• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Летњи прелазни рок 2019

Started by Фити, May 26, 2019, 12:22 pm

Previous topic - Next topic

aleksandarasr

Quote from: Vatrogasac on May 27, 2019, 02:39 pm
Ne znam kako si zakljucio da ja Miloja izuzimam iz kritike?   :biggrin:
Ja ga cenim koliko i ti ali ga nikako ne izuzimam iz kritike,naprotiv smatram da je odgovoran za svakog igraca kako god se on zvao.Samo sam napomenuo da su postojali komentari ko je koga zeleo a vidno je da su neki igraci koji su njegove licne zelje dobili vise nego dobru priliku spram onih dugih zelja ostalih ucesnika prelaznog roka

Tu onda dolazimo do pitanja zasto se slozio sa tim transferima kada je sigurno znao da ce svojim zeljama sigurno pruziti mnogo vecu sansu nego nekima koji je prakticno ni ne dobijaju
Kao sto kazes pristao je na dalje gomilanje iako je i sam javno pricao da mu treba smanjenje igrackog kadra zbog lakseg rada i kvaliteta sto je apsolutno tacno samo nije sprovedeno u delo
Naravo to sto je on sve to prihvatio ne skida druge sa odgovornosti jer oni su tu da paze na finansijski deo price.Sve zelje trenera su apsolutno primarne po meni ali moraju imati neku granicu

Dovodili smo gde smo pretrpani i to nam se obija o glavu i to je neverovatno obzirom da su to sve iskusni ljudi koji se ne bave klubom od juce

Ja se uopste ne iscudjavam sto sportski direktor trazi igraca po svojoj zelji vec se samo nadam da je taj igrac nije neko ko nije trenerova primarna zelja pa ga bez obzira na prihvatanje posalje na tribine jer ce on dovesti svog igraca na tu poziciju.Razumes sta zelim da kazem?
Recimo,dzabe sto je Kosan zeleo Melega i sto ga je Miloje prihvatio kad je na to mesto posle doveden drugi igrac a on skrajnut.Ne mozemo to pravdati necijim zeljama to je po meni neodgovorno poslovanje i tu neko mora da kaze "ej ljudi pa necemo se zajebavati tako,bacamo ogromne pare"

Vise puta sam pominjao da uopste nije cudno da se pogresi i naravno da svi grese pa i mi ali moramo imati neki racionalan nacin kako se igraci dovodo jer ovo u poslednje vreme je reano nabacivanje sa svih strana

Nama su sem Marina i Bena sva najskuplja pojacanja promasaji na bilo koji nacin.Recimo ja licno imam misljenje da pozajmice treba izbegavati.Ne po svaku cenu ali to treba da bude bas neki dobar igrac koji se dovede bukvalno kao instant pojacanje za neku polusezonu ili sezonu koji ce odmah da izdominira a ne da dovedemo Kafua kojeg ocigledno treba vracati u zivot a klauzula za otkup san snova.Jos ga u to vise klupiramo da nista nije ni mogao da pokaze.Veliki igracki i finansijski promasaj i podseticu da nije bilo bas tako da su svi bili odusevljeni,dosta ljudi se zapitalo "gde cemo sad sa njim,puni smo"

Takodje posle ulaska u LS smo reagovali sa Marinom za sta smo svi bili apsolutno slozni i tu nema greske.Covek se isplatio samo tako.Napadaca smo svi ocekivali i trebao nam je ali isto je bilo podeljeno misljenje oko Boacija jer je tamo igrao slabo i uz to je cifra preogromna.Veliki finansijski i igracki promasaj.Za Causica i da ne podsecam,mislim da je bas puno ljudi bilo protiv toga da on dodje jer pre svega nema bas neki kvalitet a sigurno ne vredi ni blizu koliko je placen.Opet ogroman finansijski i igracki promasaj

Stojiljkovic isto,skup promasaj

Jira nije ni dobio sansku a papreno je placen

Ebisilio.Preskupa greska

Sumaila cisto bacanje para

Meleg i Jevtovic nisu bili skupi ali opet greske da se takvi igraci skrajnu

Na kaju i Ivanic koji takodje nije dosao sa ne znam kakvim odusevljenjem jer je sve bila spanska serija i reano preskup igrac koji do sada apsolutno nije opravdao poverenje.

Greske su neizbezne ali ih je previse u kratkom roku i to su uglanom one najskuplje investicije.To jeste problem

Ovo sto sam boldovao je sustina...Nismo dobro odgovorili na odlaske Degeneka (nije doveden igrac slicnih karakteristika), Kristicica (Causic nije ni deo onoga sto je Neno bio, a Jovanca je na zalost pao u formi..)
Meni ipak najvise bode oci cinjenica, da smo od igre koja se zasnivala na brzini po bokovima (Radonja), dosli do toga, da fakticki igramo bez pravih krila (nije da ih nemamo...Jevtovic je ono malo minuta sto je dobio iskoristio+Jirka koga nismo mnogo videli, nakon odlicnih priprema)...Pribeglo se kompromisima, da se mora naci mesto za Ivanica (krilo nikako nije njegovo mesto) i  Bena (na krilu najmanje daje, jer nije krilo)...

