Анкета

Најбољи против Војводине био је

Борјан
1 (0.2%)
Стојковић
0 (0%)
Савић
1 (0.2%)
Милуновић
1 (0.2%)
Гајић
2 (0.4%)
Јовичић
2 (0.4%)
Чаушић
6 (1.2%)
Марин
422 (84.2%)
Боаћи
48 (9.6%)
Бен
0 (0%)
Симић
9 (1.8%)
Јирка
1 (0.2%)
Павков
6 (1.2%)
Иванић
2 (0.4%)

Укупно гласова: 501

Аутор Тема: 22. коло Суперлиге: Црвена звезда - Војводина 4:0  (Прочитано 28147 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Mao Molina

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.626
  • Репутација: +688/-1071
Одг: 22 коло СЛ: Црвена звезда - Војводина 4:0
« Одговор #40 послато: 09 Фебруар 2019, 22:37:28 »
Brat Jirka se ekspresno uklopio sa bakljom u ruci  :travka:

Ван мреже Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.348
  • Репутација: +2478/-1124
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #41 послато: 09 Фебруар 2019, 22:47:44 »

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.206
  • Репутација: +904/-481
« Одговор #42 послато: 09 Фебруар 2019, 23:05:26 »

Ван мреже Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.789
  • Репутација: +1477/-1110
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #43 послато: 09 Фебруар 2019, 23:06:45 »
Зар нису играчи стигли јутрос у 8 сати ?

Ван мреже miki delija

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 78
  • Репутација: +48/-13
« Одговор #44 послато: 09 Фебруар 2019, 23:13:43 »
Posle ovog nema nemam vremena,nego nadjes jos dva ortaka i pravac Marakana!

Ko ce da doceka sledecu subotu...

Ван мреже cashAndcarry

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 4
  • Репутација: +11/-54
« Одговор #45 послато: 10 Фебруар 2019, 08:31:00 »
Imam utisak da igracima nije stopostotno prijatno u ovakvim situacijama. Ajde, razumem kad se prodje Salcburg u gostima i prodje se u LS, ili posle Krasnodara, ili posle derbija, i tad mi je u redu da se slavi ispred Severa, da se ostaje odredjeno vreme nakon utakmice jer je postignut odredjeni sportski uspeh.

Ili, takodje, posle pobede protiv Liverpula, sasvim je u redu da se ceo krug uradi oko Mare, da se zahvali navijacima itd... Shvatate poentu.

E sad, meni se barem cini da se ova insitucija proslavljanja previse eksploatise i skoro pa siluje. Na Marakani, posle svake ali svake utakmice igraci dolaze do Severa, i tu se onda od 5-10 min vezbaju pesmice. Na malim utakmicama je sasvim dovoljno da zastanu kod tunela, mahnu navijacima, dobiju ovacije "Sampioni, sampioni" i to je to. Jer, naravno, da ce posle Krasnodara da budu komentari kako nekako ne umemo da se radujemo uspesima, i da ta proslava posle tada ulaska u LE nije bila na nivou, nije bila spontana, ako se secate tih komentara. Pa to je upravo zbog toga sto se slavi svaka pobeda na isti nacin, i ne moze onda gradacijski da se slavlje poredi.

Plus, i igraci se ponasaju ustogljeno, ono igraju sa Surdulicom, samo je gol razlika upitna, i onda moraju da iskazuju neku silnu srecu pred Severom, umesto da to ostave za one trenutke koji su stvarno to.

Izvinjavam se za off, ali ovaj dogadjaj od juce me podsetio na misljenje koje hocu da iskazem vec odavno.

Ван мреже Red_Zmaja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 228
  • Репутација: +90/-195
« Одговор #46 послато: 10 Фебруар 2019, 10:55:18 »
Sve je potpuno bilo na mestu,pa i proslava dolaska igraca.Ne slazem se sa prethodnim upisom,ali ima i do toga da svako ima svoje misljenje.Srecno im bilo u nastavku  a i nama sa njima...   :001_cool:

Ван мреже Stevke94

• Веран као пас
  • Поруке: 555
  • Репутација: +180/-244
« Одговор #47 послато: 10 Фебруар 2019, 11:02:48 »
Imam utisak da igracima nije stopostotno prijatno u ovakvim situacijama. Ajde, razumem kad se prodje Salcburg u gostima i prodje se u LS, ili posle Krasnodara, ili posle derbija, i tad mi je u redu da se slavi ispred Severa, da se ostaje odredjeno vreme nakon utakmice jer je postignut odredjeni sportski uspeh.

