Анкета

Најбољи играч против Младости био је

Борјан
125 (72.7%)
Стојковић
1 (0.6%)
Милуновић
0 (0%)
Бабић
1 (0.6%)
Родић
4 (2.3%)
Јовичић
18 (10.5%)
Јованчић
3 (1.7%)
Иванић
1 (0.6%)
Бен
0 (0%)
Марин
10 (5.8%)
Павков
5 (2.9%)
Вукановић
0 (0%)
Вулић
1 (0.6%)
Гобељић
3 (1.7%)

Укупно гласова: 172

Аутор Тема: 1/2 Купа Србије, 2. утакмица: Младост - Црвена звезда 0:0  (Прочитано 10500 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже wolf

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.644
  • Репутација: +2235/-20998
  • Jedina ljubavi zivota mog !!!
Одг: 1/2 Купа Србије, 2. утакмица: Младост - Црвена звезда 0:0
« Одговор #100 послато: 15 Мај 2019, 22:51:12 »
To je najdebilniji spin i laz da je neko ovde popusio pricu o tituli, sto se sramote tice, ima nekih koje je sramota vracara i ima drugih djonovaca. To sto ljudi ne vole da dobijaju uz sumnjive penale ne znaci da su pali pod groboski spin.
« Последња измена: 15 Мај 2019, 23:44:14 wolf »

Ван мреже Conac93

• Члан ФК
  • Поруке: 369
  • Репутација: +107/-174
  • Nebitna, vrlo bitna stvar... 🔴⚪
« Одговор #101 послато: 15 Мај 2019, 22:53:18 »
Pojavljuje se price o pomeranju finala za Beograd.. Ima li ko neki info?

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 21.188
  • Репутација: +5975/-7806
« Одговор #102 послато: 15 Мај 2019, 22:56:15 »
Кад сам видео да им тону копачке у траву знао сам да ће бити овако како је било!Ал можете поново да погледате ако нисте приметили и видећете то исто-негде им се копачке нису виделе од траве а на другим местима је било добро!За го ку..а.с није вредео овај терен и кад год је тако ми немамо игру!Како то изгледа када је лош терен се најбоље види на покушају Марина да лобује голмана које није успело баш због траве!
У сваком случају-добра је ствар да смо решили ову утакмицу у првој утакмици!
А сад да згазимо глодаре и узмемо дуплу круну на најлепши начин!
ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
Brate pričamo o tim terenima već koji put ove polusezone kao problem.Te iste terene imali smo i prošle sezone pa smo izgledali daleko bolje
Igrali smo mi loše i na Marakani a teren je savršen.
Mogli smo da dobijemo 3,4 gola od njih pa ne vidim da je njih sprečio teren

Već nedeljama i mesecima se ponavlja ista priča a mi igramo loše pa igramo.Nije stvar rezultata i uspeha koji smo postigli jer time su svi zadovoljni i zahvalni ali u ovu ekipu uloženo je suviše novca da bi izgledala ovako

Ван мреже Стомугромова

• Члан ФК
  • Поруке: 125
  • Репутација: +369/-155
  • Члан KК
« Одговор #103 послато: 15 Мај 2019, 23:06:02 »
Људи....ајде једна ствар само...ако неко може да закатанчи ово колико вечерас и да се одмах отвори тема за 19.05. Овде је мање-више све речено. Имамо толико тога позитивног да пишемо, очекује нас нешто што није виђено у навијачком свету! Биће вам времена за цмиздрење и кукумавчење о игри и појачањима, али ајде сада да се уради коначно нешто добро! Да пробамо за ова 3 дана да мало подигнемо атмосферу и анимирамо људе око нас. Немојте да ово оде на 15 страна, а да на теми о прослави 30те титуле и 30 година Делија не буде исписано ни 5 пред почетак утакмице. Мислим да смо ми који смо годинама ту заслужили барем толико..!

Ван мреже marakana11

• Члан ФК, Члан КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 592
  • Репутација: +581/-113
  • Од малена...
« Одговор #104 послато: 15 Мај 2019, 23:07:49 »
Људи....ајде једна ствар само...ако неко може да закатанчи ово колико вечерас и да се одмах отвори тема за 19.05. Овде је мање-више све речено. Имамо толико тога позитивног да пишемо, очекује нас нешто што није виђено у навијачком свету! Биће вам времена за цмиздрење и кукумавчење о игри и појачањима, али ајде сада да се уради коначно нешто добро! Да пробамо за ова 3 дана да мало подигнемо атмосферу и анимирамо људе око нас. Немојте да ово оде на 15 страна, а да на теми о прослави 30те титуле и 30 година Делија не буде исписано ни 5 пред почетак утакмице. Мислим да смо ми који смо годинама ту заслужили барем толико..!

