pored kluba koji kao voli. Neverovatno, majke mi...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Sektor

Ne treba zaboraviti da nama u seriji iz ovosezonskog tima fale Cirbes, Perperoglu, Regland i sada Dobric . Ozbiljan hendikep

Strale993

Цитат: illuminator80  Јун 13, 2019, 12:09 поподне
Ja ne mogu da shvatim cime su oni zasluzili toliku srecu u zivotu, od ove trojke, preko milion drugih stvari koje ne mogu ni ds nabrojim, do toga da su ljudi bili klinicki mrtvi i da se nadje ludak opsednut vlascu, koji je kao nas navijac, i sipa im silne milione da bi opstao na toj vlasti, dok su nas gurali sve dublje njihovi predsednici. Koja je to talija da te "neprijatelj" spasava i gura na vrh pored kluba koji kao voli. Neverovatno, majke mi...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Voli nas kao sta ja volim FK Slogu iz Krivaje...
Coveku je bitna samo vlast pa.mora da zadovolji sve apetite svojih poslusnika.

Strale993

Цитат: Sektor  Јун 13, 2019, 12:17 поподне
Ne treba zaboraviti da nama u seriji iz ovosezonskog tima fale Cirbes, Perperoglu, Regland i sada Dobric . Ozbiljan hendikep

I njima fali Lendejl i Sy...Lendejl nas ozbiljno ubijao iz pika a sada nas nadskacu. Masu poena su dali iz druge sanse. Prossto ne znam sta je problem kad ne mozemo da uhvatimo defanzivan skok.

Sektor

Цитат: Strale993  Јун 13, 2019, 12:22 поподне
I njima fali Lendejl i Sy...Lendejl nas ozbiljno ubijao iz pika a sada nas nadskacu. Masu poena su dali iz druge sanse. Prossto ne znam sta je problem kad ne mozemo da uhvatimo defanzivan skok.

Skok je odvajkada stvar zelje i volje u kosarci ... ko je ima vise hvatace lopte ispod obruca

СтелаРоса

Tačno, ali nekada ima i do sreće. Možes dobro da zagradiš, a lopta se od obruča odbije baš tamo gde ne možeš da je dohvatiš.
Цитат: Max  Јун 28, 2017, 12:56 поподне
Хистерисање у ситуацијама када треба хистерисати - чува клуб.

Хваљење када не треба хвалити - штети клубу.

Цитат: Бошко 996  Јун 27, 2017, 11:46 поподне
Зато нека пусте неког младог играча, то је једини, готово сигурни прилив новца у наш клуб, јер страни клубови их не доводе због онога што тренутно играју, већ због онога што могу у будућности показати.

РП

ДЕЛИЈЕ

Kako su grobari oboleli od mržnje,to nema nigde.Ajd na tribinama što su bolesnici,ali da su njihovi igrači onoliki idioti,pa to je za neverovati.
U subotu ćete videti ko su CIGANI ludaci,ima da vas odvalimo,pa ćete opet da kukate i plačete.

Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Matuzalem88

ДЕЛИЈЕ

Цитат: Matuzalem88  Јун 13, 2019, 01:34 поподне
Kapiram da ne misli u navijačkom smislu.
Mislim u smislu da napunimo halu i pomognemo ekipi da dođe do pobede,kao na 3.meču PO ABA sa njima,ne mislim da pravimo nikakva sranja na tribinama naravno.Samo bih voleo da nas bude 5-6 hiljada na tribinama,a ne kao na 1.meču da bude hala poluprazna.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

jagodina navija za zvezdu

Zasto ne igramo finale u vecernjem terminu nego od 6 popodne? Sigurno da i to utice malo na nehumane uslove, +40 je napolju u tom trenutku

milwaukee

Цитат: jagodina navija za zvezdu  Јун 13, 2019, 02:01 поподне
Zasto ne igramo finale u vecernjem terminu nego od 6 popodne? Sigurno da i to utice malo na nehumane uslove, +40 je napolju u tom trenutku

Sat ili dva nista nece promeniti u hali koja nema ventilaciju, plus za vikend najavljuju 36 stepeni. :a078: :vasil:

Red hart

Ja sam našao vezu za ledeno pivo ili dva na poluvremenu, pa vi sad vidite šta će to u subotu da znači u onom paklu koji sledi ;)

mostarac

Цитат: Red hart  Јун 13, 2019, 02:22 поподне
Ja sam našao vezu za ledeno pivo ili dva na poluvremenu, pa vi sad vidite šta će to u subotu da znači u onom paklu koji sledi ;)

Red Hart za direktora nabavne službe :ziveli2: