• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Летњи прелазни рок 2019

Started by Фити, May 26, 2019, 12:22 pm

Previous topic - Next topic

Nine33

Portali lude u vezi nekakvog povratka Krsticica. Ne znam sta da mislim.
Quote from: Red on Aug 20, 2016, 05:49 pm
Čast svakome veresija nikome.

Znam da ima klinaca koji ne rade, da je Empty na lakim a nine33 na teškim, da im novac treba.
Ali ajde.da radimo, da zaradimo taj u principu mali novac.

Matuzalem88

Quote from: Vatrogasac on May 27, 2019, 01:33 pm
Pa nije bas tako,ti sad napises ovako uopsten post kao da je sve to jedan forumas napisao i da svi misle isto.Ne mozes tako generalizovati.Svako od nas ima neki svoj stav i svoje misljenje

Naravno da se traze kricci posto su ociledano napravljene neke greske koje su nas skupo kostale a nije ih bas malo bilo,naprotiv

Uzecu primer Melega o kojem smo dosta pisali,kazes predlozio ga je Kosan a ostali se slozili pa ga poslali na tribine kao i Jevtovica.I od Kafua se odustalo posle nekoliko utakmica od neki i posle godinu dana sanse istu cekaju i dalje

Mozemo i da se slozimo da se generalno preteruje u svemu sto pisemo i ispravljamo krive drine ali isto tako ne moze da se porekne da je gresaka bilo mnogo i to uglavnom onih najskupljih

Ne mogu da se naprave toliki propusti,da se potrosi toliki novac koji na terenu nije doneo nista novo sto vec nismo imali a da niko nije kriv i da svi okrecemo glavu od toga

Niko ovde ne proverava i trazi svaki detalj zasto sto mu je dosadno ili zato sto satro mrzi Terzica/Mrkelu/Miloja ili nekog petog nego zato sto voli svoj klub i ne zeli da gleda ponovo ono sto smo gledali godinama

Vatreni sve je ovo legitimno i ok što si ti napisao. Greši se, grešilo se i tek će da se greši. Nijedan klub nije savršen i veruj mi svi greše kod odabira igrača. Ok mi grešimo puno s obzirom da nemamo novca kao blata a dosta smo istog bacili na pogrešne investicije.

Ja samo hoću da kažem da ceo taj "sportski sektor" kluba radi u korelaciji sa Terzom ili ne znam s kim već. Kad kažem sportski sektor mislim na Miloja i Mrkelu. Ne može "svog" igrača npr Terza da dovede ako se to nije odlučilo u dogovoru sa trenerom. Jer ako ste do sada upoznali Miloja, on bi se istog momenta okrenuo i otišao iz kluba, ako bi se preskakalo njegovo mišljenje. Nemojmo se praviti ludi.

Ali oko dovođenja igrača se bave Kosan, Mrkela, Miloje naravno, i Terza koji se u poslednje vreme sklonio sa strane i ne učestvuje možda toliko kao ranije.On je tu da obezbedi pare i da ugovara kupovinu i dinamiku isplate ili šta ti ja znam. Tu su naravno i skauti koji su se izbuljavali gledajući određene platforme sa igračima i tražeći idealna rešenja.Svi gledaju, svi analiziraju, svi na kraju seku.

Slažem se da treba kritikovati. Ako treba da upirem prstom onda bih najpre uperio isti u Miloja. Zašto u Miloja? Zato što gleda kako se gomila igrački kadar, uskoro ćemo morati držati treninge na dva terena koliko igrača imamo a on nije presekao i stavio veto na određene stvari nego ih je sve aminovao. Pogrešio je sa svojim igračima , konkretno sa Čaušićem i Stojiljkovićem npr. Simić je malo koštao i odigrao je bar nešto pa da kažeš. Bena nije hteo da proda a imali smo ponudu na "istorijskom maksimumu", ali zato je on glavni i odgovorni. Kad ne budemo imali rezultate onda ćemo videti šta i kako.

