• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Кошаркашка лига Србије, финале: Црвена звезда - Партизан 98:94 | 72:73 | 96:90 | 76:75

Започео Косјерац, Јун 07, 2019, 09:50 поподне

« претходна тема - следећа тема »

vuk peksmi

Prvi mec je jedina prilika koju Zabar i druzina imaju i ocekujem da tu ispale sve sto imaju.

Mora da se napravi hajp, da hala bude krcata, nasi momci se hrane energijom sa tribina.

Pored trece zvezdice u fudbalu, ova godina moze da bude jos posebnija prisivanjem druge zvezdice u kosarci.

ДЕЛИЈЕ

Цитат: vuk peksmi  Јун 08, 2019, 01:14 пре подне
Prvi mec je jedina prilika koju Zabar i druzina imaju i ocekujem da tu ispale sve sto imaju.

Mora da se napravi hajp, da hala bude krcata, nasi momci se hrane energijom sa tribina.

Pored trece zvezdice u fudbalu, ova godina moze da bude jos posebnija prisivanjem druge zvezdice u kosarci.
Tako je.Treba se setiti 1.meča polufinala ABA lige sa njima,tako da pun Pionir je obaveza u ponedeljak.Ajmo CIGANIIIIII!!!
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Подршка севера

Ajde nemoj da smo lenji i da ne dodjemo u ponedeljak.....sve razumem,lepo vreme,cice u sortsevima :biggrin:,setnje adom,kejom....za sve to ima vremena ali kad osvojimo petu uzastopnu titulu....Svako ko sebe smatra delijom,zvezdasem,zna sta je sad je sad jedini prioritet i gde mu je mesto.....prva utakmica je vrlo bitna....moramo odbraniti teren....Tribine moraju biti krcate kao u prethodnoj utakmici sa njima....ovaj put grupa dolazi organizovano,i ne vidim ni jedan razlog da se ne pojavi svako ko sebe smatra delom price....Ako ne nadjete kartu,dodjite ispred i nacice se nacin da se udje.Momci su bili odlicni ove godine,..osvojili aba ligu,vratili se u EL,i sad ovo treba da bude ta jagoda na slagu.

rille83

Цитат: Косјерац  Јун 07, 2019, 09:50 поподне
Црвена звезда - Партизан

ПРВИ МЕЧ: Понедељак, 10. јун, 18:00, Хала "Александар Николић"

ДРУГИ МЕЧ: Среда, 12. јун, 19:00, Хала "Александар Николић"

ТРЕЋИ МЕЧ: Субота, 15. јун, 18:00, Хала "Александар Николић"

*ЧЕТВРТИ МЕЧ: Понедељак, 17. јун, 18:00, Хала "Александар Николић"

*ПЕТИ МЕЧ: Среда, 20. јун, 18:30, Хала "Александар Николић"

Sreda je 19 Jun. ili ste mozda hteli da napisete cetvrtak sto je verovatno i ispravnije?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Моја странка је
Звезда, а зна се колико има
чланова. Више од половине
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!

Шапчанин

Vlada011

Jel bio neko do Kalisa, jel ima guzve, cale ce uskoro da krene, malo je stariji coek pa da znam cisto dal ce cekati u redu? I dal ce moci i sa mojom licnom da uzme 4 karte onda, al bez mog prisustva?(imam obaveza nekih)

I izvinjavam se ako su glupa pitanja ili mracim temu.

ВождовацЦЗ

Цитат: Vlada011  Јун 08, 2019, 02:44 поподне
Jel bio neko do Kalisa, jel ima guzve, cale ce uskoro da krene, malo je stariji coek pa da znam cisto dal ce cekati u redu? I dal ce moci i sa mojom licnom da uzme 4 karte onda, al bez mog prisustva?(imam obaveza nekih)

I izvinjavam se ako su glupa pitanja ili mracim temu.

Ja sam u 12 bio i uzeo sam 3 karte na jednu licnu, po spisku sam video da je i dosta ljudi uzelo vise od 2 karte koliko je bilo najavljeno da jedna osoba moze da uzme.

ДЕЛИЈЕ

Jel postoji šta bitnije u ovom trenutku od ovog finala?Ajde da se sva energija usmeri na ovu seriju,da se da podrška našem KK-u,red je da bude puna hala u ponedeljak.Vidim da su mnoge teme interesantnije nego ova,ali ajde da pomognemo svom klubu da osvoji 20.titulu šampiona države.Ako je neko zaslužio podršku to su ovi momci,koji su se uprkos svim problemima koji su nas pratii uspeli da Crvenu zvezdu vrate u EL.Ajde da im pomognemo da dođu do titule,svi u Pionir CIGANIIIIII!!!!

mostarac

GSW bez Tompsona i Durenta ne može protiv po imenima slabijeg Toronta.
Zvezda je bez Stratosa i Reglanda do tada najboljih igrača odigrala na pamet i srce te porazila mnogo jaču i skuplju Budućnost.
Sad su pred nama stare mušterije grobari. Uopšte ne treba sumnjati da će oni napuniti Pionir koliko god bili podeljeni i pružiti maksimalnu podršku svom timu.
Na nama je da dodjemo u Ponedeljak, zahvalimo momcima  za one trenutke sreće u finalu ABA i damo im vetar u ledja protiv svih koji bi volili da sruše Zvezdu.

Beograd

U ponedeljak počinje jedna od najvećih serija za šampionsku titulu! U ponedeljak počinje Zvezda borbu za petu u nizu, za drugu zvezdicu iznad svetog grba, za ponos! U ponedeljak počinje serija u kojoj imamo trenera početnika protiv trenera "800 hiljada eura"... U ponedeljak počinje serija Nebojše Čovića-tri decenije u košarci- i Ostoje -Andrej u senci-. U ponedeljak počinje serija Delija, ma šta Delija, Cigana ludaka i Grobara -tri frakcije nam je malo-. U ponedeljak startuje serija nakon koje najzad groblje izlazi iz naše kuće i vraća se na Novi Beograd, uz opštu "radost" poreskih obveznika, makar na pet godina.
Košarka je nastala na Malom Kalemegdanu uz taktove Crvene Zvezde i sada je vraćamo na mesto postanka i tamo gde joj je bilo mesto od uvek bez obzira na izlete drugog beogradskog kluba!

ДЕЛИЈЕ

ДЕЛИЈЕ

Vlada011

ДЕЛИЈЕ

Цитат: Vlada011  Јун 08, 2019, 10:34 поподне
Jel se zna koliko je karata podeljeno?
Atmosfera je kao da se ne igra za titulu uopšte tako da sigurno nije sve podeljeno.Ima valjda puno nekih bitnijih stvari od ovog finala koliko vidim.