• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда у КЛС 2018/2019

Започео miodrag, 17 Март 2019, 09:06:14

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

bari91

Jel imamo mi mogucnost da bilo ko od nasih "stranaca" postane "domaci" za KLS?
Daleko je finale domacice i imamo preca posla narednih dana. Medjutim, pravilo sa strancima nam znacajno skracuje rotaciju, a to nije za zanemariti.

vlada

Цитат1: bari91  07 Април 2019, 14:53:38
Jel imamo mi mogucnost da bilo ko od nasih "stranaca" postane "domaci" za KLS?
Daleko je finale domacice i imamo preca posla narednih dana. Medjutim, pravilo sa strancima nam znacajno skracuje rotaciju, a to nije za zanemariti.

Mislim da se pricalo da teorijski moze KC Rivers.

северна страна

Nas raspored:

Prvo kolo (27. april)
Crvena zvezda - Dunav

Drugo kolo (1. maj)
Zlatibor - Crvena zvezda

Treće kolo (4. maj)
Crvena zvezda - FMP

Četvrto kolo (8. maj)

Crvena zvezda - OKK Beograd

Peto kolo (11. maj)
Borac - Crvena zvezda

Šesto kolo (15. maj)
Dunav - Crvena zvezda

Sedmo kolo (19. maj)
Crvena zvezda - Zlatibor

Osmo kolo (22. maj)
FMP - Crvena zvezda

Deveto kolo (25. maj)
OKK Beograd - Crvena zvezda

Deseto kolo (29. maj)

Crvena zvezda - Borac

Шапчанин

ognja

@Celtic, voleo bih da cujem tvoje misljenje koga cemo zadrzati od stranaca za KLS? Kapiram da je Joe prakticno vec otpisan. Ima ih 6. Jos dvojica moraju van tima. Tvoj stav?

Vlada 89

I da li će neko dobiti pasoš?

Termini polufinala su 2, 4. i eventualno 6. jun kada bi se igrala majstorica, dok je finale zakazano za 9, 11, 14, kao i 16. i 19. jun kada bi se igrale eventualna četvrta i peta utakmica.

Косингас

Не бих рекао да ћемо Регленда отписати ако ће се вратити у мају на паркет. Иначе Томић је рекао да још не зна да ли ће он бити спреман за први меч финала.

Рачунајте да су Стратос, Берон и један центар сигурни. Још једног додајте само..

Vlada 89

Može Tomić da priča šta hoće,čovek se operisao pre nedelju dana.

Косингас

Добро, колика је пауза? Ми до почетка јуна имамо ФМП и Борац од озбиљнијих екипа..мислим да ће ићи Регленд као 4и ако се враћа у мају..на тој позицији смо најтањи, без обзира што је Филип развалио у полуфиналу. Имамо играче који су тренутно ван 12, а који покривају позиције осталих странаца.

DukaMilos

Nama je prioritet Aba liga. Nije prvenstvo nebitno, ali niije ni nesto posebno bitno, svakako valja gaziti grobare uvek i na svakom mestu. Ono sto bih ja voleo da igraju  Ristic, Nenadic, Radanov, Borisa sa vecom minutazom kao i svi domaci igraci, pa po cenu i rezultata.

Косингас

Играће против Дунава, Златибора, ОКК Београда сигурно. Сви које си набројао ће бити у 12 јер нећемо имати избора

Приоритет је итекако и домаћа лига. Приоритет је да не освоји Партизан дуплу круну.

tokyo

Цитат1: Косингас  08 Април 2019, 15:22:00

Приоритет је итекако и домаћа лига. Приоритет је да не освоји Партизан дуплу круну.
:win: :win: :win:  I još bih dodao,jurimo JUBILARNU 20.titulu prvaka države :prvak:

Foks

Ja iskreno ocekujem neko domace pojacanje, pa cak i neku rokadu sa FMP-om.

Sektor

Цитат1: tokyo  08 Април 2019, 16:45:37
:win: :win: :win:  I još bih dodao,jurimo JUBILARNU 20.titulu prvaka države :prvak:

2 zvezdice na kosarkaskom i tri na fudbalskom grbu ovog leta !

Carmelo

Prebaciti Fayea i 1 centra u Fmp, Riversu dati poasoš ukoliko je moguće (ili još bolje Odžu) i uzeti Kls ubedljivo.

Kakvo crno kalkulisanje, to je vazda bio bitan trofej.

a Fmp sa 2 "naša" igrača + Lazarević i Novozelanđanin može da prilično sjebe groblje

DukaMilos

Цитат1: Sektor  08 Април 2019, 16:47:54
2 zvezdice na kosarkaskom i tri na fudbalskom grbu ovog leta !

Uuuu, kakva ce to festa da bude!!! Slavlje tri dana!!!

Celtic

Цитат1: ognja  08 Април 2019, 14:23:41
@Celtic, voleo bih da cujem tvoje misljenje koga cemo zadrzati od stranaca za KLS? Kapiram da je Joe prakticno vec otpisan. Ima ih 6. Jos dvojica moraju van tima. Tvoj stav?
I meni se čini da su Beron, Ojo i Stratos najlogičnije rešenje. Ko će biti četvrti će verovatno zavisiti od više faktora, počev od procene gde smo najtanji, preko eventualno nekog domaćeg pojačanja do situacije oko Reglanda.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Konev

Цитат1: Celtic  08 Април 2019, 17:01:28
I meni se čini da su Beron, Ojo i Stratos najlogičnije rešenje. Ko će biti četvrti će verovatno zavisiti od više faktora, počev od procene gde smo najtanji, preko eventualno nekog domaćeg pojačanja do situacije oko Reglanda.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
Posle sinocne utakmice protiv Buducnosti i operacije Reglanda taj 4-ti stranac mora biti Faje. Videli smo i u kupu da Simanic ne moze da cuva onog invalida Novicu. Odlicna rola Fajea i bas je potreban za drugu zvezdicu na grbu(Beron,Odzo,Faje,Peperoglu).

Zvezdale!

A i Cirbes se vraca u formu, znamo da ima iskustva narocito u ovim domacim uslovima, jer je Odzo definitivno broj 1. Ne znam, stvarno teska odluka...