• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Летње припреме 2019

Започео Косјерац, Јун 04, 2019, 01:36 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Бојан_Бгд

Ispred busa, svi u patikama, Samo Pavkov u papučama i belim čarapama, ali može mu se zato što je hebo Livdžu  :srbinosm:
МАРАКАНА МОЈА СУДБИНА, ОНА МЕ ЈЕ СЕБИ УЗЕЛА...
ЛИ АДИ wrote: Да би играо у Звезди, мораш бити најбољи!
Небојша Човић: Шта узеће стадион? Ај баш да видим како ће да га узму.Без обзира што имају хипотеке. Ај баш да видимо како ће да га узму? Само направимо радну акцију, ограђивање Звездине локације. Знате колико ће да се одазове?? Ј***** вас ЦИГАНИ ЛУДАЦИ!!

miki96

Цитат: odani  Јун 09, 2019, 12:25 поподне
Зар није овај Конатар леви бек?

Jeste ipak... Bar je u Grafosu forsiran na levom beku

moonn

Po meni ovo su igraci da iznesu sezonu
Golmani : Borjan, Popovic, odabrati treceg
CB: Milunovic , Pankov , stranac , Babic
Desni : Gajic , Gobeljic iako je skup za back up
Levi : Rodic dok ne ode,  stranac , domaci igrac/omladinac
Zadnji vezni: Jovancic , Vulic, nazalost Causic jer ga nemamo kome prodati, ali mozda utrci i jos jedan stranac
Ofanzivni : Marin , Ivanic , daj boze Nikolic
Levo : Jevtovic , Vukanovic , Gavric
Desno : Ben do prodaje , Jirka , omladinac
Napad : Boace, Krstovic , .....i / ili Pavkov do prodaje

I to je otprilike to kako ja vidim .... znaci fali po jedan igrac na centralnom , levi bek , vihorno krilo i back up napadac, i ako uleti jos jedan centralni vezni za back up
Iskreno ni najvise smeta to sto se ne veruje klincima niti ima plan na koje pozicije da se guraju vec ce uvek da se gleda u pravcu nekog novog Hajdina za back up opcije

Vatrogasac

"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Uvekuzzvezdu

Ekstra je Supić...Gačanin ,Cigan,provala... samo mi nije jasno šta je radio u klubu zadnje 3 godine...bole ga brige..fina plata , život u BG , Ideš na gostovanja, utakmice gledaš sa 3 metra iza gola..i ja bi tako za ako može...daj još koga ili mu produžiti ugovor... :duplizid:

Nameless

saxon

Fantastican uvod. Bravo za Zvezda TV. Veoma moderno i lepo.

Sent from my iPhone using Tapatalk

delboj

Јун 09, 2019, 07:19 поподне #37 Last Edit: Јун 09, 2019, 07:37 поподне by delboj
Цитат: Uvekuzzvezdu  Јун 09, 2019, 03:24 поподне
Ekstra je Supić...Gačanin ,Cigan,provala... samo mi nije jasno šta je radio u klubu zadnje 3 godine...bole ga brige..fina plata , život u BG , Ideš na gostovanja, utakmice gledaš sa 3 metra iza gola..i ja bi tako za ako može...daj još koga ili mu produžiti ugovor... :duplizid:

[spoiler]Terzić vodi porijeklo iz istog kraja, prošle godine je dolazio s njim da vidi da li bi tu odakle vodi porijeklo pravio neku vikendicu.[/spoiler]

Vlada 89

Da nije bila prica da trener golmana ide u Kanadu sa Borjanom
Supara zamenik :DDDD:
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

kiki

Dve nedelje odmora je premalo. Čini mi se da sam čitala da je optimalno 3.

Vatrogasac

"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Konev

Цитат: kiki  Јун 09, 2019, 08:22 поподне
Dve nedelje odmora je premalo. Čini mi se da sam čitala da je optimalno 3.
Nisu se igraci bas umorili ovog proleca tako da ce im prijati snazne visinske pripreme. Tempo na utakmicama je bio na vrlo niskom nivou ovog proleca. Nismo igrali ni prolece u Evropi kao prosle godine. Rad,red,znoj,disciplinu i pozrtvovanje ocekujemo od njih na ovim pripremama. Imaju dobre plate i premije i solidne uslove i nema nikakvih prepreka da odigraju jos jedne dobre kvalifikacije. Radnik u Srbiji radi ceo mesec za 200 evra i muci se a sta je za njih tesko teranje lopte.

Косјерац

Не живим ја сан него своје амбиције и циљеве. Сан сам проживео на ,,Маракани". Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде - Немања Видић

Дејан Радоњић легенда!
Победи Михо!

dzonidelija

https://youtu.be/XHH12Fy-BvU

Moguće da je Supara tu da zameni Gašića pošto je ovaj sa Borjanom na Gold kupu. Sad videćemo dal će ostati i ubuduće.
Цитат: psychokiller  Јун 07, 2019, 09:36 поподне
Информер држава. Информер репрезентација.

Цитат: Drug Član 85  Јун 17, 2019, 07:12 поподне
Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.