Анкета

Да ли сте задовољни доласком Радована Панкова?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли треба продати Дејана Јовељића уколико буде послата понуда?

Да
154 (18.7%)
Не
568 (68.8%)
Нисам сигуран
103 (12.5%)

Укупно гласова: 825

Аутор Тема: Летњи прелазни рок 2019  (Прочитано 167899 пута)

Marko76, redzi, Skaut1, djordjevic89, Pavke, nikmar, draganstanar, solps, neno, Nenad Kotor, blazer, milanava, PiksiStojkovic, DejoGenije, ranca, djdm, DarkoZP, ilicp30, ЗАЦЗ, Djuradj, DP9, ludisever, North Army, dule777, bejzbolka, rooney, El_matadoR, stfnnn, Kanarinac, LizarazuCZV, Oluja, Sir_Charles, Tvestan, Cazzo_FCRS_Forever, Bandit, Red_storm, Gidzi, Duka1992, hajzenberg и 31 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Kafu

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 267
  • Репутација: +101/-361
Одг: Летњи прелазни рок 2019
« Одговор #1160 послато: 12 Јун 2019, 12:38:34 »
Прва ствар, не долази. Друга, није да си их и ти толико гледао, пошто би видео да је капитен екипе и да је одиграо целокупно првенство. Године јесу проблем, 35 их има, али узми и распитај се о играчу, какав је, колики је професионалац и колико води рачуна о свом телу, па онда доноси закључке.
Nisam konkretno Rems gledao sad da sam ga pratio ali celokupnu ligu ja mislim da 2 kola nisam propustio, upoznat sam sa kvalitetima našeg nesudjenog pojačanja dovoljno. Ja nisam rekao da je loš igrač nego da je mator. Možeš da paziš telo koliko god želiš kad zakoračiš u 36.godinu priroda te uspori, refleksi su ti slabiji, podložniji si povredama itd. Ja ne sumnjam da je dečko profi jer ne možeš biti u Remsu kapiten a da si indijanac, samo meni Rems nije nikakav reper jer je to jedna prosečna ekipa. U 4/5 utakmica bi ih dobili da smo igrali zimus sa njima. Ne znam zašto i kako se pravda uopšte razmišljanje o dolasku igrača 33+ godina a da nije neki Bane Ivanović ili Kolarov, tog ranga.

Setio sam se utakmice sa Sent Etjenom (za koji navijam) i ko može da nadje neka pogleda tu utakmicu da shvati o čemu pričam, ne mogu da se setim sad mnogo utakmica jer nisam ni sanjao da ćemo iz Remsa dovoditi igrače pa nisam obraćao pažnju ali kad bih prelistao našao bih da okačim konkretno da vidite šta se desi kada igra protiv brzog vežnjaka kakvog ima Sent Etjen. Benaser i Mvila su ih pojeli a takvih kao što su njih 2 ima u LŠ na izvoz, to mene jede. Ništa ja loše ne mislim ovim upisima, samo skrećem pažnju da to nije kao što vam je predstavljeno.

На мрежи bm

• Члан ФК
  • Поруке: 3.409
  • Репутација: +843/-1116
« Одговор #1161 послато: 12 Јун 2019, 12:43:33 »
Kafu, Kog igrača, ovako stručno ti predlažeš za mesto defanzivnog veznog, ko bi po tebi bio odlično rešenje? Pošto si očigledno stručan, napisao si da se baviš tim poslom, čini mi se....

Ван мреже Де си Кућо

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 313
  • Репутација: +176/-209
  • 1986
« Одговор #1162 послато: 12 Јун 2019, 12:52:02 »
Док не оду чаушић и(ли) Јовичић дефанзивни везиста нам не треба. Имали бисмо Јованчића, ову двојицу и потенцијално појачање на тој једној позицији. Централног везисту (box to box) осим Вулића чини ми се да немамо тако да би то требао да буде приоритет.

На мрежи solps

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 401
  • Репутација: +189/-143
« Одговор #1163 послато: 12 Јун 2019, 12:56:03 »
Skoro 60 strana ispisano, a doveden jedan igrac. Na pet strana se raspravlja o igracu za koga je dvaput potvrdjeno da nece doci.