:ziveli2:

Биће пакао на стадиону! АЈМО ДЕЛИЈЕ!

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.930
  • Репутација: +5240/-4617
« Одговор #105 послато: 15 Мај 2019, 23:16:43 »
To je najdebilniji spin i laz da je neko popusio pricu o tituli, sto se sramote tice, ima nekih koje je sramota vracara i ima drugih djonovaca. To sto ljudi ne vole da dobijaju uz sumnjive penale ne znaci da su pali pod groboski spin.
Druze, ne zivis ovde, pojma nemas sta pricas, sta se pricalo po ulicama Beograda tih dana, nemoj ti da pricas sta je debilno a sta ne. Ne znam koja sramota sa Vracara samo me to zanima? I ne znam da li si upoznat da smo mi mozda i jedina grupa pa sigurno sa ovih prostora koja je sama sledecu utakmicu izbacila parole da necemo takve utakmice i titule?

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 1.050
  • Репутација: +816/-376
  • Да живим не могу без ње
« Одговор #106 послато: 15 Мај 2019, 23:21:43 »
Шта ја видим из утакмица овог пролећа?

Видим да нам је одбрана одласком Дегенека ослабила поприлично, данас ме је Милуновић толико изнервирао ноншалантним враћањем лопте Бабићу из које је никла контра из које је могао да падне гол. Жуле је дефинитивно бек бр. 3 у овој екипи, не видим његов допринос као у првој сезони. Родић је дечко тотално ван форме, што је и логично толико повреда и годину и 9 месеци без паузе. Бабић је штопер који обећава и уз ког треба да градимо одбрану.
Борјан је почео да иритира одуговлачењем, можда је то мој утисак јер сам био љут због игре данас па ми је све сметало.

Е сад везни ред Бакула је данас био најбољи, Јованчићева улога у последњих 3 месеца ми некако нема смисла као да је боље када улази као џокер него када треба да буде главни на том делу терена.
Тројка Марин Бен и Иванић не може заједно јер немамо продор по боку, нема центаршута на Павкова једноставно фали крилни играч.
Марин нема потребе да се против Лучана, ма ни против било које друге екипе, враћа до штопера по лопту и зато сам написао горе да Јованчићева улога више нема смисла. Марин је потребан у последњој трећини терена где треба да спаја или да завршава, беспотребно се троши повратком на нашу половину.
Бен... по мени на лето треба да га продамо, ако можемо лепо да зарадимо. Нема га у игри ја не видим његов допринос, недостаје нам по тој страни игра један на један, центаршут, да неко развуче противничку одбрану. Његова игра се своди на леву ногу, што по десној страни је лимитирано у односу на супротну. Од играча који је био један од најбитнијих шрафова до тога да се не види његова улога.
Иванић за сад немам неко мишљење, није то лоше али мислим да се та тројка гуши међусобно то би могло да функционише само ако би Марин играо по левој страни у средини био Бен а десно Иванић, овако... Не води никуда.

Павков данас безвољан.
Није ми јасна идеја са Гобељићем у тренуцима када нам треба крилни играч попут Јевтовића, нит су они нас разбијали по десној страни па да се ојача ту.
Логичније ми је било да изаћу Бен и Иванић, а да их замене Јевтовић и Вукановић сигуран сам да би то дало резултата у нападу и да би растеретили одбрану нашим нападима.

Милојевићева идеја се више не види, нешто се ту изгубило, шта је у питању не знам... Надам се да је наведени проблем настао због нагомилавања играча и да ће то неко приметити и олакшати и буџет али и конкуренцију.
У економији је то случај фрагментисаног тржишта који треба консолидовати, да појединци са клупе имају битније улоге а не маргиналне услед пренагомиланог играчког кадра.

Гледам после утакмице, сви су насмејани као да су одиграли сјајну утакмицу,и лепо је то али ја када сам играо никада нисам излазио насмејан а да знам да то није било добро. Морамо да се тргнемо сви заједно и они доле и ми горе, летаргија прелази са трибина на терен полако.

