• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Зимски прелазни рок 2018/19

Started by Косјерац, Dec 17, 2018, 10:26 pm

Previous topic - Next topic

psn

Mnogo dajemo kad kupujemo, malo uzimamo kad prodajemo.

[emoji6]

CorRado Cattani

Quote from: Kafu on Dec 25, 2018, 03:49 am
Meni nisu jasne samo neke stvari tipa kako to recimo da neki ovde tvrde da je za Mirka Ivanića previše dati 1,5 miliona evra, dečko najbolji igrač beloruskog šampionata, najbolji igrač Batea i dečko koji ih je uveo u LŠ i u LE a pritom tek produžio ugovor sa klubom a recimo naš najslabiji igrač u odbrani, dečko od 29 godina bez ikakvog učinka u Evropi pre nas je potcenjen ponudom od milion evra?

Koliko bi mi tražili za istog tog Ivanića da je kod nas posle svih ovih uspeha a pritom ima 24 ili 25 godina?

Mislim da niste objektivni što se toga tiče. Okej je da mi tražimo lovu za naše najbolje fudbalere ali kada to traže neki drugi onda je to previše i nikako ne treba dati, e pa ne može to tako, ili ćemo davati za kvalitet ili ćemo davati za mačke u dzaku i moliti Boga da se poklope kockice da oni budu top igrači. Na stranu to da li nas je odbijao i koliko puta, pričam samo i isključivo o ovim stvarnostima a to je da pričamo kako je mnogo dati za Kafua recimo 700k platu a da li mislite da bi nekadašnji ponajbolji igrač Ludogoreca koji nam je bio kao Real Madrid do prošle godine, dečko koji je otišao za 7,5 miliona evra u Bordo a kojem je vrednost na tržištu bila 10 miliona evra i pritom koji je u najboljim fudbalskim godinama došao kod nas posle 1 loše sezone za 100 hiljada evra platu? E pa neće moći.

Čitao sam kad je bilo reči o Pukiju ovde se digla halabuka što bi dali ne znam koji novac, dečko razbija u Čempionšipu koji je za našu ligu svemir, ali bi ga sada neki od nas ovde voleli ali ako može za 500 hiljada evra bez obeštećenja, e pa ne može. Ako želimo Marka Marina u budućnosti to će nas koštati papreno, nema novog Marina za 400k to ne postoji. Dečko je DELIJA i svaka mu čast.

Hoću da uložimo u igrača par miliona evra, tad ću znati da smo postali ozbiljan EVROPSKI klub. Da pljunemo 5,6,7 miliona evra na nekog Španca koji ima 20 godina i da ga posle zavaljamo za 30 miliona a do tad je sve ovo sreća + karakter.

Суштина свега је да НАШИХ 2 милиона, није исто као 2 милиона неког турског или шпанског клуба. Јбг за нас је то огромна лова! Мани се тога што смо тренутно мало финансијски опорављени, па смо на крају лета изигравали пијане милионере са Боаћијем и Чаушом.

Нама Кристијана Роналда да понуде за 10 милиона, нико не би прихватио, пошто је то за нас превише паре, за било каквог играча. Још пуно ће Дунава протећи, кад ћемо купити играча за 2 милиона а не за 5,6 колико помињеш.

lachbata

Vidic moze da bude zanimljiv igrac

- odlicno gradi
- odlicno odlaze loptu
- vrlo dobra igra glavom sto mu je i najjace oruzije, posto je visok 197
- ima vrlo dobar osecaj za prostor
- zadovoljavajuca brzina na tu visinu

- ono sto sam primetio kod njega, je da ima netacan pas, ima dobar tajming, ali uvek nekako previse iza igrace, ne zna lepo da gurne u prostor i da da igracu for.
- Zavrsnica nogom i desna noga moraju da se rade

СрбМКД

Quote from: noleRS on Dec 25, 2018, 09:05 am
Izgleda da je za Ivanica mnogo dati 1,5 miliona ali nije mnogo za Bocka 2,5m i za Causa 1m.

Иванић по свему судећи нема жељу да дође код нас, тако да нема потребе причати о обештећењу. Да је хтео верујем да би дали 1.5 а можда и коју хиљадарку више.
Quote from: Хлад Малиганович on Aug 02, 2013, 11:07 pm
Замисли сањаш... Прилази ти Мира Фурлан... и каже ти, са оним меканим акцентом: "Хочу у Меџеџе." И ти је ухватиш за руку, поведеш је... а онда се пробудиш, а испред тебе смрди Мима Караџић, седи на столици, и каже ти "још нисам пронашао жену свог живота!"

Е тако је мени са Звездом, како крене која нова сезона. Сањам неку перверзију, а пробудим се у НЕКУ перверзију. Сан и јава који се понављају.

Zaboravljena demokratija

Quote from: noleRS on Dec 25, 2018, 09:05 am
Izgleda da je za Ivanica mnogo dati 1,5 miliona ali nije mnogo za Bocka 2,5m i za Causa 1m.

