• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Зимски прелазни рок 2018/19

Започео Косјерац, 17 Децембар 2018, 22:26:20

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Да ли сте задовољни доласком Милуновића?

Да
Не
Нисам сигуран

napster

Upravo to, ja od ovog prelaznog roka pre svega i najpre ocekujem debelo rasterecenje igrackog kadra, sto bi podrazumevalo odlazak 7,8 igraca za koje se nece dovoditi zamena.

Tu mislim na Pavkova, Bena, Krsticica (ako bas zeli da ide), Milica, Srnica, Stojiljkovica, Kafua, Sumaile, Hajdina, Supica.

Ni za jednog od njih nam ne treba zamena.

pavle1

Цитат1: Љуба  18 Децембар 2018, 17:24:11
Ја да се питам за Чаушића би прихватио прву понуду коју добијемо. Нек је и близу тог милиона којег смо бацили. Остале трошкове ћемо појести, плата, премије итд јер су ионако бачене. Спашавај што се спасти може. Видети са Грофом, ако менаџер(и) хоће следећу комбину да одраде.

Приоритет бекови, Гајић и још неки, још један штопер, али професионалац а не експеримент, реконвалсцент, повратак у живот итд.

И наравно ослободити се вишка играча на које не рачунамо. И због плата и због тренирања, утакмица и атмосфере у екипи. За 19 утакмица на пролеће имамо сасвим довољно играча а морамо пружити шансу Јовељићу, Терзићу и Вељку Николићу ако се опорави.

Голмани су супер, везни ред довољно, шпицеви покривени. Само 2, максимум 3 озбиљна појачања за летњи напад на ЛШ.

Igrao je Causic za Tulu te ne moze da igra za 3. klub u jednoj sezoni.
Mozda ispadne neka kombinacija u Kinu da ode.

INace potpuno se slazem da je decko razocarao skroz, ocekivao sam  kvalitet jednog Krsticica bar.

Бато

Звезди дефинитивно нису потребна три тима и зато је потребно ослободити се великог вишка играча. Искуство је показало да је присуство неких играча минорно, готово занемарљиво. Сасвим је реално да оде читав један тим: Супић, Сумаила, Хајдин, Мелег, Зе Маркос, Срнић, Кафу, Милић, Стоиљковић, Милијаш и Јевтовић.
Остали су били у погону и на Милоју је да сам оцијени колико су му потребни.
Звезда се мора ослободити просјечних играча, јер је тај тип већ превазиђен.

Његуш

Зна ли неко хоће ли Иван Илић бити лиценциран?Важи ли и даље загарантована минутажа?

grom_zr

Цитат1: Hašek  18 Децембар 2018, 16:33:30
Zar se ne pise Pafkov?

Zna strucni stab ko je visak i potpuno sam siguran da ce zimski prelazni rok biti obavljen na najbolji moguci nacin, potpuno sam spokojan.

Čovek se preziva PaVkov...Kakav crni PaFkov...

Vatrogasac

Na kojoj poziciji u klubu vide Ivanica ili jos bolje umesto koga?

Che!

Цитат1: grom_zr  18 Децембар 2018, 18:11:52
Čovek se preziva PaVkov...Kakav crni PaFkov...

Баш тако, као што је и ЈеВтовић - Јевтовић, а не ЈеФтовић.

Grga

Једно, можда глупо питање: има ли икакве шансе да вратимо Басту? Јесте у годинама, али мислим да би и те како имао шта да покаже у квалификацијама за Европу, па и у Европи. За домаћу лигу да не причам.

Наравно, Фића је ту, али он може да оде и на лето, ако не и пре... ко то зна.

Кипар

Nadam se ostanku Bena do kraja sledecih kvalifikacija,pa da u zavisnosti od njih odlucimo o njegovoj sudbini.

jagodina navija za zvezdu

Na kojoj poziciji da pokaze Basta?
Prizeljkivao sam ga i ja jedno veme, ali deluje mi da ga je sad vreme pregazilo. Pritom, pitanje je da li je bolji od Zuleta i od Gobeljica.

Vatrogasac

Цитат1: Kipar19  18 Децембар 2018, 18:38:16
Nadam se ostanku Bena do kraja sledecih kvalifikacija,pa da u zavisnosti od njih odlucimo o njegovoj sudbini.

