Анкета

Најбољи играч против Напретка био је:

Поповић
1 (0.4%)
Гајић
2 (0.8%)
Савић
1 (0.4%)
Бабић
0 (0%)
Гобељић
0 (0%)
Чаушић
2 (0.8%)
Милијаш
81 (31.5%)
Вулић
11 (4.3%)
Јовељић
80 (31.1%)
Јирка
43 (16.7%)
Вукановић
0 (0%)
Јевтовић
32 (12.5%)
Симић
0 (0%)
Ебисилио
4 (1.6%)

Укупно гласова: 257

Аутор Тема: 37. коло СЛ: Црвена звезда - Напредак 3:0  (Прочитано 22865 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Фити

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 4.413
  • Репутација: +2727/-276
  • Црвено - бели са бројем 6
37. коло СЛ: Црвена звезда - Напредак 3:0
« послато: 15 Мај 2019, 23:13:23 »
СВИ НА СТАДИОН ГДЕ НАМ ИГРА ЗВЕЗДА ШАМПИОН!
« Последња измена: 19 Мај 2019, 21:10:44 Љуба »

Ван мреже Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • РСБ екипа
  • Поруке: 5.349
  • Репутација: +922/-820
  • Ту сам Звездо све док ти постојиш!

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.350
  • Репутација: +5934/-5911
Jedina zelja mi je da poseta isprati velicinu ove utakmice !
Veliki je ovo dogadjaj, poseban dan

Ван мреже sharlon

• Члан ФК
  • Поруке: 135
  • Репутација: +42/-30
Много времена ће проћи да се поново поклопи исти број титула и година групе. Утакмица која ће се препричавати деценијама касније. СВИ на стадион!  :prvak:

Ван мреже DelijaBlok

• Члан ФК
  • Поруке: 284
  • Репутација: +83/-44
Част и привилегија је бити на овој утакмици (спектаклу)!

Ван мреже DenaraFCRS

• Члан ФК
  • Поруке: 1.146
  • Репутација: +806/-741
Сви на стадион! Осећам да ће бити невиђени спектакл! Нека песма грми без престанка, нека свака трибина подсећа на карневалску фешту :prvak:

А ако Бог да, за 10 година да се опет бројке "поклопе".

:cz: :stari grb: :srbijadelije: :ds: :cz linije: :psihodelija: :g7ds:

Ван мреже Conac93

• Члан ФК
  • Поруке: 369
  • Репутација: +107/-174
  • Nebitna, vrlo bitna stvar... 🔴⚪
Danima jedva cekam, ko ce docekati nedelju! Prvo stadion pa posle ulice naseg grada da obojimo u crveno-belo i za kraj na Kalemegdanu festu da napravimo! Nek' grmi jako, Zvezda sampion! 🔴⚪🔴⚪

