• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

37. коло СЛ: Црвена звезда - Напредак 3:0

Started by Фити, May 15, 2019, 11:13 pm

Previous topic - Next topic

Nemanja01

Ona na kraju ima u aplikaciji Delija u galeriji, a za Milojabninja nigde nisam video.

Flexon

Quote from: Vlada011 on May 20, 2019, 08:44 pm
Извини, мислио сам на излазак из игре, оно о чему је Слуцки синоћ писао. Да цитирам:
"Излазак Милијаша... овације.. он креће у свој последњи играчки круг стадионом, креће невреме судија повлачи играче оба тима са терена и Милијаш остаје сам на терену."
Нашао сам у међувремену, хвала у сваком случају.

cuburac

Quote from: Flexon on May 20, 2019, 09:54 pm
Извини, мислио сам на излазак из игре, оно о чему је Слуцки синоћ писао. Да цитирам:
"Излазак Милијаша... овације.. он креће у свој последњи играчки круг стадионом, креће невреме судија повлачи играче оба тима са терена и Милијаш остаје сам на терену."
Нашао сам у међувремену, хвала у сваком случају.
posalji ovde snimak, treba da ostane sve na jednom mestu zabeleženo. Istorijska noć
Ako je volis kao sto pricas,onda budi uz nju! Uclani se,budi deo Zvezde!

Romaj

Ђога

Невријеме 19.05.2019: "Да видите и чујете какву буку и хаос могу да направим"

Делије (од 5:08 на снимку поготово): HOLD MY BEER!!!

https://www.youtube.com/watch?v=VuaQ2Gtjzbs

Прошле године се запалио бус, ове године се сручила поплава на нас, шта ли нас чека наредне године!?   :srbinosm:

Пјановић-18

Pesma leda i vatre, bukvalno  :srbinosm:  još da sledeće godine vidimo zmaja
Prvo Krka!!!

taj osećaj naš...

stanarevic

Quote from: МilosМilos on May 20, 2019, 04:46 pm
tako je brate i ja na fejsu bas oostavio objavu kao protiv Ekerena, kakva je to utakmica bila.

Исто сам и ја помислио, овако је пљуштало само против Екерена и Розенборга, ако се добро сећам. Само што није било града  :biggrin:
Ја сам овога пута био на западу, па сам остао сув, али свака част момцима са Севера који се нису предавали! Озбиљно горилање по озбиљном невремену, надам се да нико није навукао упалу плућа  :ziveli2:

jagodina navija za zvezdu

Bilo je jako ozbiljno po kisi i protiv..Pa cini mi se Vozdovca pre 2 sezone, tako nesto.. Od Marakane do Jagodine nakon toga stopom, ceo mokar a zabava na tribinama je bila nestvarna.  :srbinosm:

Шапчанин