• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Летњи прелазни рок 2019

Започео Фити, Мај 26, 2019, 12:22 поподне

« претходна тема - следећа тема »

wolf

Цитат: Vlada 89  Јун 13, 2019, 02:12 поподне
Pa nije Tomane zamena Joveljica
Kukate za 800 000,a Boaci je vracen za tri puta vecu ciftu

Kukamo i za 2.5 mil ne brini. A tek cemo da kukamo ako dovedemo ovog haveza.

Znaj da uvek Zvezdo uvek Zvezdo uvek bicu tu, da te bodrim i da te volim i da ti zivot POKLANJAM.

mostarac

Цитат: Vlada 89  Јун 13, 2019, 02:12 поподне
Pa nije Tomane zamena Joveljica
Kukate za 800 000,a Boaci je vracen za tri puta vecu ciftu

Nemoj nas tek na to podsećati, ode pritisak preko 200. :ohmygod: :facepalm:

aleksandarasr

Цитат: ognja  Јун 13, 2019, 02:09 поподне
Prodaja Joveljica i kupovina ovog legionara je ogromna tragedija za nas klub. Mozda to neko ne vidi ili ne zeli da vidi. Razumem i to donekle, svi bi hteli da je nas klub na nivou iz 1990. godine, ali verujte mi, na ovaj nacin se tamo ne stize.

Jedini kojima ovo odgovara su Zvezdan Terzic i menadzeri. Oni su se lepo omastili o ove trensfere. Zvezda ce, naravno, otici u govna jos dublje. U kolika, znacemo kada Zvezdan knjigovodstveno bude proteran, ali tada mozda bude kasno.

Tomane nije dobrodosao!

Da nismo u sezoni iza nas, prihodovali kao nikad do sad, mogao bi da razumem prodaju Joveljica, da bi klub mogao normalno da funkcionise..Ovako, niko me ne moze ubediti da je dobro ovo sto radimo...Jovelja tek treba da eksplodira..Dobio je sasvim korektnu minutazu, a sledeca sezone je bila ta, gde bi jos vise porastao...Malog Terzica necu ni da pominjem, vec sam dovoljno pizdeo i pisao o njemu...Suma sumarum..Nakon sezone za ponos, mnogo para koje su se slile u klub, mi prodajemo dva najveca prospekta a da nismo ni trepnuli...Jednom recju SRAMOTA!!!

Zenga

Цитат: Kafu  Јун 13, 2019, 12:26 поподне
Kad čujem da kažete kako je Grujić imao "VRHUNSKU polusezonu" gde vrhunsku? U SLS? Mi tad nismo igrali u Evropi koliko se ja sećam. Koliko ste samo subjektivni to nije normalno.

I sad kao "na osnovu čega da tražimo za Joveljića pare" a za Gruju je bilo normalno jer je imao "vrhunsku polusezonu" i to u SLS. Glupost.

Grujic je imao polusezonu u kojoj se odmah vidjelo da odskace od ostatka tima od lige i da ce da bude strasan igrac i sve to sa 19 godina. Isto kao sa Stankovicem, Vidicem, i laik bi tada vidio da je klasa iznad citave lige, jednostavno je dominirao, tako da poredjenje sa Joveljicem nema nikakve veze, momak je talenat i to je to, ima izvandredan njuh za gol, ali jos dosta da napreduje da bi dostigao neke visine, Grujic da je ove sezone npr odigrao u Zvezdi ono sto je odigrao one polusezone, prodali bi smo ga za 10-15 miliona, ali takvo je bilo trziste tada a i mi kao klub.

ЧетникХерцеговац

Kojih 10-15 miliona iz ove lige, što sanjate? Ja bih na ovom tržištu uvek išao pre po Radeta Krunića nego za nekog Grujića za 15 miliona.  Grujića klinca iz Zvezde da se razumemo. Od pre par godina. Ne ovog danas.

Mnogo sanjate sa tim cifrmaa, niste realni uopšte.

MladjaGangster

Grujic je pridodat prvom timu druze, pa mu nije data sansa.
Onda je otisao u Kolubaru i igrao polusezonu. Izvestaji koje smo citali odatle su bili da ne igra nista posebno.
Onda ide prica da se prodaje za 1.7 miliona ili koliko vec.
Njegov otac izricito se protivi takvoj odluci kluba.
Krece sezona, Gruja je uz Donalda u vezi eksplodirao. Lakse je veznom igraci nabiti cenu kada igra bez pritiska jer mu iskusan igrac odlicnih telesnih predispozicija cuva ledja. Samopuzdanje koje je stekao plus igre u kontinuitetu doveli su do toga da Gruja bljesne. Posle su dosle odlicne igre u mladoj reprezentaciji.

