Анкета

Najbolji u 2.utakmici finala:

Davidovac
133 (34.5%)
Čović
12 (3.1%)
Beron
52 (13.5%)
Lazić
6 (1.6%)
Dobrić
16 (4.2%)
Rivers
2 (0.5%)
Kešelj
5 (1.3%)
Faje
123 (31.9%)
Simanić
8 (2.1%)
Odžo
14 (3.6%)
Ristić
14 (3.6%)

Укупно гласова: 385

Анкета

Najbolji u 3.utakmici finala:

Davidovac
244 (61.3%)
Čović
5 (1.3%)
Beron
116 (29.1%)
Lazić
2 (0.5%)
Radanov
1 (0.3%)
Rivers
0 (0%)
Faje
19 (4.8%)
Simanić
3 (0.8%)
Odžo
5 (1.3%)
Ristić
2 (0.5%)
Nenadić
1 (0.3%)

Укупно гласова: 398

Анкета

Najbolji u 4.utakmici finala:

Davidovac
31 (9.1%)
Čović
0 (0%)
Beron
305 (89.2%)
Lazić
0 (0%)
Dobrić
0 (0%)
Radanov
1 (0.3%)
Rivers
1 (0.3%)
Simanić
1 (0.3%)
Faje
2 (0.6%)
Odžo
0 (0%)
Ristić
1 (0.3%)

Укупно гласова: 342

Анкета

Најбољи у 1. утакмици финала:

Давидовац
277 (61.6%)
Човић
28 (6.2%)
Берон
34 (7.6%)
Лазић
2 (0.4%)
Добрић
63 (14%)
Риверс
6 (1.3%)
Симанић
19 (4.2%)
Фаје
6 (1.3%)
Оџо
12 (2.7%)
Ристић
3 (0.7%)

Укупно гласова: 450

Аутор Тема: Кошаркашка лига Србије, финале: Црвена звезда - Партизан 98:94 | 72:73 | 96:90 | 76:75  (Прочитано 65545 пута)

Сале1992, soldex, chupps, StanKobra, goxy70a, tekarh, Juliano Pike и 8 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Vlada011

• Члан ФК
  • Поруке: 257
  • Репутација: +85/-52
  • AJMO U NAPAD ZAJEDNO!
Ako kojim slucajem ne moze, dodji sutra slobodno ispred Pionira, ucices

Ван мреже 5ar

• Члан КК
  • Поруке: 69
  • Репутација: +22/-6
  • Јер ја сам Звездаш од кад сам се родио
Брате колико је то сигурно? То су причали и за прошли дерби па сам једва нашао карту за 700 динара...
До душе то је била АБА, не знам како је КЛС.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Ван мреже Vlada011

• Члан ФК
  • Поруке: 257
  • Репутација: +85/-52
  • AJMO U NAPAD ZAJEDNO!
Dele se karte, imace ljudi viska.. Nek malo proseta okolo Pionira, pita ljude, nacice.. Besplatan je ulaz, ako bas ne nadje kartu, nek krene po svakom ulazu da udje bez karte, ucice na neki..

Jel istina da nece biti gostujucih navijaca? Ovo ce stvarno ubiti draz derbija, u fudbalu je vec ubijen( dobro to je zbog njihovih frakcija ), jos samo i ovde to da urade i do K***A... Jest da su oni uzas, al svakako i bez njih, ma koliko ih bilo, nece biti to to....

Ван мреже ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 1.493
  • Репутација: +378/-392
  • Za tebe da sutra umrem ne bih žalio!!!
Dele se karte, imace ljudi viska.. Nek malo proseta okolo Pionira, pita ljude, nacice.. Besplatan je ulaz, ako bas ne nadje kartu, nek krene po svakom ulazu da udje bez karte, ucice na neki..

Jel istina da nece biti gostujucih navijaca? Ovo ce stvarno ubiti draz derbija, u fudbalu je vec ubijen( dobro to je zbog njihovih frakcija ), jos samo i ovde to da urade i do K***A... Jest da su oni uzas, al svakako i bez njih, ma koliko ih bilo, nece biti to to....
Šta će nam grobari u hali?Daj da nas bude bar 5000 u hali,a ovakvim interesovanjem teško da će biti.Gledajmo da mi damo podršku igračima,manimo se grobara,kao da je mnogo bitno oće ih biti dok je pitanje dal će se  nas 5000 skupiti sutra da damo podršku Zvezdi.

