Анкета

Najbolji u 2.utakmici finala:

Davidovac
133 (34.5%)
Čović
12 (3.1%)
Beron
52 (13.5%)
Lazić
6 (1.6%)
Dobrić
16 (4.2%)
Rivers
2 (0.5%)
Kešelj
5 (1.3%)
Faje
123 (31.9%)
Simanić
8 (2.1%)
Odžo
14 (3.6%)
Ristić
14 (3.6%)

Укупно гласова: 385

Анкета

Najbolji u 3.utakmici finala:

Davidovac
244 (61.3%)
Čović
5 (1.3%)
Beron
116 (29.1%)
Lazić
2 (0.5%)
Radanov
1 (0.3%)
Rivers
0 (0%)
Faje
19 (4.8%)
Simanić
3 (0.8%)
Odžo
5 (1.3%)
Ristić
2 (0.5%)
Nenadić
1 (0.3%)

Укупно гласова: 398

Анкета

Najbolji u 4.utakmici finala:

Davidovac
31 (9.1%)
Čović
0 (0%)
Beron
305 (89.2%)
Lazić
0 (0%)
Dobrić
0 (0%)
Radanov
1 (0.3%)
Rivers
1 (0.3%)
Simanić
1 (0.3%)
Faje
2 (0.6%)
Odžo
0 (0%)
Ristić
1 (0.3%)

Укупно гласова: 342

Анкета

Најбољи у 1. утакмици финала:

Давидовац
277 (61.6%)
Човић
28 (6.2%)
Берон
34 (7.6%)
Лазић
2 (0.4%)
Добрић
63 (14%)
Риверс
6 (1.3%)
Симанић
19 (4.2%)
Фаје
6 (1.3%)
Оџо
12 (2.7%)
Ристић
3 (0.7%)

Укупно гласова: 450

Аутор Тема: Кошаркашка лига Србије, финале: Црвена звезда - Партизан 98:94 | 72:73 | 96:90 | 76:75  (Прочитано 65666 пута)

sveti sava, straha, mickoslav, Brat Djenka, valaoida, sasa87, nenad.61, _DelijaMomak_, danass, Niks, zvezdasicabg, Juliano Pike, IvanNYC24, Obelixic, Biancorosso, DelijaZabalj, vlada и 16 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже 011BG

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 47
  • Репутација: +10/-9
Uf jos ne mogu da dodjem sebi rade zagorac pokojni nam daje trojku sta da se radi ljudi u subotu svi u pionir  da napunimo do kraja i da se trese hala , ne mogu zameriti nista igracima iako mi je jos uvek vruca glava dobijamo ovo 3-1 SVI U PIONIR

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 6.053
  • Репутација: +3096/-3023
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
Kao prvo, ne spinuj jer nigde nisam rekao da smo duplo jaci i da treba da bijemo 40 razlike, ja sam samo odgovorio na konstataciju da im drzava sipa ne znam kakav budzet i da su nam eto ekipe podjednake jacine. Ako je tako, onda treba da otpuste sve koji rade u klubu jer je sramota kako trose pare i na sta. Ja prvi pokusavam da skrenem paznju da vecina precenjuje ekipu koju imamo i da ne treba zadrzavati vecinu stranaca, ali je i dalje tim bolji od njihovog.

Sta je razlog? Malo do trenera, malo do igraca, malo do cinjenice da igramo 33 puta medjusobno godisnje, malo do cinjenice da obe ekipe u generalnom smislu nisu nista posebno i da dosta osciliraju.

Prvo nisam spinovao, izvinjavam se ako si tako shvatio. Nije mi to nikad cilj. Istina je da nisi napisao da smo duplo bolji, to sam malo iskarikirao.

Ovo dole si prakticno napisao bukvalno to, da nismo nesto mnogo kvalitetniji od njih.  Jer da jesmo, nasli bismo nacina da ih izrutiniramo, skautirali bismo ih dobro i ne bi nam se desavalo da nas Markus Pejdz jebe na istu foru cele sezone.