Sta mi ovde imamo...decka koji je prosle sezone igrao manje vise garbage time. U utakmicama koje je pocinjao je i bio los i bio dobar, ali i nasi startni spicevi ne daju nekad gol do 65-og minuta. U garbage time-u je bio odlican i popunio ovu kvotu golova. U derbiju ga otresao Miletic - jaka stvar.

Poenta koja se ovde istice je da ova sezona po treneru koji ga prati treba da bude Joveljina sezona. treba mu dati vise prostora i da se ne ponavljam gore kao u x postova iznad, sigurno bi to bilo u interesu kluba.
Sve nas navodi na sumnju da je  u interesu nekog drugog da se ovaj biser proda.

Mi imamo situaciju da nakon nenormalnog priliva novca, nismo isti iskoristili da isforsiramo tu mladu decu (neko pomenu i mladog beka Terzica, pa se mpominje i Valensija za nekog drugog klinca).

Pljuvan je ovde i ismevan i Luka Jovic. Pominjano je da je svaka prodaja buckastog Jovica premija. nekoliko godina kasnije on potpisuje za najveci klub na svetu.

Ovde se osporava i kvalitet Joveljica, pri cemu niko ne kaze da ce isti otici na isti nacin u neki veliki klub. U fudbalu je sve neizvesno, ali mi pravimo odredjene poteze po istom kalupu...da li iz neznanja ili neceg drugog?

Bila je idealna pozicija da se presece jedan nacin poslovanja, ali eto opet idemo po starom.
Sa strancima cesto omasimo, a nasu talentovanu decu ne izvedemo do krajnjih granica...u tome je problem.

Zenga

Цитат: ЧетникХерцеговац  Јун 13, 2019, 02:32 поподне
Kojih 10-15 miliona iz ove lige, što sanjate? Ja bih na ovom tržištu uvek išao pre po Radeta Krunića nego za nekog Grujića za 15 miliona.  Grujića klinca iz Zvezde da se razumemo. Od pre par godina. Ne ovog danas.

Mnogo sanjate sa tim cifrmaa, niste realni uopšte.

Radonjic je prodat za 12 miliona plus bonusi iz ove lige ili iz lige Svajcarske?

Mags Brilijan I

Јун 13, 2019, 02:41 поподне #1252 Last Edit: Јун 13, 2019, 02:45 поподне by Mags Brilijan I
Mi smo Lekica prodali koliko se secam za 3,5m, ej matorog vec tad igraca iz trece TRECE lige, bez pedigrea, bez potencijala kao mlad igrac(imao koliko se secam 24god), bez ikakvih reprezentativnih uloga u mladjim kategorijama bez evrope, u ligi koja je tad bila smece gde smo bili na 300toj poziciji. I mi i ovi pored raspad. Gde smo bili siromasi, prosili i molili da nam udele koji dinar da prezivimo kao narkomani za drogu.

Sad prodajemo Jovelju, najveceg prospekta od Luke Jovica, ponos nase omladinske skole i glavnu zvezdu iste, rekordera u datim golovima uz Luku Jovica, prosao sve selekcije reprezentativne, mlad, prosao Zvezdinu skolu, prodaje se se za 5m iz lige gde smo i mi i ovi do nas u 90 timova na svetu ili mozda i vise ne znam tacno trenutno, gde dve godine za redom igramo bitnu ulogu u evropi, gde taj Joveljic nosi mladi tim Zvezde u ligi sampiona i postize golove. Gde prvi tim u kom je on dao sasvim odlican broj golova za minute koje je dobijao(skoro kad god je usao je dao gol) pobedjuje prvaka evrope iste godine. Gde smo se KAO stabilizovali sredjujemo infrastrukturu, redovne plate, uslovi, dovodimo igrace MI za 2, 5m i u istom roku dovodimo igrace za jos 1m i nekoliko za skoro tu cifru...