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
« Одговор #107 послато: 15 Мај 2019, 23:29:10 »
Druze, ne zivis ovde, pojma nemas sta pricas, sta se pricalo po ulicama Beograda tih dana, nemoj ti da pricas sta je debilno a sta ne. Ne znam koja sramota sa Vracara samo me to zanima? I ne znam da li si upoznat da smo mi mozda i jedina grupa pa sigurno sa ovih prostora koja je sama sledecu utakmicu izbacila parole da necemo takve utakmice i titule?

Јесу биле приче како смо блиски овима и онима и како су нам обезбедили титулу, и да било је много Звездаша који су насели на то.

Такође се сећам врачара после врачара када је био најмасовнији одлазак наших навијача на тај стадион па смо услед немогућности уласка на нашу тирбину, због препуњености, направили коп прекопута. Па се писало тада "ветар у леђа да ти даје", била је добра клима и фино попуњен стадион, тако да није почела тада да опада посета и нису тада људи почели да не долазе јер ето сумњиво освајамо титулу. Поготово не јер чини ми се да смо те сезоне имали 26 бодова више од вечитог ривала.

Ван мреже wolf

• Члан клуба
  • Модератор
« Одговор #108 послато: 16 Мај 2019, 00:21:46 »
На форуму људи нису насели на већ намештену титулу 2017. године, већ су били незадовољни огромним нерадником на клупи, који нас је те сезоне укаланио и којем су играчи у 60-ом минуту избацивали лопту у аут, само да дођу до предаха, јер нису имали снаге ни за једно полувреме.

@ drug zvezdani

Ne razumem cemu prica o ulicama beograda i spinu po istim kad si napisao sta si napisao pa dobio odg iznad? Moj odg je bio vezan za ispinovane ljude ovde, znaci netacno.

Gde sam ja sta lose rekao o parolama nakon te utakmice na vracaru?  Bile su apsolutno na mestu.

Ljudi ovde takodje nisu pali pod spin busanja u grudi umesto mukotrpnog rada koji evo vidimo kako rezultira poslednjih dve godine. Gle cuda, rasprava o spinu je i krenula od tog trenutka, odnosno nerada prethodnika kako bosko lepo napisa.

Previse sebi dajes za pravo. Prozivas ljude gde zive, meris svaciju ljubav prema klubovima sd, vredjas ljude, nazivas svakakvim imenima i jos mnogo toga. Ujedno, tebe ljudi niti pitaju gde zivis, ni sta radis, nista, jer znaju da postuju ljude itudju privatnost za razliku od tebe a ocigledno i jos nekih. Na kraju, ako ti je ovde toliko lose, imas i druga mesta na internet nebu gde mozes da prosipas svoj vokabular i da vodis svoje imaginarne bitke. Ovde nam svakako neces faliti., mada te i ovako ljudi kuliraju jer su skontali da ne vredi komunicirsti sa tobom jer to ne znas da radis jer pre svega jedino je tvoje misljenje ispravno. A ovo je forum, ljudi razmenjuju misljenja i u vecini slucajeva normalno komuniciraju, za razliku od tebe koji svoj stav nameces kao jedini ispravan.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.930
  • Репутација: +5240/-4617
« Одговор #109 послато: 16 Мај 2019, 00:31:22 »
@ drug zvezdani

Ne razumem cemu prica o ulicama beograda i spinu po istim kad si napisao sta si napisao pa dobio odg iznad? Moj odg je bio vezan za ispinovane ljude ovde, znaci netacno.

Gde sam ja sta lose rekao o parolama nakon te utakmice na vracaru?  Bile su apsolutno na mestu.

Ljudi ovde takodje nisu pali pod spin busanja u grudi umesto mukotrpnog rada koji evo vidimo kako rezultira poslednjih dve godine. Gle cuda, rasprava o spinu je i krenula od tog trenutka, odnosno nerada prethodnika kako bosko lepo napisa.

