• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Летњи прелазни рок 2019

Започео Фити, Мај 26, 2019, 12:22 поподне

« претходна тема - следећа тема »

МilosМilos

Drug Član 85

Цитат,,Makedonac je nekoliko puta bio blizu potpisa za pojedine ruske ili turske klubove. Međutim, u poslednjih nekoliko sati budućnost Ilije Nestorovskog se promenila. Crvena zvezda je favorit za potpis. Beogradski tm igraće u kvalifikacijama za Ligu šampiona i ekonomski može najviše da ponudi", piše lokalna štampa u Palermu.

Kladionica prenosi pisanje lokalnih žabara.
Uključi mozak, isključi B92

Vlada 89

,,Makedonac je nekoliko puta bio blizu potpisa za pojedine ruske ili turske klubove. Međutim, u poslednjih nekoliko sati budućnost Ilije Nestorovskog se promenila. Crvena zvezda je favorit za potpis. Beogradski tm igraće u kvalifikacijama za Ligu šampiona i ekonomski može najviše da ponudi", piše lokalna štampa u Palermu.

Slične naslove donose i pecijalizovani sajtovi za italijansko tržište. Uz konstataciju da je Crvena zvezda u žestokoj inicijativi, te da presinguje Nestorovskog.

Makedonski napadač je ugovorom vezan za Palermo do 2021. godine. Ipak, klub je u velikim finansijskim problemima, vlasnicima je proritet da ga stabilizuje, a potom pokušaju da naprave ozbiljan rezultat.

Trener crveno-belih Vladan Milojević bio je jasan u razgovoru sa upravom po završetku prošle sezone. Poručio je pretpostavljenima da mu ne dovode klasnog napadača, sve dok neko od špiceva sa platnog spiska ne napusti Marakanu. Za sada Boaći i Pavkov ostaju, ali je transfer Dejana Joveljića blizu realizacije.

Videmo da li će to otvoriti prostor za angažovanje Ilije Nestorovskog... Mada na Marakani nezvanično pričaju da je bivši član Intera iz aprešića u ovom trenutku luksuz koji ne mogu sebi da priušte.
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

ludisever

E ovo je pojacanje za tim koji se bori za Ligu Sampiona!

Moja najveca zelja ovog prelaznog roka, verujem da ima oko 1m godisnje tamo, mada sada je ispao iz serije B i ne moze puno da bira.
Verujem da bi nam bio dostupan za 600,700k , ali to je cena za proverenog igraca.

Inace, tip napadaca koji nam treba, solidan u polju, nemilosrdan u zavrsnici.

Ian

Pa nije ispao. Ono sto je mozda veci problem od njegove plate je obestecenje koje trazi Palermo, juce negde procitao da je to nekoliko miliona.
samo prodjem plazom, i kazem...hocete li malo da jedrite....

ludisever

Цитат: Ian  Јун 13, 2019, 10:00 пре подне
Pa nije ispao. Ono sto je mozda veci problem od njegove plate je obestecenje koje trazi Palermo, juce negde procitao da je to nekoliko miliona.

Mislim da je to nerealno, on kolko znam ima ugovor do 2021. ali i ima 29 godina.
Neka realna cena bi bila 1,5m.
A Palermo je jos odavno izbacen iz Serije B zbog krsenja nekih pravila, ne znam da li se to sada promenilo ali Perudja je umesto njih igrala plejof koliko znam.

Kafu

Za Nestorovskog da je obeštećenje 2m ja bih ga platio, odličan igrač sa tonom iskustva. Pod motivacijom bi bio još bolji.
Da se rešimo 2 plate, Čaušića i Boaćija i imaćemo da ga platimo bez problema.

Obe ruke ZA.

Vatrogasac

"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Ian

Evo b92 pise da Palremo trazi izmedju 7 i 8 miliona.  :hopla:
samo prodjem plazom, i kazem...hocete li malo da jedrite....

ognja

Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

ludisever

Цитат: Ian  Јун 13, 2019, 11:02 пре подне

To i na FM-u ne bi dobili...

Kako uopste neki list ili sajt ili nesto ... kako moze da napise takvu glupost.

Kafu

Цитат: Ian  Јун 13, 2019, 11:02 пре подне

Jao Bože  :DDDD: :DDDD: :DDDD: Očekujem tom logikom i tržištem da mi tražimo za Pavkova 22 miliona evra. Pa za 7 miliona dovedemo Alfreda Donnarummu iz Breše, čovek dao 25 golova na 30 utakmica u Seriji B  :facepalm:

DelijaBn

Јун 13, 2019, 11:09 пре подне #1182 Last Edit: Јун 13, 2019, 11:17 пре подне by DelijaBn
Цитат: ludisever  Јун 13, 2019, 11:04 пре подне
To i na FM-u ne bi dobili...

Kako uopste neki list ili sajt ili nesto ... kako moze da napise takvu glupost.

Ma i oni lupaju ciframa. To su možda tražili do sad, ali ne vjerujem da sad baš mogu da biraju. Bio bi nam baš dobro pojačanje, igrač koji pravi razliku na terenu.

miki96

U tom slučaju bi morao otići Boaći/Pavkov.
Dobro izgleda Nestor, nisam ga nikad gledao, al po klipovima...

DelijaBn

Цитат: miki96  Јун 13, 2019, 11:14 пре подне
U tom slučaju bi morao otići Boaći/Pavkov.
Dobro izgleda Nestor, nisam ga nikad gledao, al po klipovima...

Iskreno ne znam da li možemo Boaćija prodati, nije mu baš ovo bila sezona za ponos.