Анкета

Да ли сте задовољни доласком Радована Панкова?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли треба продати Дејана Јовељића уколико буде послата понуда?

Да
153 (18.6%)
Не
568 (68.9%)
Нисам сигуран
103 (12.5%)

Укупно гласова: 824

Аутор Тема: Летњи прелазни рок 2019  (Прочитано 167698 пута)

metallica, Djanfranko, djole07, Nenad Kotor, alexРСЦЗ, Redov, stanarevic, hajzenberg, Speedwagon, Miljan Milosevic, МилошС, Savke, dr_kamik13, Aleksandar9339, Bartez, vatafak, urospopovic88, ND, don_gogac, StefanVr, Тарас, nmarinkovic17, wulfix, milkePN, Heraclid, vladakg, La mano de Dios, deserteagle, marko_, DrugChlan, Crvenko Zvezdić, Mlađa, zoziezli fereira и 18 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже HNCZ1

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.374
  • Репутација: +273/-871
Одг: Летњи прелазни рок 2019
« Одговор #1140 послато: 11 Јун 2019, 16:22:54 »
Izvinjavam se,nisam najbolje ispratio.Je li sa njim problem bio oko plate ili...?Ako jeste je li premostiva ta razlika između toga što nudimo i što on traži?

Ван мреже dule.fb

• Веран као пас
  • Поруке: 559
  • Репутација: +221/-436
  • Niko zvezdo nema, to sto imas ti...
« Одговор #1141 послато: 11 Јун 2019, 16:24:57 »
Slažem se od reči do reči prijatelju ali to je greška u sistemu. Meni deluje da mi ne uspevamo da skautiramo a kamoli da dovedemo najbolje što ova zemlja ima. Stuparević, Randjelović, Krunić, Gaćinović, SMS, Ivanić i još gomila igrača koji su nam ispred nosa odvedeni. Problem je što mi nismo uboli "zlatnu koku" odavno jer imamo taj problem skautinga + problem strpljenja jer ništa ne znači sad Ivanić ako mu ne daš prostor na njegovoj poziciji i vreme da se adaptira a šta očekivati za Stuparevića koji bi sedeo na klupi kod Milojevića.
Tako je, razumemo se. Osim u derbiju, u plej ofu, Ivanic nista nije pokazao, i da je umesto njega igrao Zeljko Gavrić bio bi sigurno zapaženiji. Ovde se uvek priča o nekoj fizici, a Bernardo Silva građen kao Veljko Nikolić, jedan od boljih igrača u Premier Ligi. Ako je neko tako dobar tehničar, jak na lopti, pa neće da se rve i obara ni sa kim. Fudbal je jednostavna igra kad je igraju majstori, jer da je drugacije, ragbisti bi bili fudbaleri. Ok, nije fizički dominantan, ali nije bio ni u Omladincima pa je bio najbolji, tako da, ne pije vodu.. Ali dobro.

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.649
  • Репутација: +2429/-3118
« Одговор #1142 послато: 11 Јун 2019, 16:27:05 »
 :001_cool:

На мрежи Бошко 996

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 1.260
  • Репутација: +1269/-278
« Одговор #1143 послато: 11 Јун 2019, 16:56:28 »
Што се тиче Ромаа, ето он је најбољи пример да је прелазни рок жива ствар. Када смо избацили овај твит добили смо информацију да су га наши поново појурили и да су ушли са њим у преговоре, али након неколико сати стиже нам вест да нас је поново одбио. Тако да од Ромаа највероватније ништа, мислим да је још овај пут покушано са њим, мада се никад не зна, ми и онако стално јуримо једне те исте играче :travka:

Ван мреже Заражен

• Члан ФК
  • Поруке: 1.284
  • Репутација: +591/-360
« Одговор #1144 послато: 11 Јун 2019, 17:35:07 »
Радоњић је можда и најближи идеалу крила, али нема дриблинг ни центаршут. Лазовић је касније трансформисан у крило, међутим брзина и центаршут и нешто слабији шут.. Катаи слично, добар дриблинг, шут,  али продорност и брзина су дефиниција крила.
Katai Magiko nije imao prodornost?  :esvasta:

Ван мреже RedStarNbg

• Члан ФК
  • Поруке: 637
  • Репутација: +542/-451
« Одговор #1145 послато: 11 Јун 2019, 20:19:49 »
Како се бламирамо са овим ликом од 35 банки  :pljas:  И нека нас је опет одбио.

