• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда у КЛС 2018/2019

Започео miodrag, 17 Март 2019, 09:06:14

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Antibarbarus

Mislim da je situacija za KLS posle ovih povreda, nazalost, prilicno jasna: Beron, Rivers, Faje i Odzo.

Otpada Cirbes + povredjeni Reglend i Stratos.

Vlada 89

Možda nekom srede pasoš pa upadnu svi

vlada

Цитат1: Antibarbarus  15 Април 2019, 12:29:23
Mislim da je situacija za KLS posle ovih povreda, nazalost, prilicno jasna: Beron, Rivers, Faje i Odzo.

Otpada Cirbes + povredjeni Reglend i Stratos.

Srede KC-ju pasos i upada i Cirbes. Stratosu svakako ponuditi ugovor za sledecu sezonu, mozemo KLS i bez njega.

Vlada 89

:sleep:

Цитат1: Celtic  15 Април 2019, 12:45:38
Stratos nije okončao sezonu. To je sve što možemo da kažemo. Neka nagađaju da li će se pojaviti u Morači.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Gaučo

White Yersey

Ja ću ove sezone da navijam za Partizan. Stvarno, trener od 800 000 evra 4 stranca pola Mege a da uzmu samo kup,greota.

somebody75

I kako sada saopstiti nekome od ovih nasih junaka stranaca da ne racunas na njega u nasoj ligi? :001_huh:..Jako nezahvalan posao za Tomica

Zvezdale!

To moramo da resimo nekako... Kej Si uzimaj drzavljanstvo, ljubi te brat. Kako bez Cirbesa, nije u redu,mada trebai Rile da igra... Ne znam ljudi, nisam pametan po ovom pitanju, a pocinje KLS vec u subotu.

Игор

Морали би једном играчу да завршимо држављанство кад смо већ пропустили прилику да то урадимо за КРК.

somebody75

Valjda jedino moze KC da dobije pasos..Ali tesko je to ocekivati

Djordje04

Genrealno su Beron, Odzo i Faje, po meni sigurni za Kls. Tu bih naravno stavio i Stratosa al ne znam mu tezinu povrede. Ako se ocekuje da bude spreman za finale tu po meni nema razmisljanja. Da me je neko pitao pre mesec dana, Reglend bi bio apsolutno siguran, ali smo pokazali da se bez njega itekako moze. KC je masina kad udje u ritam, i moralo bi sve da se ucini da dobije pasos. Zao mi je Cirbesa, ali on po meni ima najmanje sanse da upadne u ova 4, mada je imao odlicnu seriju sa Partizanom.

ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

Косингас

Нема.

Сложио бих се са Ђолетом...овај плеј оф, обе серије, су показале да итекако можемо без Регленда...

Оџо ...јер вјерујм да ће сигурно бити ту и идуће сезоне... Берон је неко у кога тренер има највеће повјерење...Фаје је искочио у овој финалној серији иако га није било неколико мјесеци...и одмах је показао колико значи екипи...

За четвртог...имамо баш мало времена, Стратос или Риверс...више бих волио Стратоса, али и један и други нам доносе другачије ствари на терену..

Ма кога год да изаберемо, не бринем јер смо показали да смо ТИМ!

Disc

U subotu pocinje KLS za nasu ekipu
Crvena zvezda - Dunav 18:00 prenos na Areni 2
Sto se tice stranaca ja ocekujem Cirbesa,Reglanda i Stratosa van ekipe...Ristic treba dobiti minutazu u ovoj ligi a sto se tice Reglenda i Stratosa mislim da nece imati vremena da se oporave  za finale.

Strale993

Цитат1: somebody75  23 Април 2019, 02:42:43
Valjda jedino moze KC da dobije pasos..Ali tesko je to ocekivati

Ako dogovorimo saradnju za sledecu sezonu nije nemoguce.
Nama bi mnogo znacilo da bar jedan stranac dobije pasos.

Vlada 89

Očekujem da svi zdravi stranci budu u rosteru za KLS
Mislim da Stratos i Džo neće igrati i da će biti završen jedan pasoš

Beograd

Sada se selimo iz brloga ABA lige u brlog KLS...  :srbinosm:
Ja isto ocekujem da Stratos i Regland ne budu licencirani zbog povreda. Glavno pocinje od PO. Titulom bi dosli do 20 sampionata u nasem vlasnistvu i to je po meni najveci motiv!

Mauzeer

Цитат1: Vlada 89  23 Април 2019, 10:45:30
Očekujem da svi zdravi stranci budu u rosteru za KLS
Mislim da Stratos i Džo neće igrati i da će biti završen jedan pasoš

Ne moze, jer imamo 5 zdravih ...

Inace, kakvo idiotsko pravilo, aj i da razumem da je na dan utakmice max 4 u timu, ali da mozes da registrujes samo 4, je van svake pameti. Recidivi nekih davnih vremena, a u danasnje, u ovakvoj evropskoj konkurenciji, direktno slabis svoje klubove.

Mleki

Do kada je rok za licenciranje igraca za KLS?Hvala unapred  :ziveli2: