Анкета

Najbolji u 1. polufinalnoj utakmici?

Davidovac
2 (1.1%)
Čović
9 (5.1%)
Beron
97 (54.5%)
Lazić
14 (7.9%)
Dobrić
9 (5.1%)
Rivers
39 (21.9%)
Faje
0 (0%)
Simanić
3 (1.7%)
Odžo
4 (2.2%)
Ristić
1 (0.6%)

Укупно гласова: 178

Анкета

Najbolji u 2. polufinalnoj utakmici

Davidovac
1 (0.7%)
Čović
0 (0%)
Beron
2 (1.3%)
Lazić
4 (2.7%)
Dobrić
0 (0%)
Rivers
134 (89.3%)
Kešelj
2 (1.3%)
Simanić
3 (2%)
Faje
2 (1.3%)
Odžo
2 (1.3%)

Укупно гласова: 150

Аутор Тема: Кошаркашка лига Србије, полуфинале: Црвена звезда - Мега Бемакс 83:72 | 96:91  (Прочитано 9775 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Strax

• Члан КК
  • Поруке: 450
  • Репутација: +169/-34
  • Dok Cigani tebi pevaju...
Popravio se rivers, to je tacno, ali njegovo izvodjenje sl bacanja je tragedija. Juce je sutirao cak 17 bacanja a dao tek 10, ojo i rile sutiraju bacanja mnogo bolje od njega.
A simanic je opet u nekoj krizi, voleo bih da se sto pre vrati u firmu, mislim znam da su te oscilacije kod mladih igraca normalna stvar, zato mu drzim palceve da sto pre zaigra kao sto je vec dokazao da zna.

10 od 17 mu je sut iz igre, bacanja je sutirao 3 od 4 i inace ih u nasoj ligi sutira preko 80%.

На мрежи sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.633
  • Репутација: +839/-1092
Sta je sa Riletom? Kakav god da je, a los je u KLS vidi se, treba nam jedan jos centar za ona njihova drveca...

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.261
  • Репутација: +5904/-5881
Цитат
Gruzijanski centar Goga Bitadze (20) oprostio se od Mege.

Njegova ekipa poražena je u polufinalu Košarkaške lige Srbije od Crvene zvezde (96:91), a Bitadze je od samog starta bio u problemu sa ličnim greškama, tako da je meč završio ranije zbog petog faula i nije mogao da pomogne timu u dramatičnoj završnici.

Dobitnik priznanja za najkorisnijeg igrača ligaškog dela Superlige, koje mu je dodelio Nikola Jokić, u svom poslednjem meču za Megu postigao je samo pet poena (1/7)

"Ovo je jedna dobra utakmica za tim jer je Zvezda najbolja u ligi, što je potvrdila u ABA", kazao je Bitadze koji je nastupio u finalnoj seriji kao igrač Budućnosti.

Mondo

На мрежи the cigani

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 136
  • Репутација: +81/-81
Ako partizan dobije FMP danas, kada je prvi mec finala plej-ofa i da li ce biti gostujucih navijaca u eventualnoj seriji sa partizanom?
Hvala unapred.

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 6.219
  • Репутација: +2041/-1151
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
Ako partizan dobije FMP danas, kada je prvi mec finala plej-ofa i da li ce biti gostujucih navijaca u eventualnoj seriji sa partizanom?
Hvala unapred.

Ako Partizan dobije, prvi mec finala je 8. juna. Ako ode u 3. mec, finale pocinje 10. juna.

U eventualnom finalu sa Partizanom, tesko da ce biti gostujucih navijaca, jer nema gde mi da budemo posto imaju vise frakcija nego razlicitih tribina u Pioniru.

Sent from my iPhone using Tapatalk

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 6.053
  • Репутација: +3096/-3023
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
Gordana Bitadze mvp lige. Ja zaista ne mogu ni da se smejem vise.

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.907
  • Репутација: +1077/-280
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
Off Topic
Mora tako... Nabija mu Miško reputaciju i Mvp nagrade, slao ga i u Evroligu da ga promoviše. Vrhunac što mu Jokić predao trofej. Moraju Ameri da se upecaju...

Ван мреже Zvezdale!

• Члан КК
  • Поруке: 397
  • Репутација: +188/-84
Off Topic
Kakva žabokrečina od lige... Mada ni ABA nije ništa bolja, Miško žari i pali. Goga Sekulić nije loš, ali budimo realni, nit je bio MVP ABA lige, nit je bio MVP KLSa. Za najboljeg mladog igrača EL nisam siguran, ne znam ko je bio u užem izboru...

A da je govno, tu jeste MVP.  :prvak:

Ван мреже vlada

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 436
  • Репутација: +97/-96
Gordana Bitadze mvp lige. Ja zaista ne mogu ni da se smejem vise.

:lud: :lud: :lud:
Svaka cast Misku, taj bi i mene zavaljao preko bare ....

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.521
  • Репутација: +1079/-737
Sta je sa Riletom? Kakav god da je, a los je u KLS vidi se, treba nam jedan jos centar za ona njihova drveca...
U prvoj utakmici je zadobio udarac u oko, ali je na konferenciji Tomic rekao da je mogao da nastavi da igra, ali da je to bila njegova odluka.