Mozda njima budzet nije isti kao nas. Ok. Ali kvalitet tima i ono sto mi i oni pokazujemo je veoma blizu. Bice dobro ako osvojimo titulu, jaci jesmo ali mora dobro da se oznoji dupe za titulu.

Ван мреже Jenkins

• Члан КК
  • Поруке: 2.034
  • Репутација: +510/-319
Пресликан дерби као онај из друге утакмице полуфинала АБА исто кад су они били домаћини, али баш пресликан, исто они водили, ми преокренули, водимо на 3-4 минута до краја, правимо срања, губимо лопте, они окрећу, плус овај пут још болнији шут за крај.
А плус је било још оваквих утакмица које губимо на овај начин колико хоћеш...
Јбг, чекамо реакцију у суботу.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.854
  • Репутација: +1149/-1279
  • Samo sloga Delije spasava
Sta je sa Nenadicem, da je junior pa da razumem ali lik je sahranjivao grobare u fmp u kad je igrao, mislim vidis ne ide organizacija igre celu utakmicu, daj 3 minuta čoveka, probaj bar.

Ван мреже D-Rose

• Moderator
  • Поруке: 1.611
  • Репутација: +1200/-197
Prvo nisam spinovao, izvinjavam se ako si tako shvatio. Nije mi to nikad cilj. Istina je da nisi napisao da smo duplo bolji, to sam malo iskarikirao.

Ovo dole si prakticno napisao bukvalno to, da nismo nesto mnogo kvalitetniji od njih.  Jer da jesmo, nasli bismo nacina da ih izrutiniramo, skautirali bismo ih dobro i ne bi nam se desavalo da nas Markus Pejdz jebe na istu foru cele sezone.

Mozda njima budzet nije isti kao nas. Ok. Ali kvalitet tima i ono sto mi i oni pokazujemo je veoma blizu. Bice dobro ako osvojimo titulu, jaci jesmo ali mora dobro da se oznoji dupe za titulu.

Pa opet se vracamo na to da meni smetaju dvostruki arsini. Mesec dana se ovde poziva na zadrzavanje cele ekipe od ove godine za Evroligu, a onda kad se podsetimo da protiv Partizana predvodjenog Novicinim mostima, Alijem Nikolicem i Nikolom Jankovicem moramo bulju da oznojimo ide prica o njihovom budzetu i kako eto imaju ekipu nista goru i kako drzava sipa. A kod nas ne sipa? Naravno da nisu kanta, ali su i kao takvi za klasu losiji od onoga sto mi imamo. Ja rutiniranje, guzenje i ostale imenice nisam spominjao.

Uostalom, i ta Buducnost je kvalitetnija individualno od svih ostalih ABA timova kombinovano, pa su uzasni.

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 6.053
  • Репутација: +3096/-3023
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
Pa opet se vracamo na to da meni smetaju dvostruki arsini. Mesec dana se ovde poziva na zadrzavanje cele ekipe od ove godine za Evroligu, a onda kad se podsetimo da protiv Partizana predvodjenog Novicinim mostima, Alijem Nikolicem i Nikolom Jankovicem moramo bulju da oznojimo ide prica o njihovom budzetu i kako eto imaju ekipu nista goru i kako drzava sipa. A kod nas ne sipa? Naravno da nisu kanta, ali su i kao takvi za klasu losiji od onoga sto mi imamo. Ja rutiniranje, guzenje i ostale imenice nisam spominjao.

Ok, ali ja sad kad pogledam unazad, ne vidim sta ti smeta u mom stavu, stvarno. Osim toga sto sam napisao da si rekao da smo duplo jaci, to jeste karikiranje.

Naime, ja nikad nisam napisao da treba zadrzati ceo tim, to je mozda neko drugi, meni je potpuno jasno da neki od ovih momaka ne mogu da igraju Evroligu na visokom nivou.