Konev

Nista od Spanca.
http://redstarbelgrade.rs/zvezda-bez-planiranog-pojacanja/?fbclid=IwAR1iXzn3_xVF-FsE9HE3maVVe0Jd3BSEio_wiJcnVJXO9wbFswqqQgb81q4
"Овај шпански играч је обавестио челнике клуба из Љутице Богдана да је одустао од селидбе у редове нашег клуба.

Спортски сектор нашег клуба се окреће другим опцијама у вези са појачавањем задње линије за искушења која следе у наредној сезони.

Пратите РСБ и будите у току са свим трансфер актуелностима".

Петар

Quote from: Matuzalem88 on May 27, 2019, 02:46 pm
Kad kažemo ajde da oteramo višak igrača. To kažemo kao "dobar dan". U fazonu lako ćemo da ih išutiramo šimikima u dupe, ali u praksi naravno da nije to tako. Ne možemo sad da idemo na raskide ugovora, ne možemo ni da dajemo sad igrače za bagatelu samo da kažemo da smo ih se ratosiljali. Jbg upali smo u takvu situaciju svojom krivicom. Sve to košta, a mi moramo da izvučemo najbolje po naš klub. Ozbiljan poduhvat će biti uvaliti sve igrače na koje se ne računa i  da sve strane budu zadovoljne.
То ми је све апсолутно јасно. Чак је тешко и не ставити у тим (гледано из угла тренера) играче који по реномеу ''не смеју'' да буду на клупи а камоли ван протокола. А таквих имамо сигурно преко 20. Него смо у овој полусезони могли, ето, да их као неке одмарамо а неке друге као тестирамо за следећу сезону. Такмичарски - распали смо се, а као шлаг на торту је дошао куп и састав, наш као најскупљи и најбољи, којим је Милојевић (осим ако није полудео па да не види да би нпр. Гајић, Јирка и Јевтовић појели гробаре) показао шта нам се десило и шта ће нам се тек десити ако наставимо у истом правцу.

Дакле, јесте и Милојевић одговоран, али не највише. Уосталом, њему је и најврелији кромпир упао у руке. Остали ће, већ, смислити неки интервју...

Да се вратим теми, надам се таквом прелазном року да Гајић, Јирка и Јевтовић буду увек у 18. То ми је неки параметар...

njuma_njuma

Овде су најбољи падали
Овде су најбољи стварани
Овде зидови још причају
О хуку Севера који не престаје
Приђи чућеш бубњева звук
Армије која сложно грми
Овде зидови вечно ће причати
О љубави између ње и нас!

aleksandarasr

Balerina pise, da je Spanac navodno odustao jer je cuo da se plate ne isplacuju redovno...

Baneu

Quote from: Петар on May 27, 2019, 03:32 pm
То ми је све апсолутно јасно. Чак је тешко и не ставити у тим (гледано из угла тренера) играче који по реномеу ''не смеју'' да буду на клупи а камоли ван протокола. А таквих имамо сигурно преко 20. Него смо у овој полусезони могли, ето, да их као неке одмарамо а неке друге као тестирамо за следећу сезону. Такмичарски - распали смо се, а као шлаг на торту је дошао куп и састав, наш као најскупљи и најбољи, којим је Милојевић (осим ако није полудео па да не види да би нпр. Гајић, Јирка и Јевтовић појели гробаре) показао шта нам се десило и шта ће нам се тек десити ако наставимо у истом правцу.

Дакле, јесте и Милојевић одговоран, али не највише. Уосталом, њему је и најврелији кромпир упао у руке. Остали ће, већ, смислити неки интервју...

Да се вратим теми, надам се таквом прелазном року да Гајић, Јирка и Јевтовић буду увек у 18. То ми је неки параметар...
Problem je u tome sto smo kupovali igrace za pozicije koje su nam vec popunjene, a tamo gde nam skripi (krila npr) tu nista nismo uradili, tj doveli smo Jirku, ali dzabe kad covek nema pola sata igre, zbog cega nemam pojma. 
Najlepsi fudbal smo igrali dok smo forsirali igru preko krila, prosle sezone u kval. za LE  smo igrali mozda i najlepsi fudbal u poslednjih 10g, bar po mom misljenju.
🔴 ⚪

Vlada 89

Biće paklen prelazni rok,spojili nas već sa 50 igrača :))
Jače neko ikada
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Raka Baranda

