• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Куп Радивоја Кораћа 2019.

Започео Ронилац, 01 Фебруар 2019, 01:32:16

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Да ли је Звезда покрадена у купу?

Да
362 (79%)
Не
96 (21%)

Укупно гласова: 458

kursula

U poslovnici u Obrenovicevoj nema karata a u Tvrdjavi sam uzeo zadnji komplet. Navodno mozda bude popodne, nesto muckaju.

Edit: sad mi drugar kaze da nece da bude vise kompleta.

Mauzeer

Цитат1: djura.net  12 Фебруар 2019, 10:30:54
Vidi se da nisi u toku :)
Hala cair ima oko 3700 mesta (sedecih), komplet ulaznica za sve dane je 2500 dinara, porez koji mora da se plati je 20%, pa izracunaj kolika je zarada, jedva dovoljna da pokrije troskove obezbedjenja, policijske dnevnice i najam hale na 4 dana. Verujem da se ni hotelski smestaj ne moze pokriti tom zaradom.........

Porez na sportske priredbe je 10% ....

Звезда ле !

Jel ima neko odgovor na moje pitanje koje sam postavio 2 puta , ali ajde evo i treci put ako neko nije video kojim slucajem  :biggrin: Kada stizu igraci u Nis ? Koliko znam oni imaju treninge u Hali Cair dva dana pred mec ili cak tri dana . To jest dolaze danas i imaju trening utorak , sreda i cetvrtak. Unapred hvala  :biggrin:

Шапчанин

Celtic

Цитат1: Звезда ле !  12 Фебруар 2019, 15:43:43
Jel ima neko odgovor na moje pitanje koje sam postavio 2 puta , ali ajde evo i treci put ako neko nije video kojim slucajem  [emoji3] Kada stizu igraci u Nis ? Koliko znam oni imaju treninge u Hali Cair dva dana pred mec ili cak tri dana . To jest dolaze danas i imaju trening utorak , sreda i cetvrtak. Unapred hvala  [emoji3]
U četvrtak naši dolaze.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Deda Stanoje

Komentar,borba za PRVI trofej u sezoni!! Pa šta je Super cup Aba lige? Samo 10x jači i teže ga osvojiti.Cedevita vs Sv.Djordje?

Косингас

Јел Оџо добио пасош?

Сад читам на кладионици да је Пејџ већ добио и путује у Ниш.  :facepalm:

Biancorosso

Косингас

Циркус ако Оџо не добије. Видим Селтик пише да отпадају три странца...

Лик је бар више од годину дана у Србији. Овај њихов није ни пола године.

Lizard

Цитат1: Biancorosso  12 Фебруар 2019, 16:47:09
Da, groblje će biti kompletno u Nišu.

Najverovatnije bez Zagorca a moguce i Nikolica.

Sektor

Цитат1: Косингас  12 Фебруар 2019, 16:50:22

Dosao u Partizan 11 jula 2018, dobio pasos 12 februara 2019 ..

Celtic

Цитат1: Косингас  12 Фебруар 2019, 16:50:22
Циркус ако Оџо не добије. Видим Селтик пише да отпадају три странца...

Rukovodim se time da nismo dobili potvrdu da je Ojo uopšte i aplicirao. Evo sad kad je ovaj dobio možda se pokaže tačnim i da če Ojo. Bilo bi lepo.

Nemanja01

Ljudi, većina se sad neće složiti sa mnom i verovatno će me napasti jer sam nov na forumu, al ovo mesto i služi da bi izneli svoje mišljenje. Koliko god nama pasoš za Odža značio ili ne značio, ja molim Boga da ga ne dobije. Pasoš treba da bude svetinja i ako treba da se blamiramo kao komšije sa Pejdžom, ja sam onda za to da se snalazimo, a oni nek se blamiraju. I znam da je Odžo duže od Pejdža ovde, al meni je svakako činjenica da se pasoši dele tek tako sramotna.

Celtic

Цитат1: Nemanja01  12 Фебруар 2019, 17:28:11
Ljudi, većina se sad neće složiti sa mnom i verovatno će me napasti jer sam nov na forumu, al ovo mesto i služi da bi izneli svoje mišljenje. Koliko god nama pasoš za Odža značio ili ne značio, ja molim Boga da ga ne dobije. Pasoš treba da bude svetinja i ako treba da se blamiramo kao komšije sa Pejdžom, ja sam onda za to da se snalazimo, a oni nek se blamiraju. I znam da je Odžo duže od Pejdža ovde, al meni je svakako činjenica da se pasoši dele tek tako sramotna.
U ovoj državi je gotovo sve sramota šta se radi a stvari treba da počnu da se čiste od glave a ne od repa. Tako da jedno parčence papira za našeg dobrog Oja neće ništa da promeni na tom planu.

DenaraFCRS

Србија и Звезда су светиња. Пасош је парче папира које се добија под чудним и не сасвим јасно дефинисаним условима, укључујући необјашњиве изузетке од тих истих правила

Zvezdale!

Jeste, ajde da ispravljamo krive Drine ali samo preko naseg ramena da se lomi...  :duplizid:

Александар95

Драги Звездаши, следе нам најбитније борбе у сезони, а слике пуне хале у претходном периоду радују. Хајде да покренемо успаваног џина и да кроз ДиД акцију пошаљемо јасну поруку клубу, струци и играчима.

Донирај и подржи Звезду на путу успеха!

Пикси

Je l ce biti grupa u Nisu ? Ima li organizovanog navijanja ?

Звезда ле !

Цитат1: Пикси  12 Фебруар 2019, 18:53:51
Je l ce biti grupa u Nisu ? Ima li organizovanog navijanja ?

To sam i ja hteo da pitam da li ce biti organizovanog navijanja , jel dolaze grupe iz Beograda ? Unapred hvala  :biggrin:

OGI94

Да, биће организовано навијање и иде цела група.