Ван мреже Djura Bg

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 495
  • Репутација: +446/-855
Šta će nam grobari u hali?Daj da nas bude bar 5000 u hali,a ovakvim interesovanjem teško da će biti.Gledajmo da mi damo podršku igračima,manimo se grobara,kao da je mnogo bitno oće ih biti dok je pitanje dal će se  nas 5000 skupiti sutra da damo podršku Zvezdi.
primer kako ne treba razmisljati...primer kako obesmisliti vec dosadnu ligu...primer kako postati j..jara...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.521
  • Репутација: +1079/-737
primer kako ne treba razmisljati...primer kako obesmisliti vec dosadnu ligu...primer kako postati j..jara...

Zasto je jajara, daj argumente?   :поп:

Ван мреже ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 1.493
  • Репутација: +378/-392
  • Za tebe da sutra umrem ne bih žalio!!!

Oćeš da im damo domaċi teren sutra možda?Bitno je da oni dođu,a kolko će biti nas to je nebitno.
Ja želim da mi damo podršku klubu,da poguramo ekipu,jer vidim da je slabo interesovanje za utakmicu,a o tome da li će biti grobari u hali ja ne odlučujem.Mi smo njima u 1.meču ABA plejofa ostavili prostor da budu u Pioniru,oni nisu došli.A to što me tako prozivaš preko foruma me briga iskreno.
Vidimo se u Pioniru.
« Последња измена: 09 Јун 2019, 15:51:00 ДЕЛИЈЕ »

Ван мреже Марко

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 386
  • Репутација: +207/-317
Цитат
Није нама само битна победа и друга звездица. ово је дерби! Дерби без и једних и других навијача није дерби! ***** ти ја јадранску лигу где су се људи навикли на ове накарадне пропозиције па им сад изгледа "па добро шта да се ради"....колико год су нам ривали и противници, дерби без њих у хали није дерби! А тек да не причам о осећају када су они домаћини а нас дође мање, то је нешто што само може да се доживи џабе овде да се препричава! Колико пута су они били бољи од нас кад их је било мање и ми од њих кад нас је било мање? Па нема лепшег осећаја од тог! Према томе, преко ове теме се сме прелазити тек тако "јеби га баш штета". Ово сваком правом навијачу треба да буде у глави и тако да поставља ствари! Истина је да је њима проблем јер имају толико фракција, али и да сигурно може да се нађе решење ако се има слуха. Видећемо...у главном дерби није дерби без једних и других навијача шта год неко мислио о нама и њима.

С делије.нет

Сложио бих се са свиме што је написано.

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 6.219
  • Репутација: +2041/-1151
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
Povodom početka finalne serije u subotu je u prostorijama KK Crvena zvezda na Malom Kalemegdanu održan sastanak bezbednosti kome su prisustvovali predstavnici oba kluba učesnika finala, predstavnik KLS, MUP Republike Srbije, i svih bezbednosnih struktrura koje će biti angažovane na finalnim utakmicama plej ofa Superlige Srbije.

Na tom sastanku je odlučeno da neće biti gostujućih navijača na utakmicama finalne serije. Odmah nakon tog sastanka, distribuirane su  besplatne karte za prisalice KK Crvena zvezda u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu.

Takođe, u skladu sa već ustaljenom praksom, svako od navijača našeg kluba ko je došao u prostorije kluba, prilikom podizanja besplatnih ulaznica bio je obavezan da podnese na uvid ličnu kartu i JMBG.

KK Crvena zvezda mts obaveštava sve vlasnike sezonskih karata da će kao I do sada, imati svoja numerisana mesta u dvorani koja su obezbedili kupovinom sezonske ulaznice.

http://www.kkcrvenazvezda.rs/pocinje-finale-superlige-09-06-2019.html

Ван мреже Александар95

• Пријатељ КК, Члан ФК
  • Модератор
  • Поруке: 2.460
  • Репутација: +1523/-1122
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
Da li jos moze na kalisu da se preuzmu karte?.
Свако ко није сигуран да ли још има карата на Калемегдану нека нађе контакт телефон на сајту клуба и позове, и лакше је и добиће тачнију информацију. Нису се све карте јуче поделиле, а питање је и да ли ће с обзиром да интересовање.