Ben na leto puni 30 godina i ako stigne dobra ponuda a ima nekih najava za Kinu ne verujem da ce ga u klubu zadrzavati.Obzirom da ga Miloje koristi desno a da stize Jirka mislim da je Ben blizi odlasku

trojcinski

18 Децембар 2018, 20:05:25 #91 Last Edit: 18 Децембар 2018, 20:16:09 by trojcinski
Цитат1: Djuro  18 Децембар 2018, 16:49:55
Trkacki mnogo bolji od ebija,veci potencijal za prodaje i bice on odlican na proljece,simic dosao za nista,pljuvacina najstrasnija na njega,najpotcjeniji igrac zvezde,a sto je dao ebi molim te pas marinu u pariz,sto bi rekao santarac poveo sam brnovica na svjetsko jer je naceo madjare,

Pa kako je najpotcenjeniji igrač?   Igrao je najviše utakmica posle Degeneka

mastermind

Što bi rekao lik sa twitter-a.Potrebna su nam tri pojačanja i sva tri u rangu Marina.I to mora da se plati.Za ostalo mora da se rastereti klub kako zna i ume.Poduzi spisak je to.

Neću da komentarišem Milunovića i Jirku ali skeptičan sam.

Ivanića nisam siguran da bih voleo da vidim u timu.

Kafu

Poštovanje prvo svim članovima, ovo je idealna tema za prvi komentar pa ajde da iznesem neko svoje mišljenje.

Gledao sam skoro sve utakmice ove sezone i ono što je moj zaključak u odnosu na prethodne sezone je da smo konačno napravili kontinuitet iskoraka i to je sada primetno.

Imamo u timu par dobrih igrača čak i u okvirima LŠ a pre svega tu mislim na Marina (po meni najboljeg našeg igrača ubedljivo), Borjana i Krstičića. Dodao bih u ovu grupu Ebisilia ali nije u liniji sa ovim što ću posle napisati apropo minutaže pa ću izostaviti njega.

Imamo tim na okupu neko vreme i to daje rezultate, jasno nisam ni očekivao da dobijemo PSG, Liverpul i Napoli u gostima, ali smo pružili fenomenalnu partiju kod kuće protiv sva 3 protivnika što je iznad mojih očekivanja bilo pred početak sezone.

Smatram da bi trebali da se oslobodimo igrača poput Srnića, Simića, Sumaile, Stojiljkovića, Hajdina i Supića jer su jednostavno prevazidjeni što se kvaliteta tiče, hvala nekima od njih pre svega tu mislim na Srnića koji je primer kako jedan igrač treba da se ponaša u Zvezdi ali....

Kafu je meni misterija, takav igrač, takvog pedigrea da ovako bude prosečan iskreno ne razumem kako, ali ako bi pokušao da ga opravdam to bi uradio time što nije prošao pripreme a pritom i nije neku šansu dobio da budemo iskreni kao što ni Meleg je nije dobio a imam visoko mišljenje o njemu jer sam ga gledao u Vojvodini lično bar 7,8 puta. (Ćale mi je navijač Vojvodine pa sam često išao sa njim na neke utakmice da gledamo kad imamo vremena).

Čaušić, Ben i Simić (gore sam ga pomenuo u drugačijem tonu) bi po meni trebali biti prodati. Čaušić je očajan, izuzev trčanja jedna pokretna greška i katastrofa koja ide terenom a ko ga je gledao u Osasuni setiće se da je ovako igrao konstantno, posle ga nisam pratio ali sam bio oštro protiv njegovog dovodjenja kao i Stojiljkovićevog a to ima objašnjenje samo predugo bi bilo da sad detaljišem.
Ben je dostigao svoj maksimum i mislim da nema prostora za napredak a i idealan je trenutak za prodaju, dečko ulazi u 30.godinu ako se ne varam i odlično bi bilo za obe strane da se razilazimo a postoje bolji igrači od njega na tržištu a da su nama dostupni u ovom trenutku.

Šta da kažem za Simića a da nisam već pročitao ovde ne znam iskreno ali moj utisak je da on nije igrač za Zvezdu. Niti ima vanserijsku brzinu, niti ima prodornost Kataija, ali najveća njegova mana je fudbalska inteligencija koju je iskazao više puta od kad je došao, bar sa tribina deluje kao da je pogubljen i da ne može da "vidi" par sekundi unapred.

Pavkov i Boaći su ekstra opcije u napadu a kao neko ko je gledao Pavkova u NS mogu vam reći da je toliko napredovao da je to neverovatno, Milojevićev pečat. Imamo kvalitetne treninge zahvaljujući Kosanoviću i to se vidi. Ono što recimo Grof nije znao da uradi a to je da unapredi igrača, Milojević je unapredio skoro sve igrače.

