• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Летњи прелазни рок 2019

Started by Фити, May 26, 2019, 12:22 pm

Previous topic - Next topic

Kafu

Quote from: ПУРС on Jun 12, 2019, 11:52 am
Овако на прву Пирло, а има сигурно још гомила примера.

И то говоримо о Јувентусу, а не о Ремсу и Звезди.

Pirlo je DO 35. igrao za Juventus, znači 2014/2015 je otišao u NY. Tada je imao 35 kada je otišao, jedan Pirlo a ovaj nije ostao u Oly nego je otišao u strašni Rems ajde bre ne zajebavajte me.

@miki96 To je druže 2017. godina, šta tebi nije jasno? Tada je imao 34 godine. Ja ne znam šta si ti sada meni dokazao tom slikom?

Фити

Прва ствар, не долази. Друга, није да си их и ти толико гледао, пошто би видео да је капитен екипе и да је одиграо целокупно првенство. Године јесу проблем, 35 их има, али узми и распитај се о играчу, какав је, колики је професионалац и колико води рачуна о свом телу, па онда доноси закључке.
Пре смо болесни него нормални, нека неко други и сад све то процени, ми смо теби одани, цео живот мој си ти!

Слуцки

Quote from: Фити on Jun 12, 2019, 12:21 pm
Прва ствар, не долази. Друга, није да си их и ти толико гледао, пошто би видео да је капитен екипе и да је одиграо целокупно првенство. Године јесу проблем, 35 их има, али узми и распитај се о играчу, какав је, колики је професионалац и колико води рачуна о свом телу, па онда доноси закључке.

По првом погледу на играча види се да га природа није штедела и да је изузетно стабилан играч, рекао бих безкомпромисан. Мени улива сигурност и жао ми је што нас је одбио био би капитално појачање за наш везни ред.

Иначе и ја бих побегао из Олимпиакоса, а поготово бих побегао у Француску лигу да играм за екипу из "горњег дома" са бољим играчима и против бољих играча него што имају неки Левадиакос, Јањина..
Београдска деца су тамо где је Звезда.

Постани члан клуба, БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ!

Ian

Ja bih voleo i beka i krilo za koje ne znamo kako centriraju, jel to znaci da je igrao ozbiljan fudbal gde se uputi centarsut svaku trecu utakmicu. Fudbal se vec godinama igra po zemlji.
samo prodjem plazom, i kazem...hocete li malo da jedrite....

СтелаРоса

Quote from: Ian on Jun 12, 2019, 12:28 pm
Ja bih voleo i beka i krilo za koje ne znamo kako centriraju, jel to znaci da je igrao ozbiljan fudbal gde se uputi centarsut svaku trecu utakmicu. Fudbal se vec godinama igra po zemlji.

+1991

I ako može jedan nizak napadač pa da onda stvarno nema nikakve poente da centriramo i ispucavamo.
Quote from: Max on Jun 28, 2017, 12:56 pm
Хистерисање у ситуацијама када треба хистерисати - чува клуб.

Хваљење када не треба хвалити - штети клубу.

Quote from: Бошко 996 on Jun 27, 2017, 11:46 pm
Зато нека пусте неког младог играча, то је једини, готово сигурни прилив новца у наш клуб, јер страни клубови их не доводе због онога што тренутно играју, већ због онога што могу у будућности показати.

Kafu

Quote from: Фити on Jun 12, 2019, 12:21 pm

Nisam konkretno Rems gledao sad da sam ga pratio ali celokupnu ligu ja mislim da 2 kola nisam propustio, upoznat sam sa kvalitetima našeg nesudjenog pojačanja dovoljno. Ja nisam rekao da je loš igrač nego da je mator. Možeš da paziš telo koliko god želiš kad zakoračiš u 36.godinu priroda te uspori, refleksi su ti slabiji, podložniji si povredama itd. Ja ne sumnjam da je dečko profi jer ne možeš biti u Remsu kapiten a da si indijanac, samo meni Rems nije nikakav reper jer je to jedna prosečna ekipa. U 4/5 utakmica bi ih dobili da smo igrali zimus sa njima. Ne znam zašto i kako se pravda uopšte razmišljanje o dolasku igrača 33+ godina a da nije neki Bane Ivanović ili Kolarov, tog ranga.