Previse sebi dajes za pravo. Prozivas ljude gde zive, meris svaciju ljubav prema klubovima sd, vredjas ljude, nazivas svakakvim imenima i jos mnogo toga. Ujedno, tebe ljudi niti pitaju gde zivis, ni sta radis, nista, jer znaju da postuju ljude itudju privatnost za razliku od tebe a ocigledno i jos nekih. Na kraju, ako ti je ovde toliko lose, imas i druga mesta na internet nebu gde mozes da prosipas svoj vokabular i da vodis svoje imaginarne bitke. Ovde nam svakako neces faliti., mada te i ovako ljudi kuliraju jer su skontali da ne vredi komunicirsti sa tobom jer to ne znas da radis jer pre svega jedino je tvoje misljenje ispravno. A ovo je forum, ljudi razmenjuju misljenja i u vecini slucajeva normalno komuniciraju, za razliku od tebe koji svoj stav nameces kao jedini ispravan.
To ti je ono, dosao si sa loptom u nase dvoriste da se igras, ko si ti? Jebi ga, kako pustas ove da vredjaju nas klub, tako ces da pustas i da trpis mene koji ce da vredja njih, to ti je zacarani krug, pa neko ce da popusti na kraju. Nije ovo prvi forum koji se dovodi u red po ovom pitanju. Ja ne bi nikada nista rekao da ne znam da odsustvo od kluba na nedelju dana vec coveku muti razum i ne moze da pohvata stvari na pravi nacin, a kamoli da si negde drugde zivis, i dobijas informacije ma i da su iz prve ruke, nije to to. Ovde se na dnevnom nivou promene stvari po 2-3 puta. Oni koji su tu 24 sata znaju sta pricam. A moj cilj i jeste da bude sto vise takvih. E kad ih bude, videces kako se lako prica i komunicira, kako se ljudi mnogo vise razumeju medjusobno. Jer znaju sta pricaju, tu su, osecaju. Inace nicija privatnost me ne interesuje niti izigravam nekog inspektora ovde. Ali da bi ogolili istinu, moramo da dodjemo do nje, a ovo je jedini put. Bolan ali jedini moguci. Ja umem da pricam lepo, umem da pisem stvari drugim tonom, ali to izgleda niko ne vidi. Kako malo krene neki drugi ton, odmah hoce ljudi da se svadjaju eto ih, svako se nasao za nesto uvredjen. Na kratke staze ovo deluje kako deluje, na duge polako, videce se vec.

Ван мреже wolf

• Члан клуба
  • Модератор
« Одговор #110 послато: 16 Мај 2019, 00:56:51 »
Opet spinujes. Ovde nema vredjanja, vredjanja se obicno brisu i sankcionisu, vredjanje je ono sto ti radis, a ovo ovde sto se pise je kritika i to moze biti za diskusiju, kad i da li je potrebna ista. Znaci jedino ti vredjas ovde na veliko od samog starta, sto prvo nije fer a drugo bas je nisko i nekulturno.

Ono sto treba da shvatis je da je forum zdrav i potpuno u redu i ja znam da se to kosi sa tvojim misljenjem al to je vec do tebe. Tako da, pretvarati ovo mesto i sve ono sto ga krasi deceniju i vise u neko drugo, malo teze ce ici ili skoro nikako. To je sto se tice i kratkih i dugih staza.

To o pomucenom razumu mozes da preslikas na 90% zvezdasa ako tako gledas i vecina su u domovini. Ali to je tvoj nacin gledanja i ne pada mi na pamet da ga menjam.

Tebi je svakako tesko da prihvatis da svi mi ovde volimo zvezdu, neko na ovaj ili onaj nacin, dal kroz euforiju, dal kroz kritiku i zabrinutost,  al cim nije po tvom nacinu onda on jbg i nije nas.

Ван мреже samo ti...