Ja Miloja obožavam, hoću da bude trener do kraja života, da se razumemo, ali moramo ga pozvati na odgovornost za ove stvari.
Terzi zameram preplaćivanjekonkretno domaćih igrača i preplaćivanje određenih obeštećenja kod nekih dolazaka. Nemam problem sa dovođenjem Kafua npr. Ko je mogao da pomisli da će on da bude toliki promašaj? Kapiram 2% ljudi ovde i van ovog mesta koji navijaju za Zvezdu. Kapiram da mora da održi svlačionicu i da mora da da domaćim igračima veće ugovore ali opet ne treba preterivati. Tu mi u oči upada Gobelja recimo sa 250 soma godišnje. Ajde neke produžetke ugovora što smo načinili konkretno sa Bakulom i Žuletom, kapiram da smo uradili da bi zadržali bolju pregovaračku poziciju u nekim pregovorima oko prodaje, ali ne treba sad preterivati.

Za mene lično najveće razočarenje je Ebisilio. Ima platu 550 k i doveden je da bude glavni igrač u veznom redu, ali on nam na terenu jedva vratio uloženih 150k daj Bože.

Milim možemo do pričamo do sutra oko grešaka, ali ovaj moj post koji si citirao se odnosi na forumaše. Shvatam da je u interesu svakog foruma da se razglaba što više, a pogotovo jednog Zvezdinog koji je najveći klub u jugoistočnoj Evropi i da se uvek traži neki krivac, ali toliko pišemo na ovom mestu i trudimo se da približimo stanje u klubu svima Vama i onda dođete i iščuđavate se kad SD kojem je to u opisu posla zahteva određenog igrača?!?! 

bm

Quote from: ognja on May 27, 2019, 01:53 pm
Posto je offtopic stavicu u spoiler.
[spoiler]Ne znam kakva je hajka u pitanju, ali ja jos uvek nisam video da je neko preuzeo odgovornost za sramotu iz kupa, kao ni bilo kakve poteze u cilju smanjenja rizika da se takve stvari ponavljaju.

Imam osecaj da se ne prica o stvarima o kojima bi moralo da se prica. Taj derbi je svakom Zvezdasu svetinja i velika bol, sportski gledano to je najveca utakmica koju Zvezda igra tokom sezone. Ni finale Lige Sampiona sa barsom ne bi bilo sa navijacke strane veca utakmica. Sa stanovista kluba bi svakako bila.

Dakle, posledice mora da postoje. Ako ih nema, to je veoma sumnjivo. Kao sto je sumnjivo recimo gde je tuzba protiv L' ekipa za urusavanje ugleda kluba, ako smo vec toliko nevini i cisti.

Ja necu klub gde se problemi guraju pod tepih. Ako postoje nagrade za uspehe, moraju da postoje i kazne za necasno predstavljanje kluba.

Da li je bilo ko od nas video utakmicu Boca-River, gde se jedan klub uopste i ne trudi? Klub mora da reaguje. Ovo nije prvi put, samo smo sad konacno kaznjeni za uzasnu igru porazom, inace je moglo i ranije.

Dakl, ja licno ne mislim da je u pitanju hajka. Vise je u pitanju bes ljudi jer je stepen bezobrazluka i qrcobolje nasih igraca u derbiju mnogima proizveo aritmiju.[/spoiler]

dobro, neka bude BES umesto hajke.

Čemu toliki "bes", jesu zabrljali, zasrali, celog proleća, stoji sve to, ali su toliko toga dobrog uradili za ove dve godine da zaista nemam srca/duše/obraza da budem BESAN!
Za kritiku jeste, znaju to i oni, i DOZVAĆE SE PAMETI, SIGURAN SAM, ali nije za to da BESNIMO na njih!

Eto i taj isti sportski sektor "besni" i žao im je što dolazi da ih gleda po 3.000 ljudi od 4.000.000 navijača kada nižu najveće uspehe od Barija.

lukacz

Quote from: Nine33 on May 27, 2019, 01:57 pm
Portali lude u vezi nekakvog povratka Krsticica. Ne znam sta da mislim.
Ponasamo se kao da postoji ne vise od 100 fudbalera na celoj planeti. I svaki prelazni rok je ista prica. Uskoro ocekujem vest za Radonju, ako vec nije bila. :travka:

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Matuzalem88

Quote from: ognja on May 27, 2019, 01:53 pm
Posto je offtopic stavicu u spoiler.
[spoiler]Ne znam kakva je hajka u pitanju, ali ja jos uvek nisam video da je neko preuzeo odgovornost za sramotu iz kupa, kao ni bilo kakve poteze u cilju smanjenja rizika da se takve stvari ponavljaju.