Setio sam se utakmice sa Sent Etjenom (za koji navijam) i ko može da nadje neka pogleda tu utakmicu da shvati o čemu pričam, ne mogu da se setim sad mnogo utakmica jer nisam ni sanjao da ćemo iz Remsa dovoditi igrače pa nisam obraćao pažnju ali kad bih prelistao našao bih da okačim konkretno da vidite šta se desi kada igra protiv brzog vežnjaka kakvog ima Sent Etjen. Benaser i Mvila su ih pojeli a takvih kao što su njih 2 ima u LŠ na izvoz, to mene jede. Ništa ja loše ne mislim ovim upisima, samo skrećem pažnju da to nije kao što vam je predstavljeno.

bm

Kafu, Kog igrača, ovako stručno ti predlažeš za mesto defanzivnog veznog, ko bi po tebi bio odlično rešenje? Pošto si očigledno stručan, napisao si da se baviš tim poslom, čini mi se....

Де си Кућо

Док не оду чаушић и(ли) Јовичић дефанзивни везиста нам не треба. Имали бисмо Јованчића, ову двојицу и потенцијално појачање на тој једној позицији. Централног везисту (box to box) осим Вулића чини ми се да немамо тако да би то требао да буде приоритет.
Свих 90 и надокнадно време, ми цео живот дали смо за тебе

solps

Skoro 60 strana ispisano, a doveden jedan igrac. Na pet strana se raspravlja o igracu za koga je dvaput potvrdjeno da nece doci.
Јуришај сад ти се бори и никад не клони, Север је уз тебе!

Haftbefehl

Quote from: solps on Jun 12, 2019, 12:56 pm
Skoro 60 strana ispisano, a doveden jedan igrac. Na pet strana se raspravlja o igracu za koga je dvaput potvrdjeno da nece doci.

Tacno nam treba Celsi scenario , da nam lupe zabranu transfera , taman da malo rasteretimo i igracki kadar a i Forum ...  :srbinosm:

Kafu

Jun 12, 2019, 02:04 pm #1165 Last Edit: Jun 12, 2019, 02:21 pm by Kafu
Quote from: bm on Jun 12, 2019, 12:43 pm
Kafu, Kog igrača, ovako stručno ti predlažeš za mesto defanzivnog veznog, ko bi po tebi bio odlično rešenje? Pošto si očigledno stručan, napisao si da se baviš tim poslom, čini mi se....

Nikada ne volim to da radim ovako javno jer ispada da ponižavam ljude koje naš klub plaća da to rade ali pošto si me pitao evo mojih predloga.

1. Joseph Amoah (Guimareš)
2. Sofyan Amrabat (Club Brugge) - ovo je jedini igrač od navedenih za koje bi morali da se baš otvorimo ali vredi svaki dinar
3. Sulayman Marreh (Eupen)
4. Lazare Amani (Eupen)
5. Rafael Costa (Boavista) -moj miljenik, strašan igrač i neverovatno potcenjen.
6. Pepe (Benfica B)

Imam ih još ako te zanima mogu u PP.

Edit: Izvinjavam se nisam dobro pročitao pa sam pisao za centralne vezne.

1. Jacopo Petriccione (Lecce)
2. Cheick Doukoure (Levante)
3. Daniel Torres (Albacete)
4. Vitaly Janelt (Bochum)
5. Atakan Karazor (Kiel)

Izvinjavam se još jednom

bm

Quote from: Kafu on Jun 12, 2019, 02:04 pm
Nikada ne volim to da radim ovako javno jer ispada da ponižavam ljude koje naš klub plaća da to rade ali pošto si me pitao evo mojih predloga.

1. Joseph Amoah (Guimareš)
2. Sofyan Amrabat (Club Brugge) - ovo je jedini igrač od navedenih za koje bi morali da se baš otvorimo ali vredi svaki dinar
3. Sulayman Marreh (Eupen)
4. Lazare Amani (Eupen)
5. Rafael Costa (Boavista) -moj miljenik, strašan igrač i neverovatno potcenjen.
6. Pepe (Benfica B)

Imam ih još ako te zanima mogu u PP.

Edit: Izvinjavam se nisam dobro pročitao pa sam pisao za centralne vezne.

