• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Кошаркашка лига Србије, полуфинале: Црвена звезда - Мега Бемакс 83:72 | 96:91

Започео Шапчанин, 30 Мај 2019, 15:54:21

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Najbolji u 1. polufinalnoj utakmici?

Davidovac
2 (1.1%)
Čović
9 (5.1%)
Beron
97 (54.5%)
Lazić
14 (7.9%)
Dobrić
9 (5.1%)
Rivers
39 (21.9%)
Faje
0 (0%)
Simanić
3 (1.7%)
Odžo
4 (2.2%)
Ristić
1 (0.6%)

Укупно гласова: 178

Jakim

Цитат1: lil-san  02 Јун 2019, 13:15:01
Misliš da FMP ne može da dobije 2:0? :D

Teško. Gledajući trenutni roster FMP-a i zanemarujući sudije i druge aspekte, uspeh bi bio ulazak u finale u tri meča.
Mada u pobedu u drugom meču u Železniku ne sumnjam.

Ронилац

Цитат1: Бели Вук  01 Јун 2019, 20:32:25
Njima beše ne igra Bitadze, pisalo je da ide na neki kamp u Ameriku?

Вратио се, игра, треба га дочекати како је заслужио.  :a078:

mostarac

83:72 Malo više nervoze i čudne odluke sudija ali dobro je na kraju. Polufinale je nije Mega naivan protivnik.
Šteta praznih tribina, zaslužili su više ovi momci.
Videli smo kako su prošli naši glavni rivali u ABA. Budućnost je dobila Mornar naravno uz kradju sudija.
Cedevita koja je dosta jača od Cibone je počišćena u finalu.
Verujem u ove momke, idemo do druge zvezdice.

miki96

Na kraju deluje rutinski ali nije baš tako bilo...
Mega bila u igri, štaviše svo vreme i vodila, sve dok nismo počeli da pogađamo trojke.
U prvom poluvreme naš šut za tri je bio 3/15, dok je u drugom bio 7/13.
Loše stvari - izgubljene lopte Odža, ''gašenje'' Simanića i Davidovca, i to što KLS odrađujemo ''Kup Korać'' košarkom - iako je počeo plejof
Pozitivne stvari uvek počinju imenom Ognjen Dobrić, a raduje i ''plejof raspoloženje'' Berona.

ljubisa rajkovic

odlika velikih ekipa je da pobedjuju kad lose igraju.ja bih rekao da smo igrali opusteno i nezainteresovano i umalo da nam se obije o glavu.tomic mora biti svestan da i ovde igramo 5 na 8 i da ne mozemo ocekivati da nam sudije budu prijatelji,zna se ko zavisi od tog prijateljstva.sreca pa imamo bilija i riversa koji su povukli,a covic je zavrsio u svom stilu asistencijom fajeu.odzo je popio bananu umesto da zakuca jer je sa dve ruke krenuo da polozi od tablu???????radio bi on meni celo leto na tehnici i agresivnosti u reketu,treba nam centar za evroligu to je sad jos vise jasno.nadam se ozbiljnijem pristupu i pobedu od 2-0.zanimljiv tekst na mocartu za ovu utakmicu,ko ga cita pomislio bi da nam je goga ubacio 30 poena,a on ubacio samo 12.hobotnica ne miruje cak ni kad njihov klub ne igra,bezobrazluk na kvadrat.nadam se da ce lazic biti spreman i da nije povredjen,kakva odbrana i kakva blokada.zvezdin brus boven,nema prolaza pored pti bula.idemo jako  :prvak: :prvak: :prvak: :prvak: :prvak: :prvak:

Sektor

2 000 gledalaca je bilo po zvanicnoj poseti

Mislim, najveca do sada u kls u, u Pioniru :)

Valjda cemo resiti ovo u revansu da odmorni docekamo finale

ognja

Шапчанин

Маните се званичних података везаних за статистику. Свакоме ко је био у хали је јасно да је било мање људи (а вероватно и на преносу ко реално хоће да сагледа ситуацију).

Добра стара КЛС. Утакмице по два сата уз брдо фаулова (постојећих и непостојећих) и силних техничких да се попуни каса Леона Делеона.
Теже него што се очекивало, а опет победе двоцифреном разликом.
Да се што пре ово приведе крају.

Red

Bilo je više igrača  koji su na momente bili dobri kao Bili, Čovke, Mo, Dobri, Rivers...
Loše smo igrali odbranu u većem delu. Davidovac je dobro zatvorio u poslednjoj četvrtini.
Ima u Megi dobrih igrača.

Vlajkoman

https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3067605-laziceva-rampa-karijere-zvezdin-kapiten-se-skoro-izlomio-posle-nba-blokade-na-mokoki-video

Neka je SRAMOTA neke ovde što ga teraju!!!

Doživotno da nam ostaneš u našoj Zvezdi i još mnogo trofeja da digneš majstore!!!

Kao što sam i najavio, naravno da sam bio da podržim momke, nema teorije da je bilo 2000, mnogo loša poseta..tužno :facepalmanimation:

Sudije kriminal, ne kažem da su svirale samo protiv nas ali nisu imale nikakav kriterijum, od sumo rivanja do faula na pogled, evo i za njih jedan klipić

a da ne zaboravim ni na danilovića i ostala govna

samo tako nastavite, imaćemo veći inat da vas oderemo!

Tako da nam je ovo bio lep trenig za ono šta nas očekuje u finalu..

Po ko zna koji put, Deki ne može da igra pleja, on je 3/4 igrač!

Mnogo se bolje snalazi i na 4 negoli na pleju, razumem da sad nema ko da igra pa mora ali u sl sezoni moramo dva pleja pod moranje da dovedemo!

Treba naći rešenje da aktiviramo Odža, večeras je bio neupotrebljiv jer nismo uspeli da mu spustimo loptu ispod koša pa je Tomić često igrao bez centra..

Najbitnije da smo dobili ali loša igra i pored sudija i svega, mi smo prvenstveno krivci za lošu partiju kao što je i Tomić rekao, mora veća motivacija!

Dobriću svaka čast, kakva energija!

sindje

Цитат1: ognja  02 Јун 2019, 22:01:25
Bitadze je idealan igrač za groblje. Uobraženo provokatorsko govedo ciničnog osmeha.

:hail: svaka cast kako i njega i groblje opisa u jednoj recenici... :aplauz:

Senser

samo mala molba: čim neko sazna kakve je prirode Lazićeva povreda (u smislu da li će ne daj Bože odsustvovati ili ne), neka napiše ovde...hvala unapred

северна страна

Mislim da mu nije nista, na klupi je posle pada normalno koristio obe ruke.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nemanja01

Кипар

jagodina navija za zvezdu

Bili Beron ponovo igrac utakmice. Vrlo verovatno da ce on prestici Perperoglua i da ce biti najbolji kosarkas po izboru nas forumasa.

Carmelo

Pravio nam je probleme Bitadze, pre svega u skoku a dobro je i zatvarao reket.

Mali AAšćerić sve pogodi...

Beron i Rivers rutinskl...previše smo se oslanjali na šut za 3 u miss match situacijam, upravo iz gore navedenog razloga. Ojo mora agresivnije ka košu a i treba da dobije lotu u prvih 10 sek.napada

Dobrić ide ka tome da bude x faktor play offa :001_cool:

Piše se 1 - 0

Apropo karata za Mega Factpry ,mislim da istih neće biti u prodaji. Hala, ako prima 500 ljudi, da dođe nas 100 napravili bi vrelu atmosferu tamo posle 2.loše sudijske odluke :vasil:

северна страна