• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

AБА лига 2019/2020

Started by Косјерац, Jun 06, 2019, 03:50 pm

Previous topic - Next topic

joca

Nekadašnji košarkaš Mega Bemaksa Alfa Kaba deo je grupe igrača protiv kojih se vodi istraga o nelegalnom klađenju, javlja L'Ekip.
Ugledni francuski list tvrdi da nad snažnim centrom stoji osnovana sumnja da je vršio uplate na utakmice u kojima je njegov tim doživljavao poraze i da će se on zbog toga naći pred Disciplinskom komisijom francuske lige.

S obzirom na to da pravila nalažu da niko od igrača ne sme da se kladi na košarkaška takmičenja, Kaba bi mogao da bude suspendovan na duži vremenski period ukoliko se dokaže da je kriv.

Košarkaš rođen pre 23 godine u Francuskoj trenutno je član Asvela, a za Megu je igrao od 2015. do 2017.

Biancorosso

Izgleda da je i Virtus Bolonja aplicira za pozivnicu..
Небитна, врло битна ствар, у коју смо се одмах заљубили!
http://www.youtube.com/c/biancorosso013

ATM 1903

Quote from: Biancorosso on Jun 12, 2019, 11:11 am
Izgleda da je i Virtus Bolonja aplicira za pozivnicu..

Ne znam odakle ti info, ali to sam odmah pomislio cim sam jucer procitao vijesti da ce navodno u EC. Zapitah se sto ne odmah u EL? Nema sta, bilo bi jako lijepo vidjeti ih u EL. Kakvi Rusi i boranija iz Aba lige  ;)
Moja ljubavi...

Romaj

Italija ima samo jednog člana EL. Možda i dobije Virtus...

Косингас

Јел то Сало улеће гробарима у дивљу карту ко нама у Кузмића?  :lud:

EmptyClip

Да се загрлимо згробарима и да му вичемо да је ћелаво вного.
Quote from: zolla on Jul 06, 2015, 03:45 pm
bilo je pre nekog vremena aktuelno šta smatrate patriotskim ponašanjem - za mene je to konstantni i utemeljeni opozicionizam  ...

Quote from: Ljuba 73 on Dec 09, 2016, 01:14 pm
Klub se brani konstatnom kritičkom rečju, analizom poteza uprave, stručnog štaba i igračkih kolektiva SD.

Samo ti

Da se ne lažemo, bolje da dobije Virtus nego Partizan  :mrgreen:
ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!

Risto

Za nas, svakako :)

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

Quote from: Вајти on May 24, 2013, 09:55 pm
Није важно да ли је неко ту из неког интереса. Само нек се тај интерес поклопи са Звездиним.

Легенде и звездаши нас и довели до овде.

Sotir zvani djubre

Quote from: Samo ti on Jun 12, 2019, 12:00 pm
Da se ne lažemo, bolje da dobije Virtus nego Partizan  :mrgreen:

Šta znam...  :travka:

Саша РС

Quote from: EmptyClip on Jun 12, 2019, 11:57 am
Да се загрлимо згробарима и да му вичемо да је ћелаво вного.
Мислим да су му они скандирали да је женски полни орган, такође избријан. Онда кад им је у Пиониру сунуо 40 комада у дресу Барсе. Нисмо исти.
I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down

bm

Šta li se dešava sa ovom ligom i regionalnom košarkom, meni nikako nije jasno.
Pripajanje, ovaj ugovor sa Arenom na 5 godina, veštački pritisci iz Podgorice, iz partizana....mnogo je nekih cudnih stvari.
Kao da svi pokušavaju zauzeti dobru stsrtnu poziciju za nešto novo.
Mozda sam paranoičan ali se nadam da je Čović dobro upoznat i da je prokljuvio igru ako je ima, da nećemo zaostati u trci.

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

hardest

Sixt Primorska je baš rešila da spoji kultne Aba igrače, nakon što je potpisan Žiga Dimec, "ekstendovan", produžen je i drugi ... Marko Jagodić-Kuridža ostaće i sledeće sezone u Kopru . Dobro, čovek je bio proglašen za najboljeg igrača plej ofa Aba 2 .

Ona "bomba" koja se spominjala u pregovorima sa braćom Pavićević je ni manje ni više nego Džejkob Pulen. E, on bi se baš savršeno uklopio u "run n gun basketball" Mornara iz Bara  ;)...

DelijeSlovenija

Sani Bečirović novi sportski direktor Cedevite Olimpije.

Biancorosso

Небитна, врло битна ствар, у коју смо се одмах заљубили!
http://www.youtube.com/c/biancorosso013