• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Летње припреме 2019

Started by Косјерац, Jun 04, 2019, 01:36 pm

Previous topic - Next topic

Косјерац

Први корак у новој такмичарској години за изабранике Владана Милојевића представљаће тестирања и прегледи који су заказани за 7. и 8. јун. Већ дан касније, 9. јуна, фудбалери Црвене звезде ће отпутовати на Златибор где ће обавити први део припрема за нове изазове. Током боравка на нашој најпознатијој планини црвено-бели ће у највећој мери радити на физичкој припреми, а повратак у престоницу заказан је за 15. јун.

После само два дана боравка у Београду шампион Србије ће се преселити у летњу базу из које је прошле сезоне кренуо ка историјским успесима. По провереном рецепту, Звезда ће од 17. јуна до 2. јула боравити у Виндишгарстену где је предвиђено завршно брушење форме и четири до пет утакмица.

Не живим ја сан него своје амбиције и циљеве. Сан сам проживео на ,,Маракани". Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде - Немања Видић

Дејан Радоњић легенда!
Победи Михо!

Vlada 89

Piše se da će nam protivnici biti Apolon,AEL,Zenit...
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

moonn

Bice interesantno videti spisak ko ide na pripreme

Antibarbarus

Jedva cekam cuveni Negicev spisak...

njuma_njuma

Quote from: Antibarbarus on Jun 07, 2019, 09:37 am
Jedva cekam cuveni Negicev spisak...

Da li je napredovao na tom polju i uspeo da uključi srpsko latinično pismo na tastaturi uz tačno naučena imena igrača?
Овде су најбољи падали
Овде су најбољи стварани
Овде зидови још причају
О хуку Севера који не престаје
Приђи чућеш бубњева звук
Армије која сложно грми
Овде зидови вечно ће причати
О љубави између ње и нас!

Фити

има да будете пријатно изненађени... :mrgreen:
Пре смо болесни него нормални, нека неко други и сад све то процени, ми смо теби одани, цео живот мој си ти!

Matuzalem88

Popović
Stanković
Gordić
Gobelja
Savić
Milunović
Rodić
Hajdin
Vulić
Bakula
Jovančić
Meleg
Ebesilio
Marin
Jirka
Čauš
Jevtović
Simić
Vukanović
Pavkov
Boaći
Pankov
Vidić
Veljko Nikolić
Stanojev
Željko Gavrić
Marko Konotar

Ovi igrači će se javiti na prozivku. Njih 27.

Opravdano odsutni: Žule, Ivanić, Borjan, Gajić, Babić, Jovelja, Ben, Krstović.

mr nono

Опет нема Страхиње Ераковића? Шта се дешава са тим дечком?

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

njuma_njuma

Potajno sam se nadao da bi Jočić mogao da pođe na pripreme, ali ništa od toga. Šteta, mislim da bi mu značilo da oseti malo jači rad na treninzima.

Od igrača sa spiska očekujem da otpadnu:

Ebesilio - prodaja
Hajdin - pozajmica ili raskid
Meleg - pozajmica ili raskid
Gordić - pozajmica Grafičar
Jevtović - prodaja
Boaći - prodaja
Vidić - pozajmica
Jovelja - prodaja

Igrači koji će nas verovatno napustiti ako dobijemo solidnu ponudu:

Žule
Savić
Babić
Ben

Igrači koji su verovatno dobili šansu čisto pro forme (dosadašnja praksa govori u prilog tome), ali će otpasti:

Stanojev
Gavrić
Konotar

Za Gavrića bi mi bilo zaista krivo da ne dobije pravu šansu, jer mislim da je uz Veljka Nikolića, najveći talenat od svih momaka iz Grafičara. Igrač koji ima smisao za igru, odličan dribling i igru 1 na 1 (kakav odavno nije imao neki igrač iz našeg omladinskog tima) i solidnu završnicu. Bar da dobije minuta koliko i Jirka, ja bih bio zadovoljan.

U principu od njih 35 mogli bismo u najboljem (ili najgorem, kako za koga) slučaju da ostanemo na 20 igrača, bez dolazaka.
Овде су најбољи падали
Овде су најбољи стварани
Овде зидови још причају
О хуку Севера који не престаје
Приђи чућеш бубњева звук
Армије која сложно грми
Овде зидови вечно ће причати
О љубави између ње и нас!

Vlada 89

Od kada nam je Zemun filijala? :travka:

dzonidelija

Čak 35 igrača, mora se rasčistiti igrački kadar što pre jer ima ovde dosta skupih igrača koji terena neće videti naredne sezone.

Elem drago mi je što su na spisku i momci iz Grafičara. Najveće iznenađenje od svih mi je Konatar, stvarno ga nisam očekivao jer je ipak dosta manji potencijal od Terzića. Mada kapiram da će vrlo verovatno otpasti sa spiska posle Zlatibora, a možda i pre toga. Kad su već njega zvali mogli su na spisak ubaciti i Stojića. Momak tamo u Grafičari krvari već 2 godine (ili godinu ipo nisam 100% sigiran) i još je sasvim OK igrač. Doduše moguće da neće produžiti ugovor pa ga zato i nema danas, onda verujem da je slična priča i sa Cvetkovićem koji je prošle godine bio na ovom prvom okupljanju, ako se dobro sećam.

Interesantno nema ni Ze Markosa koji je uvek bio tu na ovim prvim okupljanjima, a onda bi samo nestajao. Nema ni Tanka mada to i nije iznanađenje.

Jedini minus od mene za ovaj spisak je nepozivanje Erakovića. Baš me interesuje koji je sada izgovor...

Negić se za razliku od prethodnih godina konačno malo potrudio oko spiska.
Quote from: psychokiller on Jun 07, 2019, 09:36 pm
Информер држава. Информер репрезентација.

Quote from: Drug Član 85 on Jun 17, 2019, 07:12 pm
Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.

Antibarbarus

Napreduje, nema sta. Samo jos da skonta da su Marin i Boaci prezimena, a ne imena  :biggrin:

Zivo me zanima kakav je plan sa ovim Vidicem, posto momak evidentno nema kvalitet ni za Zemun. Mozda bi u Graficaru bio upotrebljiv.

solps

Quote from: dzonidelija on Jun 07, 2019, 11:38 amInteresantno nema ni Ze Markosa koji je uvek bio tu na ovim prvim okupljanjima, a onda bi samo nestajao. Nema ni Tanka mada to i nije iznanađenje.

Ze Markos se vratio u Brazil.
Јуришај сад ти се бори и никад не клони, Север је уз тебе!

Delija sa Severa

Sacekajte do kraja, mozda ipak bude Erakovica i Jocica...uzgred, imacete izvestaca za Zlatibora.
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...