Ван мреже Classic

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 68
  • Репутација: +162/-42
  • xxx
« Одговор #1146 послато: 11 Јун 2019, 23:10:02 »
Престаните да ми вадите речи ван контекста. Нисам тврдио да су ти играчи лоши, напротив одлични су. И Катаи је продоран у смислу значења појма продора у главама већине. Међутим у мојој глави продор и појам крило имају мало другачији смисао. Крило је онај који трчи брзо уз аут линију  претрчава противника, продире још једног и упућује идеалан центар шут. По могућству у 352 формацији. Короман и Катаи су некако играли другог нападача, центарфора често. Перовићу свака част за ломљење кичме нађу, али није то то и он некако није изворно крило.. како ми се чини играо је и задњег везног. Ј.Станковић би можда био ближи идеалу крила, међутим некако је неагилан, бар док је играо овде. Слично и Мркела.
Изнео сам своје мишљење и тежњу ка што комплетнијем крилу... А оно дрско питање са прошле стране Ко си ти, покушавам да игноришем. Јер немам намере да преузимам превласт над овом узалудном темом, објашњавам своје велико звездаштво и цртам идеалне играче и тактику. Бар за сада, јер кошаркашки плеј оф и рат са стоком је сад приоритет.

Ван мреже 3BEP!

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 216
  • Репутација: +104/-215
  • Ко сме,тај може,ко не зна за страх,тај иде напред!
« Одговор #1147 послато: 12 Јун 2019, 00:04:09 »
Onaj koji tako trči i ubacuje je bek.
Krilni napadač je kao što i kaže, napadač.
Ima tu malo više od prodora i ubačaja
« Последња измена: 12 Јун 2019, 00:14:30 3BEP! »

Ван мреже ludisever

• Веран као пас
  • Поруке: 594
  • Репутација: +158/-419
« Одговор #1148 послато: 12 Јун 2019, 00:16:25 »
Prelazni rok mirise na onaj pod Grofovim mandatom, kad je Fibel dosao.

Nigde nema karakteristike iole nekog sistemskog rada, pesimista sam. A koliko se misli i kako se misli o napretku kluba dokaz je i ovo sa Romaom.

Najbolje da se dovode igraci koji su indirektno ili direktno u uzem krugu Mrkelinih i Milojevih saznanja, skauting nam je 0.

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.913
  • Репутација: +1079/-281
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
« Одговор #1149 послато: 12 Јун 2019, 00:36:41 »
Kakvo potcenjivanje Romaa... Stub sredine terena Remsa, osmoplasiranje ekipe u Ligi 1. Čovek je mašina, ne zna šta su povrede... Na lopti siguran, u duelima dominantan.
Druga je priča što ne mislimo o budućnosti nego samo o trenutnom rezultatu.

Ван мреже ludisever

• Веран као пас
  • Поруке: 594
  • Репутација: +158/-419
« Одговор #1150 послато: 12 Јун 2019, 08:56:23 »
Kakvo potcenjivanje Romaa... Stub sredine terena Remsa, osmoplasiranje ekipe u Ligi 1. Čovek je mašina, ne zna šta su povrede... Na lopti siguran, u duelima dominantan.

E u upravo na to i mislim, delimicno time nisam zadovoljan, delimicno sto nam takav tip igraca ne treba!
Vec imas Jovicica koji je toliko neupotrebljiv napred da je to bolno gledati, Jovanca ni tu ni tamo u oba pravca, Causica ne znam kako da okarakterisem, Vulic mi se svidja ali je jos zelen za ovaj nivo fudbala.
Znam ja dobro kakav je igrac Romao, fudbala se secam od 2002. godine , Romaoa se secam jos dok je Grenobl igrao Ligu 1 sa Ljubojom i Feghoulijem. Dobro znam sta moze i kako moze, i koliko je spreman i ove sezone sam gledao Ligu 1, iskreno ne bas Rems u prvom planu, ali kad god su igrali protiv vecih timova igrao sam protiv njih i sve sam ispratio.

Mislim da nam za nijansu treba brzi igrac na sredini, box to box igrac, koji vise moze da doprinese kreiranju igre ako je to moguce, a ne da se Marin vraca na nasih 30m da gradi igru.

Ван мреже gojko30

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 154
  • Репутација: +30/-170
« Одговор #1151 послато: 12 Јун 2019, 09:23:28 »

To upravo govori da se sve radi neplanski, stihijski, da oni koji vode klub nisu  prepoznali istorijski momenat da strpljivim, pametnim, domaćinskim radom polako Zvezdu vode samo uzlaznom putanjom.
Pokazaće se, mislim, da ni uprava ni trener nisi dorasli zadatku pošto nas sa ovakvim načinom vodjenja kluba samo LŠ može izvaditi iz uskog grla u koje smo upali. Ukoliko nam se desi sada kiks  posle toga sledi raspad.