Quote from: Vlada 89 on May 27, 2019, 04:17 pm
Biće paklen prelazni rok,spojili nas već sa 50 igrača :))
Jače neko ikada

Do Jula meseca ima da nas dovode u vezu i sa Suboticem, Ivanovicem, a mozda ce i Luka Jovic da nam se vrati.... :biggrin:

Kafu

Quote from: Vlada 89 on May 27, 2019, 04:24 pm
Minimum minimuma je jedno milionče godišnje :biggrin:

Hahahaha ne bi me čudilo iskreno, meni Kolarov nit smrdi nit miriše što se tiče karaktera, čuo sam razne priče ali igrački kvaliteti nisu upitni, strašno pojačanje bi dobili. On u našoj ligi može da bude najbolji levi bek još bar 3 godine, za Evropu je i sada odličan igrač.

aleksandarasr

Quote from: Kafu on May 27, 2019, 04:20 pm
Sad sam zvao mog prijatelja koji se druži sa Acom i kaže da je postavio minimum minimuma što se para tiče i da ima veliku želju da zaigra kod nas, ako on mene laže onda lažem i ja vas.

Meni ovo deluje skroz realno...Ako gledamo sa aspekta para, covek je dovoljno zaradio, da opusteno moze karijeru zavrsiti u voljenom klubu...Samo ako to zeli...E sad,postavlja se pitanje sta sa Rodicem,koji je produzio ugovor...

dzonidelija

May 27, 2019, 04:33 pm #100 Last Edit: May 27, 2019, 04:38 pm by dzonidelija
Alo i beogradski portal su inače veoma eminentni i renomirani portali  :001_cool:

Šalu na stranu popularni 'Splavarov' bi bio bombetina, al' ne jedna od onih Ivicinih, već baš ona prava. Lik je prošle sezone igrao polufinale LŠ, ove sezone je odigrao preko 40 mečeva za Romu. On lagano može i sledeće sezone da bira klub, jeste da ima 33 godine, al' ako je ove sezone odigrao 40+ mečeva verujem da napolju može da igra barem još 2 sezone.

Ne kažem da ne postoji neka mala mogućnost, ali mislim da je ovo nemoguća misija.

Btw ja sam ovog Španca izgleda za džabe skautirao  :travka:
Dobro nema veze šta je tu je. Dobar je igrač, ali ima ih još. Uveren sam da su skauti i sportski sektor pripremili i opciju B.
Quote from: psychokiller on Jun 07, 2019, 09:36 pm
Информер држава. Информер репрезентација.

Quote from: Drug Član 85 on Jun 17, 2019, 07:12 pm
Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.

strajabre

Ako se ovo ispostavi kao tačno, Rodić može komotno da ostane i da igra kao zamena za Kolarova, ili da počinje u našoj ligi neke mečeve. Hvala Bogu ima utakmica... a i Kolarov nije baš mlađan momak. Ali meni ovo sve deluje kao neka fikcija :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Још давно ко дете ја нашо сам пут, да будем уз тебе и срећан и љут...
🔴⚪️🔴⚪️🔴

saxon

Ne znam zasto se ljudi cinicno smeskaju na ovu vest o Kolarovu. Ako pogledate navijacko opredeljenje, gde je poceo, ko mu je fudbalski otac, te da je slobodan igrac u "iskusnim" godinama, ja verujem da je ovo veoma realna opcija. I pozdravljam. Covek verovatno ima zelju da se vrati u svoju zemlju i karijeru zavrsi u voljenom klubu. Nema tih para koje mogu nadoknaditi igranje pred punom Marakanom u Evropi, pobedu u derbiju i osvajanje titule.

Videlo se kristalno jasno u Ligi Sampiona koliko samo Marin odudara od ostatka ekipe i koliko nam fale iskusni, kvalitetni igraci. Ja bih i Baneta pokusao dovesti. Nema iskoraka bez proverenog kvaliteta. Oni nek guraju Evropu, a kako nebi gubili na trzisnoj vrednosti ekipe, ubaciti par klinaca da skupljaju minute u prvenstvu i kupu.

S obzirom da guramo desne bekove na levu stranu, da se na Hajdina apsolutno ne racuna, te da Rodic igra poprilicno lose i ima dozvolu da napusti klub, Kolarov bi nam dosao samo tako.

estella roja

Не сумњам да га је цимао Терза, стари познаник из ОФК-е, али не заносимо се људи, ово је ипак озбиљна тема. Наша реалност су онај Египћанин и евентуално Младеновић, иако ни за њега нисам сигуран да постоје неке шансе.

bm

Možda eventualno sledeće szone i da razmisli.
Čovek em ima ugovor, em enormnu platu...najbolje da će da raskine ugovor zbog nas.