Аутор Тема: Жеље и разбибрига 2019/2020  (Прочитано 123580 пута)

ranca, DJBokeh, dr_kamik13, stefanomene, suton, delijaknin, AjzeaMoris и 8 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.784
  • Репутација: +2305/-783
Одг: Жеље и разбибрига 2019/2020
« Одговор #80 послато: 05 Мај 2019, 18:26:39 »
100% sam siguran da se nece dovoditi 2 klasicna pleja vec jedan koji ce biti i najvece pojacanje,koji ce biti sve i svja u timu,a da ce se pored njega dovesti jos jedan kombo 2/1 koji ce uz Filipa biti na kecu po potrebi ,ukoliko Covic ne bude mogao da se nosi sa azdajama u El. Sto je i dobro. Filip ce biti odlican za Abu,nece biti pod velikim teretom,moci ce da isporucuje fino . Idealan scenario bi bio Pefi/ Djenka ali svi znamo da je to tesko izvodljivo. Na centru ma koliko svima bilo cudno,ja ne bih dovodio Kuzmica,ali samo ukoliko Ojo ostaje. Treba nam neki ofanzivno potentniji koji ume da zida,koga ce udvajati dole. Neko je spomenuo Stimca. Mislim da bi mnogo kompatibilniji bio on sa Ojom nego Kuzmara.
Uveren sam da će Tomić insistirati na centru koji može da preuzima u odbrani. Štimac je po tom pitanju loš.
Ali ko zna, domaći je igrač, to zna da bude prevaga u nekim kombinacijama.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже Dicara2311

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 15
  • Репутација: +14/-74
« Одговор #81 послато: 05 Мај 2019, 19:04:17 »
Kevin Punter iz Virtusa, je*ena macola, valjalo bi ga pojuriti ako ne zabode neki preozbiljan klub

На мрежи Mare

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 253
  • Репутација: +57/-40
« Одговор #82 послато: 05 Мај 2019, 19:26:05 »
1  M.Delaney, Covic
1/2/3 DeDa
2 Beron,Laza
2/3 KC
3 Stratos,Ogi
4 Faye, Simanic,
5 Kuzmic, Odzo, Ristic

Ван мреже mushoke

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 208
  • Репутација: +34/-62
« Одговор #83 послато: 05 Мај 2019, 19:39:35 »
1  M.Delaney, Covic
1/2/3 DeDa
2 Beron,Laza
2/3 KC
3 Stratos,Ogi
4 Faye, Simanic,
5 Kuzmic, Odzo, Ristic

Ja bih na ovo dodao Zizisa i mislim da bi to bila bomba od tima

Ван мреже Citizen

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 11
  • Репутација: +3/-14
« Одговор #84 послато: 05 Мај 2019, 20:00:55 »
1 - Markovic, Covic
5 - Kuzmic, Odzo, Ristic

Ne vidim kako mi sa ovom osovinom na 1 i 5 mozemo biti konkurentni u Evroligi.

Morace to mnogo bolje ako ne mislimo da budemo na poslednja 2 mesta

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.390
  • Репутација: +2931/-734
« Одговор #85 послато: 05 Мај 2019, 20:11:55 »
Sto volite midzete na poziciji 1. Vi to zbog ovog laznog gospodina iz Italije, osjetili ste da mu je to kriptonit.

Ван мреже Пикси

• Члан ФК
  • Поруке: 3.575
  • Репутација: +1436/-1152
  • Упорни,доследни,верни!
« Одговор #86 послато: 05 Мај 2019, 21:21:56 »
Moje zelje su Markovic i Kuzmic.