Ван мреже Стомугромова

• Члан ФК
  • Поруке: 125
  • Репутација: +369/-155
  • Члан KК
Човече, како време лети..! Колико само дана, енергије и емоција...од очаја до незамисливе среће! Ретки су, и готово да не постоје, моменти када си равнодушан! Када смо, крајем деведесетих, као клинци постали опасно загрејани за утакмице нисмо ни слутили колики је пут који ћемо морати да пређемо и шта нас све на том путу чека! Кроз какве смо се све каљуге вукли, шта смо све видели споственим очима, о томе не вреди да се прича и пише! То нико жив не би поверовао. Гурали аутобус, скупљали сићу, бубрези остали на пендрецима, гледали утакмице за које дан данас немам речи...а то је стварно невероватно. Само још нисмо силазили на терен да играмо фудбал уместо играча. И онда кренем да вртим филм, моје скромно и мало навијачко искуство...трибина испод крова, један једини шут у оквир гола у Лучанима, "љуљај Јаворе", џомба голубар, 3:0 на говнету од стадиона, "Братислава наш је град..", левадија и "мрзим хајдук и торциду..", остала ми је патика у блату у Смедереву зајебавали су ме ортаци месец дана, туга у Бордоу, лудило на улицама Солуна, 6 година без трофеја, 10 без "европе", Жигић са 35 метара против Роме, навијање са браћом од Москве до Атине(неки су стигли и до Мадрида), жута штампа и играчи старлетани, прво послератно гостовање у хрватској, вишегодишње тренирање живаца, улица, пријатељства за читав живот...и то није ни хиљадити део онога што су неки прошли! Ни хиљадити! Каквих све има прича и каквих искустава и доживљаја..и то све захваљујући овом Клубу! И док је време летело све брже, ми смо сањарили пун стадион, нека лепша времена. Како је то био добар осећај....."једног дана, видећете, тражиће се карта више..."! Остали су у мени, а верујем и у већини људи који су са нама на стадиону свих ових година, ти исти дечачки снови. И тако наивни и детињасти они и даље буде ту енергију и жељу за нечим бољим. И даље је то такмичарски дух, Звездаштво, мотивација која не јењава и како ствари стоје - никада неће престати! Можда нисмо успели да дочекамо пуну Маракану, али кроз Звезду смо саживели сви заједно, постали другари, пријатељи и браћа на трибини и то је нешто што се мора знати и оставити у аманет генерацијама иза нас. Да знају сви они надолазећи зашто су ту и колико је важно то сачувати и неговати. И само да се издвоји тренутак да се каже једно ОГРОМНО ХВАЛА, НАЈВЕЋЕ ДО САДА свима који су омогућили да се данас са осмехом на лицу сећамо тих времена, јер иако није било лако било је вредно проживљавања не једанпут, већ 100 пута изнова и изнова! Сећам се једном ми је један старији другар са трибине рекао - "Све у животу можеш да вратиш...Здравље - разболиш се, па се излечиш; Новац- изгубиш, па зарадиш; Љубав - прође, па нађеш нову; Међутим само једну ствар никада нећеш моћи - а то је време!"...а ја бих га због Звезде враћао још најмање милион пута! Па макар то била и патика у блату...

СРЕЋНА 30та ТИТУЛА и 30 ГОДИНА НАЈБОЉОЈ НАВИЈАЧКОЈ ГРУПИ НА СВЕТУ! Видимо се на стадиону Браћо!

Ван мреже Pinki

• Члан ФК
  • Поруке: 397
  • Репутација: +168/-44
  • Са нама се може све што се пожели!

Trideset godina
Trideset titula
U nedelju mi
Da slavimo svi!

:vitez:

Da ne nastavimo trend brukanja sa posetom i da proslavimo onako kako samo mi znamo.

Ван мреже уикзакрње

• Члан ФК
  • Поруке: 146
  • Репутација: +220/-123
Добар упис...баш је дугачак пут био до оваквог дана што нас чека. Баш дугачак и посут трњем,ал се газило пуном паром,издржало се све и свашта па смо ову недељу итекако заслужили! 30-30!!!

Ван мреже Наполитанац

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 233
  • Репутација: +216/-33
  • Нема дана,а да не мислим на тебе!
Ова утакмица се НЕ СМЕ пропустити, буквално се све отказује шта се има за недељу и долази се на стадион, оваква два јубилеја су се сад поклопила и веома могуће више никад (морали би да вежемо 10 титула у наредних 10 година па да славимо 40-40), славимо фактички и титулу из 1946. године, људи који већ дуже времена нису са нама на овом свету, а који су искрварили на блатњавим теренима ратом опустошене земље, људи који су нам донели прву титулу и поставили темеље највећем клубу на Балкану, гледаће са небеса спектакл на Маракани који ће између осталог бити и њима у част!

Прослава прошле године је била феноменална, лудница тотална, сви који су били на стадиону а и на улицама после меча знају сцене, шта се све дешавало, емоције, поглед са Калемегдана а оно горе новобеоградски блокови од бакљада у даљини, горе бакље по крововима зграда, ватромет у даљини у Земуну, бакљада на Бранковом, играчи попети на Победника, машу барјацима, пале бакље, општа екстаза и лудница, најјача журка на којој сам био, убедљиво.

У недељу мислим да можемо да пробијемо лимите и направимо још већу лудницу, слику за памћење коју ћемо препричавати годинама, деценијама, нашим поколењима.

У недељу постоји само једно место - стадион Рајко Митић!

