• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Пријатељски мечеви

Started by MrRedStarBelgrade, Jan 29, 2012, 05:26 pm

Previous topic - Next topic

mirkozivko

Dobili  FMP, nisam siguran koji je rezultat na kraju, mislim 83 74. Igralo se punom snagom,dobra provera

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk

bm

mirkozivko

KC dobar, Regland odlican, Zirbes isto

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk

МilosМilos

Dobro je ako Cirbes daje znake života, bez njega u formi smo bas prosek. Ali samo u formi.

balja

Ima vremena da se uigramo sa Riversom i podignemo formu bitnim igračima. Od početka marta nema zezanja. Naredne utakmice su pravljenje forme i pravljenje opcija za dobijanje groblja i future. Dakle očekujem da trener i stručni štab imaju roster pripremljen i za jednog i za drugog protivnika sa iznenadjenjima baš za njih. Dakle analiza igre protivnika i uigravanje akcija koje njima ne leže što će sigurno i ovi prema nama primeniti. Očekujem da poboljšamo odbranu a u napadu očekujem raznovrsnost proigravanja i dominaciju i spoljnje i unutrašnje linije pre svega protiv grobara. Centri moraju odigrati protiv njih dobitne uloge jer smo tu sigurno kvalitetniji. Oni se uzdaju u tandem Zagorac - Jaramaz i to su skrivali kao zmija noge. Njih rušimo konstantnim šutem spolja i dobrim zagradjivanjem reketa. Nemaju stabilan šut i tu ih treba razbiti. Očekujem takodje i malo više tranzicije bez obaveznih 8 sekundi prelaza za Reglanda i to da neko drugi prenosi loptu u polje napada da bi majstor bio kreativno sposoban da ih razbija, pravog Lazića i Simanu konačno na nivou koji je pokazao da može da prati. Videćemo šta smo iztrenirali ovih dana.

Celtic

Okupljanje je zakazano za 19. avgust. Pripreme u Beogradu.

19.-22. septembra učestvujemo na evroligaškom turniru na Kritu, na koji se vraćamo posle jednogodišnje pauze.

Nakon toga nas čeka ABA Superkup, za koji ne znam da li se još zna domaćin, pa početkom oktobra start ABA i EL.

Послато са Nexus 5X помоћу Тапатока

Disc

Quote from: Celtic on Jun 25, 2019, 10:43 pm
Okupljanje je zakazano za 19. avgust. Pripreme u Beogradu.

19.-22. septembra učestvujemo na evroligaškom turniru na Kritu, na koji se vraćamo posle jednogodišnje pauze.

Nakon toga nas čeka ABA Superkup, za koji ne znam da li se još zna domaćin, pa početkom oktobra start ABA i EL.

Zagreb je domacin Superkupa

Шапчанин

Против Приморске играмо на старту АБА Суперкупа у Загребу.

Vatrogasac

Kada smo prethodnih godina počinjali pripreme?
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

miki96

Quote from: Vatrogasac on Jun 25, 2019, 11:24 pm
Kada smo prethodnih godina počinjali pripreme?

13. 8. 2018.
7. 8. 2017.
14. 8. 2016.

Vatrogasac

Hvala,primetio sam da krećemo kasnije nego pre
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Celtic

Nadamo se da nećemo imati mnogo reprezentativaca.