Što se tiče naše odbrane, takva je kakva je zbog idiotskog pravila FSS o broju stranaca (izvinjavam se na izrazu ako je problem uklonite taj deo), mi bolje igrače domaće nemamo a da su nama dostupni, ovi što ih imamo su dobri igrači za još jednu sezonu ali ako budemo hteli da napravimo iskorak moraćemo da skautiramo neke igrače koji su pre svega brži jer nam je to najveći problem.

Najviše sam za dovodjenje Ivanića i jednog centralnog veznog koji bi doneli taj iskorak u odnosu na sadašnji kvalitet.

Djuro

Simic je igrac koji je pred dolazak najvise pljuvanja dobio,sto zbog proslosti sto zbog toga sto je sa srpskih livada,a mi sa tih livada dovedesmo i njega i jovancica.Kad ce se prestati pjeniti na edsone,ferire i ostale juznoamerikance,a pljuvati igraci koji se dovode iz superlige.Zvezda je kroz istoriju bila velika jer su igraci dolazili iz njene skole i iz drugih klubova,znam manje trziste ali zar se ne moze naci neki igrac i u prvoj ligi za nas,eto recimo kovacevic iz beceja spic,nivo pavkova(hvala za liverpul)ali ko hoce da vidi boaci je ipak nivo iznad(go,penal,asist ebiju),mali tufegzic nas ex omladinac igra odlicno u sindjelicu,ne trazim deset igraca ali jedan dva nova jovancica se mogu naci,i mladji sa par godina utakmica  u nogama,sto zna jovanca koje verati,kad je pazio kodza u indjiju

trojcinski

Цитат1: Kafu  18 Децембар 2018, 20:38:47
Kafu je meni misterija, takav igrač, takvog pedigrea da ovako bude prosečan iskreno ne razumem kako

Ako se ostvari ono što je Zvezda zamislila Kafu će itekako imati značajnu ulogu u Zvezdi od leta.....bar se nadam.

Kafu

Цитат1: trojcinski  18 Децембар 2018, 21:02:15
Ako se ostvari ono što je Zvezda zamislila Kafu će itekako imati značajnu ulogu u Zvezdi od leta.....bar se nadam.

Ne znam na šta ciljaš iskreno jer nisam upućen, ako možeš malo detaljnije...

@Djuro Pa prijatelju ima logike zašto su ljudi naklonjeniji Brazilcima, Englezima, Špancima itd.
Njihovi igrači imaju po pravilu veću cenu nego naši, kako zbog papira tako i zbog nekog nepisanog pravila a mogu da ti to dokažem na prostom primeru. Igrač kvaliteta Lalane koji je recimo Poljak ili Srbin košta 5 miliona evra ali istih karakteristika i kvaliteta igrač koji je Englez ili Brazilac košta 15 miliona. Zašto je to tako ne razumem ni ja ali je tako.

Što se Simića tiče ja ga ne pljujem već iznosim svoje mišljenje koje je utemeljeno na njegovom učinku. Ja ne gledam fudbal i igrače kroz golove i asistencije, gledam kretanje igrača, čitanje igre, razumevanje iste pa i kreativnost i karakter a Simić mi se ne dopada zbog gore navedenih razloga što ne znači da on nije dobar igrač niti da sam ja u pravu, ovde verovatno ima ljudi koji veruju da će on biti bolji od Radonjića ali eto ne slažemo se, zato i forum postoji, da razmenimo mišljenja.

Jedan off, kako bih mogao da postanem član FK, tačnije koliki iznos i na koji račun trebam da uplatim da bih dobio člansku kartu? Hvala.

Djuro

E slazem se pa zamisli kakav je brazilac od 300 hiljada kao edson.Zvezda je srpski klub,protiv liverpula 10 srba i ben,i mislim da je to neki pravac.Ove zime rokada rodic gajic,krle ivanic(i dalje mislim da nece doci),mislim i da ben ima ponudu i da ce on ici,ekonomski obije ruke za,ali srce i fudbalski do kraja karijere jako dobar lik.Tako da cemo traziti jos jedno krilo koje se nije pominjalo ovih dana stranac.
Odlasci mislim da je stoljiko siguran(zao mi je povrede,pavkov),milic,srnic,babic i mozda jovicic,meleg ce mislim ici na pripreme a jeftovic ce uzeti nekome minute u drugom dijelu,mislim da ce nam to biti najvece pojacanje
.

garfild

Jako bitno je da se ne propusti Gajic, nadam se da klub razmislja o njemu kao pojacanju. Mirko Ivanic je doktor, ee sad da li nam je potreban, ja mislim da takav igrac ne moze nikad biti visak ...

zoxx92

Procitah negde da hocemo Travnika iz Jabloneca ? Jel to tacno ?