• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Линглонг Супер Лига 2019/2020

Започео dzonidelija, Мај 26, 2019, 07:17 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Фити

стварно се извињавам што нисам добро испратио рад гробарских фракција.
Пре смо болесни него нормални, нека неко други и сад све то процени, ми смо теби одани, цео живот мој си ти!

bm

Цитат: Фити  Јун 13, 2019, 12:32 поподне
стварно се извињавам што нисам добро испратио рад гробарских фракција.

Sledeći put imena kolega, imena...a ne ovako paušalno!!!

somebody75

Stoka ne staje  ;) :

" Kompletirana odbrana? Partizan završio posao i sa Brazilcem! "

" Crno-beli su do sada završili posao sa Aleksandrom Lutovcem, Perišom Pešukićem i Igorem Vujačićem, a pregovori su uveliko u toku sa Dominikom Dingom i desnim bekom Ivanom Lakićevićem.

Nije to sve, uskoro bi mogao da u klub iz Humske stigle i levi bek koji se očekuje svakog trenutka
, a nakon neuspelih pokušaja da se dovede Ivan Obradović, kao i Rajko Brežančić, Partizan se okrenuo trećem rešenju.

U pitanju je Brazilac koji dolazi iz Vardara Žunior Reis Rodrigez, odnosno kraće - Žuninjo. :hail:

Žuninjo je levi bek, može da raskine ugovor sa Vardarom koji mu nije isplatio dugovanja, a "Telegraf" prenosi da je transfer veoma blizu realizacije..."

Igrace se samba po levom boku ;)

no name

Kazem ja nije prelazni rok ako partizan me dovede levof beka!
kupicu svom sinu pravi dres, CRVENO BELI sa brojem 6...

Ja volim tebe ludo, ja volim tebe znaj, i imam jednu zelju, pobedu danas mi daj, Ja zivim samo za tebe, jer ti si meni sve, za slavu Crvene Zvezde za nase pobede!!!

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Mao Molina

Dobar igrac, neumoran, borben, brz. Ali je suludo trositi mesto stranca na njemu.
Veoma neprofesionalan. Pojesce ga Beograd nakon 10 dana, kapiram da ce ga vratiti natrag nakon 3 treninga

M.V.P

jagodina navija za zvezdu

Цитат: dzonidelija  Јун 12, 2019, 08:40 поподне
Kladionica piše da je Lutovac i zvanično u groblju. Ugovor na 4 godine, plata 6000 jura mesečno.

Kojašević prešao iz Radničkog u Sutjesku kao slobodan igrač.

Na koju li su ga foru doveli, bas je dobar Kojasevic, jedan od najboljih veznjaka nase lige.

Vlada 89

Јун 13, 2019, 01:38 поподне #278 Last Edit: Јун 13, 2019, 02:46 поподне by Vlada 89
Kojasevic totalno podbacio u Nisu

Objavljen raspored za novu sezonu

Prva dva kola igramo kuci
Javor i Radnicki Nis
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

RoterStern

mostarac

djanjic

Nema vise podele bodova ako je verovati pojedinim portalima.

Психо

Нисам веровао да нешто нормално може потећи из те организације. Још да смање број клубова и да ова лига личи на нешто...
Нису нас сломиле ове тешке године !

Zarate

Партизан хоће и Матића из Војводине ако оде Гомеш  :hail:
А Војводина тренира без тренера...Шокови у суперлиги

Pinki

И да не ваља, ја идем да гледам свој клуб! -Пижон