• Члан ФК
  • Поруке: 548
  • Репутација: +331/-257
« Одговор #111 послато: 16 Мај 2019, 01:06:18 »
Da se razumemo ovde niko ne kaze , bar ja mislim, da nama ovde ne treba analiza utakmice . Meni bar su mnogo dobre od nekih forumasa , volim da procitam neciju analizu i imas osecaj kao da gledas reprizu utakmice , vrhunskih upisa ima . 
Negativnih komentara kad su na mestu na racun igraca pa to je poenta ovog foruma .
Samo nije u redu opet kazem , bar ja mislim , da posle odbrane titule, dobre sezone u Evropi, dosta dobrim igrackim kadrom , finala kupa  i utakmice revansa polu- finala  kupa 0:0 krenuti  po platama , nekim sto pevaju sa navijacima , treneru( to je tek prica za sebe ) kao sramota  kako igraju .
Ti stavovi nisu stavovi ljudi sa stadiona . Ljudi koji dolaze na stadion znaju da cene i trenera i trud znaju i da kude ali znaju kad i kako , stice se utisak da gledajuci forum milsis da je stanje i na stadionu isto  ali nije .  Ovde ljudi daju sebi za pravo da budu kriticniji od ljudi koji su tu "non stop".
To ne ide tako . Kad nas bude na stadionu 25-30000  i  onda ovde ovoliko ovih kriticara to ce onda da bude zvezdaska stvarnost , ovako ljudi koriste zvezdaski forum i pazi kazu Zvezdinim navijacima idi odavde i onako smetas svima, krajnje bezobrazno ko god da je . 
Druze to sto je neko duze na forumu ili mozda od osnivanja mu ne daje pravo da tako prica . Ovo nije forum b92 ili caskanje nego forum vezan za Zvezdu i predstavlja dobar deo zvezdaskog mnjenja i o tom forumu ce odlucivati valjda ljudi koji su u toku desavanja u bilo kom obliku dal kao navijac sa zapada , istoka ili kao clan grupe Deljie ali neko ko je tu .
Zbog  odgovornosti i tezine koju nosi ovaj forum a ima je  ,  i zbog imena koje povezuje nas sve  ovo vise nine tvoj, njegov ili neciji forum  .
Bar tako bi trebalo da bude tj znam da jeste jer znam dosta ljudi sa obe strane bas dobrih i iskrenih zvezdasa , navijaca kako god . 
Mislim na ovu uredjivacku stranu i navijacku .
Nema potrebe za tim teranje ljudi koji su na stadionu na glas ljudi koji zvezdu prate iz stampe ili kako god i svakodnevnog izvestaja  opet nemas istu tesinu kao neko ko je na istoku  medju onih par hiljada .

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
« Одговор #112 послато: 16 Мај 2019, 01:18:52 »
To ti je ono, dosao si sa loptom u nase dvoriste da se igras, ko si ti? Jebi ga, kako pustas ove da vredjaju nas klub, tako ces da pustas i da trpis mene koji ce da vredja njih, to ti je zacarani krug, pa neko ce da popusti na kraju. Nije ovo prvi forum koji se dovodi u red po ovom pitanju. Ja ne bi nikada nista rekao da ne znam da odsustvo od kluba na nedelju dana vec coveku muti razum i ne moze da pohvata stvari na pravi nacin, a kamoli da si negde drugde zivis, i dobijas informacije ma i da su iz prve ruke, nije to to. Ovde se na dnevnom nivou promene stvari po 2-3 puta. Oni koji su tu 24 sata znaju sta pricam. A moj cilj i jeste da bude sto vise takvih. E kad ih bude, videces kako se lako prica i komunicira, kako se ljudi mnogo vise razumeju medjusobno. Jer znaju sta pricaju, tu su, osecaju. Inace nicija privatnost me ne interesuje niti izigravam nekog inspektora ovde. Ali da bi ogolili istinu, moramo da dodjemo do nje, a ovo je jedini put. Bolan ali jedini moguci. Ja umem da pricam lepo, umem da pisem stvari drugim tonom, ali to izgleda niko ne vidi. Kako malo krene neki drugi ton, odmah hoce ljudi da se svadjaju eto ih, svako se nasao za nesto uvredjen. Na kratke staze ovo deluje kako deluje, na duge polako, videce se vec.

Off Topic
Ајде да пробам са питањем можда добијем одговор, је л' то оно место на ком један човек убеђује друге како је навијање, не на овом него претходном, дербију било одлично?
Нажалост је од тог места остало само име, људи не желе да пишу тамо јер им се на овај начин прилази. Када кажем овај то је ово како се ти овде понашаш.
Е па  има нас овде који смо 24/7 ту за клуб, што на утакмицама што укључивањем клуба у разне сфере живота како би дошао до људи а све то ЗБОГ ЉУБАВИ као и ти,  па се не слажемо са таквим опхођењем твојим овде према људима. Уразуми се човече, то што пишеш нема поенту.

Ван мреже Лазар26

• Члан ФК
  • Поруке: 5.285
  • Репутација: +3175/-1849
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #113 послато: 16 Мај 2019, 01:26:34 »

Читав други део првенства је одигран далеко испод могућности и зато је посета на стадиону очајна.
Jes, zato ce sad na dzabe ulaz doci ljudi kao na svim prethodnim utakmicama zajedno.