Ovo oko budzeta sam napisao naime upravo zbog njihovog spina koji je aktuelan godinama unazad, da su oni ubogi siromasi a mi pijani milioneri. Pa su isli i do toga da pisu da im je ceo budzet 300k evra, sigurno se i toga secas, i jos sijaset budalastina. Istina je da drzava pomaze i nas i njih i jos je istina da oni NICIM nisu tu pomoc zasluzili, a opet je imaju. Sad se lobira i za Evroligu za njih. Bas me zanima na osnovu cega? Znali su da seru po nama kada smo igrali umesto Cibone. Sada cute? Licemeri.

@Foks, da ne pisem novi upis. Kad smo kod dark moda, mi na 61-68 za nas upadosmo u pitch black mode.

Ван мреже Foks

• Члан КК
  • Поруке: 283
  • Репутација: +75/-56
  • Zvezdo zgazi ih svee!
Oni su ove sezone izgubili ubedljivo samo tri utakmice. Jedna je ona čudna od Zadra u Areni, druga u Berlinu gde su otputovali bez ambicija i nekih igrača, a treća od nas u majstorici polufinala. Sve ostalo je mislim bilo ispod 10 razlike.
Tako da kanta od ekipe koju je lako ubedljivo pobediti nisu sigurno.

Послато са Nexus 5X помоћу Тапатока

Nisu oni kanta od ekipe, oni su samo limitirani debelo a pre svega u glavama. Nema utakmice u kojoj ne upadnu u dark mode, kao da ih na prekidac neko iskljuci, to im se desilo i danas samo sto i mi nismo ekipa koja smo nekada bili (Evroligaska) da namirisemo miligram krvi i da ih zadavimo. Ne oni leze na zemlji osamuceni a mi ih mazimo. To je ono gde se vidi da smo mi itekako mrsavi za EL i da se ne lazemo treba ce ozbiljan remont za to takmicenje sto je D-Rose objasnio. Malo smo se svi potpalili posle ABE, mada je to sve normalno, euforija itd.

На мрежи Strale993

• Веран као пас
  • Поруке: 544
  • Репутација: +177/-113
Ja sam i dalje pri stavu da je roster za ovu sezonu lose sklopljen sa triom Beron-Regland-Covic ispod 190cm i Reglan kao nosilac sa slabim razigrackim sposobnostima.
Sa dve lagane cetvorke (doduse Safet se obrezao pre pocetka sezone)...
Igrali smo dobro na pocetku sezone i plej off kada smo pogadjali u visokim procentima.
Mo je bio kljucan faktor ,.kad.on pogadja nema.skupljanja dole i onda centri disu a na ove dve tekme.je dao 1 trojku samo...

Mora lopta brze da se krece, kod Odza je problem sto nema.klasicnog pnr jer je spor i lopta mu se ugl spusta sa strane a to.gusi i bekove. Dok je tu bio Cirbi lakse su zavrsavali na.tabli.

Ван мреже Veternik

• Члан ФК
  • Поруке: 1.462
  • Репутација: +671/-201
  • Ивковић Марко-ЖИВИШ Горан Гогић-Заувек са нама
Nenadic ce u subotu verovatno imati minute, pa cemo videti. Rivers mora mnogo vise. Pre svega da ne bezi od lopte i da preuzme odgovornost.
Mozda i najbitniji podatak ove dve utakmice je broj poena iz tranzicije. Mi smo postigli ukupno 5. Lose trcimo kontru. Videli smo kako smo izgledali u PO ABA kada smo se ubacili u onaj mod, sa mnogo tranzicije, sa pocetka sezone.

Ван мреже ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 1.493
  • Репутација: +378/-392
  • Za tebe da sutra umrem ne bih žalio!!!
Nenadic ce u subotu verovatno imati minute, pa cemo videti. Rivers mora mnogo vise. Pre svega da ne bezi od lopte i da preuzme odgovornost.
Mozda i najbitniji podatak ove dve utakmice je broj poena iz tranzicije. Mi smo postigli ukupno 5. Lose trcimo kontru. Videli smo kako smo izgledali u PO ABA kada smo se ubacili u onaj mod, sa mnogo tranzicije, sa pocetka sezone.
Tebra,na osnovu čega misliš da će Nenadić imati minute u subotu?Ja,koji sam ga verovatno najviše hvalio na ovom forumu,ne vidim kako on može da nam pomogne u subotu?On za ceo PO KLS-a nije video terena ja mislim,a kolko je sad pametno staviti ga ne znam iskreno...

