• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига 2019/2020

Започео Александар95, Мај 05, 2019, 12:54 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

ludisever

Јун 10, 2019, 06:42 поподне #1230 Last Edit: Јун 10, 2019, 06:48 поподне by ludisever
Цитат: Vatrogasac  Јун 10, 2019, 06:39 поподне
Znaš koliko je realno kad Real traži Dedu  :)

Realnije mi za Oja, al rekoh da pitam   :srbinosm:

Evo po instagramima se svasta pise , cak i da je dogovoren Siva

Jamar22

Цитат: Vatrogasac  Јун 10, 2019, 06:39 поподне
Znaš koliko je realno kad Real traži Dedu  :)

Who is "deda"? [emoji15]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vatrogasac

"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Jamar22

Na njega sam sumnjao. Nisam imao pojma da ga tako zovete [emoji3][emoji482] Ima li istine da smo produzili Berona?

Sent from my iPhone using Tapatalk

estella roja

Како сам разумео од раније, Октагон (Билијева и Томићева агенција) има велики утицај доле у Грчкој, стога верујем да је веродостојна ова информација грка и мислим да можемо веровати.

andrija55

Душан С.

Ja sam to video na instagramu, od tech&sport srbija. Potpuno neproveren izvor i ako mene pitate prazna prica.

Celtic

Ne znam kakav motiv može Siva da ima da napusti Albu. Ajde da ga zove Real pa i da poverujemo.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

coas

Po cemu je bolje igrati u Albi nego u Zvezdi? Budimo realni cenimo nase. Njemu bi trebalo da je privilegija da igra u nasem klubu.

Mihajlo BL

Јун 10, 2019, 11:16 поподне #1239 Last Edit: Јун 10, 2019, 11:20 поподне by Mihajlo BL
I meni je zaista nejasno otkud Sivi motiv da dođe kod nas. Alba ušla u Evroligu, imao bih kod njih veću platu, da su sad u pitanju Real, Barsa, CSKA i sl. onda bih razumio. To jedino ako je oduševljen našim navijačima i da nas zbog toga simpatiše. Opet ne znam otkud ovima takav naslov, napisali su da imaju izvor (blizak klubu) da je Siva naš novi igrač. To nisu naslovi tipa da Zvezda želi Sivu i sl., pa onda tu možeš lupati svašta. A napisati tako je on sve dogovorio s nama...
Ne znam, neću da se pravim pametan, jer zaista nisam upućen u ovaj slučaj. Ali nešto mi ta priča ne pije vodu zaista. A Siva kao Siva je odličan igrač, bez dileme, igrao finale Evrokupa, fenomenalan šuter a uz to imao u prosjeku oko 8 asistencija, tako da bi za fazu napada bio vrhunsko pojačanje.

ddacha

Koliko god čovek bio realan teško je da se bar malo ne ponada kad pročita ovakve "vesti", i to me najviše nervira u svemu tome. I evo, iako je potpuno nelogično, neka nada tinja...

Banesto

Mala digresija
Što se tiče Tech&sport portala, koji je objavio vest o Sivi, imali su i nekoliko promašaja (Kuzmic da sigurno dolazi u februaru i sl.) ali su oni na primer prvi objavili vest da sledeće sezone EL igramo u Areni (sredinom maja). Tako da (nadam se ) ovo možda nije prazna priča.

napster

Pa to da cemo da igramo sledece sezone EL u Areni nije nikakva topla voda, to je znao svako ko iole prati klub.

Nesto sasvim ocekivano, ja recimo uopste nisam postavljao pitanje gde cemo igrati.
... А кад срце стане на њему нек пише, жалим што те нисам волео још више!

andrija55

Tech&Sport nije nikakav relevantan izvor je oni i nemaju nikakve informacije, već ih skupljaju sa foruma. Prvi put sam u životu gledao onog Pavija što je glavni tu u onom videu na jutjubu o tome kako će izgledati naš tim sledeće sezone. Odgovorno tvrdim da bi svako od nas ovde mogao da odradi smisleniju i stručniju analizu o tome kako bi naš tim trebalo da izgleda naredne sezone nego taj košarkaški ,,stručnjak''. Još čitam komentare ispod video gde masa ljudi piše kako Pavi treba da nam bude trener i kako bismo onda ušli u top8 EL i ne mogu da verujem svojim očima. Lik bukvalno radi analizu na nivou klinca od 16 godina (a i nije mnogo stariji).
S druge strane, izgleda da stvarno ima istine za Sivu, meni je to neverovatno, ali izgleda da je stvarno dogovoren. Stvarno ne znam kako smo uspeli da ga dovedemo ako je istina. Morali smo baš da se otvorimo, mada ja dok ga ne vidim kod nas i dalje ne mogu da poverujem.

milwaukee

Цитат: andrija55  Јун 11, 2019, 12:40 поподне
Tech&Sport nije nikakav relevantan izvor je oni i nemaju nikakve informacije, već ih skupljaju sa foruma. Prvi put sam u životu gledao onog Pavija što je glavni tu u onom videu na jutjubu o tome kako će izgledati naš tim sledeće sezone. Odgovorno tvrdim da bi svako od nas ovde mogao da odradi smisleniju i stručniju analizu o tome kako bi naš tim trebalo da izgleda naredne sezone nego taj košarkaški ,,stručnjak''. Još čitam komentare ispod video gde masa ljudi piše kako Pavi treba da nam bude trener i kako bismo onda ušli u top8 EL i ne mogu da verujem svojim očima. Lik bukvalno radi analizu na nivou klinca od 16 godina (a i nije mnogo stariji).
S druge strane, izgleda da stvarno ima istine za Sivu, meni je to neverovatno, ali izgleda da je stvarno dogovoren. Stvarno ne znam kako smo uspeli da ga dovedemo ako je istina. Morali smo baš da se otvorimo, mada ja dok ga ne vidim kod nas i dalje ne mogu da poverujem.

Vidim pljujes Tech&Sport kao neko ko nema pojma ( slazem se) i onda napises vidim da je Siva dogovoren, a to si zakljucio na osnovu pisanja koga, na osnovu objave isto nekog burek portala koji je verovatno preneo neku informaciju sa nekog foruma iz rubrike zelje i pozdravi.

Meni je bas sve ovo cudno da mi sada vec ugovoramo igrace, svi portali nam vec sastavili tim za sledecu sezonu,a svi smo upoznali rad Tomica prosle godine kada su igraci dolazili a da nijedan portal ili forum ni blizu nije bio ijednog imena koji je posle dosao kod nas.

Podeli sa nama tu pouzdanu informaciju da je Siva dogovoren a da nije hotsport.