Ван мреже cuburac

• Члан ФК
  • Поруке: 808
  • Репутација: +685/-366
  • Ultra kutlača
« Одговор #114 послато: 16 Мај 2019, 01:28:09 »
Off Topic
Ајде да пробам са питањем можда добијем одговор, је л' то оно место на ком један човек убеђује друге како је навијање, не на овом него претходном, дербију било одлично?
Нажалост је од тог места остало само име, људи не желе да пишу тамо јер им се на овај начин прилази. Када кажем овај то је ово како се ти овде понашаш.
Е па  има нас овде који смо 24/7 ту за клуб, што на утакмицама што укључивањем клуба у разне сфере живота како би дошао до људи а све то ЗБОГ ЉУБАВИ као и ти,  па се не слажемо са таквим опхођењем твојим овде према људима. Уразуми се човече, то што пишеш нема поенту.
nema poentu ni da ljudi ovde placu posle 50 i nesto utakmica bez poraza. Sve filozof do filozofa. Eto, meni ceo zivot smeta kada neko ko nije redovan na stadionu prosipa pamet, jos dok nije postojao net normalan u Srbiji, a ne forum. Kao da ce analiza necija '' strucna '' na forumu nesto da promeni, na stadion druze pa menjaj, skandiraj, razvuci parolu. Al papir trpi sve.  Evo ja nisam redovan na stadionu neko vreme pa se ne pronalazim ni u jednoj njegovoj takozvanoj uvredi jer znam da meni nije upućeno. Nije ovo tebi nista licno, samo nemoj da se predstavlja da ima istu tezinu rec nekoga ko ucestvuje aktivno u radu kluba i tribine i nekoga ko nije ni blizu. I evo, ulete Lazar pre mene sa odgovorom. To je kad neko zna da napise ukratko, kratko, a jasno.  :ziveli2:

Ван мреже daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 3.295
  • Репутација: +2078/-2188
« Одговор #115 послато: 16 Мај 2019, 01:40:46 »
Neki smo cele te polusezone pod bivšim trenerom pisali da je loše, da se ne radi ništa osim igre na dva gola, da igrači nemaju snage za poluvreme a bogami neki smo još u januaru ili februaru pisali da ako se nastavi tako da ćemo izgubiti titulu ali smo nazivani raznim imenima i napadani i fazonu jel ti znaš bolje od Grofa, popasli ste priču o nameštenoj tituli, vašim pisanjem terate ljude sa stadiona... Dok su neki drugi izbacivali parole za Grofa...
Opet se napadaju oni koji sa pravom kritikuju igru i igrače mada smo još daleko od one situacije i Milojević je za razliku od Grofa pravi trener a ne umišljeni neradnik.

Poslato sa ELE-L29 uz pomoć Tapatoka

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
« Одговор #116 послато: 16 Мај 2019, 01:51:38 »
nema poentu ni da ljudi ovde placu posle 50 i nesto utakmica bez poraza. Sve filozof do filozofa. Eto, meni ceo zivot smeta kada neko ko nije redovan na stadionu prosipa pamet, jos dok nije postojao net normalan u Srbiji, a ne forum. Kao da ce analiza necija '' strucna '' na forumu nesto da promeni, na stadion druze pa menjaj, skandiraj, razvuci parolu. Al papir trpi sve.  Evo ja nisam redovan na stadionu neko vreme pa se ne pronalazim ni u jednoj njegovoj takozvanoj uvredi jer znam da meni nije upućeno. Nije ovo tebi nista licno, samo nemoj da se predstavlja da ima istu tezinu rec nekoga ko ucestvuje aktivno u radu kluba i tribine i nekoga ko nije ni blizu. I evo, ulete Lazar pre mene sa odgovorom. To je kad neko zna da napise ukratko, kratko, a jasno.  :ziveli2:

У реду значи моја реч има тежину по овоме што си ти написао, е сад пошто има тежину кажем да је погрешан приступ такав какав је, нико не треба да титра јајца некоме да би дошао то се слажем, али овај начин који се спроводи је АНТИКАМПАЊА.

Кажеш ниси редован ал' те није ни погодило, а он можда баш о теби пише генерално?
То је то не погађа суштину, није те чачнуо а треба да те чачне, у преводу ти и није битно шта пише (не улазим у то зашто не долазиш на стадион).