Imam osecaj da se ne prica o stvarima o kojima bi moralo da se prica. Taj derbi je svakom Zvezdasu svetinja i velika bol, sportski gledano to je najveca utakmica koju Zvezda igra tokom sezone. Ni finale Lige Sampiona sa barsom ne bi bilo sa navijacke strane veca utakmica. Sa stanovista kluba bi svakako bila.

Dakle, posledice mora da postoje. Ako ih nema, to je veoma sumnjivo. Kao sto je sumnjivo recimo gde je tuzba protiv L' ekipa za urusavanje ugleda kluba, ako smo vec toliko nevini i cisti.

Ja necu klub gde se problemi guraju pod tepih. Ako postoje nagrade za uspehe, moraju da postoje i kazne za necasno predstavljanje kluba.

Da li je bilo ko od nas video utakmicu Boca-River, gde se jedan klub uopste i ne trudi? Klub mora da reaguje. Ovo nije prvi put, samo smo sad konacno kaznjeni za uzasnu igru porazom, inace je moglo i ranije.

Dakl, ja licno ne mislim da je u pitanju hajka. Vise je u pitanju bes ljudi jer je stepen bezobrazluka i qrcobolje nasih igraca u derbiju mnogima proizveo aritmiju.[/spoiler]

[spoiler]Ognja brate razumem taj tvoj bes, i ja sam nezadovoljan izdanjima u sva 4 derbija ove sezone. Taj epitet "nezadovoljan" je blaga reč. Zašto je to tako ispalo sve, ja i tu moram da uperim prst u straučni štab ali i igrače. U stručni štab upirem prstom jer nam je svaki game plan u svim derbijima bio loš, a igrače koji su apatično odigrali celu prolećnu polusezonu. To jednostavno ne sme da se dešava.

Što se tiče finala, ono jeste bilo sramotno, da te slabija ekipa onako nadigra i osvoji trofej na tvom stadionu. Ne znam šta bih dalje rekao, Miloje je rekao sve na konferenciji posle finala. Postoje kazne za to, a najveća kazna igračima je što neće dobiti premije koje bi dobili za osvajanje Kupa. Sledeći put se nadam da će biti bolje.[/spoiler]

Шапчанин

Quote from: bm on May 27, 2019, 02:05 pm
dobro, neka bude BES umesto hajke.

Čemu toliki "bes", jesu zabrljali, zasrali, celog proleća, stoji sve to, ali su toliko toga dobrog uradili za ove dve godine da zaista nemam srca/duše/obraza da budem BESAN!
Za kritiku jeste, znaju to i oni, i DOZVAĆE SE PAMETI, SIGURAN SAM, ali nije za to da BESNIMO na njih!

Eto i taj isti sportski sektor "besni" i žao im je što dolazi da ih gleda po 3.000 ljudi od 4.000.000 navijača kada nižu najveće uspehe od Barija.

Немају ста да бесне. Не играју за бројку на трибинама, него за плату. Могу да буду разочарани што их не гледа више људи, као што су разочарани и они који долазе приступом играча на утакмицама.

Krupnikovic

May 27, 2019, 02:09 pm #81 Last Edit: May 27, 2019, 02:17 pm by Krupnikovic
Kad neko ima formiran animozitet ka Terzicu ili Mrkeli ili neograniceno poverenje prema Milojevicu, onda se i pisu takvi upisi. Za totalne promasaje poput Stojiljkovica i Causica ide prica omasili smo nije nam to trebalo, a znamo da su dovedeni iskljucivo na trenerov zahtev. Kad se dodje do Kafua i Boacija onda se insistira da na tome da bas Terzic dovodi s brda s dola. Mrkela je hteo Milunovica odavno, pa ispade kako ispade.