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.261
  • Репутација: +5904/-5881
Mozemo u subotu izvuci pobedu na pun Pionir !
To je sigurno, igraci su vec iscrpljeni do maksimuma !!

Treba nam reakcija na grobarske parastose i pesme njihove iz proslih vremena ... moramo da pokazemo da smo jos zivi ! Prekjuce je bila poluprazna hala , za sramotu

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а

Ajmo za Kalemegdan u junu !
Ajmo za drugu zvezdicu !
Ajmo za petu uzastopnu !!
Ajmo za triplu krunu !

#pun Pionir - do pobede !

Ван мреже bicman

• Члан КК
  • Поруке: 120
  • Репутација: +54/-61
Rivers mora mnogo vise. Pre svega da ne bezi od lopte i da preuzme odgovornost.

Nema šta on da preuzima odgovornost. Nisu pozivane akcije za njega i to je to.
« Последња измена: 13 Јун 2019, 00:46:07 bicman »

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.784
  • Репутација: +2305/-783
Nema šta on da preuzima odgovornost. Nisu se zvale akcije za njega i to je to.
Tako je. Igralo se na Berona i Davidovca, što je i davalo rezultat do 2.5 minuta pred kraj.
Druga stvar što je KC izgleda previše disciplinovan za igrača na poziciji crnca.

Ван мреже Veternik

• Члан ФК
Istina je da se nisu pozivale akcije. Ja ipak od njega ocekujem da kada ne prodje primarna akcija, a to se desavalo cesto u poslednjih nekoliko minuta, on uzme loptu u ruke i malo rastereti Berona koji po navici zavrsava takve napade, a ne da se sakriva od uloge. Ipak je covek od najveceg iskustva u ovom timu.

Ван мреже Капетан

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.267
  • Репутација: +408/-1080
Много грешака смо правили током целе утакмице и опет смо могли да добијемо.
Јако лоше смо одиграли задњих два ипо минута.Без потребе лопта предуго код Човића.Наравно не могу њега да кривим за пораз јер смо генерално доста грешили као тим.Много ситуација нисмо препознавали али јебига.Главу горе добијамо ми то у суботу.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.784
  • Репутација: +2305/-783
Istina je da se nisu pozivale akcije. Ja ipak od njega ocekujem da kada ne prodje primarna akcija, a to se desavalo cesto u poslednjih nekoliko minuta, on uzme loptu u ruke i malo rastereti Berona koji po navici zavrsava takve napade, a ne da se sakriva od uloge. Ipak je covek od najveceg iskustva u ovom timu.
Problem je što nije bilo vremena za sekundarne akcije. Kao što je Kapetan i napisao malopre, mi smo držali loptu predugo, valjda sa idejom da ne rizikujemo previše i da potrošimo vreme. Imalo je i to logiku naravno ali smo im dve kontre dali i uprskali stvar.

Ван мреже Капетан

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.267
  • Репутација: +408/-1080
Они боље од овог не могу а ми не можемо горе од овога.Ја се надам само да Добрић није теже повређен.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
1 utakmica polufinala abe
2 utakmica finala kls a

Isto dve razlike, oni imali skraceni napad, odlucili smo da branimo, prvi put smo primili dvojku za produzetak, ovaj put trojku za poraz

Ван мреже Veternik

• Члан ФК
Partizan je imao zanimljiv nacin branjena u tim situacijama. Nama je lopta u poslednjim sekundama u 90% slucajeva kod Berona gde on realizuje napade uglavnom individualnim akcijama, dal prodorom dal sutem za 3. U takvim situacijama oni su ga konstantno udvajali. I Bili je uglavnom donosio pogresna resenja. Tada je Rivers morao da uzme loptu i da on pokusa da iskreira nesto, pa da vidimo njihovu reakciju na to. Cisto sumnjam da bi onda udvajali.