• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Омладински погон

Started by zika, May 14, 2011, 09:55 pm

Previous topic - Next topic

Delija sa Severa

Dobro da je posao Ilija Babic. Bili bismo debelo hendikepirani da ni on ni Burmaz nisu posli. Morace mali Lazetic debelo da zapne. Ovo mu je prilika da vidi gde se nalazi sa najboljim omladincima na svetu. Jeste mladji 3 pa i 4 godine ali velika skola pre svega za njega. Babic je vec debitovao prosle godine. Utegnuce to  Slavoljub sigurno.
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

saxon83

Ljudi jel ima prenosa omladinaca?

shumar4life

Nema koliko sam primetio. Tj nijedna televizija nece raditi prenos u nemackoj. Pise samo na sajtu Bajerna tekstualni prenos na twiteru
Kilometri svi zbog tebe predjeni,stvorili su pricu o najvecoj ljubavi

Delija sa Severa

Najavili su na Zvezda kinds kanalu prenos iz Minhena. Nadam se da je barem mreza u Nemackoj stabilna i da ce to biti kako treba.
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

NoReason

Zanima me zbog cega samo mi igramo sa igracima godinu dana mladjim?

czvnovi

Kraj meča.
Bajern 0 - 0 Zvezda

Косјерац

Не живим ја сан него своје амбиције и циљеве. Сан сам проживео на ,,Маракани". Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде - Немања Видић

Дејан Радоњић легенда!
Победи Михо!

Red hart

Baš su se lepo borili. Svideo mi se Lukić i goša. Lazetić 2004 godište