Kao sto je vec napisano, uvek neko od njih ima predloge i to je ok. Terzic je pogodio sa Pavkovom, Miloje sa Jovancicem, a da ni jedan ni drugi nisu vazili za instant pojacanja. Mrkela je doveo neke povratnike koji su treba biti realan izveli ovu Zvezdu na pravi put. Terzic je omasio sa Kafuom, Milojevic sa Causicem i Stoiljkovicem ... desavace se opet, ali treba uciti iz gresaka.

Prvo, ne mora bas svaki osvedoceni cigan ili bivsi mladi reprezentativac da bude dobar za ovu Zvezdu. To bi bila neka zamerka Mrkeli. Sledece, ulozen veliki novac ne mora nuzno da znaci dobro pojacanje bez neke dublje analize ili skautinga. To je zamerka Terzicu. Sto se Miloja tice, nesto slicno kao kod Mrkele, ima pouzdanih i dobrih igraca koji do sada nisu saradjivali sa njim. Kapiram ja sta je izgradjeno poverenje, ali da bi dobio poverenje i to da neko na terenu kida i krvari za tebe, poverenje moras i da das. Mislim na Melega, Jevtovica, Ebisilia, Jirku, Babica. Neki gotovo da nisu igrali, a neki su igrali, ali u kakvoj im je konkurecija formi bila, zasluzivali su vise. Benu ako se ne igra vise neka mu menadzer potrazi novi anazman. Koliko sam primetio on da igra mora, ne zbog nekog dila nego zbog tog poverenja koje ima Milojevic u njega. A jedino klasicno krilo koje siri odbrane, Jirka, ceka kao zategnuta strela, a placen je i 750k. Ivanic je doveden kao 8 ili 10, a izigrava krilo. U fazonu ta mesta su trenutno zauzeta ali mora da igra. Jevtovic je mogao bar poneki put da uskoci kad vec nismo imali bolje opcije. Jbg, koliko je Simic poverenja i minuta imao, ne mogu da se otmem utisku  da nisu svi krenuli kao ravnopravni. O Causicu ne bih preterano. Samo cu reci da su Ebisilio i Meleg zasluzili bar isto ponovnih sansi da se vrate u zivot kao ovaj pomenuti.

Eto, svako snosi deo krivice za predhodne prelazne rokove, sto se, prirodno je, odrazilo i na teren. Nadam se da ce se malo iznivelisati igracki kadar. Srnic, da da on, i Radonjic su ocigledno imali bitnu ulogu u ovom sistemu i vazni su bili i za igru bekova. Ben i Ivanic su totalno promenili koncepciju svega. Gardisti, slicno jao Ben, ako ne mogu da podignu nivo igre potreba za ono sta se zahteva od Zvezde, da se mi nadjemo na tribini i gledamo neke koji to mogu.

Петар

На теми за чланове данас нешто кењах о томе да је можда и боље не знати ко је кога желео, ко на коме инсистирао, кад сад видим овде се распламсала тема... Информације за ове најскупље играче су у складу са мојим претпоставкама.

Искрено се надам да су макар оне информације о договору Милојевића са руководством о смањењу играчког кадра (као ваљда неком ''услову'' за останак) тачне, иначе кукала нам мајка...

Што се мене тиче, мислим да је најмудрије прескочити све инфoрмације/претпоставке/калкулације у току овог прелазног рока и сачекати коначан епилог...

bm

Quote from: Шапчанин on May 27, 2019, 02:08 pm
Немају ста да бесне. Не играју за бројку на трибинама, него за плату. Могу да буду разочарани што их не гледа више људи, као што су разочарани и они који долазе приступом играча на утакмицама.

igrali su za platu i protiv Krasnodara, kada je pola stadiona plakalo...

