• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига 2019/2020

Започео Александар95, 05 Мај 2019, 00:54:16

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

jagodina navija za zvezdu

Цитат1: Celtic  05 Мај 2019, 15:54:42
Bitadze jeste kompletan igrač, ima sve što je potrebno. Da su druge okolnosti, bio bi premija sa potpisom na tri godine. Ovako, čak i da zanemarimo što smo na ratnoj nozi sa njim, on ima te neke dečje bolesti u vidu brzih penala i psihičke nestabilnosti pa nije dobra opcija za jednu sezonu, što bi verujem i bila jedina varijanta kod Miška.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

To je vec druga stvar, hvala na odgovoru. Zanima me koga bi ti voleo na 4 i 5 sledece sezone, cisto tvoje misljenje jer jako cenim tvoje kosarkasko znanje.
Ognja, nije bilo nikog.  :srbinosm: Odzo ga je pojeo, cirbes i ne bas.

ognja

Цитат1: Celtic  05 Мај 2019, 16:09:16
Ne znači to puno jer Budućnost realno nije bila tim. Pokazao je Bitadze tokom EL da ima kvalitet za tu ligu.
Ali dobro, to je skroz nerealna priča pa nema potrebe da ga pominjemo.

On je talenat ali još je mentalno daleko od toga da igra velike utakmice. Vidiš i sam da je na nebitnim mečevima dominirao a na bitnim ga nije bilo.

Slažem se. Nećemo dalje o Gordani.

andrijad

Ispravite me ako grešim, ali nismo mi u situaciji da prizivamo Wotersa ili Covbsa na mesto drugog pleja a da pritom dovedemo Markovića da bude starter. Mnogi ovde to pišu. Ukoliko se isprsimo da dovedemo Markovića, drugi plej može biti neki igrač direkt sa koledža ili iskopan odnekud koji neće biti skup.

Cena Cobbsa ili Wotersa je u rangu startnih plejeva za zvezdu

Bucika123

Цитат1: Strale993  05 Мај 2019, 16:08:41
Sta mislite o Kobsu kao rezervnom pleju? Kolika mu je plata u Cedeviti?
Nije skrt zna da sspusti loptu, ima solidsn sut za 3, sjajnu poludistancu i prodor, penale izvodi perfektno...

Marković i Kobs bi bili odlican izbor na 1, ali dosta nerealno da dovedemo obojicu.
I meni se svidja Kobs, nije skrt igrac uopste.

Celtic

Цитат1: jagodina navija za zvezdu  05 Мај 2019, 16:11:57
To je vec druga stvar, hvala na odgovoru. Zanima me koga bi ti voleo na 4 i 5 sledece sezone, cisto tvoje misljenje jer jako cenim tvoje kosarkasko znanje.
Ognja, nije bilo nikog.  :srbinosm: Odzo ga je pojeo, cirbes i ne bas.
Ja sam već napisao neki svoj željeni roster, u kome sa na pet stavio Kuza, Oja i Rileta, a na četvorku Borišu i Derika Brauna.
Na petici bih se dakle opredelio za još klasičnog centra kao prvu opciju.
Braun je naravno samo lepa želja ali to je neki prototip igrača kakvog bih voleo da vidim na četvorci. Igrač koji može sam sebi da iskreira, koji je paklen u igri jedan na jedan, a u odbrani može da preuzima i dobro štiti obruč.
Naravno, ne bih imao ništa protiv ni da ostane Faje, s tim da bismo onda od Boriše morali da tražimo u napadu ono što bi nam donosio igrač poput Brauna.

ZmajPŽ

Pefi,Djenka i Kuzmic na ovaj roster + Stratos i to je to!
I feel devotion
:win:

Sektor

Markovic, Davidovac, Covic
Lazic, Rivers, Beron
Dobric, Perperoglu, Jankovic
Faye, Simanic,
Kuzmic, Odzo, Ristic

Zamene, Nenadic, Radanov

Sadasnji strucni stab !

To bi bio roster za 5 razlicitih takmicenja (aba superkup, aba liga, kup Radivoja Koraca, Kosarkaska liga Srbije, Evroliga), i 85+ utakmica !

Vatrogasac

Цитат1: andrijad  05 Мај 2019, 16:16:50
Ispravite me ako grešim, ali nismo mi u situaciji da prizivamo Wotersa ili Covbsa na mesto drugog pleja a da pritom dovedemo Markovića da bude starter. Mnogi ovde to pišu. Ukoliko se isprsimo da dovedemo Markovića, drugi plej može biti neki igrač direkt sa koledža ili iskopan odnekud koji neće biti skup.