На мрежи Team Platin

• Члан ФК
  • Поруке: 81
  • Репутација: +25/-15
« Одговор #1164 послато: 12 Јун 2019, 13:15:11 »
Skoro 60 strana ispisano, a doveden jedan igrac. Na pet strana se raspravlja o igracu za koga je dvaput potvrdjeno da nece doci.
Tacno nam treba Celsi scenario , da nam lupe zabranu transfera , taman da malo rasteretimo i igracki kadar a i Forum ...  :srbinosm:

Ван мреже Kafu

• Звездаш
  • **
« Одговор #1165 послато: 12 Јун 2019, 14:04:27 »
Kafu, Kog igrača, ovako stručno ti predlažeš za mesto defanzivnog veznog, ko bi po tebi bio odlično rešenje? Pošto si očigledno stručan, napisao si da se baviš tim poslom, čini mi se....
Nikada ne volim to da radim ovako javno jer ispada da ponižavam ljude koje naš klub plaća da to rade ali pošto si me pitao evo mojih predloga.

1. Joseph Amoah (Guimareš)
2. Sofyan Amrabat (Club Brugge) - ovo je jedini igrač od navedenih za koje bi morali da se baš otvorimo ali vredi svaki dinar
3. Sulayman Marreh (Eupen)
4. Lazare Amani (Eupen)
5. Rafael Costa (Boavista) -moj miljenik, strašan igrač i neverovatno potcenjen.
6. Pepe (Benfica B)

Imam ih još ako te zanima mogu u PP.

Edit: Izvinjavam se nisam dobro pročitao pa sam pisao za centralne vezne.

1. Jacopo Petriccione (Lecce)
2. Cheick Doukoure (Levante)
3. Daniel Torres (Albacete)
4. Vitaly Janelt (Bochum)
5. Atakan Karazor (Kiel)

Izvinjavam se još jednom
« Последња измена: 12 Јун 2019, 14:21:17 Kafu »

На мрежи bm

• Члан ФК
  • Поруке: 3.409
  • Репутација: +843/-1116
« Одговор #1166 послато: 12 Јун 2019, 15:36:41 »
Nikada ne volim to da radim ovako javno jer ispada da ponižavam ljude koje naš klub plaća da to rade ali pošto si me pitao evo mojih predloga.

1. Joseph Amoah (Guimareš)
2. Sofyan Amrabat (Club Brugge) - ovo je jedini igrač od navedenih za koje bi morali da se baš otvorimo ali vredi svaki dinar
3. Sulayman Marreh (Eupen)
4. Lazare Amani (Eupen)
5. Rafael Costa (Boavista) -moj miljenik, strašan igrač i neverovatno potcenjen.
6. Pepe (Benfica B)

Imam ih još ako te zanima mogu u PP.

Edit: Izvinjavam se nisam dobro pročitao pa sam pisao za centralne vezne.

1. Jacopo Petriccione (Lecce)
2. Cheick Doukoure (Levante)
3. Daniel Torres (Albacete)
4. Vitaly Janelt (Bochum)
5. Atakan Karazor (Kiel)

Izvinjavam se još jednom
Pitao sam te više zbog tvojih komentara i toga da bukvalno niko od predloženih ne valja...da ideš dotle da je igrač kojeg trener želi loš jer je igrao na pozajmicama sa svoje 23 godine (od čega stotinak utaklmica u solidnim ligama).
A onda uđem u profil evo ovog tvog omiljenog ali potcenjenog ("Rafael Costa (Boavista) -moj miljenik, strašan igrač i neverovatno potcenjen") i vidim da sa svojih 28 godina, nije uspeo da spoji ni pola sezone u jednom timu do prethodne sezone, gde je zaigrao u osmoplasiranom timu Lige NOS.
Bez namere da se raspravljam, samo želim da kažem da smo prilično nerealni i nefer prema ljudima u klubu iz ne znam kog razloga, da smo skloni da razapinjemo svakoga, ne znajući pravo stanje stvari, bez želje i volje da damo šansu-posebno nekome ko je zaslužio!

Paušalno ocenjujemo stvari i gledamo na razmišljanja ljudi koji odlučuju i imaju odgovornost.

Jednu ideju je imao Grof, drugu Miloje-prvom su linije stajale visoko i trebao mu je brži štoper, drugi betonira odbranu i forsira tranziciju i treba mu Milunović npr....

Pustimo ljude da rade, nema raloga da u najlepšem periodu kluba posle x godina, dižemo tenziju i pljujemo ih zbog ove ili one želje.

ako treba da ih prozivamo, onda je to zbog bespotrebno punog magacina i rasipanja....ali znamo/naslućujemo razlog pa jbg.

Ван мреже Kafu

• Звездаш
  • **
« Одговор #1167 послато: 12 Јун 2019, 16:32:59 »
Pitao sam te više zbog tvojih komentara i toga da bukvalno niko od predloženih ne valja...da ideš dotle da je igrač kojeg trener želi loš jer je igrao na pozajmicama sa svoje 23 godine (od čega stotinak utaklmica u solidnim ligama).
A onda uđem u profil evo ovog tvog omiljenog ali potcenjenog ("Rafael Costa (Boavista) -moj miljenik, strašan igrač i neverovatno potcenjen") i vidim da sa svojih 28 godina, nije uspeo da spoji ni pola sezone u jednom timu do prethodne sezone, gde je zaigrao u osmoplasiranom timu Lige NOS.
Bez namere da se raspravljam, samo želim da kažem da smo prilično nerealni i nefer prema ljudima u klubu iz ne znam kog razloga, da smo skloni da razapinjemo svakoga, ne znajući pravo stanje stvari, bez želje i volje da damo šansu-posebno nekome ko je zaslužio!

Paušalno ocenjujemo stvari i gledamo na razmišljanja ljudi koji odlučuju i imaju odgovornost.

Jednu ideju je imao Grof, drugu Miloje-prvom su linije stajale visoko i trebao mu je brži štoper, drugi betonira odbranu i forsira tranziciju i treba mu Milunović npr....

Pustimo ljude da rade, nema raloga da u najlepšem periodu kluba posle x godina, dižemo tenziju i pljujemo ih zbog ove ili one želje.

ako treba da ih prozivamo, onda je to zbog bespotrebno punog magacina i rasipanja....ali znamo/naslućujemo razlog pa jbg.
Ja se slažem sa tobom generalno oko toga, mislim da si i razumeo šta sam hteo da kažem, razumemo oboje ideju i Milojevića i Grofa, jedino što ja forum vidim kao mesto gde treba diskutovati o stvarima koje nisu dobre a uvek će ih biti umesto da svi uzmemo i samo da pišemo "bravo", "slepo verujem Terzi i Miloju", "super" i ostale hvalospeve. Ajde da uvek mi budemo taj faktor zbog kog će ipak zastati pre nego li naprave neku glupost sa transferima. Rekao sam da neću više komentarisati Hafeza i toga ću se držati i ovaj put.

Što se Rafaela tiče ja ti preporučujem da pogledaš neku utakmicu Boaviste da vidiš kako igra čovek, čovek uzme loptu na 20 metara od svog gola i poveže kroz 4 kontakta sa loptom napadača sa golom, strašan talenat i tehnika, baš ono što nam fali, zato sam ga pomenuo. Dugo je bio u Brazilu i nije nikako mogao da nadje prodju do prave lige koja mu odgovara.

Znam da i ti i ja imamo najbolju nameru što se Zvezde tiče.  :ziveli2:

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.855
  • Репутација: +1149/-1281
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #1168 послато: 12 Јун 2019, 18:18:33 »
Mozz javlja da Jovelja ide  5.000.000

Ван мреже 3BEP!

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 216
  • Репутација: +104/-215
  • Ко сме,тај може,ко не зна за страх,тај иде напред!
« Одговор #1169 послато: 12 Јун 2019, 19:57:23 »
Mozz javlja da Jovelja ide  5.000.000
Kaki bi bilo bajkovito još neki procenat da ubodemo

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.855
  • Репутација: +1149/-1281
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #1170 послато: 12 Јун 2019, 20:33:57 »
Ako ne uzmemo bar 10,15 % losa priča

Ван мреже Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.065
  • Репутација: +894/-890
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #1171 послато: 13 Јун 2019, 09:40:10 »
Цитат
„Makedonac je nekoliko puta bio blizu potpisa za pojedine ruske ili turske klubove. Međutim, u poslednjih nekoliko sati budućnost Ilije Nestorovskog se promenila. Crvena zvezda je favorit za potpis. Beogradski tm igraće u kvalifikacijama za Ligu šampiona i ekonomski može najviše da ponudi“, piše lokalna štampa u Palermu.