Петар

May 27, 2019, 02:33 pm #84 Last Edit: May 27, 2019, 02:37 pm by Петар
Quote from: Matuzalem88 on May 27, 2019, 02:00 pm
...
Ja samo hoću da kažem da ceo taj "sportski sektor" kluba radi u korelaciji sa Terzom ili ne znam s kim već. Kad kažem sportski sektor mislim na Miloja i Mrkelu. Ne može "svog" igrača npr Terza da dovede ako se to nije odlučilo u dogovoru sa trenerom. Jer ako ste do sada upoznali Miloja, on bi se istog momenta okrenuo i otišao iz kluba, ako bi se preskakalo njegovo mišljenje. Nemojmo se praviti ludi.
...
Slažem se da treba kritikovati. Ako treba da upirem prstom onda bih najpre uperio isti u Miloja. Zašto u Miloja? Zato što gleda kako se gomila igrački kadar, uskoro ćemo morati držati treninge na dva terena koliko igrača imamo a on nije presekao i stavio veto na određene stvari nego ih je sve aminovao.
...
Да ли је погрешна моја претпоставка да је ово Милојевићево пренемагање око останка управо реакција на нагомилавање играча које он не може да спречи. Формално свакако не може зар не? А, није му ово Чукаричи или Паниониос па да се окрене и оде на пола сезоне. Па да штета и по клуб и по њега буде већа од свега доброг што је до тада урађено. А, вето било које врсте може да ставе Терзић и Мркела, зар не?

Да будем јасан, не мислим да је Милојевић имао нешто против Вукановића, Вулића, Јирке, Иванића, итд... Добри су то играчи за нас, али с друге стране можда нису испуњени евентуални договори око растерећења играчког кадра? Не могу а да опет не поменем Хајдина коме ''Милоје није дао на позајмицу''...

Можда сам конфузан, али никако не мислим да је Милојевић најодговорнији за оволики број играча. Један од Милојевићевих ''промашаја'' (погодио само Бена у главу), који нам је и донео какву такву корист, нас је већ напустио. Туђи промашаји још увек не...

Vatrogasac

Quote from: Matuzalem88 on May 27, 2019, 02:00 pm
Vatreni sve je ovo legitimno i ok što si ti napisao. Greši se, grešilo se i tek će da se greši. Nijedan klub nije savršen i veruj mi svi greše kod odabira igrača. Ok mi grešimo puno s obzirom da nemamo novca kao blata a dosta smo istog bacili na pogrešne investicije.

Ali oko dovođenja igrača se bave Kosan, Mrkela, Miloje naravno, i Terza koji se u poslednje vreme sklonio sa strane i ne učestvuje možda toliko kao ranije.On je tu da obezbedi pare i da ugovara kupovinu i dinamiku isplate ili šta ti ja znam. Tu su naravno i skauti koji su se izbuljavali gledajući određene platforme sa igračima i tražeći idealna rešenja.Svi gledaju, svi analiziraju, svi na kraju seku.

Slažem se da treba kritikovati. Ako treba da upirem prstom onda bih najpre uperio isti u Miloja. Zašto u Miloja? Zato što gleda kako se gomila igrački kadar, uskoro ćemo morati držati treninge na dva terena koliko igrača imamo a on nije presekao i stavio veto na određene stvari nego ih je sve aminovao. Pogrešio je sa svojim igračima , konkretno sa Čaušićem i Stojiljkovićem npr. Simić je malo koštao i odigrao je bar nešto pa da kažeš. Bena nije hteo da proda a imali smo ponudu na "istorijskom maksimumu", ali zato je on glavni i odgovorni. Kad ne budemo imali rezultate onda ćemo videti šta i kako.

Ja Miloja obožavam, hoću da bude trener do kraja života, da se razumemo, ali moramo ga pozvati na odgovornost za ove stvari.
Terzi zameram preplaćivanjekonkretno domaćih igrača i preplaćivanje određenih obeštećenja kod nekih dolazaka. Nemam problem sa dovođenjem Kafua npr. Ko je mogao da pomisli da će on da bude toliki promašaj? Kapiram 2% ljudi ovde i van ovog mesta koji navijaju za Zvezdu. Kapiram da mora da održi svlačionicu i da mora da da domaćim igračima veće ugovore ali opet ne treba preterivati. Tu mi u oči upada Gobelja recimo sa 250 soma godišnje. Ajde neke produžetke ugovora što smo načinili konkretno sa Bakulom i Žuletom, kapiram da smo uradili da bi zadržali bolju pregovaračku poziciju u nekim pregovorima oko prodaje, ali ne treba sad preterivati.