Cena Cobbsa ili Wotersa je u rangu startnih plejeva za zvezdu

Mozda i nismo,ne znam ali ne mislim da je Waters ne znam koliko skup igrac.Igra ovu sezonu u Nanteru a na jesen puni 33 godine.Nije vise u cvetu mladosti a Evroliga bi mu bila sigurno izazov.Mozda bi i mogli da se spuste malo zahtevi kao i kod Zisisa koji je jos stariji

Ne mogu da traze novac kao sa 25 godina

skeva

Sto se mene tice, Kobs moze biti prvi plej. Ima potrebne karakteristike i kvalitet. Sto se tice dva pojacanja na 1, nemamo mi para za , a i ne treba da iz korijena mijenjamo rotaciju na toj najvaznijoj poziciji.

baloteli1986

Ako bi mogao Zizis obe ruke za njega takav plej nam treba iako je u godinama on ima jos dosta toga da pruzi

Ивањица

Posto mi je neko obrisao upis sa ove teme (ne znam zasto), evo moje neke zelje
1. Markovic,Covic
1/2 Djenka
2. Beron, Rivers
2/3 Davidovac
3. Dobric
3/4 Perperoglu
4. Rubit, Simanic
5. Kuzmic, Odzo, Ristic

Арантес

Meni je najveći upitnik pored Fayea.  Nisam siguran koliko bismo bili konkurenti u EL sa njim i Borišom na 4. Fali tu mesa, plus je Mo u ozbiljnim godinama, a opet bih volio da ostane zbog svega što je pružio u našem dresu ove sezone.

северна страна

Kapiram da neko ne zeli Bitadzea zbog ponasanja ili pak kao ja smatra da je nerealan zbog NBA, ali da kaze da je los igrac...

Ajde malo realnosti i stavite suketu sa strane kad ocenjujete igraca.

Na osnovu par utakmica protiv jednog istig protivnika dajete sud u njemu, malo je glupo.
Ajde da nije igrao EL, pa da za dominaciju u Megi kazete da je prevara. Decko bio dvocifren protiv vecine protivnika u EL, igrao protiv ozbiljnih centara, predvidjaju mu prvu rundu drafta.

Jeste, ovi ameri, skauti ludi, ne znaju nista...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sektor

Nama treba 15+ raspolozivih igraca za 85+ utakmica koje nas ocekuju. Pazljivo sam pratio Nebojsu Covica koji je najavio negde izmedju redova za sledecu sezonu, skracenje rostera po pitanju broja stranih igraca ... Znaci da ce u fokusu biti domaci igraci

Roster od 17-18 raspolozivih igraca je neophodan zbog broja utakmica koji ce preci 85! a to je nba nivo napora !!

Potrebna je dubina u rosteru i zbog smanjivanja mogucnosti od povreda, umora, kao i vecih sansi za uspeh u takmicenjima, u kojima budemo nastupali ...

Iskreno, ne znam da li jos neki klub iz Evrolige igra 5 razlicitih takmicenja, i ima preko 85 utakmica u sezoni ...
Ne bih rekao

miki96

Цитат1: Ивањица  05 Мај 2019, 16:36:14
1. Markovic,Covic
1/2 Djenka
2. Beron, Rivers
2/3 Davidovac
3. Dobric
3/4 Perperoglu
4. Rubit, Simanic
5. Kuzmic, Odzo, Ristic

Prepisujem  :win:
+ Lazić, Nenadić/Radanov

IggY79

Đenka je mrka kapa. Ako, kao što reče Seltik, Bajern ne može da isprati njegovu cenu, mi tu nemamo šta da tražimo.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

jagodina navija za zvezdu

Kad bi doveli Pefija to bi bilo..Pa svaki nas igrac bi bio duplo bolji pored takvog igraca, on ce videti svako Dobricevo trcanje u kontri, super pik, svako malo otvaranje, od njega ne mozemo da ocekujemo ne znam koliko poena..Setimo se da je bio u klasicnoj raspravi sa navijacima dok je igrao protiv nas, Dok je igrao u Vrscu, njegov Hemofarm je prolazio strasne muke protiv groblja, tuce, incidenti, nepojavljivanje u poslednjoj utakmici.. Pitanje je da li bi on prihvatio da se vraca u takvom blatu

samson

Zanimljivo da su ljudi sa onog spiska iskomentarisali i uhvatili se za Gogu Bitanzea, a niko da prokomentarise par na pleju :D

zoran novak

100% sam siguran da se nece dovoditi 2 klasicna pleja vec jedan koji ce biti i najvece pojacanje,koji ce biti sve i svja u timu,a da ce se pored njega dovesti jos jedan kombo 2/1 koji ce uz Filipa biti na kecu po potrebi ,ukoliko Covic ne bude mogao da se nosi sa azdajama u El. Sto je i dobro. Filip ce biti odlican za Abu,nece biti pod velikim teretom,moci ce da isporucuje fino . Idealan scenario bi bio Pefi/ Djenka ali svi znamo da je to tesko izvodljivo. Na centru ma koliko svima bilo cudno,ja ne bih dovodio Kuzmica,ali samo ukoliko Ojo ostaje. Treba nam neki ofanzivno potentniji koji ume da zida,koga ce udvajati dole. Neko je spomenuo Stimca. Mislim da bi mnogo kompatibilniji bio on sa Ojom nego Kuzmara.

Citizen

05 Мај 2019, 17:54:43 #79 Last Edit: 05 Мај 2019, 18:03:34 by Citizen
Цитат1: Ивањица  05 Мај 2019, 16:36:14
1. Markovic,Covic
1/2 Djenka
2. Beron, Rivers
2/3 Davidovac
3. Dobric
3/4 Perperoglu
4. Rubit, Simanic
5. Kuzmic, Odzo, Ristic

Rubit je bio odlican 2017/18, bar koliko se secam, nisam gledao Brose ove godine

Znas li njegov trenutan status? Ima li ugovor i za sledecu godinu?

Jedino sam mislio da je mladji

Takodje bi Parahuski bio pojacanje za nas, odigrao ie dobru sezonu u Ritasu