• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига 2019/2020

Started by Александар95, May 05, 2019, 12:54 am

Previous topic - Next topic

Ивањица

Nekada cest predlog ove diskusije, Dj Kuper je presao igricu ... antidoping test, dao je urin I ispostavilo se da je TRUDAN ...

Шапчанин

https://twitter.com/Virtusbo/status/1157282554652835846

"Vrlo sam srećan što ću naredne godine igrati za Virtus, koji je odličan klub sa velikim ambicijama. Želim da pobeđujem i spreman sam da uradim sve kako bismo usrećili naše navijače. Naravno, činjenica da sam ranije igrao sa Milošem i da sam bio u timovima koje je vodio Sale će mi pomoći da se uklopim lakše. Ali biće važno da uspostavim dobar odnos i sa ostalim igračima", kazao je Marković.

ognja

Quote from: Ивањица on Aug 02, 2019, 08:29 pmNekada cest predlog ove diskusije, Dj Kuper je presao igricu ... antidoping test, dao je urin I ispostavilo se da je TRUDAN ...

Ja čitao odavno da je to kada se muškarcu ustanove markeri trudnoće vrlo verovatno kancer. Mislim testisa, ali ne sećam se najbolje.

@Littmann lupam li gluposti ili je moguće?
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

samson

Quote from: ognja on Aug 02, 2019, 10:00 pmJa čitao odavno da je to kada se muškarcu ustanove markeri trudnoće vrlo verovatno kancer. Mislim testisa, ali ne sećam se najbolje.

@Littmann lupam li gluposti ili je moguće?

Jeste, ali u njegovom slucaju nije. Nego je djevojka pisala za njega.

Choby

Ovo jeste malo slobodnija tema ali stvarno ludilo sta sve moze da se procita.

ika.mi1997

Aug 03, 2019, 12:21 am #5540 Last Edit: Aug 03, 2019, 01:10 am by ika.mi1997
Pominjan ovde u mahovima Jordan Loyd je potpisao ugovor sa Valensijom, odličan igrač, jedan od boljih koji mogu da se proberu preko bare.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока

estella roja

Штета баш, он је имао и потписан уговор са Дацком прошле године, па је побегао преко баре. Одличан играч.. Остаје нам да се надамо да ће Дариус Адамс завршити у Басконији, па да ми покупимо некако Грејнџера.

ika.mi1997

Dzejson bi svakako legao na ovaj roster samo je pitanje želi li stručni štab još jednog veoma bitnog igrača sa propuštenom celom prošlom sezonom.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока

vlada996

Tajler Enis nije prosao med.preglede u Makabiju. Nedovoljno oporavljen, mada u tekstu ne pise da je u pitanju potkolenica koju je polomio prosle sezone u Feneru, nego navodno neka povreda zgloba , koja nije dovoljno zalečena , te da nisu hteli da rizikuju.
Zvezda je život , sve drugo su sitnice.

северна страна

Бели94

DjoleRkc

Ovo samo plej može da bude, ostalo mi ništa nema logike...
"Bilo je sasvim normalno da posle rata pocnem da navijam za Zvezdu.Bili su tu svi moji idoli.Uostalom,tada za Partizan u Beogradu niko nije navijao"

Disc

Бели94

LB iz Toronta [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

axilele

LB??
Samo sto sam ustao mozak jos ne funkcioniše