Za mene lično najveće razočarenje je Ebisilio. Ima platu 550 k i doveden je da bude glavni igrač u veznom redu, ali on nam na terenu jedva vratio uloženih 150k daj Bože.

Milim možemo do pričamo do sutra oko grešaka, ali ovaj moj post koji si citirao se odnosi na forumaše. Shvatam da je u interesu svakog foruma da se razglaba što više, a pogotovo jednog Zvezdinog koji je najveći klub u jugoistočnoj Evropi i da se uvek traži neki krivac, ali toliko pišemo na ovom mestu i trudimo se da približimo stanje u klubu svima Vama i onda dođete i iščuđavate se kad SD kojem je to u opisu posla zahteva određenog igrača?!?!

Ne znam kako si zakljucio da ja Miloja izuzimam iz kritike?   :biggrin:
Ja ga cenim koliko i ti ali ga nikako ne izuzimam iz kritike,naprotiv smatram da je odgovoran za svakog igraca kako god se on zvao.Samo sam napomenuo da su postojali komentari ko je koga zeleo a vidno je da su neki igraci koji su njegove licne zelje dobili vise nego dobru priliku spram onih dugih zelja ostalih ucesnika prelaznog roka

Tu onda dolazimo do pitanja zasto se slozio sa tim transferima kada je sigurno znao da ce svojim zeljama sigurno pruziti mnogo vecu sansu nego nekima koji je prakticno ni ne dobijaju
Kao sto kazes pristao je na dalje gomilanje iako je i sam javno pricao da mu treba smanjenje igrackog kadra zbog lakseg rada i kvaliteta sto je apsolutno tacno samo nije sprovedeno u delo
Naravo to sto je on sve to prihvatio ne skida druge sa odgovornosti jer oni su tu da paze na finansijski deo price.Sve zelje trenera su apsolutno primarne po meni ali moraju imati neku granicu

Dovodili smo gde smo pretrpani i to nam se obija o glavu i to je neverovatno obzirom da su to sve iskusni ljudi koji se ne bave klubom od juce

Ja se uopste ne iscudjavam sto sportski direktor trazi igraca po svojoj zelji vec se samo nadam da je taj igrac nije neko ko nije trenerova primarna zelja pa ga bez obzira na prihvatanje posalje na tribine jer ce on dovesti svog igraca na tu poziciju.Razumes sta zelim da kazem?
Recimo,dzabe sto je Kosan zeleo Melega i sto ga je Miloje prihvatio kad je na to mesto posle doveden drugi igrac a on skrajnut.Ne mozemo to pravdati necijim zeljama to je po meni neodgovorno poslovanje i tu neko mora da kaze "ej ljudi pa necemo se zajebavati tako,bacamo ogromne pare"

Vise puta sam pominjao da uopste nije cudno da se pogresi i naravno da svi grese pa i mi ali moramo imati neki racionalan nacin kako se igraci dovodo jer ovo u poslednje vreme je reano nabacivanje sa svih strana

Nama su sem Marina i Bena sva najskuplja pojacanja promasaji na bilo koji nacin.Recimo ja licno imam misljenje da pozajmice treba izbegavati.Ne po svaku cenu ali to treba da bude bas neki dobar igrac koji se dovede bukvalno kao instant pojacanje za neku polusezonu ili sezonu koji ce odmah da izdominira a ne da dovedemo Kafua kojeg ocigledno treba vracati u zivot a klauzula za otkup san snova.Jos ga u to vise klupiramo da nista nije ni mogao da pokaze.Veliki igracki i finansijski promasaj i podseticu da nije bilo bas tako da su svi bili odusevljeni,dosta ljudi se zapitalo "gde cemo sad sa njim,puni smo"

Takodje posle ulaska u LS smo reagovali sa Marinom za sta smo svi bili apsolutno slozni i tu nema greske.Covek se isplatio samo tako.Napadaca smo svi ocekivali i trebao nam je ali isto je bilo podeljeno misljenje oko Boacija jer je tamo igrao slabo i uz to je cifra preogromna.Veliki finansijski i igracki promasaj.Za Causica i da ne podsecam,mislim da je bas puno ljudi bilo protiv toga da on dodje jer pre svega nema bas neki kvalitet a sigurno ne vredi ni blizu koliko je placen.Opet ogroman finansijski i igracki promasaj

