• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига 2019/2020

Started by Александар95, May 05, 2019, 12:54 am

Previous topic - Next topic

Celtic

Quote from: Carmelo on May 05, 2019, 02:08 pm
Lokomotiva plaća previše za naše standarde.

Primera radi Ponitka igra za 900 K $

Nama je bilo skupo pre 2 sezone 300 K da ga platimo...
Apić igra za 30k mesečno.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

rajko.c

Ne znam narode. Iz primera kako je brzo zamislio ekipu i skupio sve na vreme na startu sezone mi daje za nadu da će to Tomić lepo skockati na vreme i ima već zamišljeno.
Samo da nam se finansije poklope za tako nešto, a nadamo se svi da neće biti problema ni oko toga.
На Форуму од 2008.

Celtic

Quote from: rajko.c on May 05, 2019, 02:14 pm
Ne znam narode. Iz primera kako je brzo zamislio ekipu i skupio sve na vreme na startu sezone mi daje za nadu da će to Tomić lepo skockati na vreme i ima već zamišljeno.
Samo da nam se finansije poklope za tako nešto, a nadamo se svi da neće biti problema ni oko toga.
Tačno tako. Tomić je u Pireju dugo vremena bio zadužen za skauting, bio je i SD u jednom mandatu. Ako nema iskustva kao prvi trener, ima ga u tom pogledu. Ova tri igrača koja je doveo su u potpunosti opravdala očekivanja. Zaista sve to uliva poverenje da zna šta radi i da možemo sa se nadamo dobroj doselekciji ove ekipe.

Vatrogasac

Upravo ovo sto Celtic prica u ovom opsirnijem postu sam govorio tokom sezone sto se tice Reglanda.Iako nije los igrac drzao je cesto kocnicu ovom timu.Bez obzira sto je bio poenterski dobar organizaciono nije a to je ono sto nam je trebalo i sto smo videli u finalnoj i polufinalnoj seriji.Njegov broj asistencija cesto nije govorio o tome kako se ekipa razigrava.Uz to je i gubio prilican broj lopti
Zato mislim da tu na leto ne smemo da pogresimo

Ne daj boze da je neko rekao da je Covic bolji po ekipu od njega,mislim da bi bio streljan pred forumskim streljackim odredom    :mrgreen:
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Carmelo

Quote from: Celtic on May 05, 2019, 02:13 pm
Apić igra za 30k mesečno.

Koji je 9.igrač u rotaciji

jagodina navija za zvezdu

Markovic, Kalnietis, Covic
Rivers, Beron, Davidovac
Perperoglu, Dobric, Lazic
Simanic, (cetvorka koja zna da igra ledjima, ali i da se odbrani, meni ne pada niko napamet osim mozda) Jelovac
Odzo, Bitadze, Ristic
Ne znam koliko bi skupa bila ova ekipa, ali bi voleo da ih vidim. Zverke u odbani.  :vasil:

Nešvil

Quote from: jagodina navija za zvezdu on May 05, 2019, 03:32 pm
Markovic, Kalnietis, Covic
Rivers, Beron, Davidovac
Perperoglu, Dobric, Lazic
Simanic, (cetvorka koja zna da igra ledjima, ali i da se odbrani, meni ne pada niko napamet osim mozda) Jelovac
Odzo, Bitadze, Ristic
Ne znam koliko bi skupa bila ova ekipa, ali bi voleo da ih vidim. Zverke u odbani.  :vasil:

brate kakav Bitadze, đe tog klošara nađe, nema taj karakter za tim kakva je Zvezda.

Dodati Kuzmića na ovo tvoje i bombinica od tima.
Kada me gledaš, ponosno stojim, JA SAM ZVEZDAŠ!

Топ

Nemojte Bitadzea da prizivate molim vas...
Neka ga neka budži statitstiku u Megi neka ide u Nba neka bude najbolji centar Nba samo nas ako može da zaobiđe... Ostaćemo živi i bez njega, on je svoje ljudske kvalitete pokazao klinac ili ne pokazao ih je a i igračke u bitnim trenutcima nigde nije bio...

Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka

Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

jagodina navija za zvezdu

Cisto igracki gledano, igrac je zver. Na stranu sto je smrda, ali momak je NBA potencijal, ima el iskustvo a ima i svega 19 godina. U odbrani je odlican, lepo preuzima i bekove, u napadu moze da trazi i sirinu sutem za 3  (ono sto nam treba pored Odza i Roleta koji su teskasi).  :biggrin:

Celtic

Bitadze jeste kompletan igrač, ima sve što je potrebno. Da su druge okolnosti, bio bi premija sa potpisom na tri godine. Ovako, čak i da zanemarimo što smo na ratnoj nozi sa njim, on ima te neke dečje bolesti u vidu brzih penala i psihičke nestabilnosti pa nije dobra opcija za jednu sezonu, što bi verujem i bila jedina varijanta kod Miška.

Vatrogasac

Gledao sam malo Jeliceve igrace i vidim da je Nikos Zisis kod njega.Znam da ste ga pominjali ovde i to je veoma zanimljivo samo je upitno koliko on zeli da igra EL u ovim godinama i na kojem nivou bi mogao da igra

Isto tako tu je i Dominic Waters koji je bio kod Tomica u Olimpijakosu a verujem da ne bi bio nesto mnogo skup.Mozda bi mogao da bude uz Markovica tu
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

ognja

Quote from: Celtic on May 05, 2019, 03:54 pm
Bitadze jeste kompletan igrač, ima sve što je potrebno. Da su druge okolnosti, bio bi premija sa potpisom na tri godine. Ovako, čak i da zanemarimo što smo na ratnoj nozi sa njim, on ima te neke dečje bolesti u vidu brzih penala i psihičke nestabilnosti pa nije dobra opcija za jednu sezonu, što bi verujem i bila jedina varijanta kod Miška.

Covek nije postojao u finalnoj seriji. Osrednji igraci Ojo i Cirbes su ga pojeli. Neka hvala, neka se on uci na nekom drugom mestu. Mozda i bude dobar jednog dana, ali tada ce svejedno biti u NBA.
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

Strale993

Sta mislite o Kobsu kao rezervnom pleju? Kolika mu je plata u Cedeviti?
Nije skrt zna da sspusti loptu, ima solidsn sut za 3, sjajnu poludistancu i prodor, penale izvodi perfektno...

Celtic

Quote from: ognja on May 05, 2019, 04:03 pm
Covek nije postojao u finalnoj seriji. Osrednji igraci Ojo i Cirbes su ga pojeli. Neka hvala, neka se on uci na nekom drugom mestu. Mozda i bude dobar jednog dana, ali tada ce svejedno biti u NBA.
Ne znači to puno jer Budućnost realno nije bila tim. Pokazao je Bitadze tokom EL da ima kvalitet za tu ligu.
Ali dobro, to je skroz nerealna priča pa nema potrebe da ga pominjemo.

Celtic

Quote from: Vatrogasac on May 05, 2019, 04:01 pm
Gledao sam malo Jeliceve igrace i vidim da je Nikos Zisis kod njega.Znam da ste ga pominjali ovde i to je veoma zanimljivo samo je diskutabilno koliko on zeli da igra EL u ovim godinama i na kojem nivou bi mogao da igra

Isto tako tu je i Dominic Waters koji je bio kod Tomica u Olimpijakosu a verujem da ne bi bio nesto mnogo skup.Mozda bi mogao da bude uz Markovica tu
Zizis jeste u Octagonu, što ga svrstava u red mogućih pojačanja. On je inače najavio kao mogućnost da se na leto vrati u AEK, čiji je navijač.