Што се навијачких група тиче, апсолутно сам сагласан са ставом да дерби није дерби без гостујућих навијача, али све док имамо оволико њихових фракција стање ће бити овакво. Мислим да је немогуће у Пиониру организовати 4 навијачке групе на 4 трибине, и у све то да не рачунам људе који не припадају ниједној. Волео бих да се њихови појаве сутра, па нек их буде и 500, али ће онда и толико наших бити у реваншу. Нажалост, мислим да то није реално.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
« Последња измена: 09 Јун 2019, 16:09:48 Александар95 »

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.261
  • Репутација: +5904/-5881
Pa moze se dati njihovom oficijalnom jugu par stotina karata ... kada vec dolazi nasa navijacka grupa moze se naci model razmene karata izmedju njih samih, po pravilu reciprociteta, lupam 500 karata. D tribina .. okolo njih tampon zona, ostatak hale nasi ljudi i to je to.

Ali onda se javlja problem gostovanja nase navijacke grupe, jer im b tribinu puni druga njihova frakcija - partizanovci.

Ван мреже ludi_zvezdas

• Веран као пас
  • Поруке: 636
  • Репутација: +96/-201
sta mi da im damo karte a oni da pevaju o vesni i mi to da slusamo kad smo domacini ?
jebes derbi u kosarci to odavno nije vise derbi sa njihove strane.

Ван мреже Топ

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.476
  • Репутација: +897/-355

Нису се све карте јуче поделиле, а питање је и да ли ће с обзиром да интересовање.

Drugar bio danas oko pola 2, rekli su mu da tamo nema karata da je sve podeljeno.

Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka

Ван мреже baloteli1986

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.483
  • Репутација: +228/-771
Jel ce biti karata sutra?Nisam bio u bg nisam mogao da podignem u Subotu

Ван мреже Александар95

• Пријатељ КК, Члан ФК
  • Модератор
  • Поруке: 2.460
  • Репутација: +1523/-1122
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.

Drugar bio danas oko pola 2, rekli su mu da tamo nema karata da je sve podeljeno.

Одлично ако је тако, јуче баш и није најбоље ишло.

Ван мреже Nemanja01

• Члан ФК
  • Поруке: 89
  • Репутација: +31/-40
Baš sam juče razmišljao o složenosti našeg gostovanja kada su oni domaćini u Pioniru. Što se njihovog dolaska u Pionir tiče, ja sam za to da im jug dobije 200-300 karata i D tribinu.
Sad sam ja možda malo nerealno razradio plan za naše gostovanje, ali ako može u Čairu, ne vidim razlog da ne može i ovde. Isto 300 karata za nas. Mi dobijemo naš prostor na tribini B. Ka tribini A kod lože kordon policije, a u nastavku nek idu simpatizeri, terasica ka D ostaje otvorena i nek bude povezana sa Južnom tribinom. Kod lože između D i C kordon policije sa obe strane i na C kimijevci. Terasica koja povezuje nas i kimijevce isto kordon. Mislim da bi ovo moglo da prođe da ljudi hoće da se cimaju. Ovaj derbi u basketu gubi draž polako, a meni je mnogo interesantniji nego u fudbalu.

Ван мреже Топ

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.476
  • Репутација: +897/-355
Одлично ако је тако, јуче баш и није најбоље ишло.

Ako je tako...

На мрежи sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.633
  • Репутација: +839/-1092
С делије.нет

Сложио бих се са свиме што је написано.

A kosarka? A Zvezda? Cekaj, sta je u postu koji si citirao u prvom planu? Kosarka i Zvezda ili prepucavanje sa grobljem?

Pogledaj upis od Nemanja01. Jeli ovo treba da se radi zato sto oni nesretnici imaju 5 ili 9 frakcija? A cak ni u ovom njegovom postu nisu svi stali na tribine...

Ван мреже Nemanja01

• Члан ФК
  • Поруке: 89
  • Репутација: +31/-40
Ja potpuno razumem i Marka i sve koji su mišljenja da prekoputaši budu u hali. Niko ne kaže da Zvezda tada nije na prvom mestu, ali nije mi podjednako lep osećaj dok ih gazimo i slavimo dok su tu i dok nisu. Mnogo se lepše osećam dok se nadglašavamo s njima i gledam kako osvajamo titulu nego samo kad osvajamo titulu, to možemo i protiv mege u finalu.

На мрежи sharlon

• Члан ФК
  • Поруке: 127
  • Репутација: +42/-15
Цитат
Сутра ће се у 16 часова делити преостали контигент карата за навијаче на Вуковом споменику као и сваки пут до сад. Ајмо Делије да затворимо ову навијачку сезону како треба!
Са делије.нет!