Ван мреже Kafu

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 267
  • Репутација: +101/-361
« Одговор #1152 послато: 12 Јун 2019, 11:44:48 »
Vidim da nisi baš gledao Rems jer je stub sredine terena Xavier Chavalerin a ne Romao, kakva je to priča i odakle?

Ovde postoje ljudi koji pravdaju dolazak igrača koji je ušao u 36. godinu, da li ste vi gledali 1 tim koji ima igrača na sredini od 36 godina a da je uspešan? Ja nisam. Ne postoji igrač od 36 godina koji ima brzinu za Ligu Šampiona. Apel čelnicima kluba da nas ne blamiraju.

Ван мреже ПУРС

• Члан ФК
  • Поруке: 229
  • Репутација: +197/-18
« Одговор #1153 послато: 12 Јун 2019, 11:52:37 »
Овако на прву Пирло, а има сигурно још гомила примера.

И то говоримо о Јувентусу, а не о Ремсу и Звезди.

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.913
  • Репутација: +1079/-281
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
« Одговор #1154 послато: 12 Јун 2019, 11:58:24 »
Vidim da nisi baš gledao Rems jer je stub sredine terena Xavier Chavalerin a ne Romao, kakva je to priča i odakle?

Ovde postoje ljudi koji pravdaju dolazak igrača koji je ušao u 36. godinu, da li ste vi gledali 1 tim koji ima igrača na sredini od 36 godina a da je uspešan? Ja nisam. Ne postoji igrač od 36 godina koji ima brzinu za Ligu Šampiona. Apel čelnicima kluba da nas ne blamiraju.

Off Topic

Ван мреже Kafu

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 267
  • Репутација: +101/-361
« Одговор #1155 послато: 12 Јун 2019, 12:02:33 »
Овако на прву Пирло, а има сигурно још гомила примера.

И то говоримо о Јувентусу, а не о Ремсу и Звезди.
Pirlo je DO 35. igrao za Juventus, znači 2014/2015 je otišao u NY. Tada je imao 35 kada je otišao, jedan Pirlo a ovaj nije ostao u Oly nego je otišao u strašni Rems ajde bre ne zajebavajte me.

@miki96 To je druže 2017. godina, šta tebi nije jasno? Tada je imao 34 godine. Ja ne znam šta si ti sada meni dokazao tom slikom?

Ван мреже Фити

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.366
  • Репутација: +2692/-268
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #1156 послато: 12 Јун 2019, 12:21:30 »
Прва ствар, не долази. Друга, није да си их и ти толико гледао, пошто би видео да је капитен екипе и да је одиграо целокупно првенство. Године јесу проблем, 35 их има, али узми и распитај се о играчу, какав је, колики је професионалац и колико води рачуна о свом телу, па онда доноси закључке.

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 996
  • Репутација: +788/-342
  • Да живим не могу без ње
« Одговор #1157 послато: 12 Јун 2019, 12:26:41 »
Прва ствар, не долази. Друга, није да си их и ти толико гледао, пошто би видео да је капитен екипе и да је одиграо целокупно првенство. Године јесу проблем, 35 их има, али узми и распитај се о играчу, какав је, колики је професионалац и колико води рачуна о свом телу, па онда доноси закључке.

По првом погледу на играча види се да га природа није штедела и да је изузетно стабилан играч, рекао бих безкомпромисан. Мени улива сигурност и жао ми је што нас је одбио био би капитално појачање за наш везни ред.

Иначе и ја бих побегао из Олимпиакоса, а поготово бих побегао у Француску лигу да играм за екипу из "горњег дома" са бољим играчима и против бољих играча него што имају неки Левадиакос, Јањина..

На мрежи Ian

• Члан ФК
  • Поруке: 7.003
  • Репутација: +4864/-3299
« Одговор #1158 послато: 12 Јун 2019, 12:28:02 »
Ja bih voleo i beka i krilo za koje ne znamo kako centriraju, jel to znaci da je igrao ozbiljan fudbal gde se uputi centarsut svaku trecu utakmicu. Fudbal se vec godinama igra po zemlji.

На мрежи СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.166
  • Репутација: +3669/-3665
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #1159 послато: 12 Јун 2019, 12:29:32 »
Ja bih voleo i beka i krilo za koje ne znamo kako centriraju, jel to znaci da je igrao ozbiljan fudbal gde se uputi centarsut svaku trecu utakmicu. Fudbal se vec godinama igra po zemlji.
+1991

I ako može jedan nizak napadač pa da onda stvarno nema nikakve poente da centriramo i ispucavamo.