Анкета

Najbolji u 2.utakmici finala:

Davidovac
135 (34.4%)
Čović
12 (3.1%)
Beron
54 (13.8%)
Lazić
6 (1.5%)
Dobrić
16 (4.1%)
Rivers
2 (0.5%)
Kešelj
5 (1.3%)
Faje
124 (31.6%)
Simanić
8 (2%)
Odžo
16 (4.1%)
Ristić
14 (3.6%)

Укупно гласова: 392

Анкета

Najbolji u 3.utakmici finala:

Davidovac
248 (61.2%)
Čović
5 (1.2%)
Beron
116 (28.6%)
Lazić
2 (0.5%)
Radanov
1 (0.2%)
Rivers
0 (0%)
Faje
20 (4.9%)
Simanić
3 (0.7%)
Odžo
7 (1.7%)
Ristić
2 (0.5%)
Nenadić
1 (0.2%)

Укупно гласова: 405

Анкета

Najbolji u 4.utakmici finala:

Davidovac
33 (9.1%)
Čović
0 (0%)
Beron
320 (88.6%)
Lazić
0 (0%)
Dobrić
0 (0%)
Radanov
1 (0.3%)
Rivers
1 (0.3%)
Simanić
1 (0.3%)
Faje
3 (0.8%)
Odžo
1 (0.3%)
Ristić
1 (0.3%)

Укупно гласова: 361

Анкета

Најбољи у 1. утакмици финала:

Давидовац
281 (61.8%)
Човић
28 (6.2%)
Берон
35 (7.7%)
Лазић
2 (0.4%)
Добрић
63 (13.8%)
Риверс
6 (1.3%)
Симанић
19 (4.2%)
Фаје
6 (1.3%)
Оџо
12 (2.6%)
Ристић
3 (0.7%)

Укупно гласова: 455

Аутор Тема: Кошаркашка лига Србије, финале: Црвена звезда - Партизан 98:94 | 72:73 | 96:90 | 76:75  (Прочитано 69200 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже illuminator80

• Члан КК, Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 158
  • Репутација: +116/-50
Ja ne mogu da shvatim cime su oni zasluzili toliku srecu u zivotu, od ove trojke, preko milion drugih stvari koje ne mogu ni ds nabrojim, do toga da su ljudi bili klinicki mrtvi i da se nadje ludak opsednut vlascu, koji je kao nas navijac, i sipa im silne milione da bi opstao na toj vlasti, dok su nas gurali sve dublje njihovi predsednici. Koja je to talija da te "neprijatelj" spasava i gura na vrh pored kluba koji kao voli. Neverovatno, majke mi...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.266
  • Репутација: +5910/-5883
Ne treba zaboraviti da nama u seriji iz ovosezonskog tima fale Cirbes, Perperoglu, Regland i sada Dobric . Ozbiljan hendikep

На мрежи Strale993

• Веран као пас
  • Поруке: 566
  • Репутација: +180/-119
Ja ne mogu da shvatim cime su oni zasluzili toliku srecu u zivotu, od ove trojke, preko milion drugih stvari koje ne mogu ni ds nabrojim, do toga da su ljudi bili klinicki mrtvi i da se nadje ludak opsednut vlascu, koji je kao nas navijac, i sipa im silne milione da bi opstao na toj vlasti, dok su nas gurali sve dublje njihovi predsednici. Koja je to talija da te "neprijatelj" spasava i gura na vrh pored kluba koji kao voli. Neverovatno, majke mi...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Voli nas kao sta ja volim FK Slogu iz Krivaje...
Coveku je bitna samo vlast pa.mora da zadovolji sve apetite svojih poslusnika.

На мрежи Strale993

• Веран као пас
  • Поруке: 566
  • Репутација: +180/-119
Ne treba zaboraviti da nama u seriji iz ovosezonskog tima fale Cirbes, Perperoglu, Regland i sada Dobric . Ozbiljan hendikep
I njima fali Lendejl i Sy...Lendejl nas ozbiljno ubijao iz pika a sada nas nadskacu. Masu poena su dali iz druge sanse. Prossto ne znam sta je problem kad ne mozemo da uhvatimo defanzivan skok.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.266
  • Репутација: +5910/-5883
I njima fali Lendejl i Sy...Lendejl nas ozbiljno ubijao iz pika a sada nas nadskacu. Masu poena su dali iz druge sanse. Prossto ne znam sta je problem kad ne mozemo da uhvatimo defanzivan skok.

