• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

1/2 Купа Србије, 2. утакмица: Младост - Црвена звезда 0:0

Started by Косјерац, May 10, 2019, 08:36 pm

Previous topic - Next topic

shumar4life

Quote from: Vlada 89 on May 14, 2019, 11:17 pm
Nema države u Evropi da se polufinale kupa igra ovoliko kasno,sami su zakuvali zbog termina

[spoiler]Rusija[/spoiler]
Kilometri svi zbog tebe predjeni,stvorili su pricu o najvecoj ljubavi

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

shumar4life

Nisi mnogo omasio. A u pravu si 100%..ludilo je igrati ovako kasno polufinalni mec
Kilometri svi zbog tebe predjeni,stvorili su pricu o najvecoj ljubavi

komandir 32

Ако су тачни наводи Спортског Журнала везано за нашу поставу за данашњу утакмицу, онда ми стварно Милоје није јасан. Због чега најјачи састав у ситуацији кад имамо предност од 4 - 1 из првог меча? Јевтовић, Вулић и Ебесилио су апсолутно заслужили да играју данас.... Оваквим потезима сигурно се ствара непотребно незадовољство! Генерало ако постоји нека замјерка Милоју онда је то свакако МАЊАК РОТАЦИЈЕ у екипи!!! Сигурно да је било простора за пуно више ротација!

Vlada 89

Pa ne može Marin da pravi pauzu od 20 dana i onda istrči protiv groblja u finalu kupa
Protiv Kruševljana će igrati rezervisti
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Косјерац

Quote from: komandir 32 on May 15, 2019, 09:46 am
Ако су тачни наводи Спортског Журнала везано за нашу поставу за данашњу утакмицу, онда ми стварно Милоје није јасан. Због чега најјачи састав у ситуацији кад имамо предност од 4 - 1 из првог меча? Јевтовић, Вулић и Ебесилио су апсолутно заслужили да играју данас.... Оваквим потезима сигурно се ствара непотребно незадовољство! Генерало ако постоји нека замјерка Милоју онда је то свакако МАЊАК РОТАЦИЈЕ у екипи!!! Сигурно да је било простора за пуно више ротација!

Verovatno najjači sastav danas.

Не живим ја сан него своје амбиције и циљеве. Сан сам проживео на ,,Маракани". Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде - Немања Видић

Дејан Радоњић легенда!
Победи Михо!

miki96

Quote from: Vlada 89 on May 15, 2019, 09:50 am
Pa ne može Marin da pravi pauzu od 20 dana i onda istrči protiv groblja u finalu kupa

Čini mi se da je na proslavama uvek izvođen najjači sastav

Vlada 89

komandir 32

Quote from: Vlada 89 on May 15, 2019, 09:50 am
Прихватам да си за Марина управу, али зашто Јовичић а не Вулић зашто Бен а не Јевтовић зашто Родић а не Хајдин.... Да не набрајам даље имао бих много ових "зашто"!!!!

МилошТЦЗ

Има ли форумаша из Лучана или околине? Какво је стање?

Quote from: Ужичанин on May 23, 2019, 10:47 pm
Навијачи на трибину, певачи у гранд, а фудбалери на терен.

dragisaaa

"Život ponekad liči na crtež nekog ludaka..."

ПУРС

urosbg

Увек треба да игра најјачи састав, а на осталима је да се кроз тренинге и пријатељске утакмице наметну шефу за први тим. У Србији сви све знају боље од мајстора, лекара, тренера, није ни чудо што после тренер хоће да оде.
Свих деведесет и надокнада времена, цео свој живот ми дали смо за тебе, нападај храбро па како буде буде...

marakana11

Quote from: komandir 32 on May 15, 2019, 09:46 am

Мислим да Милоје, као и играчи схватају куп веома озбиљно, и да једноставно морају да га победе. Није толко велико изненђење знајући стил Милојевића. Увек игра најбољу екипу и са чињеницом да је ово задњи циљ који морамо да испунимо, једноставно морамо да победимо.

Мислим да ће бити ротације за задњу утакмицу у лиги на Маракани, и да данашњи тим ће највероватније скоро бити исти у финалу купа.
Од малена, урезано у срце.
Увек уз тебе. Кроз најбоље. Кроз најгоре.
Да ли то била трећа лига или прва,
На целом свету, само је једна Црвена Звезда.