Svaka baba koja ne prati fudbal kad joj onako povrsno objasnis potpuno shvata da najboljeg omladinca kojeg imas na najskupljoj poziciji napadaca, klinca i prospekt ako vec prodajes iz tima koji ne moze da ga razvije dovoljno zbog lige ili sta ti ja znam(mada je to trabunjanje i spinovanje najgore moguce od kog mi se s...e) onda ugradis procente da imas zaradu koju zasluzujes kao stvoritelja tog talenta i pronalazaca dijamanta za koji mozda nemas alat da ga izbrusis(iako imas ali neces), a kamo li neko ko sebe naziva strucnjakom i znalcem kao Terzic kao ne zna da sutra kad jovelja ode za 50-100m da mi dobijemo deo kolaca koji zasluzujemo, da ali u drugom zivotu.

Odjidja_Ofoe

Tomane u ovom trenutku, na terenu, može mnogo više da doprinese Zvezdi od Joveljića tako da je što bi se forumaški reklo to apgrejd. Inače, Tomane je sjajan igrač i nadam se da dolazi i da će to ovde i dokazati.

bm

Цитат: Odjidja_Ofoe  Јун 13, 2019, 02:44 поподне
Tomane u ovom trenutku, na terenu, može mnogo više da doprinese Zvezdi od Joveljića tako da je što bi se forumaški reklo to apgrejd. Inače, Tomane je sjajan igrač i nadam se da dolazi i da će to ovde i dokazati.

Opiši ga malo ako nije problem...ako si ga gledao na celim mečevima.

Jedino što on nije zamena za Jovelju, već vrv za Boaćija.

Konev

Цитат: Odjidja_Ofoe  Јун 13, 2019, 02:44 поподне
Tomane vs Hugo. Ko je pratio obojicu pa da moze da uporedi?

jagodina navija za zvezdu

Lekic je dobijao poziv Radomira Antica da bude sa Reprezentacijom. 3 miliona evra smo dobili.

MladjaGangster

Ako je Tomane Upgrade sto onda ne prenese to znanje na Jovelju. Neka decko ima da uci od nekog.
Savic je ucio od Krstajica u komsiluku, zar ne?

Iskreno, kada vidim da se palimo na portugalce za koje se ne interesuje neki jaci tim iz Portugala ili Spanije, Kipra gde ih ima kao pleve, muka mi je i samo ih smatram prasinom u oci.

Preterao sam vise od ove frustracije...od mene dosta za danas.

ljubisa rajkovic

zvezda ako zeli uspeh na duze staze mora da prekopira fergusona kad je najurio pojedine igrace i ubacio klince.gigs,braca nevil,bat i bekam su imali samo 17 godina kad su zaigrali za prvi tim.skols je imao 19.roj kin je doveden kad je imao 22,solskjer sa 23 itd...ne kazem da ce zvezda biti prvak evrope sa svojom decom,ali ce imati zdravu osnovu koja ce se dopunjavati iskusnijim,ali ne previse matorim igracima i svi ce biti zadovoljni.da li ce ta deca biti prvak srbije svake godine?naravno da ne,nisu bili ni ovi prvaci u engleskoj svaki put,ali bi sa tim pristupom klub dobio 300% od te dece jer bi ginuli po terenu za svaku loptu,tribine bi bile sigurno pune i prilicno sam siguran da toj ekipi niko ne bi zamerio los rezultat vec bi ta ekipa imala podrsku svih navijaca.zasto ovakav scenario kod nas nije moguc,znamo svi jako dobro,ali kad se to kaze onda smo mi najgori.ovaj tomane i hafez i bilo koji da dodje NE TREBA NAM i tacka.valjda imamo dovoljno mladih da stasavaju i za par godina budu oni pravi.hajdin ima samo 24 godine,daj ga na teren kad ima brzinu,gori od sumaile ili zuleta na levom beku nece da bude.brz,prodoran ima i bolji centarsut od zuleta zasto da ne igra?za tri godine ce biti em u najboljim godinama,em ce biti mnogo bolji igrac,em ce vredeti tri puta vise.NE POSTAJE SE IGRAC NA TRENINGU,VEC NA TERENU I NA UTAKMICI.dosta mi je stranih polovnjaka tipa ze markos ili kafu koji primaju platu i sede na tribinama,trckaraju na treningu i boli ih dupe za navijace,vazno je samo da plata bude na vreme.platite tu decu vise ce nam se isplatiti,kostace nas manje,a zarada ce biti tri puta veca.za sve treba vreme,iako je fudba biznis a ne igra i za taj biznis treba vreme i pametna strategija da bi biznis bio uspesan.mi to imamo,pitanje je zasto ne koristimo...

Klaus Fuks

Sa Portugalcima za sada imamo pozitivna iskustva, nadam se da ce Tomane biti dobar makar koliko i Vijeira.