• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

22. коло Суперлиге: Црвена звезда - Војводина 4:0

Започео Фити, 06 Фебруар 2019, 19:55:33

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Најбољи против Војводине био је

Борјан
1 (0.2%)
Стојковић
0 (0%)
Савић
1 (0.2%)
Милуновић
1 (0.2%)
Гајић
2 (0.4%)
Јовичић
2 (0.4%)
Чаушић
6 (1.2%)
Марин
423 (84.3%)
Боаћи
48 (9.6%)
Бен
0 (0%)
Симић
9 (1.8%)
Јирка
1 (0.2%)
Павков
6 (1.2%)
Иванић
2 (0.4%)

Укупно гласова: 502

Фити

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ВОЈВОДИНА

Субота 16. фебруар. Отварање пролећног дела првенства. Стадион "Рајко Митић". СВИ НА СТАДИОН!

Косјерац

Фити

Следеће суботе наставља се домаћи шампионат. Не треба спомињати важност овог пролећа у којем јуримо 30. титулу и трећу звездицу изнад грба. Екипа се додатно појачала, на припремама бијемо све редом и за тотални ужитак фалимо ми на трибинама.

У госте нам долази новосадска дама, па је ред да је дочекамо како доликује. Притом, следећи меч на домаћем терену је и вечити дерби против стоке. Права прилика да направимо леп увод у лепо фудбалско пролеће које нас очекује.

Сви на стадион!

-М.Ђ.-

Кад ако не сада. Изговора нема. Сви на стадион!

Dule DELIJA

Najbolja tema za ovo. Hocemo dobru ekipu hocemo stabilne finansije, hocemo smanjivanje duga, sve to moze al uz nasu pomoc, ako se angazujemo i pomognemo malo! Vreme je da svako od nas kupuje ulaznice , sezonske ili pojedinacne , svejedno,  samo da se dolazi u sto vecem broju, kupujmo, uclanjujte se u klub sto vise... Ne znam za vas, ali ja se osecam super kad moja Zvezda gazi sve pred sobom, kad imamo ovako jak tim, osecam se nekako lepo i zaboravljam na sve probleme, ucinimo sta je do nas, a ne samo  da kukamo kako ovo ili ono ne valja! Rekao sam vec i recicu jos jednom svaka cast momcima koji iz Republike Srpske odvajaju vreme, novac, i sve ostalo da dodju do Bg a i do ostalih gradova, skidam kapu i ljudi vidimo se sto pre, jedva cekam!

Слуцки

Звездаши, Делије, време је, ево нас, опет полажемо испит. Неки би рекли испит зрелости, кључно питање је да ли смо спремни за повратак великана, за повратак наше Црвене Звезде.
Уколико одговоримо на ово питање пуњењем трибина УМИВЕНОГ стадиона Рајко Митић положићемо испит зрелости, односно спремности да се вратимо на ниво за који моје генерације ни не знају, а они старији је се сећају кроз старе снимке на Сос каналу у програму "сећања"... Додуше ни тај Сос канал више се не приказује као некада па нећемо ни видети та сећања.

Време је да почнемо да упоређујемо ОНУ Звезду са ОВОМ сада, јер нас управа клуба вредним радом на то и тера, јер имамо тренера ког би можда могли да упоредимо са једном легендом, јер имамо играче који квалитетом и љубављу према клубу показују да су достојни величине славног клуба, европског и светског шампиона.

Пре него што се сви појавимо 16. Фебруара на испиту, подсетимо се једне утакмице где смо изгубили од последњепласиране екипе која је играла у нашим дресовима, екипе која је играла са десеторицом играча и песме "Звезда то је тим због које пијем бенседин".. Упоредимо стање тада и сада..

Нема више потребе за коришћењем бенседина, али на трибинама фали адреналина... Адреналина који заслужују сви запослени у клубу од трећег голмана до теткице која је очистила запушене вецее на нашем стадиону.
Све функционише али фалимо ми, ми који показујемо колико вреди један клуб, ми који смо то показали у најтежим ситуацијама.

Звездаши, Делије време је да положимо испит са десетком у индексу, сви на Стадион Рајка Митића!
Идемо Делије!

noleRS

Цитат1: Слуцки  06 Фебруар 2019, 21:13:07

Време је да почнемо да упоређујемо ОНУ Звезду са ОВОМ сада, јер нас управа клуба вредним радом на то и тера, јер имамо тренера ког би можда могли да упоредимо са једном легендом, јер имамо играче који квалитетом и љубављу према клубу показују да су достојни величине славног клуба, европског и светског шампиона.

Nisam siguran da li mislimo na isto, ali mene ova Zvezda mnogo podsjeća na onu sa kraja 70-tih i početka 80-tih, bez obzira na neke neuporedive stvari postoji dosta sličnosti.
Počev od trenera Ambasador-Miloje, koje karakteriše skoro vojnička disciplina i posvećenost u svim aspektima rada.
Posebna konekcija, energija i poštovanje na relaciji igrači-navijači, doduše u ovo vrijeme iskazanim uglavnom na tzv "većim" utakmicama.
Lideri generacija Pižon-Marin, zatim i Dule-Vule Savić mada nije baš adekvatno poređenje.
Kada bolje razmislim ovoj Zvezdi baš nedostaje prava navijačka ikona kao što je bio Dule Savić koje bi dodatno hegemonizovalo zvezdaštvo.

mozzart

Sektor

Krece polako ...
Ocekujem 20 000+ ljudi I naravno pobedu ! Bice pravo zadovoljstvo ispratiti prolecnu Zvezdu 2019 godine !!!

Fantastican tim I strucni stab !

redflash

Нема више места за изговоре, незадовољство, мудровање и филозофирање. ДЕЛИЈЕ - ВРЕМЕ ЈЕ !
Време је да се покажемо.
Време је да покажемо верност.
Време је да покажемо љубав и оданост.
Време је да будемо не ВЕТАР него ТАЛАС који се не може зауставити!
Ова управа, стручни штаб, ИГРАЧИ су заслужили да ми сад дамо 120%.
Нема више изговора и оправдања, резултати су ту, жеље су испуњене.
Све је сад на нама да идемо заједно до дупле круне и треће звездице.
Сви на МАРАКАНУ!

DenaraFCRS

Не долазим јер ћу бити уз КК на купу, али ко год може нека дође и поздрави шампионе. Нека носимо Звезду у победе на 2 фронта!

no name

miki96

Često imamo to zadovoljstvo da prolećni deo prvenstva otvaramo na svom stadionu.
Ovako je to izgledalo u prethodnih 10-ak godina na ''Marakani'':

2017/18 Crv.zvezda - Javor 3-0 poseta: 7600
2016/17 Crv.zvezda - Novi Pazar 2-0 poseta: 15700
2015/16 Crv.zvezda - Mladost 2-1 poseta: 17200
2013/14 Crv.zvezda - Javor 2-1   poseta: 23400
2012/13 Crv.zvezda - Javor 2-1   poseta: 16800
2011/12 Crv.zvezda - Spartak 1-0 poseta: 41200
2010/11 Crv.zvezda - Smederevo 1-0 poseta: 19000
2009/10 Crv.zvezda - Jagodina 1-0   poseta: 20000
2007/08 Crv.zvezda - Partizan 4-1 (prazan stadion)

Najslabiju posetu imala generacija zvana ''evropsko proleće''. Bruka.
Na velikom smo ispitu. Slucki je odlično sročio sve  :aplauz:

Срђан_91

Даће Бог да их лансирамо са једно 4-5 комада

као ове димове  :biggrin:

Ђога

Ништа, али ништа ми не би боље легло послије ова два испитна рока, од вечери на Маракани. Ова посластица је као поручена за мене, 3 дана послије посљедњег испита. Увијек све бриге и проблеми испаре на капијама стадиона.

Више сам кошаркашки опредијељен, али фудбал има своје дражи, долазак на Маракану, трибина, навијање, читава та атмосфера је нешто посебно. Још када је употпуњено квантитетом, онда је то права ствар.

"Данас игра наша Звезда" је довољан позив за нас овдје.. а ако некоме треба неки додатан мотив, волио бих да се људи некада ставе у кожу наших играча, који су нас учинили поносним изван граница појмљивог за мене, и даље све ово изгледа као сан послије бројних тешких година. Они и стручни штаб су архитекте овог нашег успјеха, они су "цигани, најјачи су најјачи", они су оличење Звездаштва, и кад год дођем на Маракану на којој је још 7-8 хиљада душа, осјетим грижу савјести и буде ме срамота тих момака, искрено. И сваки пут се надам да ћу се позитивно изненадити када закорачим унутра.

Замислите људи Салцбург, "ево шансее..ево гола 2-1, Бен је стрелац" ... "Дегенееек.. 2-2, 2-2, за само два минута два голааа... ау какав блицкриг Звезде!!!" , па замислите лудило против Ливерпула "Марин центрира, доста доброоо... гоооооооооооооол гол гол гол..." па "Павков, Павков и даље.. Павков, Павков, Павкоооооооооооов, Павкоооов два нулааааа, два нула води Звездааа..." ...и како смо се сви тада осјећали, која количина среће! Све су то исти играчи, наши јунаци, који ће истрчати и у ту суботу, 16. 02. 2019. Навали народе, док имамо привилегију да гледамо овај тим на окупу, искористимо шансу да их уживо гледамо док су ту. Да не буду ове године "изведба Менјухина и Ојстраха 50их година у Паризу, а наша посјета онај кашаљ жене у публици"(ЏонтраТМ:srbinosm:

Што би рек'о "V" из "V for Vendetta" : "If you see what I see, if you feel as I feel, and if you would seek as I seek, then I ask you to stand beside me 1 year week from tonight, outside of the gates of Parliament НА СТАДИОНУ РАЈКО МИТИЋ!"

Некако с' прољећа... смијеши ми се дупла круна!

:stari grb:

Врховна команда

Немојмо да се брукамо, неко горе је написао посету на пролећним премијерама пар сезона уназад и убедљиво најслабија је била прошле сезоне која је била магична, тотално логике без. Време је за дуплу круну, време је за нове победе, кад ако не сад? Новосадска дамица нам стиже па гостовање у Сурдулици па нам долази гробље, одлично загревање. Имамо врхунску екипу, ојачали смо играчки кадар, имамо страшног стратега на клупи, стабилизујемо се у финансијском и организационом нивоу, све иде како треба за нашу Звезду. Сетите се само где смо били пре само 4 године а где смо сада. Сада је тренутак за буђење, за повратак, још 9 дана, сви на стадион! :ds:

noleRS

Bas je onako sazrelo i stvorili se svi uslovi za novu mobilizaciju.

Ljuba 73

Vrlo je moguce da cu zbog odsustva iz zemlje propustiti i Vojvodinu i Partizan. Tuga  :suze:

Dzentlmenski izuzeti Ivanica sa protokola za Vojvodinu, da odmah pokazemo decku da ga postujemo.

Врховна команда