Skok je odvajkada stvar zelje i volje u kosarci ... ko je ima vise hvatace lopte ispod obruca

На мрежи СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.176
  • Репутација: +3674/-3668
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
Tačno, ali nekada ima i do sreće. Možes dobro da zagradiš, a lopta se od obruča odbije baš tamo gde ne možeš da je dohvatiš.

Ван мреже РП

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 124
  • Репутација: +40/-130
  • Степенице
Kazu forum sluzi za razmenu misljenja. Ovaj izgleda sluzi za kuknjavu. Kao babe neke.

На мрежи ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 1.501
  • Репутација: +379/-396
  • Za tebe da sutra umrem ne bih žalio!!!
Kako su grobari oboleli od mržnje,to nema nigde.Ajd na tribinama što su bolesnici,ali da su njihovi igrači onoliki idioti,pa to je za neverovati.
U subotu ćete videti ko su CIGANI ludaci,ima da vas odvalimo,pa ćete opet da kukate i plačete.

« Последња измена: 13 Јун 2019, 13:29:31 Bela »

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.850
  • Репутација: +4950/-4174
U subotu ćete videti ko su CIGANI ludaci,
Daj da vidimo i to cudo!!!

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.373
  • Репутација: +2671/-842
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
Kapiram da ne misli u navijačkom smislu.

На мрежи ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 1.501
  • Репутација: +379/-396
  • Za tebe da sutra umrem ne bih žalio!!!
Kapiram da ne misli u navijačkom smislu.
Mislim u smislu da napunimo halu i pomognemo ekipi da dođe do pobede,kao na 3.meču PO ABA sa njima,ne mislim da pravimo nikakva sranja na tribinama naravno.Samo bih voleo da nas bude 5-6 hiljada na tribinama,a ne kao na 1.meču da bude hala poluprazna.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.542
  • Репутација: +1084/-743
Zasto ne igramo finale u vecernjem terminu nego od 6 popodne? Sigurno da i to utice malo na nehumane uslove, +40 je napolju u tom trenutku

На мрежи milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.828
  • Репутација: +1387/-1175
Zasto ne igramo finale u vecernjem terminu nego od 6 popodne? Sigurno da i to utice malo na nehumane uslove, +40 je napolju u tom trenutku

Sat ili dva nista nece promeniti u hali koja nema ventilaciju, plus za vikend najavljuju 36 stepeni. :a078: :vasil:

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.818
  • Репутација: +8013/-3302
Ja sam našao vezu za ledeno pivo ili dva na poluvremenu, pa vi sad vidite šta će to u subotu da znači u onom paklu koji sledi ;)

На мрежи mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 2.354
  • Репутација: +1097/-495
Ja sam našao vezu za ledeno pivo ili dva na poluvremenu, pa vi sad vidite šta će to u subotu da znači u onom paklu koji sledi ;)
Red Hart za direktora nabavne službe :ziveli2:

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 6.256
  • Репутација: +2051/-1155
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
U 19h je u subotu utakmica.

Bilo je najavljeno za 18h. A sad vidim i na kls sajtu i na areninom da pise 19h.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже pejic3

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 131
  • Репутација: +36/-182
Znaci u hali opet 100 sepeni u najavi. Kad je ovako vreme mislim da nije kasno ni u 21h da pocne da se igra lakse bi bilo i igracima i navijacima... Idemo u subotu po 2:1 osvajamo bre ovo nemoj da kukate!

Ван мреже estella roja

• Члан ФК
  • Поруке: 652
  • Репутација: +124/-106
Ко год нема мотива, не иде му се, није му дан, вруће му је, спарно му је.. Нека погледа клип у спојлеру како њихов капитен, и цела екипа певају к**ва умире, к**ва гаси се..

Можда ће му то променити мишљење? Можда?!

Наша љубав јача је од ваше мржње!

Off Topic

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.910
  • Репутација: +2346/-796
Pod jedan, mi u odbrani uglavnom preuzimamo njihove bekove, pa Ojo ili Faje budu na šest metara od koša kada se uputi šut. Istovremeno je njihov centar u reketu sa našim nižim igračem. To je koncepcijski rizik takve odbrane.
Posebno treba naglasiti da je naša bekovska linija često niska, a da KKP generalno ima skakački snažnu ekipu.

Послато са Nexus 5X помоћу Тапатока

Ван мреже OGI94

• Члан КК
  • Поруке: 254
  • Репутација: +80/-49
  • Највећа је највећа 🔴⚪️
Хоће ли бити расподела осталих карата које нису подељене за први меч. Пар другара из унутрашњости би дошло у суботу, али информација око карата нема нигде