Veliko je pitanje ko ostaje,Beron bi trebao biti prvi pik sa produzetak saradnje. Stratos ukoliko ostane kod nas sigurno da nije odlucio eto samo da igra,vec da i dalje ima motiva i sigurno bi bio itekako bitan sraf. Sto se tice Faje idealan igrac za bek ap 4,odlican stranac koji moze da bude faktor na svakom mecu zakucavanjem,odbranom,svojom pozrtvovanoscu d ne govorimo koliko je covek spreman,da igra 40 minuta na istom nivou.Neko ko sigrno ne bi smetao u jos vecem davanju sanse Borisi koji mora biti jedna od udarnih igala sledece sezone.

Ja ipak ocekujem velika pojacanja iz naseg igrackog kadra.

- Borisa Simanic treba da bude mozda i udarna igla sledece sezone,videli smo kako moze itekako dobro da napane licem. Dobar sut za 3p,i napadanje lice sa fizikalijama kao njegovim kad dodje do linije penala bukvalno je na polaganju covek,pritom jako dobra kontrola lopte i dribling koji mora cesce da koristi. Mec protiv Buducnosti pokazao koliko moze. Uz standardno fantastican osecaj za blokadu i defanzivan skok.

- Odzo ocekujem jos veci napredak Odza,jos pametniju igru u napadu i vise koriscenje svoje snage.Ocekujem veliki napredak Odza ovog leta za sledecu sezonu.

Takodje treba pogledati sta i kako od mladih igraca Miskovic i Ilic iz Mege interesantni.

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.633
  • Репутација: +839/-1092
« Одговор #87 послато: 05 Мај 2019, 21:54:35 »
Svaki predlog je interesantan sve dok jedan od predloga nije Milos Glisic, kako je ovde predlagano posle Nisa...

Izvinjavam se na offu, ali kada vec piskaram na ovoj temi... koji je raspad ova KLS...

Ван мреже nesabolt

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 193
  • Репутација: +155/-81
« Одговор #88 послато: 05 Мај 2019, 22:56:52 »
A HuskIć iz Španije, da li nam je nedostižan ? Čovke reče da je potrebno između 8 i 10 miliona da bi bili konkurentni u Evroligi.

На мрежи Strale993

• Веран као пас
  • Поруке: 544
  • Репутација: +177/-113
« Одговор #89 послато: 05 Мај 2019, 23:30:42 »
A HuskIć iz Španije, da li nam je nedostižan ? Čovke reče da je potrebno između 8 i 10 miliona da bi bili konkurentni u Evroligi.
Svakako nije za prvog centra na EL nivou a druga dva mesta su popunjena.
Takav budzet ima Zalgiris, a vidimo kakve rezultate prave...
Kada bi stvarno imali budzet od 5 mil za igracki kadar to bi bilo neverovatno,mogli bi lepo da nadogradimo ovu ekipu, ali tesko.

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.390
  • Репутација: +2931/-734
« Одговор #90 послато: 05 Мај 2019, 23:33:27 »
Kako se Huskica sjeti :) Nije on za prvog centra. Svasta zna Huskic, glumi Jokica :)

На мрежи Tyrion

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 284
  • Репутација: +173/-118
  • Uvaljujem gefufne
« Одговор #91 послато: 05 Мај 2019, 23:46:12 »
Meni je najveća želja povratak Kuzmića. Vrhunski defanzivac i opcija za zidanje pod košem, odličan u skoku, Zvezdaš do koske.

Simonović mi ima smisla samo ako otpadne dogovor s Jankovićem. Šteta je što je Micov produžio ugovor s Armanijem, idealno bi nam legao. Jako se nadam Pefiju ili nekom stranom igraču sličnih karakteristika.

Iz FMP-a ovog leta ne vidim nikoga spremnog za prvi tim, ali narednog ćemo opet imati bogat ulov. Dobri su klinci, samo im treba još malo kaljenja u ABA.

Zna li se kakav je Dangin status u Bajernu? Ima li šanse da nam on bude dostupan?

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.846
  • Репутација: +1621/-2325
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #92 послато: 05 Мај 2019, 23:52:36 »
Meni je najveća želja povratak Kuzmića. Vrhunski defanzivac i opcija za zidanje pod košem, odličan u skoku, Zvezdaš do koske.