Kladionica prenosi pisanje lokalnih žabara.

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.649
  • Репутација: +2429/-3118
« Одговор #1172 послато: 13 Јун 2019, 09:43:10 »
„Makedonac je nekoliko puta bio blizu potpisa za pojedine ruske ili turske klubove. Međutim, u poslednjih nekoliko sati budućnost Ilije Nestorovskog se promenila. Crvena zvezda je favorit za potpis. Beogradski tm igraće u kvalifikacijama za Ligu šampiona i ekonomski može najviše da ponudi“, piše lokalna štampa u Palermu.

Slične naslove donose i pecijalizovani sajtovi za italijansko tržište. Uz konstataciju da je Crvena zvezda u žestokoj inicijativi, te da presinguje Nestorovskog.

Makedonski napadač je ugovorom vezan za Palermo do 2021. godine. Ipak, klub je u velikim finansijskim problemima, vlasnicima je proritet da ga stabilizuje, a potom pokušaju da naprave ozbiljan rezultat.

Trener crveno-belih Vladan Milojević bio je jasan u razgovoru sa upravom po završetku prošle sezone. Poručio je pretpostavljenima da mu ne dovode klasnog napadača, sve dok neko od špiceva sa platnog spiska ne napusti Marakanu. Za sada Boaći i Pavkov ostaju, ali je transfer Dejana Joveljića blizu realizacije.

Videmo da li će to otvoriti prostor za angažovanje Ilije Nestorovskog... Mada na Marakani nezvanično pričaju da je bivši član Intera iz aprešića u ovom trenutku luksuz koji ne mogu sebi da priušte.

На мрежи ludisever

• Веран као пас
  • Поруке: 594
  • Репутација: +158/-419
« Одговор #1173 послато: 13 Јун 2019, 09:54:09 »
E ovo je pojacanje za tim koji se bori za Ligu Sampiona!

Moja najveca zelja ovog prelaznog roka, verujem da ima oko 1m godisnje tamo, mada sada je ispao iz serije B i ne moze puno da bira.
Verujem da bi nam bio dostupan za 600,700k , ali to je cena za proverenog igraca.

Inace, tip napadaca koji nam treba, solidan u polju, nemilosrdan u zavrsnici.

На мрежи Ian

• Члан ФК
  • Поруке: 7.003
  • Репутација: +4864/-3299
« Одговор #1174 послато: 13 Јун 2019, 10:00:54 »
Pa nije ispao. Ono sto je mozda veci problem od njegove plate je obestecenje koje trazi Palermo, juce negde procitao da je to nekoliko miliona.

На мрежи ludisever

• Веран као пас
  • Поруке: 594
  • Репутација: +158/-419
« Одговор #1175 послато: 13 Јун 2019, 10:13:47 »
Pa nije ispao. Ono sto je mozda veci problem od njegove plate je obestecenje koje trazi Palermo, juce negde procitao da je to nekoliko miliona.

Mislim da je to nerealno, on kolko znam ima ugovor do 2021. ali i ima 29 godina.
Neka realna cena bi bila 1,5m.
A Palermo je jos odavno izbacen iz Serije B zbog krsenja nekih pravila, ne znam da li se to sada promenilo ali Perudja je umesto njih igrala plejof koliko znam.

Ван мреже Kafu

• Звездаш
  • **
« Одговор #1176 послато: 13 Јун 2019, 10:32:26 »
Za Nestorovskog da je obeštećenje 2m ja bih ga platio, odličan igrač sa tonom iskustva. Pod motivacijom bi bio još bolji.
Da se rešimo 2 plate, Čaušića i Boaćija i imaćemo da ga platimo bez problema.

Obe ruke ZA.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 20.730
  • Репутација: +5858/-7462
« Одговор #1177 послато: 13 Јун 2019, 10:43:31 »
Eliot Nes   :mrgreen:

На мрежи Ian

• Члан ФК
  • Поруке: 7.003
  • Репутација: +4864/-3299