• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Летњи прелазни рок 2019

Започео Фити, Мај 26, 2019, 12:22 поподне

« претходна тема - следећа тема »

somebody75

Lastis-boy pise :

" Tomane se dogovorio sa Zvezdom! Obeštećenje 800.000 evra "

" Jedan od najuticajnijih medija na Iberijskom poluostrvu Abola tvrdi da se napadač Tondele nalazi na korak od srpskog šampiona, Crvene zvezde. Inicijalna vest je potkrpljena još nekim informacijama. Abola tvrdi da je Tomane već postigao dogovor sa upravom Crvene zvezde, te da je srpski šampion za brzonogog špica spreman da Tondeli plati obeštećenje od 800.000 evra.."

ЧетникХерцеговац

20+ golova su davali napadači i gori od njega i u slabijoj Zvezdi. Ako bude igrao to se podrazumeva. Bitno je da imamo napadača za kvalifikacije, a i za Evropu.

Šta je sve Boaće ispromašivao što protiv Krasnodara, što Arsenal, što Keln, plus ova sezona, dobro je da se stalo na put mitomanisanju o tom igrači. Pavkov - Tomane, odlično.

DelijaBn

Цитат: somebody75  Јун 13, 2019, 01:29 поподне
Lastis-boy pise :

" Tomane se dogovorio sa Zvezdom! Obeštećenje 800.000 evra "

" Jedan od najuticajnijih medija na Iberijskom poluostrvu Abola tvrdi da se napadač Tondele nalazi na korak od srpskog šampiona, Crvene zvezde. Inicijalna vest je potkrpljena još nekim informacijama. Abola tvrdi da je Tomane već postigao dogovor sa upravom Crvene zvezde, te da je srpski šampion za brzonogog špica spreman da Tondeli plati obeštećenje od 800.000 evra.."

https://youtu.be/k2tTVgtBgWA

Kameleon

Цитат: ognja  Јун 13, 2019, 01:00 поподне
To sto si napisao nema logike. Onaj ko hoce da zakine klub, sigurno nece prikazati cifre vece nego sto jeste, vec upravo manje. Mamic sigurno ne bi deklarisao transfere od 5 miliona kao one od 25, jer bi time sebi stavio metu poreskih inspektora na celo.

Sta mislis, zasto poslodavci u Srbiji prijavljuju radnike na minimalac? Ista stvar je i u fudbalu.

Zbog budućih transfera. Da bi i ostali znali da moraju više da se otvore kad dolaze da kupuju kod njega. Zato budzi cene. Ali da ne odemo u off, mi smo tema. Moj stav je da je ovo dobra ponuda za Joveljica, pod uslovom da se taj novac reivestira u dovođenje novih igrača. Jer će u svakoj liniji tima doći još najmanje dva igrača.

Nislija86

У интересу људи који тренутно ведре и облаче у Звезди је да се прода Јовељић.ПРоблем је што се њихов интерес врло често не поклапа са интересом Звезде,али то им свакако није препрека да бахато раде све што науме.Срамотна продаја Јовељића ! Срамота за све у клубу који се нешто питају,од тренера преко спортског директора до управе ! СРАМОТА !!!

wolf

Jos sramotnike je dovedjenje tomanea za 800 soma plus plata plus bonusi. Kao da nema drugih napadaca za tu cenu koja je visoka svakako.

Znaj da uvek Zvezdo uvek Zvezdo uvek bicu tu, da te bodrim i da te volim i da ti zivot POKLANJAM.

Joshua

Amaterizam na povisokom nivou

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Арантес

Daj Bože da ovo sve izađe na dobro :akosmem:
Кад би Брус Ли играо за Звезду, Маракана била би у Змајевом гнезду..

Vatrogasac

Цитат: Kameleon  Јун 13, 2019, 01:44 поподне
Zbog budućih transfera. Da bi i ostali znali da moraju više da se otvore kad dolaze da kupuju kod njega. Zato budzi cene. Ali da ne odemo u off, mi smo tema. Moj stav je da je ovo dobra ponuda za Joveljica, pod uslovom da se taj novac reivestira u dovođenje novih igrača. Jer će u svakoj liniji tima doći još najmanje dva igrača.

Novac mozda i jeste dobar sa sadasnjeg stanovista ali zasto ne bi igrao ovde sa vecom ulogom i daljim razvojem pa ga za godinu dana prodas za veci novac
Hoces da ti kazem zasto?Zato sto nemaju muda da igrani ni sa jednim jedinim mladim igracem niti zele da se bakcu sa njima.Prevedeno na naski,bole ih qrac da se zamlacuju sa njima kad imaju da se rasipaju na sve strane pa makar i na gluposti

Tako u Zvezdi da se posluje ne moze,nismo mi Real Madrid.I sami kenjaju kako zivimo od prodaje igraca a onda ih ti isti ne stavljaju u izlog nego ih prodaju iz magacina za male pare posto od ovih na koje bacaju miliona ne mogu da uzmu nista ili nista ozbiljno
Uz to ima tim vredi 60 miliona na internetu posto podatke uzimaju sa transfermarketa.Da nije tuzno bilo bi smesno
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Ogisha

хвала ти, мама, за најлепше 22 године у животу. Једва чекам да се сретнемо горе на небу, а тада се надам да ћеш ми рећи да си поносна на мене.

Konev

Цитат: wolf  Јун 13, 2019, 01:57 поподне
Jos sramotnike je dovedjenje tomanea za 800 soma plus plata plus bonusi. Kao da nema drugih napadaca za tu cenu koja je visoka svakako.
"Sve je isto samo njega nema".

ognja

Prodaja Joveljica i kupovina ovog legionara je ogromna tragedija za nas klub. Mozda to neko ne vidi ili ne zeli da vidi. Razumem i to donekle, svi bi hteli da je nas klub na nivou iz 1990. godine, ali verujte mi, na ovaj nacin se tamo ne stize.

Jedini kojima ovo odgovara su Zvezdan Terzic i menadzeri. Oni su se lepo omastili o ove trensfere. Zvezda ce, naravno, otici u govna jos dublje. U kolika, znacemo kada Zvezdan knjigovodstveno bude proteran, ali tada mozda bude kasno.

Tomane nije dobrodosao!
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

Vlada 89

Pa nije Tomane zamena Joveljica
Kukate za 800 000,a Boaci je vracen za tri puta vecu ciftu
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Nislija86

Просто не зна човек шта је већа бљувотина,да ли Јовељић и Томане,или Терзић и онај египатски марцело.Па да ли имају макар мало срама,после оне трансфер лакрдије од целе прошле сезоне,да наставе сада овако истим темпом.Брука и срамота !!!

Vatrogasac

Ovi klubovi sto mi dovodimo igrace od njih su tek posebna prica.Jasno je vec davno da mogu da nas muzu do besvesti jer mi kad se zalepimo za mekog igraca to je kao dete uhvati nesto u ruku pa ne mozes da mu izvuces koliko god da si jaci.Stegnemo i ne pustamo dok ne bude nase pa makar ne vredeo nista a platili bogovski
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."