• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Бивши играчи и тренери

Started by Вајти, May 14, 2011, 09:27 pm

Previous topic - Next topic

Тони

Quote from: Max on Sep 10, 2019, 07:14 pmPa nije bas Juve svaki vikend, ni Napoli...

Дај немој ме зезати, ко да не знаш о чему причам. За коју год екипу да игра, имаће неупоредиво више јаких утакмица него у Србији. Који ће му ђаво да овде добије 32 од 37 мечева и да му једине јаке утакмице буду ЛШ и дербији. И играће у нормалној атмосфери, а не да се рве са индијанцима који немају пара да одштампају више гарнитура дресова него сваке недеље играју у истим на чијим леђима притом пише име клуба. Ја први не подносим италијански фудбал, али не видим логичан разлог за некога у његовој ситуацији да се враћа у Србију. Имаће 32 кад му истекне овај уговор и седам година озбиљног фудбала иза себе и тада ће већ бити друга прича.

Друлић

E tada će već moći kao Paja Ninkov, iz Tuluza u Zemun, ili kao Biševac u Dudelanž.  ;D
Šalu na stranu, apsolutno razumem njegovu odluku, i on se verovatno nikad neće vratiti, kao i Boško i Basta.
S druge strane, recimo apsolutno ne razumem trenerovo mišljenje o Kataiju, zapravo razočaran sam, ali ajde to je druga tema.
Quote from: dejan80 on Oct 17, 2016, 04:41 pm
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Quote from: Nex on Nov 09, 2016, 03:28 pm
Oj Donalde, Donalde pisi iz Bostona kolko tebi, kolko tebi treba bataljona...

KostaCZV

Grujic strelac u porazu Herte od Majnca.

Nameless

Sep 15, 2019, 03:57 pm #38373 Last Edit: Sep 15, 2019, 03:59 pm by Nameless
https://twitter.com/AFCAjax/status/1173150627846873089

Ајакс честитао Пантели 41-и рођендан.

Чаво

DraganPP

I Filip Djordjevic strelac za Kjevo u Veneciji.

Ma da bre

Ne ulazeći u problematiku, čisto faktografski spominjem da  na Instagramu nije čestitan rođendan Savićeviću, za razliku od Pante i Laze.

no name

Na tviteru su stavili video star par godina tu ima Deja.
Bez obzira kakvo ja misljenje imam i njemy  klub mora da se izdigne iznad misljenja svakog pojedinca. Jedva smo prelezali tu bolest u KK sa Radonjicem.
kupicu svom sinu pravi dres, CRVENO BELI sa brojem 6...

Ja volim tebe ludo, ja volim tebe znaj, i imam jednu zelju, pobedu danas mi daj, Ja zivim samo za tebe, jer ti si meni sve, za slavu Crvene Zvezde za nase pobede!!!

belerofont

Луис Лучо Ибањез пред потписом за мостарски Зрињски.

VladoPD

Luis Ibanez stigao u Mostar!

Mostarci pred sjajnim transferom

Jedno jako poznato lice u svijetu nogometa danas je doputovalo u Mostar.

Luis Ibanez, bivši nogometaš zagrebačkog Dinama te beogradske Crvene Zvezde, stigao je u Mostar.

Ovaj sjajni nogometaš koji igra na poziciji lijevog beka od jula ove godine je bez kluba, a posljednje nastupe bilježio je za turski Trabzonspor. On bi uskoro, ako sve bude po planu i prograu, trebao da postane novi igrač HŠK Zrinjski.

Ibanez je dijete Boca Juniorsa, a u domovini je još igrao za Racing Club. U Evropi je još igrao za mađarski Gyor i turski Karabukspor.

Nema sumnje da će omaleni Argentinac biti veliko pojačanje za Zrinjski i zasigurno jedan od najboljih igrača koji je zaigrao u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Dominator91

Au, otkud on njima, sigurno u BiH ligi do sada nije igrao bolji igrac. :)
Voleti Crvenu zvezdu nije tako mala stvar!