1. Jacopo Petriccione (Lecce)
2. Cheick Doukoure (Levante)
3. Daniel Torres (Albacete)
4. Vitaly Janelt (Bochum)
5. Atakan Karazor (Kiel)

Izvinjavam se još jednom

Pitao sam te više zbog tvojih komentara i toga da bukvalno niko od predloženih ne valja...da ideš dotle da je igrač kojeg trener želi loš jer je igrao na pozajmicama sa svoje 23 godine (od čega stotinak utaklmica u solidnim ligama).
A onda uđem u profil evo ovog tvog omiljenog ali potcenjenog ("Rafael Costa (Boavista) -moj miljenik, strašan igrač i neverovatno potcenjen") i vidim da sa svojih 28 godina, nije uspeo da spoji ni pola sezone u jednom timu do prethodne sezone, gde je zaigrao u osmoplasiranom timu Lige NOS.
Bez namere da se raspravljam, samo želim da kažem da smo prilično nerealni i nefer prema ljudima u klubu iz ne znam kog razloga, da smo skloni da razapinjemo svakoga, ne znajući pravo stanje stvari, bez želje i volje da damo šansu-posebno nekome ko je zaslužio!

Paušalno ocenjujemo stvari i gledamo na razmišljanja ljudi koji odlučuju i imaju odgovornost.

Jednu ideju je imao Grof, drugu Miloje-prvom su linije stajale visoko i trebao mu je brži štoper, drugi betonira odbranu i forsira tranziciju i treba mu Milunović npr....

Pustimo ljude da rade, nema raloga da u najlepšem periodu kluba posle x godina, dižemo tenziju i pljujemo ih zbog ove ili one želje.

ako treba da ih prozivamo, onda je to zbog bespotrebno punog magacina i rasipanja....ali znamo/naslućujemo razlog pa jbg.

Kafu

Quote from: bm on Jun 12, 2019, 03:36 pm
Pitao sam te više zbog tvojih komentara i toga da bukvalno niko od predloženih ne valja...da ideš dotle da je igrač kojeg trener želi loš jer je igrao na pozajmicama sa svoje 23 godine (od čega stotinak utaklmica u solidnim ligama).
A onda uđem u profil evo ovog tvog omiljenog ali potcenjenog ("Rafael Costa (Boavista) -moj miljenik, strašan igrač i neverovatno potcenjen") i vidim da sa svojih 28 godina, nije uspeo da spoji ni pola sezone u jednom timu do prethodne sezone, gde je zaigrao u osmoplasiranom timu Lige NOS.
Bez namere da se raspravljam, samo želim da kažem da smo prilično nerealni i nefer prema ljudima u klubu iz ne znam kog razloga, da smo skloni da razapinjemo svakoga, ne znajući pravo stanje stvari, bez želje i volje da damo šansu-posebno nekome ko je zaslužio!

Paušalno ocenjujemo stvari i gledamo na razmišljanja ljudi koji odlučuju i imaju odgovornost.

Jednu ideju je imao Grof, drugu Miloje-prvom su linije stajale visoko i trebao mu je brži štoper, drugi betonira odbranu i forsira tranziciju i treba mu Milunović npr....

Pustimo ljude da rade, nema raloga da u najlepšem periodu kluba posle x godina, dižemo tenziju i pljujemo ih zbog ove ili one želje.

ako treba da ih prozivamo, onda je to zbog bespotrebno punog magacina i rasipanja....ali znamo/naslućujemo razlog pa jbg.

Ja se slažem sa tobom generalno oko toga, mislim da si i razumeo šta sam hteo da kažem, razumemo oboje ideju i Milojevića i Grofa, jedino što ja forum vidim kao mesto gde treba diskutovati o stvarima koje nisu dobre a uvek će ih biti umesto da svi uzmemo i samo da pišemo "bravo", "slepo verujem Terzi i Miloju", "super" i ostale hvalospeve. Ajde da uvek mi budemo taj faktor zbog kog će ipak zastati pre nego li naprave neku glupost sa transferima. Rekao sam da neću više komentarisati Hafeza i toga ću se držati i ovaj put.

Što se Rafaela tiče ja ti preporučujem da pogledaš neku utakmicu Boaviste da vidiš kako igra čovek, čovek uzme loptu na 20 metara od svog gola i poveže kroz 4 kontakta sa loptom napadača sa golom, strašan talenat i tehnika, baš ono što nam fali, zato sam ga pomenuo. Dugo je bio u Brazilu i nije nikako mogao da nadje prodju do prave lige koja mu odgovara.

Znam da i ti i ja imamo najbolju nameru što se Zvezde tiče.  :ziveli2:

МilosМilos

Mozz javlja da Jovelja ide  5.000.000

3BEP!

Quote from: МilosМilos on Jun 12, 2019, 06:18 pm
Mozz javlja da Jovelja ide  5.000.000
Kaki bi bilo bajkovito još neki procenat da ubodemo

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

И да ми понуде, милионе билионе!!!