Za Ricmonda nije mnogo,jer cak i u ovom trenetku kada nista nije odigrao zbog povreda mozemo da ga prodamo za 4+ mil.U svakom trenutku.Causic je druga prica.Polako sa Ricmondom,covek je nas najbolji igrac posle Marina.

McNulty

Ovaj Vidic bi bio zanimljiva investicija da ima 18 godina, ali momcina ima 25.

Вајти

Mi ne mozemo da se ispruzimo za plate igraca koliko klubovi koji zovu Krsticica i Savica i to ce biti tako u dogledno vremez nevezano za nase plasmane u LS i LE. Moze se Marin platiti kao nesumnjiva klasa, ali ostali su podjednakog kvaliteta i ne mozemo desetorici igraca dati 400-500, to se nece desiti, a o takmicarskom motivu da ne govorimo. Pronaci igraca, ubosti, na obostrano zadovoljstvo se rastati na vrhuncu cene, i onda to ispocetka.
Onaj Djordje Bajec ima buldoga kera. Pre neki dan se isra u sred parka, ja mu pridjem i pitam, jel treba kesa...a on meni, ne treba ima diareju, pa ne mogu da kupim.

pre neki dan me sretnu kod skupstine, novinarka i kamerman, i pitaju sta misim o zicari za Beograd. treba da se nadje 1.6 mil evra....Ja pukao kao zvecka od besa.

Bilo je godina kada sam nasedao na tvoje opaske, ali vise ne.

Max

Čaušić je doveden da zameni Krstičića, i treba da mu se da šansa na proleće da vidimo na čemu smo.
I zaista ne bih dovodio zamenu sada.

Druga stvar, sumnjam da smo mi zaista želeli Ivanića, više verujem da su ljudi iz kluba pustili informaciju da ima čime da se zanima javnost.

Ian

Quote from: Zaboravljena demokratija on Dec 25, 2018, 09:56 am
Za Ricmonda nije mnogo,jer cak i u ovom trenetku kada nista nije odigrao zbog povreda mozemo da ga prodamo za 4+ mil.U svakom trenutku.Causic je druga prica.Polako sa Ricmondom,covek je nas najbolji igrac posle Marina.

Prodaj odmah.
samo prodjem plazom, i kazem...hocete li malo da jedrite....

Konev

Quote from: Max on Dec 25, 2018, 10:12 am
Čaušić je doveden da zameni Krstičića, i treba da mu se da šansa na proleće da vidimo na čemu smo.
I zaista ne bih dovodio zamenu sada.

Druga stvar, sumnjam da smo mi zaista želeli Ivanića, više verujem da su ljudi iz kluba pustili informaciju da ima čime da se zanima javnost.
Causic ne moze da bude zamena ni Jovicicu a ne Krsticicu. Kroz celu karijeru nedifinisan igrac. Igrac koji ne pravi razliku, ne donosi prevagu ekipi, ne menja ritam utakmice, ne resava utakmice, ne asistira , ne kvari igru. Cisto popunjava broj na terenu. Najveca nasa greska ove jeseni, cak veca od Kafua. Shvatite da tu ne pomaze ni trener Milojevic ni pripreme ni vreme. Jednodimenzionalni igrac, prevazidjen. Ako odu Krsticic i Jovicic tu nam je potreban klasan igrac, stranac ako nema nasih ako hocemo da zadrzimo nivo i grupe LE i LS. Jos ako prodamo i Bena bicemo strasno oslabljeni. Jirka,Causic i Vulic ne mogu da zamene Bena,Jovicica i Krsticica. Jedino zdrav i spreman Milunovic je dobra zamena za Savica. Ne smemo olako pustati dobre igrace a dovoditi za njihove zamene slabije igrace.

Konev

Quote from: Ian on Dec 25, 2018, 10:21 am
Prodaj odmah.
8 utakmica 6 golova u prvenstvu u losoj formi i prodaj odmah? Ne bih rekao. Uz zdravlje i zimske pripreme i dodatnih 10-15 golova u prolecnom delu Boaci ce moci dosta pomoci u narednim kvalifikacijama ili ce mu cena biti veca u junu ako zeli ici.

pavle1

Quote from: Ian on Dec 25, 2018, 10:21 am
Prodaj odmah.

Na leto Causica i njega mozemo tek prodati.

Nego cija li je ideja ovaj Vidic ?
Iskreno jako zanimljiv igrac.

točilo

Ovaj Vidic bi mogao biti ubica u nasoj ligi sigurno.

Plan je da do ljeta bude u Zemunu na pozajmici.

Vidjecemo, moze biti zanimljiva investicija.
"Zvezda je bila alternativa svemu onome što su oni podsvjesno osjećali. Zvezda je bila znak identifikacije, šljiva ispod koje se okupljaju preživjeli. Zvezda je bila krsna slava svim pravoslavcima u Bosni i Hercegovini. "

Топ

Quote from: McNulty on Dec 25, 2018, 09:57 am
Ovaj Vidic bi bio zanimljiva investicija da ima 18 godina, ali momcina ima 25.
Godine su samo broj

Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka

Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

miodrag

Hotsport pise da smo zainteresovani za golmana Radnika iz Surdulice Nikolu Vasiljevica