Simonović mi ima smisla samo ako otpadne dogovor s Jankovićem. Šteta je što je Micov produžio ugovor s Armanijem, idealno bi nam legao. Jako se nadam Pefiju ili nekom stranom igraču sličnih karakteristika.

Iz FMP-a ovog leta ne vidim nikoga spremnog za prvi tim, ali narednog ćemo opet imati bogat ulov. Dobri su klinci, samo im treba još malo kaljenja u ABA.

Zna li se kakav je Dangin status u Bajernu? Ima li šanse da nam on bude dostupan?

Pa sta ce nam Dangubic... Ako smo negde prebukirani to je na poziciji tri... Plus jos ako dodje Jankovic...

Koga bi ti otpustio iz sadasnje postave da napravis mesto Dangubicu ?

Ван мреже Mihajlo BL

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 219
  • Репутација: +164/-89
  • Zvezda je strast, emocija, ljubav!
« Одговор #93 послато: 06 Мај 2019, 00:12:20 »
Ja samo iz iskustva znam da na kraju dođu igrači koji se najmanje očekuju  :biggrin:
Vidim da bar 90% vas vidi Markovića kao startnog pleja, a Kuzmića kao startnog centra.
Ko je ljetos kao pojačanja spominjao Berona, Perperoglua, Riversa, Fajea? Ja koliko znam niko. Tako da polako, Tomić ima izuzetan skauting (što je pokazao i u Olimpijakosu), siguran sam da će dovesti prava pojačanja. Naravno da bih i ja volio Markoviča i Kuzmića, jer su em kvalitetni, em domaći igrači, ali Tomić će napraviti duboku analizu svega, jer pojačanja na pozicijama 1 i 5 su najvažnija pojačanja. Igraće se ogroman broj utakmica, tako da itekako pametno treba pristupiti tom poslu oko dovođenja igrača. Strpljenje!
Biće to sve kako treba :win:

На мрежи Jimi22

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.111
  • Репутација: +145/-343
« Одговор #94 послато: 06 Мај 2019, 00:21:31 »
Ja samo iz iskustva znam da na kraju dođu igrači koji se najmanje očekuju  :biggrin:
Vidim da bar 90% vas vidi Markovića kao startnog pleja, a Kuzmića kao startnog centra.
Ko je ljetos kao pojačanja spominjao Berona, Perperoglua, Riversa, Fajea? Ja koliko znam niko. Tako da polako, Tomić ima izuzetan skauting (što je pokazao i u Olimpijakosu), siguran sam da će dovesti prava pojačanja. Naravno da bih i ja volio Markoviča i Kuzmića, jer su em kvalitetni, em domaći igrači, ali Tomić će napraviti duboku analizu svega, jer pojačanja na pozicijama 1 i 5 su najvažnija pojačanja. Igraće se ogroman broj utakmica, tako da itekako pametno treba pristupiti tom poslu oko dovođenja igrača. Strpljenje!
Biće to sve kako treba :win:
Interesantna stvar je Beronova izjava da je jos kontaktiran za vreme F4 u Beogradu.
Moguce da je vec tada dogovoren Tomic, a da je kao garanciju trazio neke igrace, a poznato je da su njegove zelje Perperoglu, Faye i Beron.
Mnogi pominju da od dolaska Tomica slabije ''cure'' informacije nego sto je ranije bilo.
Ja verujem da Tomic vec ima viziju i ima u svojoj projekciji neke igrace, ali...
Sezona jos traje, a koliko vidim, ispisace se 50 stranica na ovoj temi do kraja domaceg prvenstva...  :icon_svi:

Ван мреже Mihajlo BL

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 219
  • Репутација: +164/-89
  • Zvezda je strast, emocija, ljubav!
« Одговор #95 послато: 06 Мај 2019, 00:33:14 »
Ako je Nikos Zisis u dobrom fizičkom stanju (ove godine puni 36 godina) ja bih takvog igrača bez razmišljanja pokušao dovesti. Zašto? Zato što se radi o igraču sa tolikim iskustvom da je to skoro pa nevjerovatno! Zisis je u karijeri osvojio 23 trofeja (među kojima je i jedna Evroliga), ima 310 odigranih mečeva u Evroligi (više od jednog Spanulisa), a sa reprezentacijom je učestvovao na 2 Olimpijade, 3 SP-a i na čak 6 Evrobasketa! Naravno, bio je i sa Grčkom prvak Evrope, u Beogradu, prije 14 godina. Igrao je u Evroligi za 7 različitih timova. Igrao je u Grčkoj, Italiji, Rusiji, Španiji, Turskoj i Njemačkoj. Zar je potrebno bilo šta dodati na ovo?
Svih 10 prstiju dižem za njega. On i Fićko bi mogli biti savršen tandem rezervnih plejmejkera. A naravno, Nikos može da odigra i na poziciji 2, tako da bi za Fićka sigurno bilo mjesta, ne bi mu minutaža bila svedena na minimum.

Ван мреже Celtic

• Модератор
« Одговор #96 послато: 06 Мај 2019, 00:53:56 »
Zizis naravno zbog godina ne bi mogao da iznese ulogu nosioca igre u sezoni sa toliko mečeva i gustim rasporedom, ali bi bio zlata vredan u rosteru. Ja sam ga zato i stavio u svoj idealni tim.
Međutim, realnost je da su male šanse da ćemo moći da razmišljamo o takvom luksuzu da nam jedan Zizis bude šesti ili sedmi igrač. Ovo što je iz iste agencije kao i Tomić, ostavlja mali prostor za nadu, kao i okolnost da naš trener očigledno voli igrače koje dobro poznaje.

На мрежи Jimi22

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.111
  • Репутација: +145/-343
« Одговор #97 послато: 06 Мај 2019, 01:03:55 »
Zizis naravno zbog godina ne bi mogao da iznese ulogu nosioca igre u sezoni sa toliko mečeva i gustim rasporedom, ali bi bio zlata vredan u rosteru. Ja sam ga zato i stavio u svoj idealni tim.
Međutim, realnost je da su male šanse da ćemo moći da razmišljamo o takvom luksuzu da nam jedan Zizis bude šesti ili sedmi igrač. Ovo što je iz iste agencije kao i Tomić, ostavlja mali prostor za nadu, kao i okolnost da naš trener očigledno voli igrače koje dobro poznaje.

Ja mislim da uopste nije nerealan.
Covek ima 36, a ovo mu je poslednji voz da odigra sezonu u eliti.
Zbog godina ne verujem ni da ce traziti neki veliki novac.
Opet, pitanje je kakve su njegove ambicije...

Ван мреже Celtic

• Модератор
« Одговор #98 послато: 06 Мај 2019, 01:08:29 »
On je svojevremeno bio jedan od najplaćenijih igrača u Evropi. Sada je najavio mogući povratak u AEK. Verujem da ga nikakvim parama ne možemo privoleti da dođe već samo dobrom sportskom pričom, ukoliko kod njega još uvek ima tog žara.

На мрежи Tyrion

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 284
  • Репутација: +173/-118
  • Uvaljujem gefufne
« Одговор #99 послато: 06 Мај 2019, 01:15:44 »
Pa sta ce nam Dangubic... Ako smo negde prebukirani to je na poziciji tri... Plus jos ako dodje Jankovic...

Koga bi ti otpustio iz sadasnje postave da napravis mesto Dangubicu ?
Nikoga, i najviše bih voleo da nam se roster ne menja previše, ali moguće je da nećemo moći da zadržimo sve igrače, a kvalitetnih domaćih igrača je iz godine u godinu sve manje. Radije bih da probamo sa Vladom Jankovićem, pitanje je više išlo u smeru plana B.