Ili, takodje, posle pobede protiv Liverpula, sasvim je u redu da se ceo krug uradi oko Mare, da se zahvali navijacima itd... Shvatate poentu.

E sad, meni se barem cini da se ova insitucija proslavljanja previse eksploatise i skoro pa siluje. Na Marakani, posle svake ali svake utakmice igraci dolaze do Severa, i tu se onda od 5-10 min vezbaju pesmice. Na malim utakmicama je sasvim dovoljno da zastanu kod tunela, mahnu navijacima, dobiju ovacije "Sampioni, sampioni" i to je to. Jer, naravno, da ce posle Krasnodara da budu komentari kako nekako ne umemo da se radujemo uspesima, i da ta proslava posle tada ulaska u LE nije bila na nivou, nije bila spontana, ako se secate tih komentara. Pa to je upravo zbog toga sto se slavi svaka pobeda na isti nacin, i ne moze onda gradacijski da se slavlje poredi.

Plus, i igraci se ponasaju ustogljeno, ono igraju sa Surdulicom, samo je gol razlika upitna, i onda moraju da iskazuju neku silnu srecu pred Severom, umesto da to ostave za one trenutke koji su stvarno to.

Izvinjavam se za off, ali ovaj dogadjaj od juce me podsetio na misljenje koje hocu da iskazem vec odavno.

To sto opisuješ je možda standard u normalnom klubu sa normalnim navijačima. Ali mi nismo normalni, mi volimo i slavimo zvezdu ne samo u “bitnim” utakmicama nego svake nedelje, svejedno da li smo izgubili ili pobedili.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.566
  • Репутација: +4230/-3214
« Одговор #48 послато: 10 Фебруар 2019, 11:34:28 »

Valjda to delom potice i iz toga sto nas je SRAMOTA kakve igrace,a mozda pre svega ljude imamo, i koje rezultate postizu, a nas saka jada! Pa se trazi svaki povod da bi im iskazali zahvalnost koju ne moze tribina koju mi zelimo. Kao sto je "normalno" da zastanu kod tunela po tebi, po meni je isto tako normalno da posle pobede nad Liverpulom bude 25000 sredom, radnim danom, a bilo nas je 2500. Kada se stvari vrate ili dodju u normalu, sve ce imati svoj smisao. Ovaj dolazak igraca posle priprema ja ne znam sta tu moze da bude lose? I prosli put su goreli nadvoznjaci po Novom Beogradu, nesto vec prerasta u tradiciju. Ni jedni navijaci ne znam dal su imali recimo koreografije na kraju meca, bakljade, ispracaje na utakmice koje slede...mislim da smo dosta unikatni po tom pitanju, a to ne moze bez ljudi kakve imamo u timu. Dzabe nama da dodju ispred tribine ljudi kojima vidis da preko kurca to rade, 80% ih ni ne zna pesmu, dok je skroz drugo kada ti pridju ljudi koji znaju pesmu bolje nego tribina maltene, uce je sa jutuba itd. Da ti kapiten u Ligi Sampiona vodi navijanje na tribini, da ljudi uskacu u tribinu...sve to njima prija, nekada manje nekada vise, ali sigurno nije nista na silu jer su oni takvi kakvi jesu. Ali mi, mi smo posebna sorta ljudi! Smeta nam sada to sto pozdravljamo igrace, sta je sledece? Jel ima kraja ovome???Neko je skoro pisao da igracima Psz a u ugovoru stoji da moraju da dodju da pozdrave igrace posle utakmice i za to dobijaju pare! Mi nemamo pare ali imamo dusu, oni imauju pare ali nemaju dusu, ili su je izgubili odavno ako su je ikada imali! Meni se ipak mnogo vise svidja ovo nase pozitivno ludilo i pre bi stao na tu stranu da imam mogucnost da biram.
Ajde mi da dodjemo na Vojvodinu pa da vidimo kako ce dalje da ide pozdravljanje sampiona?
« Последња измена: 10 Фебруар 2019, 11:39:05 zvezdani grad »

На мрежи ZmajPŽ

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 211
  • Репутација: +129/-164
  • na svoju veru na svoju zemlju...
« Одговор #49 послато: 10 Фебруар 2019, 13:11:04 »
Ajde mi da uradimo sto je do nas!Ajde da na svakoj utakmici ovog proleca kupimo minimum 20 hiljada karata,tako cemo najbolje pomoci klubu i pokazati igracima podrsku i zahvalnost za sve sto nam priredjuju!Nismo imali bolju ekipu od Barija i zato napunimo stadion i uzivajmo ljudi!DUPLA KRUNA DUSA PUNA!  :aplauz:

Ван мреже Д. Ле Талек

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 257
  • Репутација: +152/-126
  • ...Nikad nećeš biti sama - MI SMO TVOJI SINOVI...!
« Одговор #50 послато: 10 Фебруар 2019, 13:17:21 »
Idemo ciganijo, vreme je.
Davno beše onaj Čukarički i sneg do kukova 😁😁

Ajde da se vraćamo na stadione, da pokazemo da smo tu, da nas ovi uspesi nisu razmazili i da nas ima kao nekada, po 20-25 hiljada.
Definitivno sam se ja barem, uželeo ove zvezde, ove ekipe i jedva čekam da ih vidim sledeće subote na terenu.
Biće super videti opet sve te face koje jedva čekaju da istrče podno severne tribine.
Vratimo se na stadion, budimo to što jesmo i krenimo već sada u napad na Ligu Šampiona.

Svi na stadion!!  :stari grb: :stari grb: :stari grb:

Ван мреже srle

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 1.056
  • Репутација: +305/-193
« Одговор #51 послато: 10 Фебруар 2019, 14:00:26 »

Ван мреже estella roja

• Члан ФК
  • Поруке: 447
  • Репутација: +85/-72
« Одговор #52 послато: 10 Фебруар 2019, 14:27:17 »
Субота, 16:00h!

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.779
  • Репутација: +3678/-999
« Одговор #53 послато: 10 Фебруар 2019, 17:58:25 »
Arena sad reklamira da je meč u subotu od 15.oo h

Ван мреже Knezzz

• Веран као пас
  • Поруке: 506
  • Репутација: +320/-252
  • Jedna jedina ZVEZDA CRVENA!
« Одговор #54 послато: 10 Фебруар 2019, 18:19:22 »
Zavrsava se ova duga pauza,konacno pocinje. Bio bi red da se momcima da podrska sa tribina kakvu su zasluzili. Imamo sta da gledamo na terenu,majstore ove igre kakve dugo nismo imali. Bice zanimljivo koje ce igrace miloje izabrati,jedva cekam da vidim.

Ван мреже Дванаести играч

• Члан ФК
  • Поруке: 43
  • Репутација: +28/-21
« Одговор #55 послато: 10 Фебруар 2019, 18:38:24 »
Јел' ће Бен и Милуновић бити спремни за утакмицу?

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.566
  • Репутација: +4230/-3214
« Одговор #56 послато: 10 Фебруар 2019, 18:54:27 »
Taman da dodju ljudi na vreme, da pocne utakmica u 4 sa punim kapacitetom a ne da se ulazi do poluvremena.

На мрежи MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.641
  • Репутација: +1510/-2277
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #57 послато: 10 Фебруар 2019, 20:24:52 »

Verovatno je greska na reklami... U programskoj semi stoji od 16h...

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 20.081
  • Репутација: +3880/-3033
« Одговор #58 послато: 10 Фебруар 2019, 21:56:09 »

Иди на неко друго место да трујеш, а не овде.

Ван мреже Dejan Cz

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 244
  • Репутација: +198/-120
« Одговор #59 послато: 11 Фебруар 2019, 00:47:24 »
Ne pamtim kada sam prolecni deo prvenstva cekao sa ovolikim nestrpljenjem. Kakav smo mi tim napravili, produzili ugovore sa bitnim igracima, doveli jaka pojacanja, svaka cast upravi. Ovakav kvalitet nismo imali jos od one sezone 91/92 kada smo postali prvaci sveta u Tokiju. Posle te neponovljive generacije koja je osvojila sve sto se moze osvojiti, ovo je sigurno najbolji tim, najbolji skup igraca koji smo od tada oformili. Propratio sam sve te generacije i siguran sam da ovakav kvalitet od tada pa do danas nismo imali. Bice zadovoljstvo gledati nas tim ovog proleca. U zadnje 3 sezone redovno igramo slabije na prolece ali mislim da ovoga puta to nece biti slucaj. Raduje me sto je Mrkela izjavio da ovo sto dovedemo, to je to i da nema odlazaka u junu, bar ne do kraja kvalifikacija. Tako se ispravno razmislja i tako se napada Liga Sampiona. Od utakmice sa Vojvodinom krece uigravanje tima za kvalifikacije. Treba oformiti tim od 13-14 igraca koji ce se uigravati, raditi na automatizmu, tako da kada dodju kvalifikacije budemo potpuno spremni u svakom pogledu. Pripremne utakmice su pokazale da smo vec sada na zavidnom nivou za ovaj period, svih 5 pobeda, izmedju ostalog i protiv dva potencijalna protivnika u kvalifikacijama, posebno je bila dobra igra protiv Ludogoreca.

Da se osvrnem na igracki kadar. Kakvo je zadovoljstvo kada imas ovoliko kvalitetnih igraca i kada ne znas koga ces pre da uvrstis u tim. Imace Miloje slatke muke ali sam siguran da ce naci prava resenja. Imamo dva majstora u timu, Marina i Ivanica, slican tip igraca, ofanzivni vezni i bila bi kapitalna stvar da obojica budu u timu ali ne da se guse vec da se dopunjuju. Ne znam kako bi se eventualno Ivanic snasao na zadnjem veznom, pa da igra sa Jovancicem u liniji, a Marin da bude ofanzivni vezni s tim da krila budu Jirka na levom, a Ben na desnom i Boaci u spicu. Mnogo bi mocno izgledali u ofanzivi, samo ne znam kako bi to delovalo defanzivno, pre svega protiv jacih timova, da li bi Ivanic i Jovancic mogli da obavljaju i defanzivne zadatke. Ako bi mogli onda bi to bio pun pogodak. Milunovoc prosledjuje loptu do Ivanica ili Jovancica, oni do Marina, a Marin distribuira loptu na krila Benu i Jirki, u spicu ceka Boaci, tu je i Pavkov ako Bocku ne krene.
 Ako Ivanic ne bi mogao da pokriva poziciju zadnjeg veznog, onda na to mesto ili Jovicic ili Vulic, Ivanic centralni vezni, a Marin bi se u toj postavci pomerio na levo krilo, s tim da bi imao punu slobodu u igri gde bi se sa krila ubacivao u sredinu. Ben na desnom krilu, a ako se vidi da nema dan, moze da ga menja Jirka u drugom poluvremenu. I ovo mi deluje mocno.
 Da se vratim na zadnju liniju. Tu su Zule na desnom beku, Rodic na levom, Milunovic i Savic stoperi. Bilo je reci da ce Rodic da ide ali posto ce verovatno ostati onda ne bi trebalo njega prodavati u junu, vec ga ostaviti do kraja kvalifikacija. Bilo bi suludo uigravati zadnju liniju sa Rodicem kroz ove prvenstvene utakmice, a onda kvalifikacije poceti bez njega. Znaci ili ga ostaviti do kraja kvalifikacija ili ako se sprema njegova prodaja, onda forsirati Gajica kao levog beka, posto je on i tu poziciju pokrivao u Bordou. Ne bih pomerao Zuleta na stopera, da bi oslobodio Gajicu mesto na desnom beku. Mislim da je Zule mnogo korisniji na beku, a uzeo bi verovatno Savicu mesto stopera. Tu je i Gobelja da uskoci po potrebi na levog ili desnog beka.  Ovo su neka moja razmisljanja ali sam siguran da ce Miloje naci pravu kombinaciju. Imamo genijalnog trenera i nema sumnje da ce on to sve posloziti kako treba.
Ali najvece pojacanje za mene je potpis Borjana. Vec sam jednom napomenuo, da nije bilo one njegove odbrane protiv Krasnodara u zadnjem minutu, ko zna sta bi bilo sa nasim klubom. Ne bi igrali te godine Ligu Evrope, a najverovatnije ni Ligu Sampina ove sezone. Klub bi otisao u nekom potpuno drugom pravcu da nije bilo te odbrane. Da ne govorim o svim njegovim odbranama i zaslugama kroz ovih nesto vise od godinu ipo dana. Velika je stvar sto cemo ga imati u narednim godinama.
Sada nam samo ostaje da dodjemo na Marakanu u subotu i da pocnemo da uzivamo. Jedva cekam tu subotu.
« Последња измена: 11 Фебруар 2019, 00:50:28 Dejan Cz »