Ово је форум навијача Звезде, на ком се коментаришу и анализирају спортске теме, па је нормално да има стручњака али и "стручњака" јер ово место ваљда и постоји да би свако могао да искаже свој став, мишљење.
Ако не треба да се анализира и пише чему служи? Да неко напише како смо победили, играли нерешено, изгубили.. то ваљда сви видимо.
Ајде још мало да приближим, када одеш на утакмицу (претпостављам да идеш на север) станеш на своје место загрлиш другаре, певаш, скачеш и гледаш утакмицу. Онда дође полувреме је л' прозборите коју о игри шта би требало мењати да ли је требало овај уместо овог? После тога дође и крај утакмице па до куће вероватно споменете атмосферу и то како смо играли па опет ако је нешто лоше било или добро у игри спомене се.
На последњем дербију сам на полувремену са другарима (сви смо чланови, имамо сезонске и макс 3 утакмице изостанка) коментарисао лошу игру и колико смо далеко од пуног потенцијала екипе.
Томе и служи форум, само као виртуелно место за разговор јер укључује много више људи од твог друштва.

Онај ко жели да његова реч има тежину може то заслужити на више начина:
1. чланском
2. сезонском
3. редовним доласком на стадион (ако је у могућности)
4. борбом за клуб ван стадиона (у свим сферама живота)
5. АЛИ ТАКОЂЕ И ПИСАЊЕМ ОВДЕ, ако то писање има смисла

Овако ја то гледам.

Ван мреже samo ti...

• Члан ФК
  • Поруке: 548
  • Репутација: +331/-257
« Одговор #117 послато: 16 Мај 2019, 02:05:19 »
Sve i je to tako samo nema ovo veze sa analizom utakmice i kritikama igraca .  Nema veze ni sa ljudima koji pisu te analize i kritike .
I da i na severu se mozes misliti prozbori neka o fudbalu .
Naravno da se prica i kritikuje i sto menja i sto ne menja , sto igra Causic a ne igra Ebesilio isto ljudi gledaju fudbal . Nemojte te podele samo kako sa istoka ili zpada su veci strucnjaci ili obrnuto .
Ti si se javio kao eto ja sam na staddionu  i kazes sve ovo sto si rekao , da nije u redu ovo, nije ono ,ovde ne moze niko da zabrani da se komentarisu utakmice . 
Ti si sve u pravu samo ti kazem opet ovde nije niko  ni pricao o tim kritikama . 

Ван мреже marakana

• Веран као пас
  • Поруке: 641
  • Репутација: +140/-127
« Одговор #118 послато: 16 Мај 2019, 02:14:39 »
Da se vratimo na temu...finale najverovatnije u Beogradu, zrebom se odredjuje domacin.

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
« Одговор #119 послато: 16 Мај 2019, 02:18:07 »
Sve i je to tako samo nema ovo veze sa analizom utakmice i kritikama igraca .  Nema veze ni sa ljudima koji pisu te analize i kritike .
I da i na severu se mozes misliti prozbori neka o fudbalu .
Naravno da se prica i kritikuje i sto menja i sto ne menja , sto igra Causic a ne igra Ebesilio isto ljudi gledaju fudbal . Nemojte te podele samo kako sa istoka ili zpada su veci strucnjaci ili obrnuto .
Ti si se javio kao eto ja sam na staddionu  i kazes sve ovo sto si rekao , da nije u redu ovo, nije ono ,ovde ne moze niko da zabrani da se komentarisu utakmice . 
Ti si sve u pravu samo ti kazem opet ovde nije niko  ni pricao o tim kritikama .

Ма брате мој, не делим ја трибине, ја идем на север од рођења... отац ме научио тако. Дан данас ћале највише воли да га одведем на север, ту му је место тако каже.
Дао сам баналан пример јер знам да смо чубурац и ја ту сличних година и да он као и ја иде на север.

Ја друге критике нисам приметио, а у последње време има поприлично људи који су незадовољни како играмо и то не треба да буде ни срамота ни грех рећи, без обзира на одличне резултате. Гледати у будућност и перспективу ове игре је суштински, како каже наш шеф "у фудбалу не постоји јуче, само данас и сутра".

А то што појединцима смета што гардисти пружају у последње време слабије игре на терену а први су ту да се зајебавају, ја разумем. Видим само Бранка Јовичића да је нервозан јер екипа игра лоше, увек направи ону борбену фацу да се усереш. :srbinosm:
Поготово што они, као покретачи екипе, први треба да стану и кажу: е људи ми морамо и можемо боље од овога баш зато што су лидери ове генерације.