Да се слави до дубоко у ноћ, да се спремимо за финално овосезонско општење по прекопуташима па да се полако спремамо за јул и нове европске походе!  :vitez:

Ван мреже МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 3.794
  • Репутација: +2139/-660
  • Волим ЦЗБГ!

Ван мреже La mano de Dios

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 255
  • Репутација: +175/-18
Idemo da napunimo stadion u nedelju! Pregrst je motiva i razloga. Sportskih i navijackih.

Ovo je istorijska sezona gde smo se, napokon, vratili tamo gde nam je mesto.

Jubilarna godisnjica velike navijacke grupe. Bio sam, secam se, na 10-om rodjendanu u Pioniru protiv Zalgirisa, kad smo dobili buduceg prvaka Evrope u basketu, pa kako propustiti 30. rodjendan u sezoni kad smo tukli verovatno buduceg sampiona u fudbalu?

Na terenu bih ipak vise voleo da starteri odmore za finale kupa. Bitno je samo da se pojavi Nenad Milijas i bude pozdravljen kako dolikuje.

SVI NA MARAKANU! CRVENO BRATE MOJ!

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.350
  • Репутација: +5934/-5911

Ван мреже samo ti...

• Члан ФК
  • Поруке: 544
  • Репутација: +331/-255
Kad  ako ne sad , PUN STADION.

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 1.050
  • Репутација: +815/-376
  • Да живим не могу без ње
Колико год људи дошло, а надам се да ће бити пун стадион, треба искористити прилику да се нађе начин и приђе људима који не долазе редовно. Више то не треба да буду пароле и анкете клуба, већ нека акција озбиљна и јака, акција која ће да повеже све Звездаше да се врате кући, на стадион.
Надам се да таква акција може да се реализује кроз промоцију чланства па да од лета имамо 25 хиљада чланова.

Очекујем спектакл до сад невиђен јер Звезда има најбоље навијаче који знају да направе спектакл. То више није нека титула, то је 30. титула и 30 година најбоље групе на свету, доследне, упорне, верне. Толико је најављивана ова утакмица, ишло се из кола у коло, из спектакл у спектакл, фалили су људи зато очекујем у недељу да стадион пукне!
Off Topic

На мрежи NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.358
  • Репутација: +541/-410
Очекујем паролу (а и више) за модерну легенду нашег клуба Ненада Милијаша. Против Черномореца сам псовао људе око себе кад је кренуло оно скандирање "Милијаш напоље". Не знам да ли су навијачи Црвене Звезде икад били толико дрски да тако јавно прозивају једног играча ма какав он био, а било је кроз историју много, много горих који су дали клубу далеко, далеко мање. Некако се тих дана у јавности припремао терен за тако нешто и навијачи су попушили ту причу, као што су неколико година касније попушили још једну причу. Звиждање на утакмицама је увек било прихватљиво и разумљиво, али баш сам се осећао одвратно тад јер ми је Милијаш због смисла за фудбал увек био један од омиљенијих играча у тим тмурним годинама. Не кажем, јесте то прозивање дало резултате, већ следећи меч који је играо било је ту уклизавања, више залагања, итд, али сам био стварно затечен. Због свега тога, човек заслужује да му се посвети један део навијања.

Ван мреже Nervozni postar

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 187
  • Репутација: +117/-52
Много времена ће проћи да се поново поклопи исти број титула и година групе. Утакмица која ће се препричавати деценијама касније. СВИ на стадион!  :prvak:

Kućo, vidimo se za deset godina  :prvak: :prvak:

На мрежи Uvekuzzvezdu

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.386
  • Репутација: +984/-1425
Biće preko 30 000 sigurno ako ne bude kiše... samo jedno nebi volio ,da kao prošle godine 30% ljudi ode poslije prvog poluvremena..da mi je neko rekao 2012-13 god da ćemo zadnjih 6 godina imati 4 tj 5 titula nebi mu vjerovao...čak sam se pitao dali ću dočekati treću zvjezdicu... sada se nadam da ću doživjeti i četvrtu... neka nam je sretno Cigani !!!

Ван мреже stanarevic

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 41
  • Репутација: +24/-12
Зна ли неко да ли постоји опција електронског преузимања карата? Немамо сезонске, а ове бесплатне морају да се преузму пре уласка - верујем да ће у недељу и без тога бити гужва...