Stojiljkovic isto,skup promasaj

Jira nije ni dobio sansku a papreno je placen

Ebisilio.Preskupa greska

Sumaila cisto bacanje para

Meleg i Jevtovic nisu bili skupi ali opet greske da se takvi igraci skrajnu

Na kaju i Ivanic koji takodje nije dosao sa ne znam kakvim odusevljenjem jer je sve bila spanska serija i reano preskup igrac koji do sada apsolutno nije opravdao poverenje.

Greske su neizbezne ali ih je previse u kratkom roku i to su uglanom one najskuplje investicije.To jeste problem
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Matuzalem88

Quote from: Петар on May 27, 2019, 02:33 pm
Да ли је погрешна моја претпоставка да је ово Милојевићево пренемагање око останка управо реакција на нагомилавање играча које он не може да спречи. Формално свакако не може зар не? А, није му ово Чукаричи или Паниониос па да се окрене и оде на пола сезоне. Па да штета и по клуб и по њега буде већа од свега доброг што је до тада урађено. А, вето било које врсте може да ставе Терзић и Мркела, зар не?

Да будем јасан, не мислим да је Милојевић имао нешто против Вукановића, Вулића, Јирке, Иванића, итд... Добри су то играчи за нас, али с друге стране можда нису испуњени евентуални договори око растерећења играчког кадра? Не могу а да опет не поменем Хајдина коме ''Милоје није дао на позајмицу''...

Можда сам конфузан, али никако не мислим да је Милојевић најодговорнији за оволики број играча.

Ne znam šta se dešavalo u poslednje vreme u Milojevoj glavi i zašto je sve poprimilo dramatičan tok ali se na kraju sve dobro završilo. Nadam se da će ostati što duže naš trener, ali znam da može i sutra da se pokupi i da ode u sred sezone ako sam proceni da je tako najbolje. Ne bih se iznenadio. Iako nismo ni Panionios a ni Čuka.

Kad kažemo ajde da oteramo višak igrača. To kažemo kao "dobar dan". U fazonu lako ćemo da ih išutiramo šimikima u dupe, ali u praksi naravno da nije to tako. Ne možemo sad da idemo na raskide ugovora, ne možemo ni da dajemo sad igrače za bagatelu samo da kažemo da smo ih se ratosiljali. Jbg upali smo u takvu situaciju svojom krivicom. Sve to košta, a mi moramo da izvučemo najbolje po naš klub. Ozbiljan poduhvat će biti uvaliti sve igrače na koje se ne računa i  da sve strane budu zadovoljne.

Kafu

Kako možete da tražite odgovornost SD ili Terze u slučaju neuspeha po teoriji da te neke igrače nije Milojević tražio? Kakva je to glupost?
Ako si ti trener, ja ti dovedem Benzemu, Pogbu, Azara, Sanea, Ramosa i Kurtou i ti izgubiš od nekog Lacija e pa brate onda je tvoja odgovornost a ne moja.

Za našu ligu mi imamo takve igrače, pa jedan Marin je u ovoj ligi Mesi, dalje da ne pričam. Nema tu odgovornosti SD, čak bi zbog propusta oko Bena smanjio uticaj Milojevića na transfer aktivnosti. Čuj 5 miliona za Bena da se odbije, to je za krivičnu bokte mazo ahahah

Matuzalem88

May 27, 2019, 03:06 pm #88 Last Edit: May 27, 2019, 03:16 pm by Фити
http://redstarbelgrade.rs/zvezda-bez-planiranog-pojacanja/

Quote from: Фити on May 26, 2019, 12:22 pm
Алехандро Галвес долази у Београд. Трансфер још није готов како су пренели медији.

не знам где су сви полетели с објавом да је то готово... али као и увек, знате где су најбоље информације. :001_cool:

Joshua

Vrh jos i da Krle nadje uhljebljenje i super....

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока