Анкета

Да ли сте задовољни доласком Byлића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Вукановића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Дејана Видића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Милуновића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни продајом  Милоша Дегенека?

Да
Не

Анкета

Сматрам да би расплет са Вујадином Савићем требало да буде:

Продужење уговора са повећањем плате
431 (47.2%)
Продаја за 1.000.000€
190 (20.8%)
Продаја за 2.000.000€
292 (32%)

Укупно гласова: 913

Анкета

Сматрам да би расплет са Миланом Борјаном требало да буде

Продужење уговора са повећањем плате
759 (78.9%)
Продаја за 2.000.000€
9 (0.9%)
Продаја за 3.000.000€
66 (6.9%)
Продаја за 4.000.000€
128 (13.3%)

Укупно гласова: 962

Аутор Тема: Зимски прелазни рок 2018/19  (Прочитано 186709 пута)

Paki, ultra-way, lunatics89, Epaminonda, stefanomene, Bozur, Max, markioni, kofa, DelijeZl, srele и 7 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Kafu

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 35
  • Репутација: +22/-82
Одг: Зимски прелазни рок 2018/19
« Одговор #1620 послато: 11 Јануар 2019, 13:22:20 »
Zasto je toliko bitno da ostane Savic ? Dve igra pa tri ne igra, pa tri igra pa pet ne igra, pa pet igra pa cetiri ne igra...
Ni ja ne razumem, najslabija karika u odbrani, poštujem ga kao kapitena itd. ali Degenek je za njega Nesta. A o povredama da ne pričamo...Kako napreduje transfer Pavkova? Zna li se nešto?

Ван мреже Stevke94

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 485
  • Репутација: +162/-215
« Одговор #1621 послато: 11 Јануар 2019, 13:24:34 »
Zasto je toliko bitno da ostane Savic ? Dve igra pa tri ne igra, pa tri igra pa pet ne igra, pa pet igra pa cetiri ne igra...

Drzi atmosferu, živi klub, kapiten od sledećeg leta i kad igra, igra na vrhunskom nivou. Meni je odbrana jednostavno  mnogo stabilnija kad igra savic , dobro je kordinira. Jedino šta mi smeta je da nema erakovica na pripremi: ovako imamo u tom smislu samo tri stopera (savic, Babić, Milunović) i tri beka (Terzić, Gobeljic, Stojkovic), ne verujem da se računa na hajdina i rasida. Šteta sto je terzić odbio mogućnost da dođe Gajic, mislim da bi bio taman da popuni odbranu.

На мрежи vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 5.081
  • Репутација: +4286/-3720
« Одговор #1622 послато: 11 Јануар 2019, 13:26:45 »
Nikakve milione ne bih menjao za uzimanje titule, proslavu, dizanje sampionskog pehara sa klubom za koji navijam srcem...

Nikada...

I to mi nikad jasno biti nece.. Isto koliko mu nude sada, nudice mu i na leto, ali osecaj da si uzeo titulu sa Crvenom Zvezdom, to bajo moj nema cenu...Nema !

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 5.023
  • Репутација: +2720/-2701
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #1623 послато: 11 Јануар 2019, 13:27:42 »
Odlazak Degeneka, uz ostanak Vujadina Savica i dolazak Milunovica je prilicno katastrofalan potez uprave, sa stanovista izgleda defanzivne linije. Razumem taj finansijski momenat, ali mislim da je Milunovic zamena za Savica, nikako za Degeneka, te bi drzanje na klupi Milunovica ili pak stoperski par Milunovic-Savic bilo zaista lose za nas tim.

Verujem da je u neku ruku ovakvo interesovanje uz potencijalne ponude za Degeneka nesto sto je malo uhvatilo nase nespremne, ali sam siguran da bi se odlaskom Degeneka moralo uci u potragu za stoperom slicnih karakteristika.

Ван мреже Ogisha

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.533
  • Репутација: +2639/-1645
« Одговор #1624 послато: 11 Јануар 2019, 13:33:38 »
Ја се не бих залетао са таквим проценама, хиљаду пута је терен демантовао моје "експертске" тврдње. Кад је Дегенек дебитовао, крстио сам се и био у благој неверици, јер сам био убеђен да ће дечко киксирати и да је темпирана бомба. Лоше процене, кретње, погубљен, тактички слабо поткован...и онда, мало по мало, толико је подигао ниво игре да смо заборавили Ле Талека.

С тим у вези, не бих ја изражавао сумњу у избор који прави спортски сектор. На крају крајева, сваки прелазни рок је жива ствар, сад је средина јануара, и ко зна шта може да се промени.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 18.877
  • Репутација: +5429/-6641
« Одговор #1625 послато: 11 Јануар 2019, 13:34:09 »
Nije "sam sebe pobio u rečenici", već prodaja Degeneka plus pare od Pešića znači da je Zvezda mirna do leta, te da nema potrebe da se prodaje bilo ko od ostalih nosilaca, tipa Marin, Borjan, Ben...
Cekaj a sta je sa onolikim milionima sto smo letos zaradili sto od Uefe sto od prodaja pa nam sad moramo opet da prodajemo da bi bili mirni do leta?
Nismo valjda spizdili 20 plus miliona za 2-3 meseca?

Ван мреже Djuradj

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 105
  • Репутација: +76/-74
« Одговор #1626 послато: 11 Јануар 2019, 13:34:35 »
Terza sam sebe pobije u dve rečenice. Prvo kaze normalno je da smo planirali prodaju Degeneka nakon 6 mjeseci provedenih u klubu, jer zivimo od toga da kupimo jefino i prodamo skupo i onda od te razlike zivimo. Iduca recenica odma kaze kako Zvezdi nije sila da prodaje jer sad pristize dio para od Pesica i jos nesto sto nisam cuo jer mi je internet zabagovao na minut.
Inače prihvaćena je ponuda za Degeneka.

Послато са Redmi 4X уз помоћ Тапатока
Doveden je Milunović, u slučaju prodaje štopera.
Prodajom Degeneka i ratom za Pešića se zatvorila konstrukcija za prolećni deo i nema potrebe za dalje prodaje.
To je rekao i to je zaista tako.
Šta, treba odbiti ponudu višemilionsku ponudu samo zato jer je došao pre 6 meseci? Naravno, i da odbijemo, mora se gledati i interes i želja samog igrača. Ovde na forumu se sve gleda jednostrano. Jedna prodaja, a prethodno doveden igrač na toj poziciji. Da se tako oduvek radilo ne bi nam visio katanac nad glavom, nikada.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
« Одговор #1627 послато: 11 Јануар 2019, 13:36:36 »
Ne mozemo mi zadrzati Degeneka ljudi kako vam nije jasno.Ako on zeli da ide a oni isplate klauzulu iz ugovora mi se apsolutno nista ne pitamo

Ван мреже Antibarbarus

• Члан ФК
  • Поруке: 441
  • Репутација: +169/-881
« Одговор #1628 послато: 11 Јануар 2019, 13:47:56 »
Ne deluje mi da bismo ga zadrzali i da se pitamo, Terza odusevljeno najavljuje taj transfer i pozuruje Degeneka da prihvati ponudu. A ocito nije mnogo razmisljao o tome koliko su nekompatibilni Savic i Milunovic.

Ван мреже ДалиборРС

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.800
  • Репутација: +1295/-862
« Одговор #1629 послато: 11 Јануар 2019, 14:03:36 »
Терзић нема појма како склопити компатибилан тим. Да се њега пита сви би играли полулијево. Зна препознати потенцијал у играчу и то је то. Не би му било на одмет да је мало тактичнији у изјавама, јер ми нисмо сељачки клуб који се препуцава са играчима кроз медије.

Ван мреже gojko30

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 41
  • Репутација: +8/-49
« Одговор #1630 послато: 11 Јануар 2019, 14:23:39 »
Nikakve milione ne bih menjao za uzimanje titule, proslavu, dizanje sampionskog pehara sa klubom za koji navijam srcem...

Nikada...

I to mi nikad jasno biti nece.. Isto koliko mu nude sada, nudice mu i na leto, ali osecaj da si uzeo titulu sa Crvenom Zvezdom, to bajo moj nema cenu...Nema !
Daj ba nemoj prićat tako.Menjaju ljudi mnogo šta za 2000+sendvič.
Nego ti hoćeš da već sad okriviš Degeneka a da nisi ni čuo njega.Otkud ti znaš da on hoće da ide?

Ван мреже gojko30

• Симпатизер
  • *
« Одговор #1631 послато: 11 Јануар 2019, 14:29:51 »
Drzi atmosferu, živi klub, kapiten od sledećeg leta i kad igra, igra na vrhunskom nivou. Meni je odbrana jednostavno  mnogo stabilnija kad igra savic , dobro je kordinira. Jedino šta mi smeta je da nema erakovica na pripremi: ovako imamo u tom smislu samo tri stopera (savic, Babić, Milunović) i tri beka (Terzić, Gobeljic, Stojkovic), ne verujem da se računa na hajdina i rasida. Šteta sto je terzić odbio mogućnost da dođe Gajic, mislim da bi bio taman da popuni odbranu.
Nije Terzić odbio mogućnost da dodje Gajić već on neće da dodje da bi bio rezerva dok Žuletu ne stigne povoljna ponuda a Savić će mislim otići

Ван мреже Joshua

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.859
  • Репутација: +793/-875
« Одговор #1632 послато: 11 Јануар 2019, 14:29:55 »
Ljudi mnogo ozbiljnije i finansijski obezbedjenije igrace ponude Arapa nisu ostavile ravnodusnim...
Svaka cast Degeneku ali imam osjecaj da Milojevic bi od stoperskog para Krneta Lazic napravio ozbiljnu pricu.
Sto kaze Ogisha ima jos prelaznog ko zna sta moze jos da se izdesava.

Послато са JERRY уз помоћ Тапатока

Ван мреже gojko30

• Симпатизер
  • *
« Одговор #1633 послато: 11 Јануар 2019, 14:50:10 »
Ljudi mnogo ozbiljnije i finansijski obezbedjenije igrace ponude Arapa nisu ostavile ravnodusnim...
Svaka cast Degeneku ali imam osjecaj da Milojevic bi od stoperskog para Krneta Lazic napravio ozbiljnu pricu.
Sto kaze Ogisha ima jos prelaznog ko zna sta moze jos da se izdesava.

Послато са JERRY уз помоћ Тапатока

A pogledaj ovo
NEĆE MITROVIĆ NIGDE: Fulam odbio rekordnu ponudu za reprezentativca Srbije
Цитат
Srpski fudbalski reprezentativac Aleksandar Mitrović izrastao je u ključnog igrača Fulama i uprava kluba ne namerava da digne ruke od srpskog reprezentativca, iako je kako javljaju britanski mediji, na adresu pomenutog premijerligaša stigla ponuda Gvangžu Evergrandea, vredna 50 miliona funti (55,52 miliona evra).

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3187133/nece-mitrovic-nigde-fulam-odbio-rekordnu-ponudu-za-reprezentativca-srbije

Ван мреже Новајлија

• Члан КК
  • Поруке: 943
  • Репутација: +218/-498
« Одговор #1634 послато: 11 Јануар 2019, 14:50:24 »
једно су паре а друго оно што је фактичко стање, е сад треба бити паметан па проценити шта је боље
Дегенек је био наш најстандарнији играч у првом делу сезоне, од како се усталио у првих 11, није изостао нити једну утакмицу, ако ме сећање служи
С друге стране, Вујадин је познат као играч склон повредама и мислим да је више пропустио мечева него што их је одиграо или је та цифра пропуштених мечева приближна броју одиграних ....
О квалитетима једног и другог је сувишно причати, гласао би с обе руке да обојица остану ..... без обзира на долазак Милуновића јер је како ствар стоје и он "мачка у џаку" имаујући у виду природу његових повреда до сад

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.051
  • Репутација: +7538/-3061
« Одговор #1635 послато: 11 Јануар 2019, 14:52:01 »
Cekaj a sta je sa onolikim milionima sto smo letos zaradili sto od Uefe sto od prodaja pa nam sad moramo opet da prodajemo da bi bili mirni do leta?
Nismo valjda spizdili 20 plus miliona za 2-3 meseca?
Jel stvarno misliš da je nama dovoljno 5-6 miliona za pola godine? Ako tako misliš u ogromnoj si zabludi, cifra je mnogo, mnogo veća. Stvarno mnogo volimo da sabiramo, a kod oduzimanja nam malo slabije ide.

Ван мреже Gidzi

• Члан ФК
  • Поруке: 3.199
  • Репутација: +907/-789
« Одговор #1636 послато: 11 Јануар 2019, 14:59:17 »
Nema tu sta da bude nejasno. Terzic je u sam izjavio da su troskovi prvog tima 18 miliona evra godisnje, a mi smo, za pola godine zaradili cetrdesetak miliona evra. Dakle, mi sada apsolutno nikoga ne moramo da prodamo. Igrace sada prodajemo iz drugih razloga.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
« Одговор #1637 послато: 11 Јануар 2019, 14:59:23 »
Jel stvarno misliš da je nama dovoljno 5-6 miliona za pola godine? Ako tako misliš u ogromnoj si zabludi, cifra je mnogo, mnogo veća. Stvarno mnogo volimo da sabiramo, a kod oduzimanja nam malo slabije ide.
Kakvih sad 5-6 miliona?Pa 50 miliona smo prihodovali u toku prosle godine,koliko nam je potrebno?Ja znam da su nam rashodi veliki,da su plate,pogresni transferi i sve ostalo dosta skupo ali nemoguce da smo s*****li sav novac koji smo prihodovali.
Pa jebote nikad veci prihodi u istoriji i mi ovde valjamo pricu kako smo sad mirni do leta jer smo prodali Degeneka.Sta inace ne bi imali love,pa gde je?

Da se razumemo ja ovde ne pricam o prodaji Degeneka jer znam da se nista ne pitamo ali o prici da smo sada mirni jer smo to resili je tragikomicna.Prava Terziceva
Zapravo sam i ocekivao da ce opet istu pricu da prospe

50 milijardi da zaradimo opet bi falio neki da se proda da imamo za leba do leta ili do zime

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 5.023
  • Репутација: +2720/-2701
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #1638 послато: 11 Јануар 2019, 15:00:50 »

Koja je cifra koja pokriva primanja celpg sistema, znas li? Secam se pre desetak godina je bila prica bez 7-8 miliona se ne moze preziveti godinu dana. Sad je verujem i vise.

Ван мреже Unrestrained

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 7.341
  • Репутација: +2278/-2833
« Одговор #1639 послато: 11 Јануар 2019, 15:07:53 »
A pogledaj ovo
NEĆE MITROVIĆ NIGDE: Fulam odbio rekordnu ponudu za reprezentativca Srbije
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3187133/nece-mitrovic-nigde-fulam-odbio-rekordnu-ponudu-za-reprezentativca-srbije

Izvor ove vesti je britanski tabloid koji je u rangu Informera.